Setari Cookie-uri

Sex in 3,greseala vietii mele!

De la: kudika007253, la data 2012-02-06 09:43:12nu esti sanatoasa la cap, clar...macar nu minti spunand ca ai vrut sa ii faci o bucurie sotului tau, caci tu esti aia defecta din familie in primul rand. iti meriti soarta, obsedata se perversiuni sexuale ce esti ! tu esti mamica? ce ar putea invata un copil de la tine? ai face bine sa divortezi caci fii sincera cu tine si cu sotul tau, nimic nu va mai fi ca inainte ! suporta consecintele ! esti bolnava la cap, fato ! demna de dispret...CHIAR NU MAI CUNOASTE NIMENI SEMNIFICATIA ADEVARATA A CUVANTULUI " FAMILIE" ??? stricata este lumea in care traim...

Sincer ma asteptam la reactii de genul din partea unor persoane dar mi se pare ca tu chiar intreci masura,nu sunt "defecta" asa cum spui tu din nici un punct de vedere,iar tu nu ai nici un drept sa imi spui ca fetita mea nu are de invatati nimic de la mine,indiferent de ceea ce crezi tu sunt o mama buna si comentariul tau nu o sa imi schimbe parerea fatza de ceea ce simt eu pentru copilul meu si ca ma consider o mama buna pentru ca sunt!ei nu i'am facut nici un rau si nici nu as putea sa'i fac vreodata.Deci tu ai intrecut masura cu mult peste limitele bunului simtz.As vrea sa te vad pe tine cat esti de ok din toate punctele de vedere din moment ce ma judeci in halul asta.Nu cred ca esti cu ceva mai buna decat mine,nici macar nu ma cunosti dar ai nesimtirea sa ma faci in toate felurile,desi acum probabil iti vorbesc cu prea multa politetze pentru ca asa am fost invatata,oricum respectul ar trebui sa fie reciproc desi nu ti'am cerut nimic
kudika_847
Postat pe 6 Februarie 2012 12:42
De la: kudika_847, la data 2012-02-06 12:42:48
De la: kudika007253, la data 2012-02-06 09:43:12nu esti sanatoasa la cap, clar...macar nu minti spunand ca ai vrut sa ii faci o bucurie sotului tau, caci tu esti aia defecta din familie in primul rand. iti meriti soarta, obsedata se perversiuni sexuale ce esti ! tu esti mamica? ce ar putea invata un copil de la tine? ai face bine sa divortezi caci fii sincera cu tine si cu sotul tau, nimic nu va mai fi ca inainte ! suporta consecintele ! esti bolnava la cap, fato ! demna de dispret...CHIAR NU MAI CUNOASTE NIMENI SEMNIFICATIA ADEVARATA A CUVANTULUI " FAMILIE" ??? stricata este lumea in care traim...

Sincer ma asteptam la reactii de genul din partea unor persoane dar mi se pare ca tu chiar intreci masura,nu sunt "defecta" asa cum spui tu din nici un punct de vedere,iar tu nu ai nici un drept sa imi spui ca fetita mea nu are de invatati nimic de la mine,indiferent de ceea ce crezi tu sunt o mama buna si comentariul tau nu o sa imi schimbe parerea fatza de ceea ce simt eu pentru copilul meu si ca ma consider o mama buna pentru ca sunt!ei nu i'am facut nici un rau si nici nu as putea sa'i fac vreodata.Deci tu ai intrecut masura cu mult peste limitele bunului simtz.As vrea sa te vad pe tine cat esti de ok din toate punctele de vedere din moment ce ma judeci in halul asta.Nu cred ca esti cu ceva mai buna decat mine,nici macar nu ma cunosti dar ai nesimtirea sa ma faci in toate felurile,desi acum probabil iti vorbesc cu prea multa politetze pentru ca asa am fost invatata,oricum respectul ar trebui sa fie reciproc desi nu ti'am cerut nimic


Ignora astfel de mesaje, draga mea. Nu pune la suflet rautatile unora.

Eu sunt convinsa in continuare ca esti o mama buna pentru copilasul tau, iar ceea ce faci tu in intimitate cu sotul tau, nu are legatura cu calitatea ta de mama, parerea mea!
franziska_eu
Postat pe 6 Februarie 2012 12:45
Multumesc asta consider si eu,una este relattia mea cu sotul meu,iar alta este relatia cu fetita noastra.
kudika_847
Postat pe 6 Februarie 2012 13:05
De la: kudika_847, la data 2012-02-06 13:05:19Multumesc asta consider si eu,una este relattia mea cu sotul meu,iar alta este relatia cu fetita noastra.


E foarte bine ca gandesti astfel!
franziska_eu
Postat pe 6 Februarie 2012 13:06
draga,daca ti-ai facut publica povestea si tu singurica ai cerut opinii,atunci asuma-ti-le si pe alea negative pt ca sincer e indreptatita balanta care inclina inspre cele negative,tu chiar nu ai inteles nici acum ca povestea ta socheaza mai mult prin faprul ca abia nascusei si ati facut treaba aia cu copilul in casa?asta de fapt este intriga reala a povestii,asta e anomalia reala.fantezii sexuale cu siguranta avem cu totii dar nu neaparat in grup mai ales cand pretinzi ca iubesti.data viitoare mai bine alegeti niste jucarii sexuale,un oral,macar ramane in familie
iftimie
Postat pe 6 Februarie 2012 13:17
La 30 de ani ce ii vei mai oferi?Dar la 40?De 50 nici nu mai vorbesc......Desi sunt o feminista convinsa, acum trebuie sa recunosc ca numai tu esti de vina.Sper sa poti trece peste acest moment!Poate ar trebui sa te gandesti ce iti place si tie, in fond sunteti doi.Cu atitudinea asta n-ai decat de pierdut.Nu-mi aduc aminte ca vreo "fata buna" sa fii gastigat vreodata in fata vreunui barbat.
kudika487544
Postat pe 6 Februarie 2012 15:30
De la: kudika487544, la data 2012-02-06 15:30:22 La 30 de ani ce ii vei mai oferi?Dar la 40?De 50 nici nu mai vorbesc......Desi sunt o feminista convinsa, acum trebuie sa recunosc ca numai tu esti de vina.Sper sa poti trece peste acest moment!Poate ar trebui sa te gandesti ce iti place si tie, in fond sunteti doi.Cu atitudinea asta n-ai decat de pierdut.Nu-mi aduc aminte ca vreo "fata buna" sa fii gastigat vreodata in fata vreunui barbat.


eu sunt convinsa ca a castigat!
kiss_my_ass
Postat pe 6 Februarie 2012 15:48
De la: kudika_847, la data 2012-02-06 12:42:48
De la: kudika007253, la data 2012-02-06 09:43:12nu esti sanatoasa la cap, clar...macar nu minti spunand ca ai vrut sa ii faci o bucurie sotului tau, caci tu esti aia defecta din familie in primul rand. iti meriti soarta, obsedata se perversiuni sexuale ce esti ! tu esti mamica? ce ar putea invata un copil de la tine? ai face bine sa divortezi caci fii sincera cu tine si cu sotul tau, nimic nu va mai fi ca inainte ! suporta consecintele ! esti bolnava la cap, fato ! demna de dispret...CHIAR NU MAI CUNOASTE NIMENI SEMNIFICATIA ADEVARATA A CUVANTULUI " FAMILIE" ??? stricata este lumea in care traim...

Sincer ma asteptam la reactii de genul din partea unor persoane dar mi se pare ca tu chiar intreci masura,nu sunt "defecta" asa cum spui tu din nici un punct de vedere,iar tu nu ai nici un drept sa imi spui ca fetita mea nu are de invatati nimic de la mine,indiferent de ceea ce crezi tu sunt o mama buna si comentariul tau nu o sa imi schimbe parerea fatza de ceea ce simt eu pentru copilul meu si ca ma consider o mama buna pentru ca sunt!ei nu i'am facut nici un rau si nici nu as putea sa'i fac vreodata.Deci tu ai intrecut masura cu mult peste limitele bunului simtz.As vrea sa te vad pe tine cat esti de ok din toate punctele de vedere din moment ce ma judeci in halul asta.Nu cred ca esti cu ceva mai buna decat mine,nici macar nu ma cunosti dar ai nesimtirea sa ma faci in toate felurile,desi acum probabil iti vorbesc cu prea multa politetze pentru ca asa am fost invatata,oricum respectul ar trebui sa fie reciproc desi nu ti'am cerut nimic




D-ra in cauza sufera de frustrare cred asa ca nu pune la suflet rautatile ei!Tocmai am vazut un topic al ei in care a incheiat o asa zisa relatie cu un tip care de mult ce o iubea isi tinea telefonul inchis in permanenta!De regula persoanele neimplinite au iesiri de genul si nu cunosc cuvintul toleranta!Nici eu nu sunt de acord cu ceea ce ai facut dar nu am dreptul sa te judec deoarece fiecare om este unic si are trairi diferite!
kudika1993
Postat pe 6 Februarie 2012 17:46
ce tot o judecati atat pe kudika847????? voi sunteti perfecti si fara pata????
zinaceabunasinebuna
Postat pe 6 Februarie 2012 17:50
ar trebui sa nu-i mai faci toate poftele, sa-ti faca el tie poftele. eu am 25 de ani si sunt cu viitorul meu sot de 8 ani si intotdeauna el imi face mie poftele cu toate ca si eu il rasfat si ii ofer clipe de neuitat. ar trebui sa vezi daca te vrea ca unica femeie din viata lui. daca nu sau nu este sigur ar trebui sa-l lasi. iti poti gasi persoana potrivita alaturi de care sa iti cresti fetita. ea e inca foarte mica si nu o sa simta dc ii schimbi tatal.trebuie sa te gandesti la tine pentru ca daca tie iti este bine si fetitei ii va fi foarte bine.trebuie sa actionezi cat e mica, o sa-ti fie mai greu cand va creste.pup.
joanna_ela2007
Postat pe 6 Februarie 2012 18:50
eu sincer nu inteleg de ce tot spui ca e vina ta. am citit povestea ta si nu cred asta. vina e mai mult a lui dupa parerea mea. oricum, era o idee buna sa discutati despre asta inainte... ar trebui sa te gandesti mai mult la ce iti doresti tu, si apoi la dorintele lui, pentru ca daca iei asa o decizie doar pentru el, s-ar putea sa suferi mai tarziu
kudi10
Postat pe 6 Februarie 2012 19:51
In primul rand vreau sa te felicit pentru ca ai avut curajul sa împãrtãșești aceasta experiența. In al doilea rând vreau sa te rog sa nu iei în seama jicnirile care ți sau adus pe acest forum. Pentru cei care nu au fost nevoiți sa treacã printr-o experiența asemãnãtoare pare a fi ceva de domeniul SF. In zilele nostre orce cuplu trece prin foarte multe încercãri ... suișuri și coborâșuri. Important este sa știm ce ne dorim. Am trecut și eu printr-o experiența asemãnãtoare si te înțeleg perfect. Din dragoste pentru el sau ea suntem în stare sa cãlcam pe frica interioara si sa depãșim anumite limite. Acesta asa zisa greșeala pe care vrei sa o uiți se poate asemãna cu dorința de a te lasã de fumat. Totul începe și se poate sfârși cu foarte multa voința. Eu am reușit sa trec peste ..acesta experiența gandinduma ca îmi doresc sa îmbãtrânesc alãturi de acest om asa ca am creat o cutiuța în psihicul meu în care am pus acea experiența ..o cutiuța pe care am inchiso bine si am promis ca nu am sa o mai deschid niciodatã. Încearcã sa nu mai privești cu atât de mult dramatism aceasta experiența încearcã sa vezi partea buna a lucrurilor, ați încercat ceva nou și nu a fost asa cum ți-ai imaginat...asta e ..viata merge mai departe. Știi vorba aia socoteala de acasã nu se potrivește cu cea din târg :). Apropo de vina ..nu cred ca este cazul sa gãsim un vinovat trãim într-o era moderna în care generația tânãra tinde si își dorește sa experimenteze tot felul de lucruri noi. Am vãzut multe persoane care au spus ca el nu te iubește pentru ca are astfel de fantezii ..sincera sa fiu ar trebui sa fii mandra de relația pe care o ai ..pentru ca ai o relație deschisa bazata pe încredere și sinceritate. Sunt atât de multe cupluri în care nu vei gãsi aceasta sinceritate ..frica de a spune partenerului ce fantezii ai gandindute ca poate acesta își va schimba pararea despre tine. Poate ca aceste persoane care arunca cu jicniri sunt mai fericite gandinduse ca au un partener perfect care nu are fantezii "nebunești"..dar care la prima ocazie va sari in patul alteia care pare a fi mai deschisa la orce. Pãrerea mea este ca dramatizezi mult prea mult aceasta experiența :) pune-o la capitolul si altele :) si mergi inainte :) . Daca vrei sa vorbim mai mult si sa i-ti impartasesc experienta mea poate te ajuta :) trimitemi un mesaj privat. Te pup
anna8585
Postat pe 6 Februarie 2012 22:03
De la: dancombi, la data 2012-02-06 09:45:59Ma uit si ma minunez de cat de ipocrita este lumea... Am descoperit de-a lungul timpului mai multe lucruri, am sa le enumar iar aceasta enumerare NU SE CONSTITIE ATAC LA OPINIILE, MODUL DE VIATA SAU RASPUNSURILE ANTECESORILOR MEI ORI CITITORILOR ACESTUI TEXT!
1. Cu cat sunt mai inteligenti, cu atat oamenii au fantezii sexuale mai indraznete ! ( n-ai sa auzi ca Pardailan gunoierula facut sex cu Mercedesa de la toaleta publica si ca aceasta i-a facut un oral pe cinste tagancii care cerseste la coltul strazii...Cat despre directori de multinationale, profesori de rang inalt, medici, juristi si alti intelectuali de mai mare sau mica marca...ii intalniti in cluburile de swing, fac sex in trei, in patru sau cine mai stie cum...
2. Oamneii inteligenti sunt de doua feluri : cei care au fantezii sexuale si cei care nu recunosc! Nici macar fata de ei insasi!
3. Cei care au fantezii sexuale si le recunosc sunt si ei de doua feluri : cei care au curaj si cei care se tem!
4. Sexul, placerea, adrenalina data de o fantezie fierbinte, nu are de a face cu dragostea adevarata pentru partener.
Studiu de caz: Iti iubesti foarte mult partenerul de viata...ti se iveste ocazaia sa faci sex cu cineva care te atrage foarte mult( asa numita "chimie"), ocazia e perfecta, nu exista sansa sa se afle, nu ai facut dragoste de doua saptamani... ei bine, te arunci, faci acel sex, iese bestial ( si asta nu pentru ca noul partener o face mai bine, o are mai nu stiu cum sau etc-etc...ci doar pentru tensiunea data de fapta in sine (remarcati, nu am spus imoral, ilegal, ile...etc, etc)! Te-ai simtim foarte bine dar a doua zi gandul la fapta ta de te face sa te simti vinovat...si nu stii cum sa-i arati celui de acasa ca de fapt el/ea este tot ce-ti doresti de fapt...
Ar trebui sa divortezi pentru o partida de sex ?
5. Atunci cand iubesti cu adevarat, ar trebui sa-i ingadui partenerului tau tot ce-ti ingadui tie...
In facultate am facut si eu sex in trei, cu doua fete, una era prietena mea... si desi facea sex mult mai bine decat prietena ei (ea a fost cea care mi-a sugerat ideea, ea a convins-o pe colega ei de camera sa vina in patul nostru...) eu m-am catarat mult mai mult pe acea amica a ei...pentru ca era altceva, pentru ca vroiam sa-i arat ce stiu si ce pot, pentru ca...! Dar asta nu ne-a stricat iubirea, iubita mea cauta ceea ce era incitant in tot ce se petrecea, mi-a facut acel cadou si a inteles sa ma lase sa profit de el...
La randul meu, i-am oferit posibilitatea de a face sex cu mine si cu un prieten...si credeti ca am fost eu actorul principal ? Nu, ea a fost, am facut amandoi totul ca ei sa-i fie bine...iar eu i-am lasat sa-si traiasca placerea, iubind-o pentru curajul ei de a-mi arata ca poate fi adevarata si nu ipocrita, ca a avut curajul sa traiasca o fantezie...
Si nu ne-au despartit aceste aventuri, ne-au despartit parintii ei care o vroiau maritata "bine" si nu cu un parlit de magistrat sau avocat, ma rog, un jurist in devenire...

Foarte interesant comentariul tau...... dar nu stiu cati sunt suficient de ,deschisi, la minte pentru al intelege.....
love_799
Postat pe 7 Februarie 2012 02:03
De la: iftimie, la data 2012-02-06 13:17:29draga,daca ti-ai facut publica povestea si tu singurica ai cerut opinii,atunci asuma-ti-le si pe alea negative pt ca sincer e indreptatita balanta care inclina inspre cele negative,tu chiar nu ai inteles nici acum ca povestea ta socheaza mai mult prin faprul ca abia nascusei si ati facut treaba aia cu copilul in casa?asta de fapt este intriga reala a povestii,asta e anomalia reala.fantezii sexuale cu siguranta avem cu totii dar nu neaparat in grup mai ales cand pretinzi ca iubesti.data viitoare mai bine alegeti niste jucarii sexuale,un oral,macar ramane in familie


Nu ti-e jena sa-i faci morala? Cine esti tu sa-i spui acestei femei, care din dragoste pentru sotul ei i-a satisfacut o fantezie, ca nu este o mama buna? Atitudinea ta pro avort ti se pare o chestiune cu mult mai nobila decat gestul acestei femei pentru sotul ei?

Ceea ce face aceasta femeie in intimitate o priveste doar pe ea, doamna care a initiat topicul nu ni s-a adresat ca sa-i dam picioare si s-o jignim, ci pentru ca astepta un sfat, nu sa fie judecata si condamnata pentru ceea ce a facut. Si sincera sa fiu mi se pare mai de tolerat gestul ei de a-si satisface o fantezie sexuala decat gestul celor ce recurg la avort si le indeamna si pe alte femei sa faca acelasi lucru, in loc sa le indemnati sa se protejeze, asa ca, te rog, sa te abtii de la comentarii negative la adresa acestei femei, sa nu-i mai la indoiala calitatea de mama, avand in vedere ceea ce ai scris la topicul despre avort. Nu esti tu in masura s-o judeci pe aceasta femeie!

Sper ca si tu esti pregatita sa primesti comentarii negative pe marginea postarilor tale, dupa cum si tu arunci cu replici acide la adresa altora.

Mai am un singur lucru sa-ti spun: Inainte de a-i judeca pe altii, judeca-te mai intai de toate pe tine!
franziska_eu
Postat pe 7 Februarie 2012 12:12
De la: franziska_eu, la data 2012-02-07 12:12:40
De la: iftimie, la data 2012-02-06 13:17:29draga,daca ti-ai facut publica povestea si tu singurica ai cerut opinii,atunci asuma-ti-le si pe alea negative pt ca sincer e indreptatita balanta care inclina inspre cele negative,tu chiar nu ai inteles nici acum ca povestea ta socheaza mai mult prin faprul ca abia nascusei si ati facut treaba aia cu copilul in casa?asta de fapt este intriga reala a povestii,asta e anomalia reala.fantezii sexuale cu siguranta avem cu totii dar nu neaparat in grup mai ales cand pretinzi ca iubesti.data viitoare mai bine alegeti niste jucarii sexuale,un oral,macar ramane in familie


Nu ti-e jena sa-i faci morala? Cine esti tu sa-i spui acestei femei, care din dragoste pentru sotul ei i-a satisfacut o fantezie, ca nu este o mama buna? Atitudinea ta pro avort ti se pare o chestiune cu mult mai nobila decat gestul acestei femei pentru sotul ei?

Ceea ce face aceasta femeie in intimitate o priveste doar pe ea, doamna care a initiat topicul nu ni s-a adresat ca sa-i dam picioare si s-o jignim, ci pentru ca astepta un sfat, nu sa fie judecata si condamnata pentru ceea ce a facut. Si sincera sa fiu mi se pare mai de tolerat gestul ei de a-si satisface o fantezie sexuala decat gestul celor ce recurg la avort si le indeamna si pe alte femei sa faca acelasi lucru, in loc sa le indemnati sa se protejeze, asa ca, te rog, sa te abtii de la comentarii negative la adresa acestei femei, sa nu-i mai la indoiala calitatea de mama, avand in vedere ceea ce ai scris la topicul despre avort. Nu esti tu in masura s-o judeci pe aceasta femeie!

Sper ca si tu esti pregatita sa primesti comentarii negative pe marginea postarilor tale, dupa cum si tu arunci cu replici acide la adresa altora.

Mai am un singur lucru sa-ti spun: Inainte de a-i judeca pe altii, judeca-te mai intai de toate pe tine!


*sa nu-i mai pui la indoiala calitatea de mama
franziska_eu
Postat pe 7 Februarie 2012 12:16
multumesc, kudika! mi-ai sters postarea!
kiss_my_ass
Postat pe 7 Februarie 2012 13:35
De la: iftimie, la data 2012-02-06 13:17:29draga,daca ti-ai facut publica povestea si tu singurica ai cerut opinii,atunci asuma-ti-le si pe alea negative pt ca sincer e indreptatita balanta care inclina inspre cele negative,tu chiar nu ai inteles nici acum ca povestea ta socheaza mai mult prin faprul ca abia nascusei si ati facut treaba aia cu copilul in casa?asta de fapt este intriga reala a povestii,asta e anomalia reala.fantezii sexuale cu siguranta avem cu totii dar nu neaparat in grup mai ales cand pretinzi ca iubesti.data viitoare mai bine alegeti niste jucarii sexuale,un oral,macar ramane in familie

Asta-i anomalia ? Intriga ? Ca au facut sex in 3 cu copilul in casa ? Si zici ca mai bine era cu niste jucarele sau un oral dar... nu mai pomenesti nimic de copil Hai, lasa, nu mai fii socata...
luchianramona
Postat pe 7 Februarie 2012 14:22
se pare ca poporul roman e din ce in ce mai deschis anomaliilor sexuale si are tot mai multi adepti si am inceput deja sa am remuscari ca am indraznit sa blamez majoritatea membrilor lui inca activ sexual, ,naiva de mine care inca traiesc in trecut adica in normalitate.hai,v-am pupat....sau bai bine nu...nu se stie ce alte chestii as pupa odata cu voi
iftimie
Postat pe 7 Februarie 2012 15:00
De la: iftimie, la data 2012-02-07 15:00:15se pare ca poporul roman e din ce in ce mai deschis anomaliilor sexuale si are tot mai multi adepti si am inceput deja sa am remuscari ca am indraznit sa blamez majoritatea membrilor lui inca activ sexual, ,naiva de mine care inca traiesc in trecut adica in normalitate.hai,v-am pupat....sau bai bine nu...nu se stie ce alte chestii as pupa odata cu voi


nu mai face atatea spume ca nu-ti face bine!
kiss_my_ass
Postat pe 7 Februarie 2012 15:04
De la: kiss_my_ass, la data 2012-02-07 15:04:43
De la: iftimie, la data 2012-02-07 15:00:15se pare ca poporul roman e din ce in ce mai deschis anomaliilor sexuale si are tot mai multi adepti si am inceput deja sa am remuscari ca am indraznit sa blamez majoritatea membrilor lui inca activ sexual, ,naiva de mine care inca traiesc in trecut adica in normalitate.hai,v-am pupat....sau bai bine nu...nu se stie ce alte chestii as pupa odata cu voi


nu mai face atatea spume ca nu-ti face bine!

Ori nu a inteles ce-am vrut sa zic ori nu vrea, dar oricum nu conteaza. Kiss, dar io pot sa te pup pi tini?
luchianramona
Postat pe 7 Februarie 2012 15:23
De la: luchianramona, la data 2012-02-07 15:23:36
De la: kiss_my_ass, la data 2012-02-07 15:04:43
De la: iftimie, la data 2012-02-07 15:00:15se pare ca poporul roman e din ce in ce mai deschis anomaliilor sexuale si are tot mai multi adepti si am inceput deja sa am remuscari ca am indraznit sa blamez majoritatea membrilor lui inca activ sexual, ,naiva de mine care inca traiesc in trecut adica in normalitate.hai,v-am pupat....sau bai bine nu...nu se stie ce alte chestii as pupa odata cu voi


nu mai face atatea spume ca nu-ti face bine!

Ori nu a inteles ce-am vrut sa zic ori nu vrea, dar oricum nu conteaza. Kiss, dar io pot sa te pup pi tini?


orice i-ai spune este fixata pe a ei! poti sa ma pupi, Ramo, stiu ca o faci din suflet!
kiss_my_ass
Postat pe 7 Februarie 2012 15:27
buna ce sati spun ?
1 nu uita toti gresim in viata
2 sa nuti para rau de nici un lucru pe care lai facut in viata si sa ni te arati. ocupati timpu cu alceva nu te gandi la ce ai facut ,gandeste ce tr sa faci acum .
3 Nu e doar greseala ta e si a sotului tau pt ca a acceptat asta si TINE MINTE 1 nu tea asteptat cand teai dus la fetita si 2 nu a facut dragoste cu tine dupa ,si a prietenei tale o prietene adevarata nu face asa ceva .

ok acum ce consider eu ca trebuie sa faci : sa te comporti ca si atunci cand relatia voastra a mers f bine .
Sa faci cumva ca sa nu o mai vada pe acea prietena a ta ,si sa nu iesiti inpreuna pt ca sar putea sai trezeasca dorinta in sotu tau de a mai face sex cu acea femeie.sa nu te certi cu ea fi indiferenta .
Sal ti departe de alte femei atragatoare dar sa nu fi geloasa sau macar sa nu te arati ca e un pas in jos spre al pierde pt ca barbati sint asa :ma lasa nu ma duc , nu ma lasa !de ce sa nu ma duc ? e mai interesant sa faci lucruri interzise.
Sa fi tot timpu posibil si prin casa aranjata si f inbracata sexi si atragatoare . de ex eu port prin casa fuste scurte ,bluzite si colanti ,tricouri decoltate .piaptanate diferit in fiecare zi .fai o cina romantica .etc
daca faci asa nu va avea timp sa se gandeasca la altele si sa nui mai aduci o femeie pe tava
Evita esirile unde sunt fete dezbracate pe jumatate o perioada de timp te rog sami spui daca ce tiam spus tea ajutat cu drag Ileana
kudika496520
Postat pe 7 Februarie 2012 17:48
nu dramatiza, omul mai greseste; important e sa inveti din fiecare greseala si sa n-o repeti;
kudika431101
Postat pe 7 Februarie 2012 19:19
ofera tu sfaturi prietenesti curvistinelor de genul ei , nu ne cere noua sa o facem si nu mai comenta asa acid faptul ca incercam sa vorbim si sa scriem romaneste
kudika395695
Postat pe 8 Februarie 2012 22:23
De la: iftimie, la data 2012-02-07 15:00:15se pare ca poporul roman e din ce in ce mai deschis anomaliilor sexuale si are tot mai multi adepti si am inceput deja sa am remuscari ca am indraznit sa blamez majoritatea membrilor lui inca activ sexual, ,naiva de mine care inca traiesc in trecut adica in normalitate.hai,v-am pupat....sau bai bine nu...nu se stie ce alte chestii as pupa odata cu voi


Thais13
Postat pe 9 Februarie 2012 07:49
DRAGA MEA...nu ai facut o gresala ca ai vrut sa aduci putina schimbare in relatia ta...eu nu o vad gresala... eu cred k el e de vina...tie trebuia sa-ti acorde cea mai mare atentie! el a stricat totul tragand de prietena ta~!
kudika504442
Postat pe 9 Februarie 2012 08:52
De la: kudika504442, la data 2012-02-09 08:52:36 DRAGA MEA...nu ai facut o gresala ca ai vrut sa aduci putina schimbare in relatia ta...eu nu o vad gresala... eu cred k el e de vina...tie trebuia sa-ti acorde cea mai mare atentie! el a stricat totul tragand de prietena ta~!


Din pacate , toti trai au parte de vina egala , nu numai el.
Nu mai incercati sa o consolati , este de vina ( la fel casi amica si sotul) , nu-i faci nici un bine cantandu-i in struna.Trebuie sa-si asume greseala si s-o recunoasca ca sa o poata repara.
Thais13
Postat pe 9 Februarie 2012 08:56
oameni buni...altceva nu aveti de facut decat sa aruncati cu pietre?! de ce o judecati atat de aspru? voi chiar nu ati gresit niciodata? doamne dar cat de rai sunteti unii! voi chiar nu v-ati dorit niciodata nimic nou? si poate ca nu a iesit asa cum va doreati...sunteti FF RAI....ar trebui s-o sprijiniti moral ca ea saraca asta a cerut nu critica voastra!
kudika504442
Postat pe 9 Februarie 2012 09:02
De la: kudika504442, la data 2012-02-09 09:02:38oameni buni...altceva nu aveti de facut decat sa aruncati cu pietre?! de ce o judecati atat de aspru? voi chiar nu ati gresit niciodata? doamne dar cat de rai sunteti unii! voi chiar nu v-ati dorit niciodata nimic nou? si poate ca nu a iesit asa cum va doreati...sunteti FF RAI....ar trebui s-o sprijiniti moral ca ea saraca asta a cerut nu critica voastra!


s-o sprijinim moral? asta trebuie sa faci cand cineva greseste? in niciun caz, cu riscul de a fi "FF REA" fata asta trebuie sa realizeze ca a gresit sa-si asume partea de vina si data viitoare cand mai are chef de ceva"divertisment" sa gandeasca de 2 ori inainte ce implica asta!vorba ceea: regretele sunt tardive!
kiss_my_ass
Postat pe 9 Februarie 2012 09:08
Vina este total a ta ,el nu putea sa refuze o friptura noua proaspata ,daca el vine maine cu un prieten sa face ti sex in trei ,tu cum vei proceda ?
healthy010635
Postat pe 9 Februarie 2012 10:08

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
constructia unui cos de fum 10 De la: ian 5 Iunie 2010 09:58
buna 1 De la: kudika_22382 30 Noiembrie 2012 08:00
firma de constructii si agent vanzari sisteme de invelitori 2 De la: romastucchi 17 Aprilie 2009 15:57
Furnicile 27 De la: m3rlinetza 27 Martie 2013 12:16
Cum se poate inalta un beci ? 2 De la: danstaicut 5 Februarie 2010 18:18