Setari Cookie-uri

Sex in 3,greseala vietii mele!

De la: 191170, la data 2012-01-31 18:25:02mai fetita draga............da tu nu esti lehuza in perioada asta??? tu o faci gata in 3 ,in lehuzie ! ce vremurii!!!!!!!!!!!!!!!
Lehuzia este de 6saptaminiasa ca sa nu exageram! Si apoi ea cerea o parere cu privire la trio nu la lahuzie!
kudika1993
Postat pe 31 Ianuarie 2012 18:31
yo n-am nici o treaba dar pana duminica mai e o saptamana , si cu o saptamana in urma , cand sa consumat faptul, cat iese? doar asa ca idee,, cam devreme pentru asaceva.....
191170
Postat pe 31 Ianuarie 2012 18:37
am nascut pe 5 dec....nu mai sunt de mult.
kudika_847
Postat pe 1 Februarie 2012 17:56
De la: franziska_eu, la data 2012-01-31 00:14:32
De la: kudika_847, la data 2012-01-30 18:50:48
De la: 191170, la data 2012-01-30 17:20:19scuze cate luni zici ca are bebe?

duminica face 2 luni


sa-ti traiasca fetita. tu cum mai esti, esti ceva mai bine?

Multumesc sunt mult mai bine incerc sa nu ma mai gandesc si vad ca merge ,si l'am iertat.
kudika_847
Postat pe 1 Februarie 2012 17:59
De la: kudika_847, la data 2012-02-01 17:59:19
De la: franziska_eu, la data 2012-01-31 00:14:32
De la: kudika_847, la data 2012-01-30 18:50:48
De la: 191170, la data 2012-01-30 17:20:19scuze cate luni zici ca are bebe?

duminica face 2 luni


sa-ti traiasca fetita. tu cum mai esti, esti ceva mai bine?

Multumesc sunt mult mai bine incerc sa nu ma mai gandesc si vad ca merge ,si l'am iertat.


Ma bucur mult sa citesc ca esti bine, dar sa nu mai repeti acea experienta din trecut!
franziska_eu
Postat pe 1 Februarie 2012 18:03
nu o sa mai fac asta niciodata,lucrurile merg foarte bine intre noi si vad zi de zi cat ma iubeste si asta este tot ce conteaza si nu o sa mai las nimic sa ne strice fericirea,avem o fetita de crescut,iar fetita are nevoie de ambii parinti alaturi si sa vada intelegere intre ei,vreau sa ii ofer cea mai frumoasa copilarie.
kudika_847
Postat pe 2 Februarie 2012 15:52
De la: kudika_847, la data 2012-02-02 15:52:34nu o sa mai fac asta niciodata,lucrurile merg foarte bine intre noi si vad zi de zi cat ma iubeste si asta este tot ce conteaza si nu o sa mai las nimic sa ne strice fericirea,avem o fetita de crescut,iar fetita are nevoie de ambii parinti alaturi si sa vada intelegere intre ei,vreau sa ii ofer cea mai frumoasa copilarie.


Foarte bine ca incercati sa treceti peste aceasta greseala,ingroapa tot ceea ce tine de desfasurarea acelei aventuri si cresteti-va copilasul in liniste,iubire si intelegere deplina!!!Atentie la dorintele voastre,a le avea nu este egal cu a le impartasi,caci depinde foarte mult de natura lor!!!
MissRainbow
Postat pe 2 Februarie 2012 16:00
De la: kudika_847, la data 2012-02-02 15:52:34nu o sa mai fac asta niciodata,lucrurile merg foarte bine intre noi si vad zi de zi cat ma iubeste si asta este tot ce conteaza si nu o sa mai las nimic sa ne strice fericirea,avem o fetita de crescut,iar fetita are nevoie de ambii parinti alaturi si sa vada intelegere intre ei,vreau sa ii ofer cea mai frumoasa copilarie.


Ma bucur ca ai revenit la realitate...
kudika_nikole
Postat pe 2 Februarie 2012 19:03
va multumesc pentru sfaturi
kudika_847
Postat pe 4 Februarie 2012 11:46
De la: kudika_847, la data 2012-01-27 21:22:04Vreau sa incep prin a va ruga sa nu ma criticati,sau sa fitzi rautaciosi....sunt oricum destul de suparata.Ieri am facut greseala vietii mele...si deja casnicia mea a inceput sa se duca pe apa sambetei,casnicia la care visam de cand l-am cunoscut,iar acum am stricat totul.Am 21 de ani,iar sotul meu 26 suntem impreuna de 4 ani,casatoriti din august,avem o fetita de 1 luna.Am vrut sa fac ceva nou pt el,sa fiu deschisa fatza de lucurile noi si sa nu las monotonia sa intervina,chiar am incercat sa fac totul pt a-l face fericit cu adevarat,ma ocup de casa,de familia noastra,ii fac toate poftele etc,iar aici intervine greseala.Am vb cu o prietena sa facem sex in 3....era ceva nou ...si pana la urma am reusit sa o conving,a venit la noi si am inceput sa "ne jucam"...a fost totul bine...pana s'a trezit fetita,iar eu m-am ocupat de ea sa ii dau sa pape sa o adorm etc.Iar ei au continuat si in tot acest timp a uitat complet de mine nici macar odata nu s'a uitat la mine sau ceva.M-am suparat desi nu am aratat nimic,ea vroia sa se imbrace si el tragea de tricoul ei si zicea nu te imbraca ca o sa continue cand vin eu,am plecat in bucatarie ...si am auzit ca ea i-a spus sa termine ca o sa ma supar eu,iar el spunea nu ca nu se supara,oricum nu am mai continuat nimic si ne'am pus sa dormim....eu nu am dormit deloc de ieri pt ca nu pot am in minte imaginea aia si tot ...desi el sustine ca nu ar fi facut asta daca nu ziceam eu si ca nu ar fi mers niciodata cu alta,dar degeaba,nu pot sa uit sau sa trec cu vederea lucrul asta.Mi s'a parut k era prea frumos totul pt el si nu i'am stricat momentul...dar nu mai pot fi cum eram inainte ca asta sa se intample...i-am spus ca poate fi cu altcineva daca vrea,dar sa aiba grija sa nu se afle,fac asta pentru fetita mea sa creasca alaturi de ambii parinti si sa fie cea mai fericita fetita,pentru ca o iubesc enorm si este totul pentru mine...el inca continua sa spuna ca nu vrea pe alta si ca ma iubeste dar aseara am vazut altceva.Poate invatatzi ceva din ceea ce v-am povestit eu,sa nu faceti si voi greseala mea.Daca aveti sfaturi in legatura cu ceea ce as putea sa fac sa imi fie mai usor,o sa incerc sa tzin cont de ele.Repet va rog sa nu ma criticati,imi ajunge durerea asta si vinovatia pe care o simt stiind ca am distrus totul.
kudika426865
Postat pe 4 Februarie 2012 15:25
nu te critic dar este dureros ce ai facut an casa cu un copil asa de mic
eu nu asi fi facut asta niciodata
vezi cum este vieata sa trezit sa nu te lese sa faci ce aveai de gand sa pui an aplicatie
ia tea trezit la riealitate
ami pare rau ca suferi ancerca si nu te mai gandi fi tare nu esti prima si nici ultima
kudika426865
Postat pe 4 Februarie 2012 15:31
ma mir ca inca ma mai poate soca ceva si totusi se intampla....wow....tu cred ca nu esti normala fato de vreme ce abia ai nasut si in mod normal o mama se concentreaza pe cu totul altceva in perioada asta,nici macar tatalui nu ai mai acorda atata atentie,pt ca si tatal nu se mai concentreaza la sex in perioada asta,ma refer la un tata normal psihic,proaspetii parinti trec prin cea mai fericita perioada si sunt mai uniti ca niciodata,repet ma refer la oamenii sanatosi mintal.nu stiu la ce te referi prin faptul ca vrei sa dai un exemplu sa nu mai faca si altii ca tine,numai faptul ca tu ai vedea posibila nenorocirea asta si la alte cupluri imi intareste convingerea ca voi doi adica tu si maimutoiul de sot sau ce sunteti voi,sunteti un pericol pt cresterea si dezvoltarea copilului vostru.saracul de el in ce familie s-a nascut.pacat.mergeti la un spital de psihiatrie pt tratament,eu alta solutie nu vad.inca o data....wow...doamne fereste
iftimie
Postat pe 4 Februarie 2012 16:06
De la: kudika_847, la data 2012-01-27 21:22:04Vreau sa incep prin a va ruga sa nu ma criticati,sau sa fitzi rautaciosi....sunt oricum destul de suparata.Ieri am facut greseala vietii mele...si deja casnicia mea a inceput sa se duca pe apa sambetei,casnicia la care visam de cand l-am cunoscut,iar acum am stricat totul.Am 21 de ani,iar sotul meu 26 suntem impreuna de 4 ani,casatoriti din august,avem o fetita de 1 luna.Am vrut sa fac ceva nou pt el,sa fiu deschisa fatza de lucurile noi si sa nu las monotonia sa intervina,chiar am incercat sa fac totul pt a-l face fericit cu adevarat,ma ocup de casa,de familia noastra,ii fac toate poftele etc,iar aici intervine greseala.Am vb cu o prietena sa facem sex in 3....era ceva nou ...si pana la urma am reusit sa o conving,a venit la noi si am inceput sa "ne jucam"...a fost totul bine...pana s'a trezit fetita,iar eu m-am ocupat de ea sa ii dau sa pape sa o adorm etc.Iar ei au continuat si in tot acest timp a uitat complet de mine nici macar odata nu s'a uitat la mine sau ceva.M-am suparat desi nu am aratat nimic,ea vroia sa se imbrace si el tragea de tricoul ei si zicea nu te imbraca ca o sa continue cand vin eu,am plecat in bucatarie ...si am auzit ca ea i-a spus sa termine ca o sa ma supar eu,iar el spunea nu ca nu se supara,oricum nu am mai continuat nimic si ne'am pus sa dormim....eu nu am dormit deloc de ieri pt ca nu pot am in minte imaginea aia si tot ...desi el sustine ca nu ar fi facut asta daca nu ziceam eu si ca nu ar fi mers niciodata cu alta,dar degeaba,nu pot sa uit sau sa trec cu vederea lucrul asta.Mi s'a parut k era prea frumos totul pt el si nu i'am stricat momentul...dar nu mai pot fi cum eram inainte ca asta sa se intample...i-am spus ca poate fi cu altcineva daca vrea,dar sa aiba grija sa nu se afle,fac asta pentru fetita mea sa creasca alaturi de ambii parinti si sa fie cea mai fericita fetita,pentru ca o iubesc enorm si este totul pentru mine...el inca continua sa spuna ca nu vrea pe alta si ca ma iubeste dar aseara am vazut altceva.Poate invatatzi ceva din ceea ce v-am povestit eu,sa nu faceti si voi greseala mea.Daca aveti sfaturi in legatura cu ceea ce as putea sa fac sa imi fie mai usor,o sa incerc sa tzin cont de ele.Repet va rog sa nu ma criticati,imi ajunge durerea asta si vinovatia pe care o simt stiind ca am distrus totul.



E totul ok... nu intra in panica... ai vrut ceva nou pentru sotul tau , i-ai facut un cadou si acum ce faci ? vrei sa-i iei inapoi ceea ce i-ai oferit ?
Ai vrut sa fi buna ? Ei uite ai reusit... ai descoperit unde duce aceasta cale a sexului in 3-4-5...

Bucurate ca ai mai invatzat ceva in viatza... acum, tu sti ceva ce altii nu pot intelege ...
Acum, esti la un nivel superior de cunoastere, bucurate... ti-ai dat singua o palma ca sa te trezesti si sa intelegi mai bine ca iubirea si adevarul este calea si sensul vietii....

Acum aveti amandoi ocazia sa va cunoasteti mai bine pe voi insiva.
Sa vedeti la ce nivel sinteti in ibire si la ce nivel sinteti dominati de poftele trupesti...
Cat de mult tineti la casnicie si dreptate si cat de mult sinteti de partea intunericului...
Mergi la biserica, spunei duhovnicului tau ce ai facut si vezi ce-ti spune...
Acum ai ocazia sa intelegi cuvantul iertare... si elevare

Mergi la spovedanie ca sa nu prinda radacini prea puternice raul asupra voastra si sa va distruga...
mergi repede...

Acum sti de ce adulterul, este considerat un pacat de moarte fatza de iubire, fatza de sinceritate, fatza de constintza curata... acum ai simtit durerea pacatului in sufletul tau si vei intelege mai bine calea iubirii si calea pacatelor....

Dute si fati o baie sufleteasca... fugi !
denis_3d25
Postat pe 4 Februarie 2012 17:01
De la: kudika_847, la data 2012-02-02 15:52:34nu o sa mai fac asta niciodata,lucrurile merg foarte bine intre noi si vad zi de zi cat ma iubeste si asta este tot ce conteaza si nu o sa mai las nimic sa ne strice fericirea,avem o fetita de crescut,iar fetita are nevoie de ambii parinti alaturi si sa vada intelegere intre ei,vreau sa ii ofer cea mai frumoasa copilarie.


Felicitari
denis_3d25
Postat pe 4 Februarie 2012 18:30
Asta se intimpla prima a doua sau a treia oara sa ai regrete sau mustrari de constinta ,pe urma ai sa cauti si tu si sotul tau alti si ate partenere de sex in grup [sau cum naiba se zice siungers sau menajantroa ] nu stiu sigur dar am intilnit famili de intelectuali care fac asta
.Sant oameni cu viziuni mai largi . Tu singura ti-ai decis soarta sotul tau iti va cere mereu asa ceva .o meriti din plin .
ninutza4
Postat pe 4 Februarie 2012 19:30
sa va fie rusine amandurora ca ati facut asta in casa cu bietul copil care a fost nevoit sa respire aerul spurcat produs de mintea voasrta bolnava.ar trebui sesizata protectia copilului la modul cel mai serios.eu inteleg teribilismul asta sexual dar nu in cazul unui cuplu proaspat devenit parinti,ci a unor tineri depravati necasatoriti sau macar cu copii ceva mai mari. .nu stiu ce fel de femeie casatorita care tocmai a devenit mama poate avea asfel de ganduri bolnavicioase,in loc sa vezi de copilul tau daca e ok daca e bine tie iti era gandul la cordeala in grup.eu cand am nascut-o pe fiica mea stateam sa o ascult cu urechea sa vad daca respira ok si sotul meu la fel.in fine,probabil ca proveniti din familii destramate sau de alcoolici de vi se intampla astfel de situatii
iftimie
Postat pe 4 Februarie 2012 21:21
Salut,nu vei gasi raspunsuri"aici",dupa cum se pare toata lumea care raspunde ori sunt rautaciosi ori sunt mai moralisti decat papa,personal...ar fi trebuit sa vorbesti cu sotul tau ssi sa stabiliti exact daca sunteti pregatiti pentru asa ceva,indiferent daca ati vrea sa va satisfaceti vre-o fantezie ,a treia persoana ar trebui sa vina si sa plece fara sa va afecteze relatia,greseala e ca nu ati stabilit niste limite si nu ati stat de vb nu pentru ca ati incercat sa faceti sex in trei,incearca sa stai mult mai mult de vb cu sotul tau inainte sa mai faci o astfel de incercare!Toata lumea e libera sa faca ce vrea,deci succes!
kudika364651
Postat pe 4 Februarie 2012 22:33
Hai fii serioasa,erai mai curioasa tu sa o faci decat el si acum te vaiti ,,era normal sa o vrea pe ea si nu pe tine.de acum sa-ti satisfaci fanteziile singura,el oricum le are pe ale lui
kudika436466
Postat pe 5 Februarie 2012 01:40
Eu cred ca i-a placut - trebuia sa te gandesti inainte sa faci asta mult timp si de asemenea ar fi trebuit sa faci asta inainte sa te gandesti la un copil!

Pentru el a fost doar sex nu implicatii emotionale!
sammiess
Postat pe 5 Februarie 2012 02:36
De la: kudika_847, la data 2012-01-27 23:01:07nu vreau sa mai fac greseli si nici sa "imi iau revansa" pentru ca ar fi si mai rau,vreau sa las raul deja facut acolo unde este sa nu complic mai mult lucrurile...si in plus de asta nu ar fi o imagine prea placuta ...eu cu altul




Draga mea. Spui ca ai o fetita de o luna si ai facut sex in3. Dar tu nu esti lauza??? Eu stiu ca 40 de zile dupa nastere esti considerata lauza si nu ai voie sa faci sex. Plus ca ai tot felul de scurgeri...
laura_dobrogeanu
Postat pe 5 Februarie 2012 07:18
Buna

Nu te mai acuza, ai gresit si nu mai judeca situatia in stilul tau, cauta sa discuti cu cineva neutru situatia si vei ajunge sa rezolvi.
Vad aici foarte multi priceputi in a da sfaturi si a critica, nici unul nu spune ceva care sa aplaneze situatia, ai cautat diversitatea si ceva nou.
Nu mai lasa mintea si sa-ti otraveasca sufletul.
In cazul de fata esti afectata, discuta cu sotul tau si intelegeti-va aveti un copil de crescut si vorba cuiva care a comentat inaintea mea nu-l mai trimite in alta parte, voi doi impreuna trebuie sa va consolidati relatia.
Diversitatea in materie de sex in cuplu este buna in momentul in care ajungi la o maturitate.
Veti ajunge sa o faceti si swing, cel mai bine era daca o faceati cu o perche matura care sa va si invete ceva bun.
Asa tu te-ai suparat pe el pe prietena ta si asa mai departe, in loc sa fie ceva placut si frumos s-a transformat intrun calvar pentru tine si poate si pentru sotul tau.

Sus Inima si mergeti inainte si invatati din greseki

Toni
Gyony123
Postat pe 5 Februarie 2012 07:31
Mi se pare ciudat ca sunteti atat de activi la doar o luna de la nasterea copilului. Dupa n astere sunt niste recomandari medicale de abstinenta de la 6 saptamani la 6 luni, dupa caz. Cine nu le respecta isi distruge corpul, dar, se pare, ca si sufletul...
kudika109351
Postat pe 5 Februarie 2012 08:30
De la: kudika109351, la data 2012-02-05 08:30:26Mi se pare ciudat ca sunteti atat de activi la doar o luna de la nasterea copilului. Dupa n astere sunt niste recomandari medicale de abstinenta de la 6 saptamani la 6 luni, dupa caz. Cine nu le respecta isi distruge corpul, dar, se pare, ca si sufletul...



Corect !!
GHEISA_
Postat pe 5 Februarie 2012 08:35
Draga mea,in primul rand varsta si experienta ta de viata,statutul tau de femeie casatorita,tineretea , isi spun cuvantul dar aceasta nu este o scuza.Si inca ceva,nu implica copilul in discutie.Fapta este cosumata.Poarta-te normal ca si cum nimic nu s-ar fi intamplat.Trebuie sa ai o discutie cu prietena ta,care nu mai are ce cauta in casa voastra,daca iti este prietena precum spui va intelege.Lasa lucrurile asa cum sunt si nu mai despica firul in patru.Daca va iubiti si tu si sotul tau veti trece peste...amandoi sunteti la fel de vinovati.Timpul,doar timpul le rezolva pe toate.Succes si nu uita ca in viata ni se pot intampla lucruri mult mai grave.
miti_miau
Postat pe 5 Februarie 2012 08:43
El este de vina pentru ca isi dorea sex in 3. Mai mult anumite filme sua carti pervertesc oamenii! daca ar fi avut asemenea fantezii ar fi trebuit sa si le tina pentru el, mai ales ca dupa nastere cred ca ai o anumita sensibilitate...intelegi. El trebuie sa inteleaga acest lucru. Sigur ca te iubeste. Bine ar fi sa uitati acest incident...timpul rezolva totul! El are dreptul la fantezii in lumea virtuala, daca doreste...Se spune ca in creier se produc aceleasi procese daca lucrul se intampla in realiatte sau doar in imaginatie...Sper ca ai inteles mesajul meu.Nu te mai culpabiliza. Nici prietna ta nu ar fi trebuit sa accepte! probabil ca lui ii cam place de ea si invers...si probabil ai vrut sa-i pui la incercare. E pacat sa distrugeti dragostea voastra! Uitarea e de aur! Ar fi bine sa nu o mai frecventati pe acea prietena! E mai sanatos!
Lucky_Salomeea
Postat pe 5 Februarie 2012 08:57
Vorbesti extrem de mult despre cat de rau iti pare si cat de vinovata, rusinata, si probabil ca nu exegerez cand adaug si jignita si umilita de comportamentul sotului tau.Un barbat cu cap, care stie sa aprecieze ceea ce are langa el, mai ales pe femeia care tocmai i-a nascut un copil, ar fi fost mai mult decat magulit de faptul ca tu ai accepta sexul in 3 pentru el, ca sa-i faci lui o placere, totusi nu ar fi acceptat niciodata sa o faca in realitate. la varsta de 26 de ani cat spui ca are, ar trebui sa stie mai bine ce inseamna dragostea fata de femeie de langa el care de dragul lui ii face toate poftele, si totodata fata de familie. Sunt mai multe aici care intra in calcul, greseala nu este numai a ta.Chiar daca tu ai avut nebuneasca idee, izvorata din dragostea asta nebuna pe care i-o porti, un barbat cu cap n-ar fi fost niciodata de acord. Sunteti parinti acum si poate el ar trebui sa inteleaga mai bine asta, fiind si mai mare ca tine.Cum i-ar veni daca peste ani de zile, fetita voastra ar veni sa va spuna ca vrea sa faca asta cu sotul ei, sau sa afle ca sotul fiicei voastre ii propune un sex in 3??!...incercati sa va imaginati asta.Cum dracului sa nu isi dea seama ca tu facand asta vei ramane cu urmari adanci in suflet? Sentimentul de vinovatie si faptul ca tu stii bine ca tu i-ai adus-o p-aia in casa nu-ti va sterge niciodata imaginea lui( barbatul tau fiind, in fata lumii si a lui Dumnezeu) cu alta, si una peste lta si in casa la tine , probabil si i patul vostru.Iar a avea familia aia frumoasa pe car sunt convinsa ca ti-ai dorit-o si inca ti-o doresti din toata inima nu depinde numai de tine si de ceea ce faci sau nu faci tu, draga mea, trebuie sa munceasca si el la asta. Si in nici un caz nu contribuie la a avea o familie fericita, gestul de a o... pe alta de fata cu sotia.Daca v-ati fi casatorit din vreun interes meschin poate n-ar fi contat dar atata timp cat v-a unit dragostea, asta implica si un strop de gelozie, si respect.Cu totii avem fanstezii dar asta nu inseamna ca suntem rasfatatii vietii si trebuie sa ni le satisfacem pe toate.Un e fantezia si alta e realitatea de langa noi.Iata...fantezia poate distruge cu usurinta realitatea.Nu mai incerca atat de mult sa-i faci pe plac chiar in toate, pune-te in prim plan pe tine si nevoile tale, esti mama acum si ai si alte indatoriri.Nu zic sa-l neglijezi doar ca...poate in situatia in care tocmai i-ai aratat cat inseamna el pentru tine si i-ai mai si facut un copil, ar trebui ca rasfatata sa fii tu si el sa iti faca toate poftele, nu invers.Ai mai multa incredere in tine, poti singura sa faci fericit orice barbat care te iubeste cu adevarat.Eu una...crede-ma ca nu mi-am facut o impresie buna deloc despre sotul tau avand atitudinea asta.Daca nu-i ajungi tu, si viseaza la nu stiu cate femei.....pt ce-l mai tii langa tine???...crede-ma ca meriti si poti fii fericita si apreciata cu adevarat. Iar daca sotul tau nu va invata langa tine ce inseamna DRAGOSTE, RESPECT, APRECIERE fata de femeia lui, cu singuranta il va invata viata, vrand nevrand.M-am agitat rau de tot cu povestea ta pt ca nu suport sa vad femei care nu mai stiu ce sa faca de dragul partenerilor, si...vorba ta, ajung sa faca lucruri pe care in mod normal nu le-ar face, iar ei stau ca boii si se bucura de placerile vietii fara sa-si dea seama ca ranesc, jignesc si lasa urme prin comportamentul lor.Pt numele lui Dumnezeu...doar ce-ai nascut de o luna...atata consideratie are fata de schimbarile care s-au petrecut cu tine ca femeie...cu tot ceea ce inseamna o nastere pt tine..raspunderile pe care ti le-a adus aceasta experienta...halal apreciere.Ma intreb cum i-ar fi picat ca in loc de o femeie pt el, sa aduci tu u barbat pt tine, ca poate si tu ai fantezii similare..cum i-ar fi venit, sa te vada eventual cu un bun prieten al sau, tragand de tine si mangaindu-te in timp ce el ca un tata responsabil dadea un biberon la fetita...??!!
kudika175770
Postat pe 5 Februarie 2012 10:14
Am citit ceea ce ai scris, insa eu vad lucrurile altfel. Din partea ta, acest lucru, de a face sex in trei a fost un act de disperare, pentru a schimba ceva in relatie. Nu cred ca daca ar fi fost totul roz ai mai fi ajuns in acest punct. Nu numai tu ai gresit, cand ai venit cu aceasta si idee, ci si prietena ta ca acceptat si sotul tau. El a gresit la fel de mult ca si tine. De ce toata lumea da vina pe tine? Este clar ca ai facut acest lucru ca un act de disperare, nu pentru ca ti-ai dorit tu.
Cu rabdare si iubire, o sa treceti peste aceste momente grele, si, de ce nu, acest hop va poate face relatia mai puternica.
kudika501658
Postat pe 5 Februarie 2012 10:21
De la: kudika_847, la data 2012-01-27 21:22:04Vreau sa incep prin a va ruga sa nu ma criticati,sau sa fitzi rautaciosi....sunt oricum destul de suparata.Ieri am facut greseala vietii mele...si deja casnicia mea a inceput sa se duca pe apa sambetei,casnicia la care visam de cand l-am cunoscut,iar acum am stricat totul.Am 21 de ani,iar sotul meu 26 suntem impreuna de 4 ani,casatoriti din august,avem o fetita de 1 luna.Am vrut sa fac ceva nou pt el,sa fiu deschisa fatza de lucurile noi si sa nu las monotonia sa intervina,chiar am incercat sa fac totul pt a-l face fericit cu adevarat,ma ocup de casa,de familia noastra,ii fac toate poftele etc,iar aici intervine greseala.Am vb cu o prietena sa facem sex in 3....era ceva nou ...si pana la urma am reusit sa o conving,a venit la noi si am inceput sa "ne jucam"...a fost totul bine...pana s'a trezit fetita,iar eu m-am ocupat de ea sa ii dau sa pape sa o adorm etc.Iar ei au continuat si in tot acest timp a uitat complet de mine nici macar odata nu s'a uitat la mine sau ceva.M-am suparat desi nu am aratat nimic,ea vroia sa se imbrace si el tragea de tricoul ei si zicea nu te imbraca ca o sa continue cand vin eu,am plecat in bucatarie ...si am auzit ca ea i-a spus sa termine ca o sa ma supar eu,iar el spunea nu ca nu se supara,oricum nu am mai continuat nimic si ne'am pus sa dormim....eu nu am dormit deloc de ieri pt ca nu pot am in minte imaginea aia si tot ...desi el sustine ca nu ar fi facut asta daca nu ziceam eu si ca nu ar fi mers niciodata cu alta,dar degeaba,nu pot sa uit sau sa trec cu vederea lucrul asta.Mi s'a parut k era prea frumos totul pt el si nu i'am stricat momentul...dar nu mai pot fi cum eram inainte ca asta sa se intample...i-am spus ca poate fi cu altcineva daca vrea,dar sa aiba grija sa nu se afle,fac asta pentru fetita mea sa creasca alaturi de ambii parinti si sa fie cea mai fericita fetita,pentru ca o iubesc enorm si este totul pentru mine...el inca continua sa spuna ca nu vrea pe alta si ca ma iubeste dar aseara am vazut altceva.Poate invatatzi ceva din ceea ce v-am povestit eu,sa nu faceti si voi greseala mea.Daca aveti sfaturi in legatura cu ceea ce as putea sa fac sa imi fie mai usor,o sa incerc sa tzin cont de ele.Repet va rog sa nu ma criticati,imi ajunge durerea asta si vinovatia pe care o simt stiind ca am distrus totul.
kudika439642
Postat pe 5 Februarie 2012 10:26
De la: kudika439642, la data 2012-02-05 10:26:44
De la: kudika_847, la data 2012-01-27 21:22:04Vreau sa incep prin a va ruga sa nu ma criticati,sau sa fitzi rautaciosi....sunt oricum destul de suparata.Ieri am facut greseala vietii mele...si deja casnicia mea a inceput sa se duca pe apa sambetei,casnicia la care visam de cand l-am cunoscut,iar acum am stricat totul.Am 21 de ani,iar sotul meu 26 suntem impreuna de 4 ani,casatoriti din august,avem o fetita de 1 luna.Am vrut sa fac ceva nou pt el,sa fiu deschisa fatza de lucurile noi si sa nu las monotonia sa intervina,chiar am incercat sa fac totul pt a-l face fericit cu adevarat,ma ocup de casa,de familia noastra,ii fac toate poftele etc,iar aici intervine greseala.Am vb cu o prietena sa facem sex in 3....era ceva nou ...si pana la urma am reusit sa o conving,a venit la noi si am inceput sa "ne jucam"...a fost totul bine...pana s'a trezit fetita,iar eu m-am ocupat de ea sa ii dau sa pape sa o adorm etc.Iar ei au continuat si in tot acest timp a uitat complet de mine nici macar odata nu s'a uitat la mine sau ceva.M-am suparat desi nu am aratat nimic,ea vroia sa se imbrace si el tragea de tricoul ei si zicea nu te imbraca ca o sa continue cand vin eu,am plecat in bucatarie ...si am auzit ca ea i-a spus sa termine ca o sa ma supar eu,iar el spunea nu ca nu se supara,oricum nu am mai continuat nimic si ne'am pus sa dormim....eu nu am dormit deloc de ieri pt ca nu pot am in minte imaginea aia si tot ...desi el sustine ca nu ar fi facut asta daca nu ziceam eu si ca nu ar fi mers niciodata cu alta,dar degeaba,nu pot sa uit sau sa trec cu vederea lucrul asta.Mi s'a parut k era prea frumos totul pt el si nu i'am stricat momentul...dar nu mai pot fi cum eram inainte ca asta sa se intample...i-am spus ca poate fi cu altcineva daca vrea,dar sa aiba grija sa nu se afle,fac asta pentru fetita mea sa creasca alaturi de ambii parinti si sa fie cea mai fericita fetita,pentru ca o iubesc enorm si este totul pentru mine...el inca continua sa spuna ca nu vrea pe alta si ca ma iubeste dar aseara am vazut altceva.Poate invatatzi ceva din ceea ce v-am povestit eu,sa nu faceti si voi greseala mea.Daca aveti sfaturi in legatura cu ceea ce as putea sa fac sa imi fie mai usor,o sa incerc sa tzin cont de ele.Repet va rog sa nu ma criticati,imi ajunge durerea asta si vinovatia pe care o simt stiind ca am distrus totul.






Sunt curioasa de ce ai ales o femeie ca fiind a treia persoana si nu un barbat ?
kudika439642
Postat pe 5 Februarie 2012 10:28
De la: kudika439642, la data 2012-02-05 10:28:26
De la: kudika439642, la data 2012-02-05 10:26:44
De la: kudika_847, la data 2012-01-27 21:22:04Vreau sa incep prin a va ruga sa nu ma criticati,sau sa fitzi rautaciosi....sunt oricum destul de suparata.Ieri am facut greseala vietii mele...si deja casnicia mea a inceput sa se duca pe apa sambetei,casnicia la care visam de cand l-am cunoscut,iar acum am stricat totul.Am 21 de ani,iar sotul meu 26 suntem impreuna de 4 ani,casatoriti din august,avem o fetita de 1 luna.Am vrut sa fac ceva nou pt el,sa fiu deschisa fatza de lucurile noi si sa nu las monotonia sa intervina,chiar am incercat sa fac totul pt a-l face fericit cu adevarat,ma ocup de casa,de familia noastra,ii fac toate poftele etc,iar aici intervine greseala.Am vb cu o prietena sa facem sex in 3....era ceva nou ...si pana la urma am reusit sa o conving,a venit la noi si am inceput sa "ne jucam"...a fost totul bine...pana s'a trezit fetita,iar eu m-am ocupat de ea sa ii dau sa pape sa o adorm etc.Iar ei au continuat si in tot acest timp a uitat complet de mine nici macar odata nu s'a uitat la mine sau ceva.M-am suparat desi nu am aratat nimic,ea vroia sa se imbrace si el tragea de tricoul ei si zicea nu te imbraca ca o sa continue cand vin eu,am plecat in bucatarie ...si am auzit ca ea i-a spus sa termine ca o sa ma supar eu,iar el spunea nu ca nu se supara,oricum nu am mai continuat nimic si ne'am pus sa dormim....eu nu am dormit deloc de ieri pt ca nu pot am in minte imaginea aia si tot ...desi el sustine ca nu ar fi facut asta daca nu ziceam eu si ca nu ar fi mers niciodata cu alta,dar degeaba,nu pot sa uit sau sa trec cu vederea lucrul asta.Mi s'a parut k era prea frumos totul pt el si nu i'am stricat momentul...dar nu mai pot fi cum eram inainte ca asta sa se intample...i-am spus ca poate fi cu altcineva daca vrea,dar sa aiba grija sa nu se afle,fac asta pentru fetita mea sa creasca alaturi de ambii parinti si sa fie cea mai fericita fetita,pentru ca o iubesc enorm si este totul pentru mine...el inca continua sa spuna ca nu vrea pe alta si ca ma iubeste dar aseara am vazut altceva.Poate invatatzi ceva din ceea ce v-am povestit eu,sa nu faceti si voi greseala mea.Daca aveti sfaturi in legatura cu ceea ce as putea sa fac sa imi fie mai usor,o sa incerc sa tzin cont de ele.Repet va rog sa nu ma criticati,imi ajunge durerea asta si vinovatia pe care o simt stiind ca am distrus totul.






Sunt curioasa de ce ai ales o femeie ca fiind a treia persoana si nu un barbat ?
da dc esti asa curioasa,,vrei sa incerci si tu
piparus_petru
Postat pe 5 Februarie 2012 10:30

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
centrala westen energy 240 Fi 2 De la: ian_condo 20 Noiembrie 2011 12:26
case din lemn 14 De la: kudika_1043270 9 Mai 2022 00:34
aerisire calorifere 13 De la: pedrosian 21 Noiembrie 2011 14:50
cherestea ieftina sau fara factura 3 De la: kudika384392 29 August 2013 15:50
Unde gasesc piese de schimb pt. centrala termica Protherm Leopard 24 BTV 1 De la: aikidosrl 27 Noiembrie 2011 11:50