Setari Cookie-uri

Pastilele pt slabit

Pastile de doi lei! In urma cu vreo cinci ani am luat si eu niste asa zise pastile de slabit.Mi-au venit prin posta , le-am ingurgitat saptamani la rand si........nimic.Vazand ca nu dau nici un rezultat, na, ce-am zis, mai erau vreo opt pastile, le returnez si-mi primesc banutii inapoi.Si surpriza nici dupa atatia ani nu i-am primit, in schimb primesc fel de fel de reclame de la ei.Asa ca nu fiti naive fetelor, nu aruncati cu banii aiurea, e munca voastra si stiti cat va straduiti ptr. ei.
kudika467548
Postat pe 8 Octombrie 2012 15:16
Intr-adevar nu ai avut o experienta tocmai placuta...Asta nu inseamna ca trebuie sa catalogam toate produsele de genul acesta. Eu am incredere in acest produs pentru ca am vazut rezultatele. Sunt foarte incantata.
kudika_17459
Postat pe 9 Octombrie 2012 16:02
kudika_18703
Postat pe 18 Octombrie 2012 13:52
De la: kudika505441, la data 2012-02-11 12:54:59Buna tuturor.Am o nelamurire..Am luat in vara niste pastile cu ajutorul carora am slabit mult,insa nu suficient.Timpul indicat in care trebuie sa iei pastilele a expirat,iar eu mai trebuie sa slabesc aproximativ 7 kg Spre rusinea mea,la doar o saptamana dupa ce am incheiat cu acele pastile,am inceput sa iau capsula de slabit Vazand opiniile multor persoane care au luat capsula de slabit,m-am asteptat ca aceasta capsula sa imi taie drastic pofta de mancare.Dar nu a fost asa..adica, atunci cand mananc,mananc destul de putin,dar..pastilele care le-am luat in vara,cu ajutorul lor nu prea imi era foame cam toata ziua,dar de la capsula imi e de vreo 3-4 ori pe zi :(. Din cate am citit pe prospect,aceste pastile nu au nici un ingredient comun,incat sa pot spune ca s-a obisnuit corpul cu substantele si nu mai reactioneaza. Oare sa aibe in compozitia lor ceva comun,care nu apare pe prospect ? Credeti ca din cauza ca am facut o pauza mica intre aceste doua pastile,nu are capsula de slabit un efect asa puternic ? Sport fac cam de 3 ori pe saptamana,problema e ca sunt cam pofticioasa Dar nu vreau sa fiu inteleasa gresit,nu sunt persoana care sta toata ziua in pat si mananca,si asteapta rezultate de la o anumita pastila "minune". Ce pastile pt slabit eficiente ati mai incercat ? :) Despre Lida Daidaihua (sau Slimming Daidaihua,asa se mai numeste) a auzit cineva,sau a incercat ?


daca vrei ceva cu adevarat bun, nu chinezarii, naturale iti recomand sa te uiti aici http://slabestenatural.shopmania.biz/
kudika_17905
Postat pe 23 Octombrie 2012 14:30
Tu ai pastile pentru toate problemele ?
luchianramona
Postat pe 23 Octombrie 2012 14:37
Nu mai luati toate porcariile chinezesti!! Efectele adverse poate nu se vad pe loc...dar in timp o sa va dati seama cat de "bune" sunt. Toata lumea se plange de afectiunile cu care au ramas in urma administrarii acestor pastile (afectiuni ale: ficatului, rinichilor, inimii, etc.) De unde stiti ca sunt 100% naturale? Si daca chiar sunt asa, atunci de unde atatea efecte adverse? Succes!
kudika_17459
Postat pe 24 Octombrie 2012 12:37
Si simt ca trebuie sa repet: Nu luati pastile cu speranta ca va slabesc atat de usor, mai ales daca afara nu mai e cald si nu va e taiata pofta de mancare sau sa inlocuiti totul cu fructe si legume proaspete. Mie medicul mi-a zis clar! Trebuie sa slabesti intre 5-10 intre 3-6 luni. Eu am mai fortat nota si am zis ca vreau sa slabesc 9 kg. Am slabit 8 in 3 luni si nu-mi mai trebuie. E fix cat trebuie asa. Dar fac ce mi-a zis in continuare si nu ma arunc in prajituri acum ca am ajuns unde vreau.
kudika_7869
Postat pe 1 Noiembrie 2012 10:50
De la: kudika_17459, la data 2012-10-24 12:37:35Nu mai luati toate porcariile chinezesti!! Efectele adverse poate nu se vad pe loc...dar in timp o sa va dati seama cat de "bune" sunt. Toata lumea se plange de afectiunile cu care au ramas in urma administrarii acestor pastile (afectiuni ale: ficatului, rinichilor, inimii, etc.) De unde stiti ca sunt 100% naturale? Si daca chiar sunt asa, atunci de unde atatea efecte adverse? Succes!
Da, ar fi normal sa stim ce contin si ce efect au. Ca daca sunt de-alea care te fac sa nu te mai ridici de pe vasul de wc nu e bine :))))
GeorgianaBB
Postat pe 1 Noiembrie 2012 11:06
De la: kudika_7869, la data 2012-11-01 10:50:19Si simt ca trebuie sa repet: Nu luati pastile cu speranta ca va slabesc atat de usor, mai ales daca afara nu mai e cald si nu va e taiata pofta de mancare sau sa inlocuiti totul cu fructe si legume proaspete. Mie medicul mi-a zis clar! Trebuie sa slabesti intre 5-10 intre 3-6 luni. Eu am mai fortat nota si am zis ca vreau sa slabesc 9 kg. Am slabit 8 in 3 luni si nu-mi mai trebuie. E fix cat trebuie asa. Dar fac ce mi-a zis in continuare si nu ma arunc in prajituri acum ca am ajuns unde vreau.
Si mie mi-a zis la feeeel!!!! La ce nutritionist ai fost? Am vazut ca ti-a dat si slim and fit. Eu nu-l mai iau deja de vreo 5 luni si nu m-am ingrasat la loc ihihihi :D
GeorgianaBB
Postat pe 1 Noiembrie 2012 11:07
De la: GeorgianaBB, la data 2012-11-01 11:07:17
De la: kudika_7869, la data 2012-11-01 10:50:19Si simt ca trebuie sa repet: Nu luati pastile cu speranta ca va slabesc atat de usor, mai ales daca afara nu mai e cald si nu va e taiata pofta de mancare sau sa inlocuiti totul cu fructe si legume proaspete. Mie medicul mi-a zis clar! Trebuie sa slabesti intre 5-10 intre 3-6 luni. Eu am mai fortat nota si am zis ca vreau sa slabesc 9 kg. Am slabit 8 in 3 luni si nu-mi mai trebuie. E fix cat trebuie asa. Dar fac ce mi-a zis in continuare si nu ma arunc in prajituri acum ca am ajuns unde vreau.
Si mie mi-a zis la feeeel!!!! La ce nutritionist ai fost? Am vazut ca ti-a dat si slim and fit. Eu nu-l mai iau deja de vreo 5 luni si nu m-am ingrasat la loc ihihihi :D



Pentru ca ti-ai schimbat stilul de viata, probabil...nu de la pastile....
kudika226898
Postat pe 1 Noiembrie 2012 17:42
Da, am schimbat unele chestii, nu uriase, iar slim and fit m-au ajutat, nu au facut toata treaba pt mine. Ce pastila face toata treaba pt tine in timp ce tu stai si pazesti telenovelele? Niciuna..
GeorgianaBB
Postat pe 18 Noiembrie 2012 23:40
De la: GeorgianaBB, la data 2012-11-18 23:40:58Da, am schimbat unele chestii, nu uriase, iar slim and fit m-au ajutat, nu au facut toata treaba pt mine. Ce pastila face toata treaba pt tine in timp ce tu stai si pazesti telenovelele? Niciuna..



Pai, vezi? Invita oamenii la sport, la o alimentatie echilibrata si nu-i mai aburi cu pastilele, daca n-ai interes material...iar daca ai, iti inteleg pozitia... :sml-tongue0023
kudika226898
Postat pe 19 Noiembrie 2012 16:25
lipostop a folosit cineva?
kudika_21633
Postat pe 20 Noiembrie 2012 12:43
De la: kudika_21633, la data 2012-11-20 12:43:39lipostop a folosit cineva?



Nu...doar dieta si sport...restul e cancan...
kudika226898
Postat pe 20 Noiembrie 2012 17:13
Incercati Acai Slim Ageless,sunt un produs relativ nou pe piata si contine 3 ingrediente natural,Acai,Resveratrol si Ceai Verde.
kudika_18499
Postat pe 28 Noiembrie 2012 18:05
Mancati cartofi prajiti,beti multa cola si cat mai multa ciocolata.
Rotty_
Postat pe 28 Noiembrie 2012 18:13
Si pita cu slana si unsoare! Am uitat ceapa.
Rebekka_
Postat pe 28 Noiembrie 2012 18:14
Iar eu am uitat sa mentionez,ca tre sa stati cat mai mult tolaniti in fata televizorului cu punga de chipsuri langa voi... ...Dar sa nu uitati sa luati pastilele...
Rotty_
Postat pe 28 Noiembrie 2012 18:17
De la: kudika_17096, la data 2012-11-28 18:17:16Iar eu am uitat sa mentionez,ca tre sa stati cat mai mult tolaniti in fata televizorului cu punga de chipsuri langa voi... ...Dar sa nu uitati sa luati pastilele...


kudika226898
Postat pe 29 Noiembrie 2012 15:12
De ce trebuie sa stricati fiecare topic luand fetele peste picior? Ele intreaba chestii serioase, asteapta sfaturi, nu retete. chiar asa trebui sa le bombardati cu "esti de la mlm", "mananca ciocolata multa"? democratia are si ea avantajele ei, insa asa ceva imi este peste putinta de intelegere.
si eu am luat pastile si nu am murit, nu m-am ingrasat. am luat un singur fel - ca si georgianabb- si am slabit intr-adevar si pt ca am avut grija de mine. dar pana la urma, e alegerea fiecareia pe ce da bani: sala, mancare fara calorii multe, pastile, tratamente, operatii etc. nu trebuie sa fiti chiar asa uracioase ca veti imbatrani mai repede.
kudika_7869
Postat pe 30 Noiembrie 2012 23:44
De la: kudika_18499, la data 2012-11-28 18:05:43Incercati Acai Slim Ageless,sunt un produs relativ nou pe piata si contine 3 ingrediente natural,Acai,Resveratrol si Ceai Verde.
acai e ok, din pacate la noi nu se gaseste fructul proaspat. ceaiul verde stim deja ce face. resveratrol e f sanatos si se gaseste in fructele negre de obicei, sau in zmeura. recomand si eu slim and fit pt ca in afara de ceai verde, are alte ingrediente cu actiuni usor diferite. sa accelereze metab si sa grabeasca arderile interne la persoanele care au arderi lente. e ca si cum ai bea cafea, dar fara efectele cafelei. si mai are ceva pt stoparea poftei de mancare. garcinia parca.
kudika_7869
Postat pe 30 Noiembrie 2012 23:47
De la: kudika_7869, la data 2012-11-30 23:44:55De ce trebuie sa stricati fiecare topic luand fetele peste picior? Ele intreaba chestii serioase, asteapta sfaturi, nu retete. chiar asa trebui sa le bombardati cu "esti de la mlm", "mananca ciocolata multa"? democratia are si ea avantajele ei, insa asa ceva imi este peste putinta de intelegere.
si eu am luat pastile si nu am murit, nu m-am ingrasat. am luat un singur fel - ca si georgianabb- si am slabit intr-adevar si pt ca am avut grija de mine. dar pana la urma, e alegerea fiecareia pe ce da bani: sala, mancare fara calorii multe, pastile, tratamente, operatii etc. nu trebuie sa fiti chiar asa uracioase ca veti imbatrani mai repede.



Slabeai si fara pilule, fii fara grija,,,
kudika226898
Postat pe 1 Decembrie 2012 16:12
Buna! Da, poti slabi si fara pastile, dar sunt unele persoane care chiar au nevoie de aceste pastile...de exemplu, eu am probleme cu tranzitul intestinal si chiar m-au ajutat cu aceasta problema. Ideea este sa fie naturale...Eu am luat slim duo forte si m-au ajutat foarte mult. Pe langa reglarea tranzitului intestinal m-au ajutat si prin detoxifierea organismului. Eu una sunt foarte multumita!
kudika_17459
Postat pe 4 Decembrie 2012 11:24
De la: kudika_17459, la data 2012-12-04 11:24:06Buna! Da, poti slabi si fara pastile, dar sunt unele persoane care chiar au nevoie de aceste pastile...de exemplu, eu am probleme cu tranzitul intestinal si chiar m-au ajutat cu aceasta problema. Ideea este sa fie naturale...Eu am luat slim duo forte si m-au ajutat foarte mult. Pe langa reglarea tranzitului intestinal m-au ajutat si prin detoxifierea organismului. Eu una sunt foarte multumita!



N-are nimeni nevoie...doar de vointa...
kudika226898
Postat pe 5 Decembrie 2012 15:12
Bineinteles ca ai nevoie de vointa dar draga kudika226898 invata ca nu orice om este la fel, iar unii au metabolismul mai lent, altii au probleme cu glandele si nu pot slabi fara anumite ajutoare. Si asta pentru ca suntem unici.
RoxyRoxx
Postat pe 30 Decembrie 2012 18:24
De la: kudika_17459, la data 2012-12-04 11:24:06Buna! Da, poti slabi si fara pastile, dar sunt unele persoane care chiar au nevoie de aceste pastile...de exemplu, eu am probleme cu tranzitul intestinal si chiar m-au ajutat cu aceasta problema. Ideea este sa fie naturale...Eu am luat slim duo forte si m-au ajutat foarte mult. Pe langa reglarea tranzitului intestinal m-au ajutat si prin detoxifierea organismului. Eu una sunt foarte multumita!
Asa e. si stiu asta din proprie experienta mai ales in timpul ovulatiei. atunci ai pofta de mancare de exemplu mult mai mare din care estrogenului, retii apa etc. Nu e absolut nimic rau in a te ajuta de una sau alta. De suplimente adica, nu de pastile cu sibutramina sau alte dintr-astea. :D
RoxyRoxx
Postat pe 30 Decembrie 2012 18:26
De la: kudika_7869, la data 2012-11-30 23:44:55De ce trebuie sa stricati fiecare topic luand fetele peste picior? Ele intreaba chestii serioase, asteapta sfaturi, nu retete. chiar asa trebui sa le bombardati cu "esti de la mlm", "mananca ciocolata multa"? democratia are si ea avantajele ei, insa asa ceva imi este peste putinta de intelegere.
si eu am luat pastile si nu am murit, nu m-am ingrasat. am luat un singur fel - ca si georgianabb- si am slabit intr-adevar si pt ca am avut grija de mine. dar pana la urma, e alegerea fiecareia pe ce da bani: sala, mancare fara calorii multe, pastile, tratamente, operatii etc. nu trebuie sa fiti chiar asa uracioase ca veti imbatrani mai repede.
Sunt complet de acord cu tine. Important e si ce iei, ca nu poti avea efecte cu toate mai ales cand sunt prostii.
RoxyRoxx
Postat pe 30 Decembrie 2012 18:28
De la: RoxyRoxx, la data 2012-12-30 18:26:23
De la: kudika_17459, la data 2012-12-04 11:24:06Buna! Da, poti slabi si fara pastile, dar sunt unele persoane care chiar au nevoie de aceste pastile...de exemplu, eu am probleme cu tranzitul intestinal si chiar m-au ajutat cu aceasta problema. Ideea este sa fie naturale...Eu am luat slim duo forte si m-au ajutat foarte mult. Pe langa reglarea tranzitului intestinal m-au ajutat si prin detoxifierea organismului. Eu una sunt foarte multumita!
Asa e. si stiu asta din proprie experienta mai ales in timpul ovulatiei. atunci ai pofta de mancare de exemplu mult mai mare din care estrogenului, retii apa etc. Nu e absolut nimic rau in a te ajuta de una sau alta. De suplimente adica, nu de pastile cu sibutramina sau alte dintr-astea. :D
Corect! Si asta din cauza estrogenului - pofta de mancare zic. Depinde mult si de stresul la care esti supusa in perioada aceea, de-asta e bine sa faci miscare, ca sa mai stimulezi metabolismul pe langa S&fit Roxy.
DariaMih
Postat pe 31 Ianuarie 2013 23:22
De la: RoxyRoxx, la data 2012-12-30 18:24:32Bineinteles ca ai nevoie de vointa dar draga kudika226898 invata ca nu orice om este la fel, iar unii au metabolismul mai lent, altii au probleme cu glandele si nu pot slabi fara anumite ajutoare. Si asta pentru ca suntem unici.


Dintotdeauna am avut metabolismul lent si o usoara hipotiroidie...dar am scapat intotdeauna de kg in plus cu dieta si sport...
kudika226898
Postat pe 1 Februarie 2013 17:37
Buna,
Eu am slabit 8 kg in doua saptamani cu ceaiurile Rithual Silhouette, in primele zile m-am sperita cand am vazut ca slabesc un kg pe zi dar nu m-am simtit rau nicio clipa.Sunt minunate aceste ceaiuri si le recomand celor care au bani sa le cumpere, accelereaza metabolismul la maxim:)
Am avut 64 si acum am 56 de kg si ma mentin de aproape doua luni.
Va doresc sanatate!
kudika_33063
Postat pe 5 Aprilie 2013 17:58

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
........ 3 De la: Ronnie_Coleman 26 Iulie 2009 22:22
bors facut in casa 37 De la: kudika099282 27 Mai 2012 16:40
stef 33 De la: thadoogback 5 Noiembrie 2010 16:48
Slabirea pe anumite parti ale corpului-cer un sfat 8 De la: precious4touch 25 Noiembrie 2013 19:17
A incercat cineva pastilele de slabit acaiberry900? 87 De la: kudika_26434 23 Septembrie 2014 10:46