Setari Cookie-uri

Sex in 3,greseala vietii mele!

De la: kudika_847, la data 2012-01-30 15:09:53

Nu esti a dracu fiecare are dreptul la o parere si chiar le asteptam de aceea am si scris acest topic pentru a vedea pareri.Repet nu stiu ce a fost in capul meu de am facut prostia asta dar nu vreau sa dau vina pe nimeni si mi'o asum in totalitate.Am gresit,acum platesc dar mi'a fost invatzatura de mine si cu siguranta nu o sa mai repet gresela asta si nimic asemanator.


dar nici de uitat nu vei uita curand odata instalata indoiala!
kiss_my_ass
Postat pe 30 Ianuarie 2012 15:11
De la: kudika_847, la data 2012-01-30 14:56:13Ai dreptate,dar pur si simplu nu ma lasa inima sa'mi acord timpul de care probabil as avea nevoie,sau macar o iesire cu prietenele sa ma relaxez prefer sa fiu mereu langa fetita,este mica si are nevoie de mama care sa i se dedice intrutotul,mereu am fost o fire devotata altora.Ma simt bine cand ii stiu fericiti.Sunt o familista convinsa,ador viata de familie,asta mi'am dorit intotdeauna,sunt fericita alaturi de familia mea si nu o sa mai gresesc cu nimic fatza de ei



Ha,spune-mi,te rog,carei zodii apartii?????

Draga mea,hai sa-ti mai spun ceva!!!Am trei ingeri ,carora le-am dedicat peste 20 ani din viata mea si daca ar fi nevoie,as lua-o de la capat,fara tagada sau regret,,,dar vin si-ti spun,familia este una si tu,ca persoana fiind,esti total separata de aceasta!!!De ce spun asta?O fac pentru ca fiecare membru al familiei are viata personala,luata separat si viata comuna,daca discutam din punct de vedere al cupluluiDe-lungul tmpului,am pierdut prietene,datorita aceleasi devotiuni fata de famile,copii in special,anii au trecut ,parca totul a fost ieri,dar viata mea de atunci,nu s-a mai intors la mine,ceea ce regret enorm!!!!!Deci,ideea este urmatoarea;;;Orice femeie are dreptul la EA,la dorintele si sprantele ei,,nimeni nu va veni sa ti le ofere in dar,daca tu renunti la ele,asta este clar!!Nu amesteca lucrurile,aveti cu totii dreptul la intimitatea proprie,,anii vor trece si va veni ziua cand te vei intreba;;Cine sunt,ce reprezint,unde am ajuns si de ce nu mai pot fi eu insami?Asta nu inseamna sa-ti neglijezi familia,nicidecum,inseamna sa investesti si in tine,macar a mia parte din cat investesti in ceilalti!!!Sursele sunt la indemana ta,trebuie doar sa le exploatezi!!!In orice actiune,exista o doza de risc,dar aceasta este specifica femeii!!!
MissRainbow
Postat pe 30 Ianuarie 2012 15:16
De la: kudika_847, la data 2012-01-30 15:09:53

Nu esti a dracu fiecare are dreptul la o parere si chiar le asteptam de aceea am si scris acest topic pentru a vedea pareri.Repet nu stiu ce a fost in capul meu de am facut prostia asta dar nu vreau sa dau vina pe nimeni si mi'o asum in totalitate.Am gresit,acum platesc dar mi'a fost invatzatura de mine si cu siguranta nu o sa mai repet gresela asta si nimic asemanator.


Am si eu o intrebare pt tine,crezi ca vei fii cu sotul tau pana la adanci batraneti??!!nu mai fii asa de buna ca ai sa-l pierzi,barbatii nu stiu sa aprecieze femeile bune.Si eu sunt casatorita ( eu am 24 sotul 26 de ani)dar asta nu inseamna ca m-am maritat sa fiu sevitoare,il iubesc foarte mult dar nu i-o arat ca isi ia nasul la purtare asa ca mai bine sunt eu mai rea si ma va aprecia.Intre-adevar ai gresit dar si el ca a acceptat,sotul meu daca i-as spune de sex in trei ar zice ca am innebunit si oricum nu ar acepta.Acum nu stiu dupa cele intamplate daca mai poti avea incredere in el cand ai vazut ca o doreste mai mult pe alta.Mai devreme sau mai tarziu te va insela ,imi pare rau sa zic asta cel mai bine e sa dicutati daca mai poti avea incredere in el
1dana2
Postat pe 30 Ianuarie 2012 15:23
MissRainbow sunt zodia pesti . Iar celeilalte doamne,stiu sigur ca pot avea incredere in el,inainte nu aveam deloc si asta a daunat relatiei noastre foarte mult,nu doreste mai mult pe alta a fost o placere de moment si ideea a ceva nou atata tot.Sincer mi'a demonstrat ca pot avea incredere in el,mi-a fost fidel si ma iubit inca de la inceput,a renuntat la multe pentru mine la fel si eu pentru el si pentru a ne fi bine impreuna.M'am maturizat alaturi de el,l'am cunoscut totusi la o varsta frageda.La 17 ani nu stiam prea multe despre viata,stiam doar ce inseamna suferinta,el mi'a aratat ce inseamna fericirea si iubirea,si pot sa spun ca devenisem dependenta afectiv de el,eram foarte geloasa si pentru asta ne certam mult,acum lucrurile s'au schimbat stiu ca nu m'ar parasi pentru nimic in mine si ca eu si fetita insemnam totul pentru el si nicio alta femeie nu ar putea vreodata sa'l ia de langa noi
kudika_847
Postat pe 30 Ianuarie 2012 15:34
in legatura cu aratatul iubirii,eu sunt de parere ca orice persoana simte nevoia de a sti ca este iubita si de a vedea asta,nu trebuie sa i se urce la cap,le spun mereu ca ii iubesc si asta nu a schimbat nimic in rau
kudika_847
Postat pe 30 Ianuarie 2012 15:36
De la: kudika_847, la data 2012-01-30 15:34:19MissRainbow sunt zodia pesti . Iar celeilalte doamne,stiu sigur ca pot avea incredere in el,inainte nu aveam deloc si asta a daunat relatiei noastre foarte mult,nu doreste mai mult pe alta a fost o placere de moment si ideea a ceva nou atata tot.Sincer mi'a demonstrat ca pot avea incredere in el,mi-a fost fidel si ma iubit inca de la inceput,a renuntat la multe pentru mine la fel si eu pentru el si pentru a ne fi bine impreuna.M'am maturizat alaturi de el,l'am cunoscut totusi la o varsta frageda.La 17 ani nu stiam prea multe despre viata,stiam doar ce inseamna suferinta,el mi'a aratat ce inseamna fericirea si iubirea,si pot sa spun ca devenisem dependenta afectiv de el,eram foarte geloasa si pentru asta ne certam mult,acum lucrurile s'au schimbat stiu ca nu m'ar parasi pentru nimic in mine si ca eu si fetita insemnam totul pentru el si nicio alta femeie nu ar putea vreodata sa'l ia de langa noi


Ahaaaaaaaa,eram sigura,,,esti sora mea mai micaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!! :sml-de rigoare!!!Am inteles tot ceea ce ai scris,ti-am facut observatiile de moment,fara ofensa,te rog,,,,mai departe,,,,,scrie in cartea vietii tale,,,stiu ca nu ai sa reusesti in totalitate,caci,nici eu nu reussc intotdeauna,dar impune-ti vointa si schimba-ti comportamentul,,gandeste-te si la tine,eu am inceput sa o fac,caci am ajuns la concluzia,ca daca nu te ingrijesti singur,,,nimeni nu o va face,,nici copiii,nici sotul,,,fiecare isi urmeaza propriul destin!!!
MissRainbow
Postat pe 30 Ianuarie 2012 15:44
O sa incerc dar nu vreau sa stric ceva.O sa fie probabil foarte greu din moment ce nu sunt obijnuita sa ma gandesc la mine atat de mult si sincer am si uitat care sunt lucrurile care imi plac,prietene nu mai am decat una(alta inafara d aia ) cu care sunt prietena din clasa 1 si ne vedem mult cu ea si sotul ei ne petrecem serile la noi povestind si jucand remi sau dartz.In rest cand nu fac treaba prin casa sau mancare si fetita doarme ma mai uit la cate un film.
kudika_847
Postat pe 30 Ianuarie 2012 15:53
De la: kudika_847, la data 2012-01-30 15:53:38O sa incerc dar nu vreau sa stric ceva.O sa fie probabil foarte greu din moment ce nu sunt obijnuita sa ma gandesc la mine atat de mult si sincer am si uitat care sunt lucrurile care imi plac,prietene nu mai am decat una(alta inafara d aia ) cu care sunt prietena din clasa 1 si ne vedem mult cu ea si sotul ei ne petrecem serile la noi povestind si jucand remi sau dartz.In rest cand nu fac treaba prin casa sau mancare si fetita doarme ma mai uit la cate un film.



Incearca sa iesi mai mult!Nu te limita numai la activitati casnice,,,fa-ti si alte prietene!!!Sper ca prietena din clasa intaia nu este cea cu pricina!!!Mergi cu sotul tau la spectacole,teatru,daca aveti cu cine sa lasati fetita!Asculta muzica,aceasta este cultura sufletului,danseaza,eu o fac zilnic,imi refac tonusul!!!Fii tu insati,incearca sa nu te gandesti numai la ceilalti,,este o stare nemaipomenita ,atunci cand constati ca poti fi tu si numai tu!!
MissRainbow
Postat pe 30 Ianuarie 2012 16:01
Nu este cea cu pricina ...este fata pe care am simtit'o ca o sora si cea de care am fost nedespartita d atata timp desi anii au trecut peste prietenia noastra inca suntem cele mai bune prietene.Am cu cine sa las fata dar incerc sa o cresc singura sa'i fiu mama nu sa las alte persoane sa o creasca pentru mine,ies dar foarte rar si atunci ies impreuna cu sotul,nu'l pot lasa singur acasa si eu sa plec....si ar mai fi un lucru ...unde as merge??
kudika_847
Postat pe 30 Ianuarie 2012 16:09
De la: kudika_847, la data 2012-01-30 16:09:48Nu este cea cu pricina ...este fata pe care am simtit'o ca o sora si cea de care am fost nedespartita d atata timp desi anii au trecut peste prietenia noastra inca suntem cele mai bune prietene.Am cu cine sa las fata dar incerc sa o cresc singura sa'i fiu mama nu sa las alte persoane sa o creasca pentru mine,ies dar foarte rar si atunci ies impreuna cu sotul,nu'l pot lasa singur acasa si eu sa plec....si ar mai fi un lucru ...unde as merge??

poi cum unde?iesi la un film impreuna cu sotul tau,mergeti la o cofetarie,variantele sunt infinite
Piscolinoo
Postat pe 30 Ianuarie 2012 16:16
Cofetariile nu imi plac pentru ca nu prea mananc dulciuri,dar imi place sa fac prajituri.La filme ne uitam acasa,stam la 7 km d o statiune montana dar asta ar insemna la las prea mult fata singura si nu mergem,el lucreaza in timpul saptamanii iar in week'end vrea sa stea mai mult cu fata si cu mine.
kudika_847
Postat pe 30 Ianuarie 2012 16:19
De la: kudika_847, la data 2012-01-30 16:09:48Nu este cea cu pricina ...este fata pe care am simtit'o ca o sora si cea de care am fost nedespartita d atata timp desi anii au trecut peste prietenia noastra inca suntem cele mai bune prietene.Am cu cine sa las fata dar incerc sa o cresc singura sa'i fiu mama nu sa las alte persoane sa o creasca pentru mine,ies dar foarte rar si atunci ies impreuna cu sotul,nu'l pot lasa singur acasa si eu sa plec....si ar mai fi un lucru ...unde as merge??



Of,Doamne,trebuie sa aveti oportunitati in oras!!!Ideea este sa aveti preocupari diverse!!!Impreuna este ideal,dar sunt situatii cand simti nevoia sa fii singura,,,uite,de exemplu eu,,in astfel de situatii,,,dansez,,citesc si ascult muzica ambientala,imi fac bine si ma remonteaza,,,iar copiii ma inteleg si ma sprijina in acest sens,,,este ca o descatusare!!!
MissRainbow
Postat pe 30 Ianuarie 2012 16:21
o sa incerc,oricum cel mai bn ma simt cand stau langa fetita sa o vad cum rade si sa o vad fericita
kudika_847
Postat pe 30 Ianuarie 2012 16:40
acum scriu mai putin pentru ca a adormit in bratele mele si nu vreau sa o pun in patut sa nu o trezesc
kudika_847
Postat pe 30 Ianuarie 2012 16:41
De la: kudika_847, la data 2012-01-30 16:41:48acum scriu mai putin pentru ca a adormit in bratele mele si nu vreau sa o pun in patut sa nu o trezesc

somnic dulceeee! sa iti traiasca minunea!
muza_ta
Postat pe 30 Ianuarie 2012 16:43
De la: kudika_847, la data 2012-01-30 16:41:48acum scriu mai putin pentru ca a adormit in bratele mele si nu vreau sa o pun in patut sa nu o trezesc


Pune,fetita in pat,te rog,caci nu se intampla nimic!!!! Draga mea,nu fi prea mamoasa,exagerata,,caci nu este bine!!!Fa un exercitiu de vointa!!!!Te citesc si ma regasesc ,cu multi ani in urma,cu aceeasi atitudine fata de primul meu ingeras,,eram restrictiva la maxim,ma ocupam de ea pana la refuz,nu acceptam pe nimeni in preajma ei,,dar toate acestea s-au estompat odata cu trecerea anilor!!! Acum ,imi depan amintirile,copiii rad bineinteles,atunci cand ne strangem cu totii ,la jucat "Remi"!!! Avorda-i putin alibertate copilului tau,,,ea simte,,chiar daca este micuta!!!
MissRainbow
Postat pe 30 Ianuarie 2012 16:47
eu ii acord dar ea uneori simte nevoia sa stea mai mult cu mine si este atata de fericita cand vede ca ma trezesc si ma duc la ea desi nu plange ,este foarte cuminte incerc oricum sa nu o sufoc dar sunt geloasa fatza de alte persoane ....si soacra ii de vina ca de fiecare data cand vine o tzine numa in brate desi eu ii spun sa nu o tzina ca se invata asa...
kudika_847
Postat pe 30 Ianuarie 2012 17:09
De la: muza_ta, la data 2012-01-30 16:43:27
De la: kudika_847, la data 2012-01-30 16:41:48acum scriu mai putin pentru ca a adormit in bratele mele si nu vreau sa o pun in patut sa nu o trezesc

somnic dulceeee! sa iti traiasca minunea!

multumesc mult
kudika_847
Postat pe 30 Ianuarie 2012 17:18
scuze cate luni zici ca are bebe?
191170
Postat pe 30 Ianuarie 2012 17:20
De la: kudika_847, la data 2012-01-30 17:09:20eu ii acord dar ea uneori simte nevoia sa stea mai mult cu mine si este atata de fericita cand vede ca ma trezesc si ma duc la ea desi nu plange ,este foarte cuminte incerc oricum sa nu o sufoc dar sunt geloasa fatza de alte persoane ....si soacra ii de vina ca de fiecare data cand vine o tzine numa in brate desi eu ii spun sa nu o tzina ca se invata asa...



Nu contest dragostea materna,este un sentiment inimaginabil,se naste odata cu viata puiului tau,este normal astfel,,,dar cum o invatati ,asa o sa o aveti!!! Nu fi geloasa,copilul va fi numai si numai al tau!!!Legatura materna este indestructibila!!Tu te dezvolti odata cu copilul tau,practic,prin ea,iti retraiesti viata de la inceputuri!!Traiti-va viata frumos,fara pete aduse de rataciri neavenite statutului de parinte!!
MissRainbow
Postat pe 30 Ianuarie 2012 17:21
De la: 191170, la data 2012-01-30 17:20:19scuze cate luni zici ca are bebe?

duminica face 2 luni
kudika_847
Postat pe 30 Ianuarie 2012 18:50
De la: kudika_847, la data 2012-01-30 18:50:48
De la: 191170, la data 2012-01-30 17:20:19scuze cate luni zici ca are bebe?

duminica face 2 luni


Sa-ti traiasca pruncul!!!
MissRainbow
Postat pe 30 Ianuarie 2012 18:58
multumesc
kudika_847
Postat pe 30 Ianuarie 2012 19:38
De la: kudika_847, la data 2012-01-30 19:38:17multumesc
iar ai venit ma nrnr cu sexul tau,,
zmeu
Postat pe 30 Ianuarie 2012 19:46
De la: kudika_847, la data 2012-01-30 19:38:17multumesc
va ti strans hodoronk tronk in hunedoara cate trei cate trei
zmeu
Postat pe 30 Ianuarie 2012 19:47
De la: zmeu, la data 2012-01-30 19:47:33
De la: kudika_847, la data 2012-01-30 19:38:17multumesc
va ti strans hodoronk tronk in hunedoara cate trei cate trei


nu inteleg ce tot vrei...sau cumva tzi ciuda ca "nu ai participat si tu " sau poate ca si tu ai fantezia asta dar nu ai cu cn sa o pui in practica si probabil ca nici macar iubita nu ai ...sigur esti un onanist intrigat .Imi pare rau pt celelalte persoane dar a trebuit sa raspunde deja zmeu intrecea masura!
kudika_847
Postat pe 30 Ianuarie 2012 20:26
ce penal esti...te uiti la tine cum vb si la ce nivel te cobori?te compatimesc
kudika_847
Postat pe 30 Ianuarie 2012 20:36
De la: kudika_847, la data 2012-01-30 20:36:17ce penal esti...te uiti la tine cum vb si la ce nivel te cobori?te compatimesc

847...asuma-ti responsabilitatea faptelor tale, din toate punctele de vedere, inclusiv al subiectului deschis de tine pe acest Forum! Nu stiu la ce te asteptai din partea "noastra" dupa citirea celor expuse de tine, insa....eu personal, nu pot sa te compatimesc, dimpotriva!
Revizuieste-ti astfel de atitudini pe viitor si incearca sa traiesti in limita normalului! Respectandu-te pe tine insati...vei fi respectata si de cei din jurul tau!
rondina
Postat pe 30 Ianuarie 2012 20:42
Vb frumos sau iesi u ...tu tot intri pe aici si te bagi in seama nu cred ca te'a invitat cineva ...oricum iti demonstrezi k stiu sa las de la mine si sa nu b ag oamenii ca tine in seama asa ca cedez eu ...o seara faina,nu o sa mai raspund indiferent de ceea ce zici,cauti cearta aiurea
kudika_847
Postat pe 30 Ianuarie 2012 20:43
De la: kudika_847, la data 2012-01-30 18:50:48
De la: 191170, la data 2012-01-30 17:20:19scuze cate luni zici ca are bebe?

duminica face 2 luni


sa-ti traiasca fetita. tu cum mai esti, esti ceva mai bine?
franziska_eu
Postat pe 31 Ianuarie 2012 00:14

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
probleme centrala termica 3 De la: joy_18 16 Martie 2011 16:19
plante apartament 1 De la: condo003110 4 Martie 2010 21:25
ce ne facem cu mucegaiul ?? 19 De la: titel12 16 Noiembrie 2010 22:19
help me 61 De la: kudika336626 15 Mai 2011 16:33
Aspirator care trage bine apa,doresc sa il folosesc la tapiteri auto 1 De la: kudika_926144 29 Iunie 2013 07:15