Setari Cookie-uri

musulmani

curcubeu incearca sa nu mai vorbesti despre ce nu sti,,daca auzi niste tampenii de la altii nu le mai pune aici fara sa sti cu adevarat care e adevarul,,emanciparea e doar in mintea ta,,emanciparea a adus cancerul si alte boli in lume,,tre sa sti cum sa te emancipezi,,nu sa tragi tot raul dp tn,
giordao
Postat pe 17 Aprilie 2012 20:57
De la: giordao, la data 2012-04-17 20:57:40curcubeu incearca sa nu mai vorbesti despre ce nu sti,,daca auzi niste tampenii de la altii nu le mai pune aici fara sa sti cu adevarat care e adevarul,,emanciparea e doar in mintea ta,,emanciparea a adus cancerul si alte boli in lume,,tre sa sti cum sa te emancipezi,,nu sa tragi tot raul dp tn,


Giordao,am o rugaminte,in aceasta seara chiar nu sunt dispusa sa-ti citesc textele!!!Emanciparea ,indiferent in ce domeniu ar interveni ea,atata timp cat este in sprijinul omului si umanitatii,este binevenita!Tot raul existent in aceasta lume este ca urmare a gandirii negative a omului!!Ce legatura are cancerul cu femeia sau cu musulmanii???
MissRainbow
Postat pe 17 Aprilie 2012 21:01
De la: MissRainbow, la data 2012-04-17 21:01:46
De la: giordao, la data 2012-04-17 20:57:40curcubeu incearca sa nu mai vorbesti despre ce nu sti,,daca auzi niste tampenii de la altii nu le mai pune aici fara sa sti cu adevarat care e adevarul,,emanciparea e doar in mintea ta,,emanciparea a adus cancerul si alte boli in lume,,tre sa sti cum sa te emancipezi,,nu sa tragi tot raul dp tn,


Giordao,am o rugaminte,in aceasta seara chiar nu sunt dispusa sa-ti citesc textele!!!Emanciparea ,indiferent in ce domeniu ar interveni ea,atata timp cat este in sprijinul omului si umanitatii,este binevenita!Tot raul existent in aceasta lume este ca urmare a gandirii negative a omului!!Ce legatura are cancerul cu femeia sau cu musulmanii???
ti am mai zis eu tie daca ia cnva jokul asta unde dai tu sfaturi,nu stiu daca mai stiu pe unde scoti camasa,,fi cu bagare de seama,,1 la mana vorbesti tampenii cu femeia musulmana din auzite,,habar nu ai despre religia musulmana defapt,,si 2 emanciparea aste de vb tu fara creier a dus la bolile din ziua de astazi,,,nu esti tu aia emancipata cu telefon la urechie si fusta de ti se vad chilotii ,,in cazul in care ai,,sper sa iti pui mintea la contributie umpik si sa ti dai seama ca nu de tn vb ci de femeia ta emancipata,,si pot sa continui pana dimineata,,cancerul iti vine de la emanciparea gresita,,si probabil o sa se extinda in anii viitori,,curcubeu,,sa vb cu mn iti trebui scoli multe chiar daca eu am doar 8
giordao
Postat pe 17 Aprilie 2012 21:14
De la: giordao, la data 2012-04-17 21:14:53
De la: MissRainbow, la data 2012-04-17 21:01:46
De la: giordao, la data 2012-04-17 20:57:40curcubeu incearca sa nu mai vorbesti despre ce nu sti,,daca auzi niste tampenii de la altii nu le mai pune aici fara sa sti cu adevarat care e adevarul,,emanciparea e doar in mintea ta,,emanciparea a adus cancerul si alte boli in lume,,tre sa sti cum sa te emancipezi,,nu sa tragi tot raul dp tn,


Giordao,am o rugaminte,in aceasta seara chiar nu sunt dispusa sa-ti citesc textele!!!Emanciparea ,indiferent in ce domeniu ar interveni ea,atata timp cat este in sprijinul omului si umanitatii,este binevenita!Tot raul existent in aceasta lume este ca urmare a gandirii negative a omului!!Ce legatura are cancerul cu femeia sau cu musulmanii???
ti am mai zis eu tie daca ia cnva jokul asta unde dai tu sfaturi,nu stiu daca mai stiu pe unde scoti camasa,,fi cu bagare de seama,,1 la mana vorbesti tampenii cu femeia musulmana din auzite,,habar nu ai despre religia musulmana defapt,,si 2 emanciparea aste de vb tu fara creier a dus la bolile din ziua de astazi,,,nu esti tu aia emancipata cu telefon la urechie si fusta de ti se vad chilotii ,,in cazul in care ai,,sper sa iti pui mintea la contributie umpik si sa ti dai seama ca nu de tn vb ci de femeia ta emancipata,,si pot sa continui pana dimineata,,cancerul iti vine de la emanciparea gresita,,si probabil o sa se extinda in anii viitori,,curcubeu,,sa vb cu mn iti trebui scoli multe chiar daca eu am doar 8



Sa fii sanatos cu scolile tale,din partea mea,poti sa vorbesti singur,eu,una,nu te retin!
MissRainbow
Postat pe 17 Aprilie 2012 21:16
pai nu ma retii pentru ca esti o ignoranta,,oamenii slabi cand nu stiu ce sa faca ignora,,sa se simta bn,,nestiind ca ignoranta le aduce ignoranta din partea altora,,aici e camp de batalie in viata asta curcubeu,,tre sa fi pregatita sau sa te pregatesti pe parcurs
giordao
Postat pe 17 Aprilie 2012 21:19
sa nu crezi ca am cva cu tn doamne fereste,,am cu ce transmiti altora,,tu si altele,,ati grija mai mare la ce vorbiti
giordao
Postat pe 17 Aprilie 2012 21:24
De ce nu iti iei un sot ortodox? Sotul meu e ortodox, bine, nu e iranian, dar e ortodox si mie imi place asa, ortodox.
Eva32
Postat pe 17 Aprilie 2012 23:56
De la: giordao, la data 2012-04-17 20:57:40curcubeu incearca sa nu mai vorbesti despre ce nu sti,,daca auzi niste tampenii de la altii nu le mai pune aici fara sa sti cu adevarat care e adevarul,,emanciparea e doar in mintea ta,,emanciparea a adus cancerul si alte boli in lume,,tre sa sti cum sa te emancipezi,,nu sa tragi tot raul dp tn,


In primul rand, adevarul nu reprezinta ceea ce crezi tu despre oameni sau despre orice te inconjoara. Nici tu si nici altcineva nu este detinatorul adevarului absolut, asa ca nu te mai erija in detinatorul adevarului absolut, ca nu vei fi in veci, o persoana corecta si cinstita.

In al doilea rand, cancerul si alte boli au existat dintotdeauna, cu mult dinainte de emanciparea femeilor, iar acele boli au existat si vor mai exista din motive care nu tin de emancipare, ci din motive care au o cauza genetica, un stil de viata nesanatos (alimentatie necorespunzatoare, sedentarism, stres etc), sistem imunitar slabit, tendinta tuturor celulelor din organism de a se multiplica si de a trece prin mutatii, care pot transforma o celula sanatoasa intr-una cancerigena. Zi de zi, celulele tuturor oamenilor de pe pamantul asta, au tendinta de a deveni celule canceroase. Doar o sanatate de fier, te poate proteja de astfel de mutatii ale celulelor, dar, tinand cont ca si un mic stres, iti poate ataca celulele imunitare, e aproape imposibil sa ai o sanatate de fier pana la adanci batraneti.

Si, asa, ca fapt divers, m-am saturat de tot acest misoginism care domneste pe acest forum. Culmea, pe un site pentru femei, si-au gasit salasul o mana de misogini care-si permit sa jigneasca si sa hartuiasca femeile de pe aici. Sa va fie rusine!
kokeshi
Postat pe 11 Mai 2012 12:41
De la: giordao, la data 2012-04-17 21:24:23sa nu crezi ca am cva cu tn doamne fereste,,am cu ce transmiti altora,,tu si altele,,ati grija mai mare la ce vorbiti


Si tu sa ai grija ce si cum vorbesti!

De nenumarate ori, tonul folosit si cuvintele adresate altora, au lasat mult de dorit, in ceea ce te priveste!
kokeshi
Postat pe 11 Mai 2012 12:44
De la: giordao, la data 2012-04-17 21:19:39pai nu ma retii pentru ca esti o ignoranta,,oamenii slabi cand nu stiu ce sa faca ignora,,sa se simta bn,,nestiind ca ignoranta le aduce ignoranta din partea altora,,aici e camp de batalie in viata asta curcubeu,,tre sa fi pregatita sau sa te pregatesti pe parcurs


Cel INTELEPT si INTELIGENT cedeaza intotdeauna in fata celui fara de minte si maniere, de aceea oamenii cu adevarat maturi si destepti vor gasi resurse de a ignora pe un om fara prea multa minte si educatie.

Noi cei ce alegem sa va ignoram, nu ignoram pentru ca nu stim ce sa mai spunem, ci pentru ca nu vrem sa ne scaldam in mocirla in care se scalda unii, care nu au nici vreun coeficient de inteligenta foarte ridicat si nici prea multa educatie.
kokeshi
Postat pe 11 Mai 2012 12:48
De la: Eva32, la data 2012-04-17 23:56:05De ce nu iti iei un sot ortodox? Sotul meu e ortodox, bine, nu e iranian, dar e ortodox si mie imi place asa, ortodox.


Pentru mine, iubirea e mai presus de orice religie.
kokeshi
Postat pe 11 Mai 2012 12:49
De la: giordao, la data 2012-04-17 21:14:53
De la: MissRainbow, la data 2012-04-17 21:01:46
De la: giordao, la data 2012-04-17 20:57:40curcubeu incearca sa nu mai vorbesti despre ce nu sti,,daca auzi niste tampenii de la altii nu le mai pune aici fara sa sti cu adevarat care e adevarul,,emanciparea e doar in mintea ta,,emanciparea a adus cancerul si alte boli in lume,,tre sa sti cum sa te emancipezi,,nu sa tragi tot raul dp tn,


Giordao,am o rugaminte,in aceasta seara chiar nu sunt dispusa sa-ti citesc textele!!!Emanciparea ,indiferent in ce domeniu ar interveni ea,atata timp cat este in sprijinul omului si umanitatii,este binevenita!Tot raul existent in aceasta lume este ca urmare a gandirii negative a omului!!Ce legatura are cancerul cu femeia sau cu musulmanii???
ti am mai zis eu tie daca ia cnva jokul asta unde dai tu sfaturi,nu stiu daca mai stiu pe unde scoti camasa,,fi cu bagare de seama,,1 la mana vorbesti tampenii cu femeia musulmana din auzite,,habar nu ai despre religia musulmana defapt,,si 2 emanciparea aste de vb tu fara creier a dus la bolile din ziua de astazi,,,nu esti tu aia emancipata cu telefon la urechie si fusta de ti se vad chilotii ,,in cazul in care ai,,sper sa iti pui mintea la contributie umpik si sa ti dai seama ca nu de tn vb ci de femeia ta emancipata,,si pot sa continui pana dimineata,,cancerul iti vine de la emanciparea gresita,,si probabil o sa se extinda in anii viitori,,curcubeu,,sa vb cu mn iti trebui scoli multe chiar daca eu am doar 8


Fara alte comentarii.
kokeshi
Postat pe 11 Mai 2012 12:50
De la: kokeshi, la data 2012-05-11 12:49:18
De la: Eva32, la data 2012-04-17 23:56:05De ce nu iti iei un sot ortodox? Sotul meu e ortodox, bine, nu e iranian, dar e ortodox si mie imi place asa, ortodox.


Pentru mine, iubirea e mai presus de orice religie.

Da, iubirea este magica ...insa in cazul de fata, tot religia va avea ultimul cavant, iar o femeie ortodoxa sau catolica, va avea mult de suferit alaturi de un barbat musulman!
rondina
Postat pe 11 Mai 2012 12:52

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Ce sa mai cred?:( oare tine la mine? 21 De la: geo_geo822000 19 Iunie 2009 14:31
Barbatilor!!! 23 De la: Denver 5 Octombrie 2009 10:56
libertatea barbatilor.... 25 De la: kudika037691 7 Septembrie 2009 13:12
Barbatul imatur: incantare sau dezgust??? 72 De la: 12 Septembrie 2013 23:49
vreu un sfat 23 De la: mihablonda 3 Mai 2010 00:33