Setari Cookie-uri

vreau un sfat...

e complikt d povestit...in mare...stiu k ma iubeste,dar incepe sa fie tot mai distant.am aflat k vb cu o alta fata la tel.mi-a zis k nu inseamna nimic pt el,k eu sunt cea p kre o iub,dar...ma face sa simt contrariul..incerc totusi sa fiu dragastoasa cu el,in skimb simt k nu mai e atras d mn,si asta pt k obisnuiam sa fcem dragoste mai mereu..acum..kiar si la doua sapt s intampla,si asta pt k insist eu cu mangaielile..se scuza k se simte rau,k e obosit...nush c sa cred..
kudika112858
Postat pe 28 Noiembrie 2011 00:41
De la: kudika112858, la data 2011-11-28 00:41:47e complikt d povestit...in mare...stiu k ma iubeste,dar incepe sa fie tot mai distant.am aflat k vb cu o alta fata la tel.mi-a zis k nu inseamna nimic pt el,k eu sunt cea p kre o iub,dar...ma face sa simt contrariul..incerc totusi sa fiu dragastoasa cu el,in skimb simt k nu mai e atras d mn,si asta pt k obisnuiam sa fcem dragoste mai mereu..acum..kiar si la doua sapt s intampla,si asta pt k insist eu cu mangaielile..se scuza k se simte rau,k e obosit...nush c sa cred..


Parerea mea este ca nu te iubeste destul de mult datorita faptului ca vorbeste cu o alta fata - si daca tu simti ca nu mai e atras de tine inseamna ca nu-ti mai da motive sa crezi ca te place. Nu stiu cine este fata de care zici tu si niki ce relatii are cu ea dar cand intervine o a treia persoana intr-o relatie este cert faptul ca inculpabilul este cel care sia facut de lucru cu cea dea treia persoana. Daca as fi in locul tau as incerca sa-mi rezolv problemele pe care le am cu el in privat. I-as spune ce nu-mi convine la el - i-as zice ce simt si l-as intreba ce are de gand cu privire la relatia pe care o aveti. Si inca ceva intr-o relatie nu e bine ca doar unul sa fie dragostos asta inseamna ca celalalt nu iubeste...iar dragoste cu sila nu se poate. Tu fa cu am zis eu si daca te face sa simti in continuare ca nu te place si nu mai e atras de tine pune tu punct relatiei si nu-i acorda lui prilejul acesta. Nu te lasa fraiera lui...arata-i ca nu esti proasta.

P.S. Si nu uita ka barbati sunt destui ...nu are rost niciodata sa suferi pentru cineva care nu merita. Draga mea tie sa-ti fie bine...asta sa urmaresti intodeauna... P:
kudika_nikole
Postat pe 28 Noiembrie 2011 01:01
De la: kudika112858, la data 2011-11-28 00:41:47e complikt d povestit...in mare...stiu k ma iubeste,dar incepe sa fie tot mai distant.am aflat k vb cu o alta fata la tel.mi-a zis k nu inseamna nimic pt el,k eu sunt cea p kre o iub,dar...ma face sa simt contrariul..incerc totusi sa fiu dragastoasa cu el,in skimb simt k nu mai e atras d mn,si asta pt k obisnuiam sa fcem dragoste mai mereu..acum..kiar si la doua sapt s intampla,si asta pt k insist eu cu mangaielile..se scuza k se simte rau,k e obosit...nush c sa cred..



"Next"!!!!!!!!!!!!!!!!!!Acesta este sfatul meu!Invata sa fii vertebrala,nu te mai apleca in fata unui barbat,care a inceput sa te neglijeze si caruia ii place flirtul !Ce iti este neclar in comportamentul lui?Tu ai obiceiul de a-ti peria hainele,in vederea indepartarii scamelor depuse?Daca raspunsul este afirmativ,asa trebuie sa faci si cu viata-ti personala!Scutura-te de "scama" depusa,improspateaz-o printr-o aerisire intensa si pune-o pe un umeras fabricat din lemn,nu din plastic,caci ,plasticul devine rigid si se rupe brusc!Daca ai inteles ceva,este in regula!Daca nu,plange-ti de mila si taraste-te in continuare, in fata barbatului existent in viata ta!Punct.
RAINBOWLADY
Postat pe 28 Noiembrie 2011 07:21

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Sunt eu dus cu capul? 141 De la: leia71 22 Octombrie 2010 16:49
Sa zic Da sau sa ma întorc si sa fug 73 De la: Titanika 25 Septembrie 2013 19:00
Barbatul de care sunt indragostita,iubeste pe alta !!!!!! 7 De la: alexandra-floriintimisoara-eu 26 Ianuarie 2016 15:50
Ce e in capul lui? 93 De la: kudika425408 23 Februarie 2012 11:43
Serul anticelulitic Adonia LegTone 2 De la: Rock_this 29 Iulie 2009 21:29