Setari Cookie-uri

iubesc prea mult

Iubirea tinerilor mai au si cate un gust amar,dar sa nu uite ca vine primavara cu miresme imbietoare de flori si are de unde culege....pe cea mai frumoasa si imbietoare inmiresmata pt sufletul si inima lor!!!
Dar nu,nu nu trebuie sa culeaga ci sa aleaga,ca are timp berechet....
Titanika
Postat pe 7 Februarie 2012 00:57
De la: denis_3d25, la data 2012-02-06 14:36:10Alta intrebare stupida pentru mister sexo-antropologul nostru:Care e motivul pentru care existe sexul oral(atat la femei cat si la barbati)??:)))=))))



Exista asa ceva la femei si barbati ????

Unde ??? Eu nu am vazut....

aaaaaaaaaa sau tu te referi la ceva de genul pozitia 69 ???



In acest caz, motivul este relativ...
Unor cupluri, le este rusine sa se dezbrace daca lumina este aprinsa. Astfel, din cauza intunericului si din greseala, sotul s-a pus in pat cu capul spre Nord si sotia cu capul spre Sud. Sotia a crezut ca-si pupa sotul pe nas si sotul a crezut ca-si pupa sotia pe guritza.
Dimineatza cind s-au trezit la rasaritul soarelui si au vazut in ce incurcatura s-au bagat, s-au dus la preot sa-si marturiseasca greseala.
Preotul le-a recomandat ca pe viitor, sa se impreuneze cu lumina aprinsa, caci altfel, vor venii maine sa-i spuna, ca tot din cauza intunericului si-a penetrat sotia in c-ur.




Da... Deci in concluzie.... motivul principal in acest caz, este intunericul...



Sa ma gandesc ce tampenii sa te mai intreb.... Hmmm...
De ce unii barbati prefera alti barbati?Adica de ce sunt gay/bisexuali?Oare nu-i satisfac(destul)fumeilii?:))
Black_Lips
Postat pe 8 Februarie 2012 10:57
oricat ar avea gustul de amar,iti trece cand vezi 100 de euro de la tiristi pe autostrada,titaniko...
De la: Titanika, la data 2012-02-07 00:57:06Iubirea tinerilor mai au si cate un gust amar,dar sa nu uite ca vine primavara cu miresme imbietoare de flori si are de unde culege....pe cea mai frumoasa si imbietoare inmiresmata pt sufletul si inima lor!!!
Dar nu,nu nu trebuie sa culeaga ci sa aleaga,ca are timp berechet....
FAT__FRUMOSSS___
Postat pe 8 Februarie 2012 10:59

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
de la o iubire inocenta la o relatie care se cheama clandestina... 19 De la: elle26 24 Iulie 2009 18:53
buna sunt su eu noua si am nevoie de ajutor 42 De la: alfredodecurtofreco 22 Octombrie 2010 16:05
Pareri... 14 De la: nor_pufos 2 Ianuarie 2009 00:33
il iubesc prea mult 139 De la: OanaS_ 16 Mai 2010 14:21
visele ne vorbesc 179 De la: kudika380771 28 Octombrie 2012 00:42