Setari Cookie-uri

salut eu bãrbat capricorn si ea fecioarã

eu sînt un capricorn bãrbat și am trãit aproape 13 ani cu o fecioarã.....
la început a fost bine numai ca fosta era foarte influentata de trecut ai plãcea sã fie liberã și chiar și cu copilul nostru îl lasã singur și pleca......
in concluzie a plecat sã își refacã viata cu tot cu ce am fãcut împreunã....
despre capricorn eu bãrbat sînt ușor de cistigat dacã vrea sã fii împreunã mergi cu el acasã și dacã pleci ,vine dupã tine..
dacã ai fãcut greseala sã te prindã cu o veche cunostinta dea ta el uitã și iartã dacã se repetã nu iti zice nimic dar nu mai are aceias atragere.....
și mai este încã una trebuie sã comunici despre trecut tãu sau nu te du la fostele cunostinte....
cam asta își dorește un capricorn
marian_mircea
Postat pe 8 Februarie 2012 11:52
nevestei i-ai zis tate lucrurile astea????
zinaceabunasinebuna
Postat pe 8 Februarie 2012 12:54
bravo ei,si eu as fii facut la fel
Balanici_Adriana_Carmen_1
Postat pe 25 Februarie 2012 11:36
De la: Balanici_Adriana_Carmen_1, la data 2012-02-25 11:36:01 bravo ei,si eu as fii facut la fel


(Probabil nici dumneata, nici a'ia nu era fecioara...fa, cioara)...fa-i hassss!...ca o are in sange, cu reminescente sublinguale.
kudika511798
Postat pe 25 Februarie 2012 11:46
femei balanta barbat balanta nascuti in acelasi an,i si data....
kudika505253
Postat pe 26 Februarie 2012 08:25
mmmmmm esti un altfel de capricorn...eu am fost cu un capricorn opusul tau era gelos maxim, nu aveam libertatea care trebuie sa o aiba orice femeie, cuvintele lui trb respectate cu sfintenie, el era puterea maxima eu nu avea dreptul. Fecioarele au spatiul lor, puterea lor, critica mult cand stiu si foarte perfectioniste. Poate capricornului meu nu ii placea asta dar in schimb cel mai mult imi placea ca aveam acelasi planuri si idei dar cel mai nasol era k unul din doi trebuia sa fie Cocosul. Iar din cauza asta am lasat prea mult d la mn si am pierdut:(
bybyy_diana
Postat pe 26 Februarie 2012 12:58
Ce pot sa zic, cunosc un cuplu la fel, el capricorn, ea fecioara, dar sunt viceversa. el cam umbla lela si ea sufera. Eu cred ca se iubesc totusi, sau cel putin tin unul la altul, dar mereu se cearta, se despart, se impaca etc.
cat despre voi e cam complicat, ea v-a parasit pe amandoi, adica si pe tine si pe copil? o mama care isi paraseste copilul este de neiertat, zic eu. cauta raspunsul in inima ta, daca si ea te iubeste, inseamna ca merita sa tragi de ea, sa ii deschizi un pic mintea, dar cred ca o data ce a ales sa isi faca alta viata, inseamna ca are nevoie de ea, inseamna ca pentru ea ai fost ceva de care s-a plictisit, inseamna ca ar cam trebui sa o dai uitarii si sa faci si tu la fel. Numai bine, sper sa-ti fi fost de ajutor.
madalyna1
Postat pe 26 Februarie 2012 17:05
Cel mai naspa cuplu . Nu se vor intelege in veci, el capricorn gelos ea fecioara fffff critica si rautacioasa
kudika467043
Postat pe 26 Februarie 2012 23:36
eu sunt fecioara si partenerul meu este capricorn si sincera sa fiu este ok relatia daca pot sa zik asa.....capricornul (el) este foarte gelos,insa in acelasi timp imi ofera libertatea de care am nevoie,cand am nevoie.Fecioarelor(mie cel putin) ne place sa avem langa noi un barbat care sa fie gelos,asta pt ca simtim ca suntem iubite,apreciate si vedem practic faptul ca el este interesat de ceea ce facem.Acest lucru ne place atat timp cat nu devine obsedant.De asemenea pot zike k facioara si capricornul se mai cearta uneori(ca si noi) din cauza ca fecioara este destul de critica si face destul de multe observatii.....iar capricornului nu ii prea place.....de asemenea si capricornul este destul de visator iar pe fecioara acest lucru o enerveaza,ea fiind genul de pers careia ii plac faptele nu visele si vorbele.....ce pot sa mai zik este ca fecioara pe langa capricorn este mai putin cheltuitoare,acesta fiind un alt motiv de cearta intre cei doi si de asemenea capricornul la un moment de cearta imediat arunca cu cuvinte grele,ca mai apoi sa ii para rau.....cam asa as descrie eu o relatie dintre o fecioara si capricorn
kudika030826
Postat pe 28 Februarie 2012 14:12

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
eu varsator el sagetator!avem sanse?? 12 De la: gugulina74 13 Septembrie 2009 23:28
salut 3 De la: mahy33 25 Iulie 2009 14:53
cum sa fac..??? 25 De la: delicacy 8 Octombrie 2010 12:37
Ne iubim dar nu putem fi impreuna 1 De la: 9 August 2019 13:08
depresia,,, 26 De la: kudika336469 5 Decembrie 2010 17:00