Setari Cookie-uri

iubesc prea mult

Am sa tin cint..desi imi este foarte greu .
kudika_325
Postat pe 15 Ianuarie 2012 16:34
De la: kudika_325, la data 2012-01-15 16:34:35Am sa tin cint..desi imi este foarte greu .


Lasa ca sti tu ce nu ne omoara ne face mai puternici
kudika_nikole
Postat pe 15 Ianuarie 2012 16:48
da :x
kudika_325
Postat pe 15 Ianuarie 2012 17:25
Daca iti taie cineva o mana sau un picior si nu mori te face mai puternic(a) ?
Proverbele americanilor = EPIC FAIL.
Max2
Postat pe 20 Ianuarie 2012 19:27
Si eu care credeam ca nu mai exista baieti sentimentali pe lumea asta!M-am inselat. Din felul in care vorbesti pari a fi un tip melancolic(introvertit) si foarte naiv,pe cand tipa de care vorbesti e o sangvinica manipulatoare si dominatoare care se joaca cu sentimentele si ratiunea ta.Ea nu te iubeste deloc si profita de faptul ca esti usor influentabil si probabil lipsit de experienta.Dupa cum vorbesti despre ea pare a fi o tipa descurcareata,iesita in lume,pe cand tu..ei bine...pari cam izolat si anxios.Faptul ca umbla cu mai multi baieti deodata si nu se jeneaza sa vorbeasca cu cand esti de fata(ii)reiese caracterul de "curvustina",nerusinata,fitoasa si atitudinea de egoista,egocentrista,zgarcita.Trasaturile enuntate anterior sunt cardinale,deci nu numai tie ti-ar face asa ceva,ci si altora,asa ca nu te supara prea tare cand o vezi in toane,dar nici nu te lasa intimidat de vorbele ei mustratoare.In acest mod ea te manipuleaza si cand se satura de tine te arunca ca pe o carpa murdara,dar totodata stie sa lase loc de "Buna ziua!" si e constienta de faptul ca nu va fi nevoita sa se injoseasca cerandu-ti scuze,caci tu vei veni ca un catelus la stapana lui.Spre deosebire de aceasta individa tu pari a fi un tip foarte sensibil(emotiv,sentimental),calitate(sau defect)nu prea des intalnit in zilele noastre.Ma surprinde faptul ca nu ti-e rusine sa recunosti greutatea cu care te confrunti si conflictul(interior si exterior)provocat de aceasta relatie.Spre deosebire de alti baieti ai curajul sa marturisesti toate acestea,lucru care ma bucura.Nu lasa ca aceasta iubire"plumburie"sa te afecteze,ci transform-o intr-o experienta din care sa inveti ceva!Considera relatia cu fata respectiva o treapta spre maturizare.Stiu cat de greu e sa te departezi de cei pe care ii iubesti,dar relatia cu fata asta pur si simplu nu are viitor.Spune-i ferm ca nu vrei sa mai fi cu ea si sa nu te mai deranjeze!Daca te va cauta si va incerca sa se impace cu tine respinge-o brutal si evit-o cat de des poti!Te avertizez ca aceasta definitiva despartire te va afecta foarte mult si-ti va trebui multa vointa ca sa treci peste acest hop.Stiu ca poti!
Black_Lips
Postat pe 2 Februarie 2012 14:51
sti ceva...cam intro stiuatie asemanatoare am fost si eu si cred k nu se merita...a vazut k poate sa faca ce vrea din tine si de aceea se comporta asa tine...a vazut k nu o lasi orice sar intampla si de aceea isi permite sa faca asa.incearca sa fi tare si sai arati k teai schmibat si k si ea te poate pierde si ai sa vezi k nu cred k va mai face asa dak chiar te iubeste.nui mai permite sa se joake k sentimentele tale!!!!
kudika086002
Postat pe 2 Februarie 2012 15:29
Am urmarit cu interes zbaterea sufletului tau. Si draga 325, doresc sa iti marturisesc ca viata desi e complicata e atat de frumoasa. Eu am acum 38 de ani, si imi amintesc cu placere ca atunci cand eram la 17 ani doar in stadiul de prieteni cu sotul meu, nu era zi in care sa nu ne certam iar in alta sa ne impacam, apoi o luam de la capat. Varsta e una critica, intr-o continua schimbare si maxima dorinta de cunoastere, si din acest motiv toate aceste "jocuri" va testeaza in permanenta, va maturizeaza, va defineste in timp pe voi ca oameni, ca cuplu. Iar totul pana la urma consta in puterea de a lua decizii, care pot fi rele sau bune, doar voi veti sti asta. Cu singuranta, in timp vei afla acest lucru si asta te va defini pe tine ca om in timp avand o anumita baza de valori si un anumit bagaj de experiente.
Indiferent ce vei hotara pana la urma, ca o iubesti, ca o ierti sau nu, cateva lucri am placerea sa te rog sa nu uiti : intr-o relatie e nevoie intotdeuna de 2 persoane, si ca si in cazul femeilor cred si sper sa nu gresesc cam la fel stau lucrurile si la barbati : oricat de mult ar iubi o femeie un barbat si oricat de mult s-ar umili, iubirea ei , nu poate compensa lipsa de interes a barbatului pentru aceea femeie, iar in cazul tau e invers.

Iti doresc mult succes si noroc in dragoste!
kudika502606
Postat pe 2 Februarie 2012 16:20
De la: Max2, la data 2012-01-20 19:27:44Daca iti taie cineva o mana sau un picior si nu mori te face mai puternic(a) ?
Proverbele americanilor = EPIC FAIL.


monreve3031
Postat pe 2 Februarie 2012 16:43
De la: monreve3031, la data 2012-02-02 16:43:38
De la: Max2, la data 2012-01-20 19:27:44Daca iti taie cineva o mana sau un picior si nu mori te face mai puternic(a) ?
Proverbele americanilor = EPIC FAIL.





dreamer6062
Postat pe 2 Februarie 2012 17:37
De la: monreve3031, la data 2012-02-02 16:43:38
De la: Max2, la data 2012-01-20 19:27:44Daca iti taie cineva o mana sau un picior si nu mori te face mai puternic(a) ?
Proverbele americanilor = EPIC FAIL.




nesatula mai esti fata bei berea toata!!!!
zinaceabunasinebuna
Postat pe 2 Februarie 2012 17:38
De la: dreamer6062, la data 2012-02-02 17:37:12
De la: monreve3031, la data 2012-02-02 16:43:38
De la: Max2, la data 2012-01-20 19:27:44Daca iti taie cineva o mana sau un picior si nu mori te face mai puternic(a) ?
Proverbele americanilor = EPIC FAIL.







fata lasa-mi si mie macar spuma de pe bere!!!!!
zinaceabunasinebuna
Postat pe 2 Februarie 2012 17:39
Tu vrei sa te vindeci ? Sau vrei sa dai lectii de medicina unui doctor ???

Ce vrei ???

Daca vrei sa te vindeci, atunci i-ati medicamentele chiar daca sint amare !

1. Intra pe un sait oarecare si fate de rusine atit de mult, incat sa rada toti de tine, pina cand nu-ti va mai pasa ca se rade despre tine si vei reusi sa razi si tu de tine...

2. Iubirea... este o fiintza nemarginita, vesnica... nu vorbii despre iubire ca si despre ceva limitat, definit, despre care ai stii totul... ci mai degraba ca despre ceva, despre care inveti....

3.Femeia si barbatul, sint elementele opozitiei universului ... barbatul este adevar...femeia este minciuna....
Barbatul lumina, femeia intunericul.... barbatul frumusetea ... femeia uratenia
Femeia este frumoasa fizic dar foarte urata moral.... barbatul este frumos din ambele puncte de vedere dar asta e valabil doar cand vorbim despre mine... daca vorbim despre tine, atunci tu esti frumos doar din punct de vedere moral

P.S.
Vai.... nu mai privii atit de serios si grav lucrurile decat atunci cand vrei sa glumesti
Despre iubire, inca ceva sa ti minte:
Iubirea traieste doar in adevar.... de iubit, putem iubii doar valorile morale...celelalte confuzii cu iubireea, se numesc nevoi sau dependentze… dar cand spui ca iubesti o mincinoasa, tu admiri de fapt ce ??? o inconstienta ? o tradatoare ? O hoatza ? Iubesti criminalitatea din ea ???

NUUUUU mai, tu trebuie sa mergi inainte daca esti barbat si ea trebuie sa vina dupa tine... niciodata invers maiiiii !!!!!!!!!!!!
Barbati, sint aceia dupa care alearga ea..... tu inca nu esti barbat... cand vei inceta sa mai fugi dupa femei mincinoase, ca dupa frisca... si vei incepe sa mergi in cautarea adevarului asa cum o faci acum, aici pe Kudika, atunci vei incepe sa cresti, sa te dezvolti si sa ai ce sa oferi ratacitelor gauri intunecate ce inseteaza dupa lumina...

Hai sa-ti mai spun inca ceva:
Cand D-zeu l-a facut pe Adam si Eva... eu, in calitate de inger, eram acolo si am vazut cum i-a facut.
Eva nu a fost facuta din coasta lui Adam ci a fost altfel.. din carnea Evei dintre bulane, D-zeu a luat si i-a facut la Adam organul masculin si de atunci, femeia fuge dupa barbat sa-si bage inapoi in gaura bucata de carne ce-i lipseste...

Daca nu ma crezi, ia o femei si utate la ea intre picioare si ai sa te convingi ce-i lipseste ei, acolo
denis_3d25
Postat pe 2 Februarie 2012 19:39
,, Trateaza cu indifernta daca vrei sa fii iubit!,,
kudika434865
Postat pe 2 Februarie 2012 20:11
Cand iubesti, te porti cu celalalt asa cum vrei sa se poarte el cu tine.
Cand iubesti,celalalt esti tu.
Cand iubesti,il ajuti pe celalat sa cresca si-i indrumi pasii.
Cand iubesti, nu-i impui nimic celuilalt.
Cand iubesti ai incredere in omul iubit.
Pentru tine este prima femeie cu care te-ai culcat. confunzi dragostea cu nevoia de sex. nu e acelasi lucru.
Inainte de toate fii prietenul ei,confidentul,povatuitorul... Nu calaul.
kudika434865
Postat pe 2 Februarie 2012 20:22
cine iubeste prea mult va fi dezamagit.
suflet_singur
Postat pe 2 Februarie 2012 20:35
De la: Max2, la data 2012-01-20 19:27:44Daca iti taie cineva o mana sau un picior si nu mori te face mai puternic(a) ?
Proverbele americanilor = EPIC FAIL.


Cu siguranta- privind la alti care nu au probleme...iti vei dori sa fi si tu la fel si vei lupta pentru ceva mai bun poate chiar si viata vesnica in care nu va mai fi suferinta...atunci cand avem probleme suntem mai apropiati de divinitate....
kudika_nikole
Postat pe 2 Februarie 2012 20:38

Hai sa-ti mai spun inca ceva:
Cand D-zeu l-a facut pe Adam si Eva... eu, in calitate de inger, eram acolo si am vazut cum i-a facut.
Eva nu a fost facuta din coasta lui Adam ci a fost altfel.. din carnea Evei dintre bulane, D-zeu a luat si i-a facut la Adam organul masculin si de atunci, femeia fuge dupa barbat sa-si bage inapoi in gaura bucata de carne ce-i lipseste...

Daca nu ma crezi, ia o femei si utate la ea intre picioare si ai sa te convingi ce-i lipseste ei, acolo
[/quote]


:)))Si care-i explicatia pentru nebunia barbatilor pentru tatisoare?
Black_Lips
Postat pe 2 Februarie 2012 21:35
De la: Black_Lips, la data 2012-02-02 21:35:06
Hai sa-ti mai spun inca ceva:
Cand D-zeu l-a facut pe Adam si Eva... eu, in calitate de inger, eram acolo si am vazut cum i-a facut.
Eva nu a fost facuta din coasta lui Adam ci a fost altfel.. din carnea Evei dintre bulane, D-zeu a luat si i-a facut la Adam organul masculin si de atunci, femeia fuge dupa barbat sa-si bage inapoi in gaura bucata de carne ce-i lipseste...

Daca nu ma crezi, ia o femei si utate la ea intre picioare si ai sa te convingi ce-i lipseste ei, acolo



:)))Si care-i explicatia pentru nebunia barbatilor pentru tatisoare?
Black_Lips
Postat pe 2 Februarie 2012 21:35
De la: Black_Lips, la data 2012-02-02 21:35:37
De la: Black_Lips, la data 2012-02-02 21:35:06
Hai sa-ti mai spun inca ceva:
Cand D-zeu l-a facut pe Adam si Eva... eu, in calitate de inger, eram acolo si am vazut cum i-a facut.
Eva nu a fost facuta din coasta lui Adam ci a fost altfel.. din carnea Evei dintre bulane, D-zeu a luat si i-a facut la Adam organul masculin si de atunci, femeia fuge dupa barbat sa-si bage inapoi in gaura bucata de carne ce-i lipseste...

Daca nu ma crezi, ia o femei si utate la ea intre picioare si ai sa te convingi ce-i lipseste ei, acolo



:)))Si care-i explicatia pentru nebunia barbatilor pentru tatisoare?



Pai este vorba de circuitul "perpetumobil" . Cand barbatul si-a introdus in gaura la femeie partea ce lipsea de acolo, au fos amandoi atit de bucurosi de armonia dintre ei incat barbatul a scapat si lapte de la el in femeie . Acest lapte fiind materie in plus in corpul feminin, aceasta a inceput sa se umfle in zona abdominala si au inceput sa i se umfle si sanii si sa curga surplusul de lapte din ei.
De atunci, barbatul a ramas cu impresia ca el trebuie sa-si recupereze acel surplus de energie, ce l-a turnat in femeie. Astfel barbatul cand vede sanii dezgoliti imediat intinde mana dupa ei ca dupa ceva care-i apartine. Iar daca mai vrea sa si suga de la sfarcurile ei , prin asta el vrea sa-i spuna femeii: vai imi cer scuze ca din cauza mea te-ai umflata asa de tare. Si astfel ei intra din nou in armonie si in afacerea de import export.
denis_3d25
Postat pe 2 Februarie 2012 23:43
De la: denis_3d25, la data 2012-02-02 23:43:01
De la: Black_Lips, la data 2012-02-02 21:35:37
De la: Black_Lips, la data 2012-02-02 21:35:06
Hai sa-ti mai spun inca ceva:
Cand D-zeu l-a facut pe Adam si Eva... eu, in calitate de inger, eram acolo si am vazut cum i-a facut.
Eva nu a fost facuta din coasta lui Adam ci a fost altfel.. din carnea Evei dintre bulane, D-zeu a luat si i-a facut la Adam organul masculin si de atunci, femeia fuge dupa barbat sa-si bage inapoi in gaura bucata de carne ce-i lipseste...

Daca nu ma crezi, ia o femei si utate la ea intre picioare si ai sa te convingi ce-i lipseste ei, acolo



:)))Si care-i explicatia pentru nebunia barbatilor pentru tatisoare?



Pai este vorba de circuitul "perpetumobil" . Cand barbatul si-a introdus in gaura la femeie partea ce lipsea de acolo, au fos amandoi atit de bucurosi de armonia dintre ei incat barbatul a scapat si lapte de la el in femeie . Acest lapte fiind materie in plus in corpul feminin, aceasta a inceput sa se umfle in zona abdominala si au inceput sa i se umfle si sanii si sa curga surplusul de lapte din ei.
De atunci, barbatul a ramas cu impresia ca el trebuie sa-si recupereze acel surplus de energie, ce l-a turnat in femeie. Astfel barbatul cand vede sanii dezgoliti imediat intinde mana dupa ei ca dupa ceva care-i apartine. Iar daca mai vrea sa si suga de la sfarcurile ei , prin asta el vrea sa-i spuna femeii: vai imi cer scuze ca din cauza mea te-ai umflata asa de tare. Si astfel ei intra din nou in armonie si in afacerea de import export.


doamne ce am mai ras!tu chiar crezi ce scrii, nu-i asa?! clar tu ai deficit de "lapte"!
kiss_my_ass
Postat pe 3 Februarie 2012 09:08
De la: denis_3d25, la data 2012-02-02 23:43:01
De la: Black_Lips, la data 2012-02-02 21:35:37
De la: Black_Lips, la data 2012-02-02 21:35:06
Hai sa-ti mai spun inca ceva:
Cand D-zeu l-a facut pe Adam si Eva... eu, in calitate de inger, eram acolo si am vazut cum i-a facut.
Eva nu a fost facuta din coasta lui Adam ci a fost altfel.. din carnea Evei dintre bulane, D-zeu a luat si i-a facut la Adam organul masculin si de atunci, femeia fuge dupa barbat sa-si bage inapoi in gaura bucata de carne ce-i lipseste...

Daca nu ma crezi, ia o femei si utate la ea intre picioare si ai sa te convingi ce-i lipseste ei, acolo



:)))Si care-i explicatia pentru nebunia barbatilor pentru tatisoare?



Pai este vorba de circuitul "perpetumobil" . Cand barbatul si-a introdus in gaura la femeie partea ce lipsea de acolo, au fos amandoi atit de bucurosi de armonia dintre ei incat barbatul a scapat si lapte de la el in femeie . Acest lapte fiind materie in plus in corpul feminin, aceasta a inceput sa se umfle in zona abdominala si au inceput sa i se umfle si sanii si sa curga surplusul de lapte din ei.
De atunci, barbatul a ramas cu impresia ca el trebuie sa-si recupereze acel surplus de energie, ce l-a turnat in femeie. Astfel barbatul cand vede sanii dezgoliti imediat intinde mana dupa ei ca dupa ceva care-i apartine. Iar daca mai vrea sa si suga de la sfarcurile ei , prin asta el vrea sa-i spuna femeii: vai imi cer scuze ca din cauza mea te-ai umflata asa de tare. Si astfel ei intra din nou in armonie si in afacerea de import export.





Doamne fereste!De unde naiba ai scos prostiile astea?:))))
Black_Lips
Postat pe 3 Februarie 2012 11:19
De la: kiss_my_ass, la data 2012-02-03 09:08:57
De la: denis_3d25, la data 2012-02-02 23:43:01
De la: Black_Lips, la data 2012-02-02 21:35:37
De la: Black_Lips, la data 2012-02-02 21:35:06
Hai sa-ti mai spun inca ceva:
Cand D-zeu l-a facut pe Adam si Eva... eu, in calitate de inger, eram acolo si am vazut cum i-a facut.
Eva nu a fost facuta din coasta lui Adam ci a fost altfel.. din carnea Evei dintre bulane, D-zeu a luat si i-a facut la Adam organul masculin si de atunci, femeia fuge dupa barbat sa-si bage inapoi in gaura bucata de carne ce-i lipseste...

Daca nu ma crezi, ia o femei si utate la ea intre picioare si ai sa te convingi ce-i lipseste ei, acolo



:)))Si care-i explicatia pentru nebunia barbatilor pentru tatisoare?



Pai este vorba de circuitul "perpetumobil" . Cand barbatul si-a introdus in gaura la femeie partea ce lipsea de acolo, au fos amandoi atit de bucurosi de armonia dintre ei incat barbatul a scapat si lapte de la el in femeie . Acest lapte fiind materie in plus in corpul feminin, aceasta a inceput sa se umfle in zona abdominala si au inceput sa i se umfle si sanii si sa curga surplusul de lapte din ei.
De atunci, barbatul a ramas cu impresia ca el trebuie sa-si recupereze acel surplus de energie, ce l-a turnat in femeie. Astfel barbatul cand vede sanii dezgoliti imediat intinde mana dupa ei ca dupa ceva care-i apartine. Iar daca mai vrea sa si suga de la sfarcurile ei , prin asta el vrea sa-i spuna femeii: vai imi cer scuze ca din cauza mea te-ai umflata asa de tare. Si astfel ei intra din nou in armonie si in afacerea de import export.


doamne ce am mai ras!tu chiar crezi ce scrii, nu-i asa?! clar tu ai deficit de "lapte"!

....numai de lapte ???!!!!
rondina
Postat pe 3 Februarie 2012 11:24
De la: rondina, la data 2012-02-03 11:24:59
De la: kiss_my_ass, la data 2012-02-03 09:08:57
De la: denis_3d25, la data 2012-02-02 23:43:01
De la: Black_Lips, la data 2012-02-02 21:35:37
De la: Black_Lips, la data 2012-02-02 21:35:06
Hai sa-ti mai spun inca ceva:
Cand D-zeu l-a facut pe Adam si Eva... eu, in calitate de inger, eram acolo si am vazut cum i-a facut.
Eva nu a fost facuta din coasta lui Adam ci a fost altfel.. din carnea Evei dintre bulane, D-zeu a luat si i-a facut la Adam organul masculin si de atunci, femeia fuge dupa barbat sa-si bage inapoi in gaura bucata de carne ce-i lipseste...

Daca nu ma crezi, ia o femei si utate la ea intre picioare si ai sa te convingi ce-i lipseste ei, acolo



:)))Si care-i explicatia pentru nebunia barbatilor pentru tatisoare?



Pai este vorba de circuitul "perpetumobil" . Cand barbatul si-a introdus in gaura la femeie partea ce lipsea de acolo, au fos amandoi atit de bucurosi de armonia dintre ei incat barbatul a scapat si lapte de la el in femeie . Acest lapte fiind materie in plus in corpul feminin, aceasta a inceput sa se umfle in zona abdominala si au inceput sa i se umfle si sanii si sa curga surplusul de lapte din ei.
De atunci, barbatul a ramas cu impresia ca el trebuie sa-si recupereze acel surplus de energie, ce l-a turnat in femeie. Astfel barbatul cand vede sanii dezgoliti imediat intinde mana dupa ei ca dupa ceva care-i apartine. Iar daca mai vrea sa si suga de la sfarcurile ei , prin asta el vrea sa-i spuna femeii: vai imi cer scuze ca din cauza mea te-ai umflata asa de tare. Si astfel ei intra din nou in armonie si in afacerea de import export.


doamne ce am mai ras!tu chiar crezi ce scrii, nu-i asa?! clar tu ai deficit de "lapte"!

....numai de lapte ???!!!!


ala-i cel mai important, ca doar te nasti cu "tzatza" in gura! neavand parte de asa ceva ce poti sa-i ceri?!
kiss_my_ass
Postat pe 3 Februarie 2012 11:35
De la: kiss_my_ass, la data 2012-02-03 11:35:01
De la: rondina, la data 2012-02-03 11:24:59
De la: kiss_my_ass, la data 2012-02-03 09:08:57
De la: denis_3d25, la data 2012-02-02 23:43:01
De la: Black_Lips, la data 2012-02-02 21:35:37
De la: Black_Lips, la data 2012-02-02 21:35:06
Hai sa-ti mai spun inca ceva:
Cand D-zeu l-a facut pe Adam si Eva... eu, in calitate de inger, eram acolo si am vazut cum i-a facut.
Eva nu a fost facuta din coasta lui Adam ci a fost altfel.. din carnea Evei dintre bulane, D-zeu a luat si i-a facut la Adam organul masculin si de atunci, femeia fuge dupa barbat sa-si bage inapoi in gaura bucata de carne ce-i lipseste...

Daca nu ma crezi, ia o femei si utate la ea intre picioare si ai sa te convingi ce-i lipseste ei, acolo



:)))Si care-i explicatia pentru nebunia barbatilor pentru tatisoare?



Pai este vorba de circuitul "perpetumobil" . Cand barbatul si-a introdus in gaura la femeie partea ce lipsea de acolo, au fos amandoi atit de bucurosi de armonia dintre ei incat barbatul a scapat si lapte de la el in femeie . Acest lapte fiind materie in plus in corpul feminin, aceasta a inceput sa se umfle in zona abdominala si au inceput sa i se umfle si sanii si sa curga surplusul de lapte din ei.
De atunci, barbatul a ramas cu impresia ca el trebuie sa-si recupereze acel surplus de energie, ce l-a turnat in femeie. Astfel barbatul cand vede sanii dezgoliti imediat intinde mana dupa ei ca dupa ceva care-i apartine. Iar daca mai vrea sa si suga de la sfarcurile ei , prin asta el vrea sa-i spuna femeii: vai imi cer scuze ca din cauza mea te-ai umflata asa de tare. Si astfel ei intra din nou in armonie si in afacerea de import export.


doamne ce am mai ras!tu chiar crezi ce scrii, nu-i asa?! clar tu ai deficit de "lapte"!

....numai de lapte ???!!!!


ala-i cel mai important, ca doar te nasti cu "tzatza" in gura! neavand parte de asa ceva ce poti sa-i ceri?!



Alta intrebare stupida pentru mister sexo-antropologul nostru:Care e motivul pentru care existe sexul oral(atat la femei cat si la barbati)??:)))=))))
Black_Lips
Postat pe 6 Februarie 2012 12:39
:))))))



Black_Lips
Postat pe 6 Februarie 2012 12:42
Alta intrebare stupida pentru mister sexo-antropologul nostru:Care e motivul pentru care existe sexul oral(atat la femei cat si la barbati)??:)))=))))



Exista asa ceva la femei si barbati ????

Unde ??? Eu nu am vazut....

aaaaaaaaaa sau tu te referi la ceva de genul pozitia 69 ???



In acest caz, motivul este relativ...
Unor cupluri, le este rusine sa se dezbrace daca lumina este aprinsa. Astfel, din cauza intunericului si din greseala, sotul s-a pus in pat cu capul spre Nord si sotia cu capul spre Sud. Sotia a crezut ca-si pupa sotul pe nas si sotul a crezut ca-si pupa sotia pe guritza.
Dimineatza cind s-au trezit la rasaritul soarelui si au vazut in ce incurcatura s-au bagat, s-au dus la preot sa-si marturiseasca greseala.
Preotul le-a recomandat ca pe viitor, sa se impreuneze cu lumina aprinsa, caci altfel, vor venii maine sa-i spuna, ca tot din cauza intunericului si-a penetrat sotia in c-ur.




Da... Deci in concluzie.... motivul principal in acest caz, este intunericul...
denis_3d25
Postat pe 6 Februarie 2012 14:36
De la: denis_3d25, la data 2012-02-06 14:36:10Alta intrebare stupida pentru mister sexo-antropologul nostru:Care e motivul pentru care existe sexul oral(atat la femei cat si la barbati)??:)))=))))



Exista asa ceva la femei si barbati ????

Unde ??? Eu nu am vazut....

aaaaaaaaaa sau tu te referi la ceva de genul pozitia 69 ???



In acest caz, motivul este relativ...
Unor cupluri, le este rusine sa se dezbrace daca lumina este aprinsa. Astfel, din cauza intunericului si din greseala, sotul s-a pus in pat cu capul spre Nord si sotia cu capul spre Sud. Sotia a crezut ca-si pupa sotul pe nas si sotul a crezut ca-si pupa sotia pe guritza.
Dimineatza cind s-au trezit la rasaritul soarelui si au vazut in ce incurcatura s-au bagat, s-au dus la preot sa-si marturiseasca greseala.
Preotul le-a recomandat ca pe viitor, sa se impreuneze cu lumina aprinsa, caci altfel, vor venii maine sa-i spuna, ca tot din cauza intunericului si-a penetrat sotia in c-ur.




Da... Deci in concluzie.... motivul principal in acest caz, este intunericul...

Zi-i, ca le zici bine! Uite asa mai invatam si noi cate ceva...
Si totusi...e al de bine pe intuneric
vulpitza33
Postat pe 6 Februarie 2012 14:52
sincer as vrea sa iti dau un sfat .. numai ca,citind m-am pierdut undeva pe drum
esti foarte greu de citit!
zdup
Postat pe 6 Februarie 2012 17:23
De la: kudika_325, la data 2012-01-15 03:51:54Buna , sunt un baiat de 18 anii .

Cer ajutorul vostru , va rog sa nu ma luat in ras, iar daca nu veti raspunde serios , mai bine abtinetiva .
Totul a inceput dintro joaca..o intalnire cu o fata de apropate 17 ani...iar eu 18 . Am inceput sa tin la ea de la prima intalnire iar acum o iubesc multtt .Relatia noastra a inceput acum aproape 3 luni iar in aceste lunii neam certat de multeo ori..certuri mici mai mult din cauza ei . Vreau sa mentionez ca eu sunt un baiat foarte sufletist ,iar ea e cam incapatanata . O sa dau exemple de motive de ceara...noi doi nu puteam sa ne vedem asa des..iar cand ne vedeam uneori se purta rece..am prinso ca vorbea cu alt baiat prin sms..chiar si cand era cu mine vb cu el:| , prima data ma mintit ca e varusu` dupaia un amic vechii iar dupaia am aflat ca e un baiat cunoscut in timpu relatiei noastre .Neam despartit de vreo 5 ori iar a doua zi neam impacat datorita mie pentru ca eu i vorbeam frumos si i deschideam ochii ca a gresit , i spuneam cat de mult o iubesc , si atunci realiza si ea ca a gresit...si ne impacam..iara ne desparteam iara...tot asa de vreo cinci ori . mia promis ca nu mai ma lasa , mia promis ca renunta la incapatanarea ei...dar degeaba , nu sa schimbat :| . Mia dat multe motive...sunt foarte gelos... e normal sa fiu gelos cand comentarii la alti baietii pe facebook ? eu sunt gelos :|..iam cerut parola de la facebook...iam spus ca nu mai dea comm.. :|...am facut asta pentru ca prin toate certurile noastra din cauza ei miam pierdut increderea in ea...:| . Cand vorbim la telefon...sms ...messenger e totul bine , dar cand ne intalnim...nu mai e, se poarta de multe ori urat .nu imi arata iubire asa cum i arat eu :|. Acum neam despartit tot din cauza ei..am fost amdoi in poiana brasov si sa purtat rece cu mine...foarte rece...am intrebato de ce..si nu a vrut sa imi spuna dar pana la urma am aflat ca cica nu mai ma iubeste asa mult :| ...si inainte cu o zi se purta asa frumos cu mine ca ma iubeste mult..:| .Noi cum nu ne mai vazusem de o saptamana imi promisese ca ma pupa mult..ma ia in brate etc..si in poiana iam zis dc nu te tin de promisiune...dc nu ma pupi ?ce ai..:| si cum mia zis ea ca nu mai ma iubeste asa mult...iar dupaia ma lasat sa plec :| asa neam despartitt... :|. Deci acum sunteam despartiti si nu stiu ce sa mai fak...nu mai pot, o iubesc enorm si ajung un scalv ....daca iara o sa trag de ea..o sa i deschi ochii iara o sa ma impca cu ea..cred :| . de atunci am mai vorbit dar nu asa mult...si iara azi a zis..ca a plas ca exagerat in poiana. POI CUM ? DUPA CE CA STIE CA O IUBESC ASA MULT SI DUPA CE AM IERTATO DE ATATEA ORI SI AM LUPTAT PENTRU EA...IARA MA LASAT? nu mai pot. stiu ca si eu am exagerat cu gelozia..cu restricti..nu mai da comm , like pe fb..da am vazut ca tot mai da like :-j stiu ca nu e bine ce am facut , dar din cauza ei am ajuns sa imi pazesc iubirea... :|
Deci ce sa fak..stiu ca si ea ma iubeste dar NU asa mult , nu ca mine . Nu mai o inteleg...dc se schimba dintro data asa...dc nu ma intelege odata...dc imi face toate astea...ma chinuie :(( . Ce sa mai fak ? Dati-mi un sfat va rog :(( , dar nu vreau batjocura ca vaii imi fac prea mult grij sau altele , asa cunt eu sufletist iubesc mult ...Va rog un sfat sincer .

Multumesc .


tu esti barbat sau carpa?????
zinaceabunasinebuna
Postat pe 6 Februarie 2012 18:09
Parerea mea e ca isi bate joc de tine si de iubirea pe care io porti.Te-ai atasat prea mult emotional de ia si asta nu e bine.Te joaca cum vrea ea.Asta nu e iubire din partea ei.Stie ca o iubesti mult , dar nu-i pasa.Deci concluzia e ca nu te iubeste.Mai ales ca vb cu alti baeti fiind cu tine.Tu ai dat totul din tine si o iubesti mult cu patima si suflet, dar oare merita? pt. ce atita chin? parerea mea e ca sa nu te mai impaci cu ia. nu o mai cauta nu mai trage de ea.Uit-o.Stiu ca suferi enorm si ti-e foarte greu.Dar esti tinar si ai toata viata inainte.Te vei indragosti de alta fata si o vei uita pe asta.Fii puternic si impunate.
kudika369633
Postat pe 6 Februarie 2012 18:19

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
va rog, am nevoie de ajutoru`l vostru 25 De la: anissya 21 Ianuarie 2010 18:07
Dragoste si datorie 10 De la: kudika052764 26 August 2009 16:32
Cum sa aflu daca ma plac.si cu care sa fiu?? 18 De la: marco918 5 Martie 2010 00:12
dragoste asta la distanta 4 De la: lena_zet 26 Ianuarie 2009 03:09
un sfat va rog din suflet!!! 16 De la: quantex 24 Noiembrie 2009 12:32