Setari Cookie-uri

ce sa fac sa-l fac sa se apropie mai mult de mine?

De la: franziska_eu, la data 2012-01-11 20:13:08
De la: kudika475109, la data 2011-11-29 18:43:44ms de sfat, in momentul in care nu-l mai sun, nu-l mai caut, incepe el sa faca lucrurile astea ceea ce ma face sa cred ca nu-i sunt propriu indiferenta.....cand dormim impreuna ma strange langa pieptul lui, ma inveleste , ma pupa....dar are ceva care il retine sa se apropie de mine.... trebuie sa descopar


Sigur tipul asta nu a suferit din dragoste intr-o relatie anterioara, iar acum se teme sa dea cartile pe fata in ceea ce priveste dragostea?

Indiferent nu-i esti, asta-i clar, dar nu inteleg de ce ti-a spus ca nu te iubeste.


*indiferenta
franziska_eu
Postat pe 11 Ianuarie 2012 20:13
incearca sa faci imposibilu ,sa nu te dai invinsa lupta pana la capat si inca ceva invearca sa vezi ce iisi doreste el cel mai mult de la o fata si na primit inca oferai tu ,incearca sa afli care e femeia ideala pt el fi tu aia falsa simta ca iil iubesti si ca nu va gasi o alta femeie ca tine . sa fi pt el prieten ,amic ,mama ,tata frate ,sora tot ce are nevoie si sa se deschida in fata ta sati spuna tie in fata ca nu te poate iubi si tu sai spui cal intelegi si asa se va indragosti de tine mai multa putem vb pe mess ana_maria91290
kudika496520
Postat pe 30 Ianuarie 2012 14:06
De la: kudika475109, la data 2011-11-21 17:30:01Buna, sunt Giovana am 26 de ani, si o relatie cu un baiat de 28 de ani. Mi-a spus ca nu reuseste sa se apropie de mine, ca nu ma iubeste, dar ca nu vrea sa ne despartim.......asta s-a intamplat in urma cu cateva lui, de atunci cotinuam relatia normal, dar uneori il simt foarte rece si retras cu mine ceea ce ma face sa stau rau...Mi-am facut o alta adresa pe un site unde ne-am cunoscut si am inceput sa vorbim, bineinteles el nu stia cu cine vorbeste. Imi spunea ca nu reuseste sa gaseasca persoana potrivita, ca a gasit o fata care ii place dar nu reuseste sa se apropie de ea si sufera f mult pe chestia asta, ca nu stie ce sa faca sa nu o faca sa sufere avand in vedere ca ea s-a atasat f mult de el, ca o sa incerce sa vb cu ea. In momentul acela am inceput sa plang, si nu inteleg cum e posibil, unde gresesc, ca el nu se poate atasa de mine? Nu inteleg nimic..... ce as putea sa fac sa-l cuceresc cu adevarat pe acest barbat? Eu tin mult la el de aceea Privind partea sexuala nu cred ca sunt probleme, sunt dragastoasa si ii arat mult ca tin la el...... ce sa fac?ajutati-ma


raspunsul e simplu,da mai greu de pus in aplicare!!!! nu e pentru tine baiatu asta!!!!
zinaceabunasinebuna
Postat pe 31 Ianuarie 2012 09:04
buna ma numesc nicoleta sunt zodia rac si de ceva timp am o relatie cu un baiat in zodia leu dar nu ma prea inteleg k el .va og daca puteti un sfat sa ami dati va multumesc
Farid_Farid_Latif_1
Postat pe 28 Iulie 2013 04:32
De la: Farid_Farid_Latif_1, la data 2013-07-28 04:32:30buna ma numesc nicoleta sunt zodia rac si de ceva timp am o relatie cu un baiat in zodia leu dar nu ma prea inteleg k el .va og daca puteti un sfat sa ami dati va multumesc

in ce privinta nu va intelegeti?
Titanika
Postat pe 28 Iulie 2013 08:09
De la: kudika475109, la data 2011-11-21 17:30:01Buna, sunt Giovana am 26 de ani, si o relatie cu un baiat de 28 de ani. Mi-a spus ca nu reuseste sa se apropie de mine, ca nu ma iubeste, dar ca nu vrea sa ne despartim.......asta s-a intamplat in urma cu cateva lui, de atunci cotinuam relatia normal, dar uneori il simt foarte rece si retras cu mine ceea ce ma face sa stau rau...Mi-am facut o alta adresa pe un site unde ne-am cunoscut si am inceput sa vorbim, bineinteles el nu stia cu cine vorbeste. Imi spunea ca nu reuseste sa gaseasca persoana potrivita, ca a gasit o fata care ii place dar nu reuseste sa se apropie de ea si sufera f mult pe chestia asta, ca nu stie ce sa faca sa nu o faca sa sufere avand in vedere ca ea s-a atasat f mult de el, ca o sa incerce sa vb cu ea. In momentul acela am inceput sa plang, si nu inteleg cum e posibil, unde gresesc, ca el nu se poate atasa de mine? Nu inteleg nimic..... ce as putea sa fac sa-l cuceresc cu adevarat pe acest barbat? Eu tin mult la el de aceea Privind partea sexuala nu cred ca sunt probleme, sunt dragastoasa si ii arat mult ca tin la el...... ce sa fac?ajutati-ma


Sa l lasi...din respect pt tine,pt el...meriti mai mult...
selin32
Postat pe 28 Iulie 2013 12:18

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Frica de a cunoaste parintii iubitului?EXISTA ANTIDOT?! 12 De la: wolfy 28 Mai 2010 23:35
Distanta...diferente de varsta... 5 De la: kudika315664 22 Septembrie 2010 19:02
Il iubesc dar nu ne potrivim 23 De la: Eu93llr 7 Aprilie 2013 10:39
Sa renunt la el,sau...la mama mea? 34 De la: MayanMistica 28 Noiembrie 2011 14:41
generatia emo:P 7 De la: anca0704 29 Mai 2009 21:07