Setari Cookie-uri

Telenovea este putin spus

Imi iau inima in dinti si scriu aici cu gandul ca poate cumva voi reusi si eu sa trec peste ..
Am avut o relatie de 3 ani jumatate cu un baiat ne-am despartit toate bune si frumose ..eu nu am mai vrut sa continuam ..prin decembrie am aflat ca el are alta relatie cu toate astea el ma cautat in continuare si-a facut un id fals si asa am tinut legatura o perioada nu il inteleg spune ca o iubeste pe fata cu care este,ca este extraordinara,luna viitoare urmeaza sa se mute cu ea si vor merge la biserica sa se logodeasca asta mia spus alaltaieri seara cand din nou ma cautat si am acceptat sa vorbim doar pt ca si eu aveam sa ii spun ceva eu din nu stiu ura sau cum vreti sa ii spuneti am iesit cu un coleg de-al lui de munca stiu ca nu am procedat corect ..dar ma rog in loc sa ma razbun m-am trezit ca tipul este extraordinar si ca defapt as vrea sa avem o relatie ,si el mia spus ca ma place si ca ar vrea sa fim impreuna .. Asa alaltaieri seara iam spus ca ies cu colegul respectiv deci baiatul nu sa prins absolut deloc ca defapt eu vroiam sa ma razbun ci din contra a fost super entuziasmat ca waw ca tipul care am iesit este super de treaba , ca sa am grija de el ca ei sunt tovarasi buni si ca merit unu ca el etc .. era mai entuziasmat ca mine dupa a inceput sa imi toarne toate alea ca se muta cu aia , se logodesc etc.. eu nu inteleg cum doamne iarta-ma spune ca o iubeste peaiai la nebunie cand pe 13 ianuarie imi spunea mie ca inca ma mai iubeste ...
Ma rog eu aseara am iesit iar cu colegul lui si nu stiu a fost ciudat nu mam simtit in largul meu iar astazi vb foarte rece .. nici nu stiu ce sa mai fac .. nu sufar pt ca stiu ca sunt o fata ok dar nu stiu am o starede neliniste nu am mancat nimic de vreo 3 zile ,nu stiu ce pot sa fac sa trec odata peste fara sa imi mai pese .. am incercat sa fiu cu altcineva degeaba nu functioneaza , incerc sa imi ocup timpul ... merg la sala altcev anu stiu ce as putea sa mai fac moemntan sunt in concediu pana pe 1 ...
Nu inteleg de ce trebuie sa fie asa ..
this_is_the_life
Postat pe 16 Februarie 2012 12:04
fata draga n-am inteles o iota din ce vrei sa spui tu aici!
kiss_my_ass
Postat pe 16 Februarie 2012 12:08
intreba-ma daca ai orice nelamurire si iti voi raspunde ..
this_is_the_life
Postat pe 16 Februarie 2012 12:09
De la: this_is_the_life, la data 2012-02-16 12:09:45intreba-ma daca ai orice nelamurire si iti voi raspunde ..


nu stiu ce sa te intreb pentru ca nu am inteles nimic! incearca sa-ti rescrii poveste dar in asa fel incat sa aiba o coerenta!
kiss_my_ass
Postat pe 16 Februarie 2012 12:11
De la: this_is_the_life, la data 2012-02-16 12:04:29Imi iau inima in dinti si scriu aici cu gandul ca poate cumva voi reusi si eu sa trec peste ..
Am avut o relatie de 3 ani jumatate cu un baiat ne-am despartit toate bune si frumose ..eu nu am mai vrut sa continuam ..prin decembrie am aflat ca el are alta relatie cu toate astea el ma cautat in continuare si-a facut un id fals si asa am tinut legatura o perioada nu il inteleg spune ca o iubeste pe fata cu care este,ca este extraordinara,luna viitoare urmeaza sa se mute cu ea si vor merge la biserica sa se logodeasca asta mia spus alaltaieri seara cand din nou ma cautat si am acceptat sa vorbim doar pt ca si eu aveam sa ii spun ceva eu din nu stiu ura sau cum vreti sa ii spuneti am iesit cu un coleg de-al lui de munca stiu ca nu am procedat corect ..dar ma rog in loc sa ma razbun m-am trezit ca tipul este extraordinar si ca defapt as vrea sa avem o relatie ,si el mia spus ca ma place si ca ar vrea sa fim impreuna .. Asa alaltaieri seara iam spus ca ies cu colegul respectiv deci baiatul nu sa prins absolut deloc ca defapt eu vroiam sa ma razbun ci din contra a fost super entuziasmat ca waw ca tipul care am iesit este super de treaba , ca sa am grija de el ca ei sunt tovarasi buni si ca merit unu ca el etc .. era mai entuziasmat ca mine dupa a inceput sa imi toarne toate alea ca se muta cu aia , se logodesc etc.. eu nu inteleg cum doamne iarta-ma spune ca o iubeste peaiai la nebunie cand pe 13 ianuarie imi spunea mie ca inca ma mai iubeste ...
Ma rog eu aseara am iesit iar cu colegul lui si nu stiu a fost ciudat nu mam simtit in largul meu iar astazi vb foarte rece .. nici nu stiu ce sa mai fac .. nu sufar pt ca stiu ca sunt o fata ok dar nu stiu am o starede neliniste nu am mancat nimic de vreo 3 zile ,nu stiu ce pot sa fac sa trec odata peste fara sa imi mai pese .. am incercat sa fiu cu altcineva degeaba nu functioneaza , incerc sa imi ocup timpul ... merg la sala altcev anu stiu ce as putea sa mai fac moemntan sunt in concediu pana pe 1 ...
Nu inteleg de ce trebuie sa fie asa ..


Daca cu nedumerirea ta din finalul mesajului te referi la fostul iubit, parerea mea este ca el e nehotarat si ar vrea sa va aiba pe amandoua, adica si pe tine, dar si pe actuala iubita. Te-as sfatui sa nu-ti incurci viata niciodata cu o persoana care nu stie ce vrea si care joaca pe mai multe planuri.

In privinta noului iubit, esti sigura ca acestui baiat nu i-a fost impuiat capul cu tot felul de prostii la adresa ta de catre fostul tau iubit? Intreaba-l in mod direct pe actualul iubit, motivul pentru care se poarta deodata rece cu tine.
franziska_eu
Postat pe 16 Februarie 2012 12:12
Eu nu voi mai fi niciodata cu fostul nu stiu de ce nu il pot uita ma lovit ,jignit etc..dar asta este o sa imi revin candva a trecut aproape una n de cand nu mai suntem impreuna si eu tot sufar
Fostul nu iar spune nimic acutualului chiar el fostul a sarit de fund in sus sa nu ii spun niciodat aca eu si el am fost impreuna ..el este rece nu stiu de ce dar timpul isi va spune cuvantul ..cel putin asa sper
this_is_the_life
Postat pe 16 Februarie 2012 12:16
De la: kiss_my_ass, la data 2012-02-16 12:11:08
De la: this_is_the_life, la data 2012-02-16 12:09:45intreba-ma daca ai orice nelamurire si iti voi raspunde ..


nu stiu ce sa te intreb pentru ca nu am inteles nimic! incearca sa-ti rescrii poveste dar in asa fel incat sa aiba o coerenta! [/quote
Imi cer scuze ca nu sunt coeremta dar nu pot ma crezi am caful facput praf ..si nu stiu am o neliniste in stomac nu stiu cum sa ma exprim
this_is_the_life
Postat pe 16 Februarie 2012 12:18
De la: this_is_the_life, la data 2012-02-16 12:16:43Eu nu voi mai fi niciodata cu fostul nu stiu de ce nu il pot uita ma lovit ,jignit etc..dar asta este o sa imi revin candva a trecut aproape una n de cand nu mai suntem impreuna si eu tot sufar
Fostul nu iar spune nimic acutualului chiar el fostul a sarit de fund in sus sa nu ii spun niciodat aca eu si el am fost impreuna ..el este rece nu stiu de ce dar timpul isi va spune cuvantul ..cel putin asa sper


desi te-a lovit suferi dupa el! ei, asta este un aspect pe care eu chiar nu-l pot intelege!
kiss_my_ass
Postat pe 16 Februarie 2012 12:19
De la: this_is_the_life, la data 2012-02-16 12:18:04
De la: kiss_my_ass, la data 2012-02-16 12:11:08
De la: this_is_the_life, la data 2012-02-16 12:09:45intreba-ma daca ai orice nelamurire si iti voi raspunde ..


nu stiu ce sa te intreb pentru ca nu am inteles nimic! incearca sa-ti rescrii poveste dar in asa fel incat sa aiba o coerenta! [/quote
Imi cer scuze ca nu sunt coeremta dar nu pot ma crezi am caful facput praf ..si nu stiu am o neliniste in stomac nu stiu cum sa ma exprim


neliniste in stomac? pentru ce? pentru cine? de ce? pentru o simpla idila?
kiss_my_ass
Postat pe 16 Februarie 2012 12:21
De la: kiss_my_ass, la data 2012-02-16 12:19:21
De la: this_is_the_life, la data 2012-02-16 12:16:43Eu nu voi mai fi niciodata cu fostul nu stiu de ce nu il pot uita ma lovit ,jignit etc..dar asta este o sa imi revin candva a trecut aproape una n de cand nu mai suntem impreuna si eu tot sufar
Fostul nu iar spune nimic acutualului chiar el fostul a sarit de fund in sus sa nu ii spun niciodat aca eu si el am fost impreuna ..el este rece nu stiu de ce dar timpul isi va spune cuvantul ..cel putin asa sper


desi te-a lovit suferi dupa el! ei, asta este un aspect pe care eu chiar nu-l pot intelege!



Da ma lovit si multe altele de aceea nici nu am mai vrut sa fim impreuna si nici acum daca vine si imi spune ca waw este schimbat si ca va face totul bine tot nu il mai vreau dar nu pot trece peste efectiv nu am reusit .. sper doar sa se tina de cuvant a spus ca nu ma va mai cauta niciodat apt ca eu ies cu colegul lui si stie cum sunt cu serviciul ca imi merge bine etc.. insa cred ca a spus asta doar pt ca stie ca vom da ochii pe la petrecerile firmei la care ei lucreaza el va fi cu prietena lui iar eu cu baiatul asta ne vom purta ca 2 straini desi cunoscandul va fi foarte aiurea
this_is_the_life
Postat pe 16 Februarie 2012 12:24
De la: this_is_the_life, la data 2012-02-16 12:24:07
De la: kiss_my_ass, la data 2012-02-16 12:19:21
De la: this_is_the_life, la data 2012-02-16 12:16:43Eu nu voi mai fi niciodata cu fostul nu stiu de ce nu il pot uita ma lovit ,jignit etc..dar asta este o sa imi revin candva a trecut aproape una n de cand nu mai suntem impreuna si eu tot sufar
Fostul nu iar spune nimic acutualului chiar el fostul a sarit de fund in sus sa nu ii spun niciodat aca eu si el am fost impreuna ..el este rece nu stiu de ce dar timpul isi va spune cuvantul ..cel putin asa sper


desi te-a lovit suferi dupa el! ei, asta este un aspect pe care eu chiar nu-l pot intelege!



Da ma lovit si multe altele de aceea nici nu am mai vrut sa fim impreuna si nici acum daca vine si imi spune ca waw este schimbat si ca va face totul bine tot nu il mai vreau dar nu pot trece peste efectiv nu am reusit .. sper doar sa se tina de cuvant a spus ca nu ma va mai cauta niciodat apt ca eu ies cu colegul lui si stie cum sunt cu serviciul ca imi merge bine etc.. insa cred ca a spus asta doar pt ca stie ca vom da ochii pe la petrecerile firmei la care ei lucreaza el va fi cu prietena lui iar eu cu baiatul asta ne vom purta ca 2 straini desi cunoscandul va fi foarte aiurea

io tot nu te inteleg ,il vrei sau nu-l vrei?
sau nu-l vrei da nici nu vrei sa-l vezi cu alta.
Daca v-ati despartit atunci mergi mai departe nu mai trai in trecut,omu si-o gasit o alta tu la fel.Doamne mai copii ce va place voua sa va complicati existenta
Piscolinoo
Postat pe 16 Februarie 2012 12:29
De la: this_is_the_life, la data 2012-02-16 12:16:43Eu nu voi mai fi niciodata cu fostul nu stiu de ce nu il pot uita ma lovit ,jignit etc..dar asta este o sa imi revin candva a trecut aproape una n de cand nu mai suntem impreuna si eu tot sufar
Fostul nu iar spune nimic acutualului chiar el fostul a sarit de fund in sus sa nu ii spun niciodat aca eu si el am fost impreuna ..el este rece nu stiu de ce dar timpul isi va spune cuvantul ..cel putin asa sper


Draga mea, nu are rost sa te agati de o relatie care n-a functionat si de-o persoana care te-a lovit si te-a jignit. Incearca sa ai mai multa incredere in tine, nu mai cauta relatii cu persoane atat de dominante si necioplite in comportament precum fostul tau iubit, invata din experientele trecute si nu le mai repeta, rupe orice legatura cu fostul iubit si cu trecutul, ca te poti vindeca de acele rani din trecut.

Nici relatia ta actuala nu mi se pare prea stralucita, simt ca nici aceasta noua relatie nu te bucura si nu te implineste, poate ca ti-ar fi mai bine singura, decat singura intr-o relatie nepotrivita cu un om nepotrivit.
franziska_eu
Postat pe 16 Februarie 2012 12:36
De la: this_is_the_life, la data 2012-02-16 12:18:04
De la: kiss_my_ass, la data 2012-02-16 12:11:08
De la: this_is_the_life, la data 2012-02-16 12:09:45intreba-ma daca ai orice nelamurire si iti voi raspunde ..


nu stiu ce sa te intreb pentru ca nu am inteles nimic! incearca sa-ti rescrii poveste dar in asa fel incat sa aiba o coerenta! [/quote
Imi cer scuze ca nu sunt coeremta dar nu pot ma crezi am caful facput praf ..si nu stiu am o neliniste in stomac nu stiu cum sa ma exprim


Nelinistea in stomac indica o stare de temere, de teama, de spaima. De ce anume te temi? Te temi de cineva sau de ceva?
franziska_eu
Postat pe 16 Februarie 2012 12:38
De la: Piscolinoo, la data 2012-02-16 12:29:48
De la: this_is_the_life, la data 2012-02-16 12:24:07
De la: kiss_my_ass, la data 2012-02-16 12:19:21
De la: this_is_the_life, la data 2012-02-16 12:16:43Eu nu voi mai fi niciodata cu fostul nu stiu de ce nu il pot uita ma lovit ,jignit etc..dar asta este o sa imi revin candva a trecut aproape una n de cand nu mai suntem impreuna si eu tot sufar
Fostul nu iar spune nimic acutualului chiar el fostul a sarit de fund in sus sa nu ii spun niciodat aca eu si el am fost impreuna ..el este rece nu stiu de ce dar timpul isi va spune cuvantul ..cel putin asa sper


desi te-a lovit suferi dupa el! ei, asta este un aspect pe care eu chiar nu-l pot intelege!



Da ma lovit si multe altele de aceea nici nu am mai vrut sa fim impreuna si nici acum daca vine si imi spune ca waw este schimbat si ca va face totul bine tot nu il mai vreau dar nu pot trece peste efectiv nu am reusit .. sper doar sa se tina de cuvant a spus ca nu ma va mai cauta niciodat apt ca eu ies cu colegul lui si stie cum sunt cu serviciul ca imi merge bine etc.. insa cred ca a spus asta doar pt ca stie ca vom da ochii pe la petrecerile firmei la care ei lucreaza el va fi cu prietena lui iar eu cu baiatul asta ne vom purta ca 2 straini desi cunoscandul va fi foarte aiurea

io tot nu te inteleg ,il vrei sau nu-l vrei?
sau nu-l vrei da nici nu vrei sa-l vezi cu alta.
Daca v-ati despartit atunci mergi mai departe nu mai trai in trecut,omu si-o gasit o alta tu la fel.Doamne mai copii ce va place voua sa va complicati existenta


nu cred ca-ti poate raspunde la intrebari pentru ca nici ea nu stie exact ce-si doreste!
kiss_my_ass
Postat pe 16 Februarie 2012 12:39
De la: kiss_my_ass, la data 2012-02-16 12:39:19
nu cred ca-ti poate raspunde la intrebari pentru ca nici ea nu stie exact ce-si doreste!

probabil ca nu stie saraca,inca e la faza de negare a sentimentelor.
Si cand te gandesti ca dragostea e atat de frumoasa....fluturasi in stomacel...bombonele ,intalneli .Ce misto ar fi sa am iara 20 ani .
In alta ordine de idei....cred ca acum mai bine ai sta de vorba cu mama ta decat pe site-uri.
Piscolinoo
Postat pe 16 Februarie 2012 12:44
Fata draga,v-ati despartit iar acum fiecare este cu altcineva,de ce mai tii legatura cu el?E cu aia si in acelasi timp incearca sa se joace si cu tine,ceva de genul...daca nu esti cu mine sa nu fii nici cu altul,adica incearca sa te tina pe loc.Vezi-ti de viata ta si rupe orice legatura cu el.
Broscaru
Postat pe 16 Februarie 2012 12:51
De la: Broscaru, la data 2012-02-16 12:51:29Fata draga,v-ati despartit iar acum fiecare este cu altcineva,de ce mai tii legatura cu el?E cu aia si in acelasi timp incearca sa se joace si cu tine,ceva de genul...daca nu esti cu mine sa nu fii nici cu altul,adica incearca sa te tina pe loc.Vezi-ti de viata ta si rupe orice legatura cu el.


waw brosco!!! pentru asta meriti o lacusta!
kiss_my_ass
Postat pe 16 Februarie 2012 12:57
De la: kiss_my_ass, la data 2012-02-16 12:57:28
De la: Broscaru, la data 2012-02-16 12:51:29Fata draga,v-ati despartit iar acum fiecare este cu altcineva,de ce mai tii legatura cu el?E cu aia si in acelasi timp incearca sa se joace si cu tine,ceva de genul...daca nu esti cu mine sa nu fii nici cu altul,adica incearca sa te tina pe loc.Vezi-ti de viata ta si rupe orice legatura cu el.


waw brosco!!! pentru asta meriti o lacusta!

si un nufar
iote bbre ca brosco al nostru are sentimente
Piscolinoo
Postat pe 16 Februarie 2012 13:05
[quote name='this_is_the_life' date='2012-02-16 12:24:07'Da ma lovit si multe altele de aceea nici nu am mai vrut sa fim impreuna si nici acum daca vine si imi spune ca waw este schimbat si ca va face totul bine tot nu il mai vreau dar nu pot trece peste efectiv nu am reusit .. sper doar sa se tina de cuvant a spus ca nu ma va mai cauta niciodat apt ca eu ies cu colegul lui si stie cum sunt cu serviciul ca imi merge bine etc.. insa cred ca a spus asta doar pt ca stie ca vom da ochii pe la petrecerile firmei la care ei lucreaza el va fi cu prietena lui iar eu cu baiatul asta ne vom purta ca 2 straini desi cunoscandul va fi foarte aiurea
[/quote]



Hm,am citit atat textele tale cat si comment-urile colegilor mei ,,si imi apre totul o banala poveste de asa zisa dragoste si nimic mai mult!!Tu suferi de lipsa de coerenta,asta este clar,amesteci cuvintele intr-un calambur de expresii si nu este deloc simplu sa te "citim"!!!
Situatia este clara;;Ai avut un iubit,te-ai despartit de acesta si ai inceput o alta relatie cu un coleg de-al lui,dar nu poti sa treci peste esecul adus de prima relatie!!!Daca tii atat de mult la eticheta relatiilor si la colegialitate,si in conditiile in care stiai ca o sa te intalnesti cu fostul ,la petrecerile firmei,tu fiind prietena cu colegul lui,,,mai are rost sa te intreb motivul pentru care ai acceptat sa fii iubita actualului??????De regula,in astfel de conjuncturi,,refuzi sa te angajezi in astfel de legaturi,daca tii la principii!Asta este!!!Ce vezi atat de deosebit in asta?????Daca iti este greu,refuza sa participi la petrecerile unde va fi prezent fostul iubit!!!Simplu!!!Problema ta ,nu este nici pe departe de interes major,,ci este o simpla angoasa autoindusa!
MissRainbow
Postat pe 16 Februarie 2012 13:12
Adevarat poate ca nu sunt intro forma psihica foarte buna ..
Ce imi doresc pai sincer mias dori sa il uit de tot pe fostul sa nu maiimi pese deloc de el ..iar baiatul cu care am iesit si spune ca vrea sa fim impreuna noi nus untem impreuna am avut doar doua intalniri cum am spus a doua a fost aseara si nustiude ce de atunci el este rece ..
this_is_the_life
Postat pe 16 Februarie 2012 13:13
De la: Piscolinoo, la data 2012-02-16 13:05:18
De la: kiss_my_ass, la data 2012-02-16 12:57:28
De la: Broscaru, la data 2012-02-16 12:51:29Fata draga,v-ati despartit iar acum fiecare este cu altcineva,de ce mai tii legatura cu el?E cu aia si in acelasi timp incearca sa se joace si cu tine,ceva de genul...daca nu esti cu mine sa nu fii nici cu altul,adica incearca sa te tina pe loc.Vezi-ti de viata ta si rupe orice legatura cu el.


waw brosco!!! pentru asta meriti o lacusta!

si un nufar
iote bbre ca brosco al nostru are sentimente

Mai am si momente de genul asta.
Broscaru
Postat pe 16 Februarie 2012 13:14
De la: Broscaru, la data 2012-02-16 13:14:59
De la: Piscolinoo, la data 2012-02-16 13:05:18
De la: kiss_my_ass, la data 2012-02-16 12:57:28
De la: Broscaru, la data 2012-02-16 12:51:29Fata draga,v-ati despartit iar acum fiecare este cu altcineva,de ce mai tii legatura cu el?E cu aia si in acelasi timp incearca sa se joace si cu tine,ceva de genul...daca nu esti cu mine sa nu fii nici cu altul,adica incearca sa te tina pe loc.Vezi-ti de viata ta si rupe orice legatura cu el.


waw brosco!!! pentru asta meriti o lacusta!

si un nufar
iote bbre ca brosco al nostru are sentimente

Mai am si momente de genul asta.


sa nu-ti fie de "diochi"!
kiss_my_ass
Postat pe 16 Februarie 2012 13:19
De la: this_is_the_life, la data 2012-02-16 13:13:53Adevarat poate ca nu sunt intro forma psihica foarte buna ..
Ce imi doresc pai sincer mias dori sa il uit de tot pe fostul sa nu maiimi pese deloc de el ..iar baiatul cu care am iesit si spune ca vrea sa fim impreuna noi nus untem impreuna am avut doar doua intalniri cum am spus a doua a fost aseara si nustiude ce de atunci el este rece ..


Deci,daca am inteles bine,,de aseara pana acum,,domnul in cauza "s-a racit"!!!Cum ti-ai dat seama de acest fapt???Este prematur sa te avanti in afirmatii!!!Daca esti in imposibilitatea de a-l uita pe fostul,,,si tinand cont de faptul ca cei doi sunt colegi,,nu vad rostul sa continui cu cel de-al doilea,,,caci,mereu,te vei lovi de reintalniri cu fostul iubit!!
MissRainbow
Postat pe 16 Februarie 2012 13:28
De la: MissRainbow, la data 2012-02-16 13:28:13
De la: this_is_the_life, la data 2012-02-16 13:13:53Adevarat poate ca nu sunt intro forma psihica foarte buna ..
Ce imi doresc pai sincer mias dori sa il uit de tot pe fostul sa nu maiimi pese deloc de el ..iar baiatul cu care am iesit si spune ca vrea sa fim impreuna noi nus untem impreuna am avut doar doua intalniri cum am spus a doua a fost aseara si nustiude ce de atunci el este rece ..


Deci,daca am inteles bine,,de aseara pana acum,,domnul in cauza "s-a racit"!!!Cum ti-ai dat seama de acest fapt???Este prematur sa te avanti in afirmatii!!!Daca esti in imposibilitatea de a-l uita pe fostul,,,si tinand cont de faptul ca cei doi sunt colegi,,nu vad rostul sa continui cu cel de-al doilea,,,caci,mereu,te vei lovi de reintalniri cu fostul iubit!!

ce nu intelegi tu 339 poi cum adica cum s-a racit/? tu nu vezi ce-i afara io fi fost frig la respectivu ...amu-i sub tratament
Piscolinoo
Postat pe 16 Februarie 2012 13:32
sa racit pentru ca stiu cum vb inaitne si cum vb acum sa dat pe invizibil pe mess dar nu il voi mai deranja cu toate ca el aseara ma intrebat ce mai fac in weekend .. mia dat de inteles ca vom mai iesii eu una nuil inteleg ..si da stiu ca voi da de fostul si este aiurea dar baiatula sta chiar mia placut cum sa purtat dar ceo fi o fi
prea multa drama in capul meu pt toti prosti
this_is_the_life
Postat pe 16 Februarie 2012 13:43
De la: Piscolinoo, la data 2012-02-16 13:32:47
De la: MissRainbow, la data 2012-02-16 13:28:13
De la: this_is_the_life, la data 2012-02-16 13:13:53Adevarat poate ca nu sunt intro forma psihica foarte buna ..
Ce imi doresc pai sincer mias dori sa il uit de tot pe fostul sa nu maiimi pese deloc de el ..iar baiatul cu care am iesit si spune ca vrea sa fim impreuna noi nus untem impreuna am avut doar doua intalniri cum am spus a doua a fost aseara si nustiude ce de atunci el este rece ..


Deci,daca am inteles bine,,de aseara pana acum,,domnul in cauza "s-a racit"!!!Cum ti-ai dat seama de acest fapt???Este prematur sa te avanti in afirmatii!!!Daca esti in imposibilitatea de a-l uita pe fostul,,,si tinand cont de faptul ca cei doi sunt colegi,,nu vad rostul sa continui cu cel de-al doilea,,,caci,mereu,te vei lovi de reintalniri cu fostul iubit!!

ce nu intelegi tu 339 poi cum adica cum s-a racit/? tu nu vezi ce-i afara io fi fost frig la respectivu ...amu-i sub tratament


Mno,Pisco,la mine este soare,se topesc turturii si curg stresinile!!! Chesti aceasta cu "racitu' " in timp scurt,nu-mi place absolut deloc!!Nu se poate sa treci instant de la starea de fierbere la cea de rece!!!
MissRainbow
Postat pe 16 Februarie 2012 13:54
De la: MissRainbow, la data 2012-02-16 13:54:56
De la: Piscolinoo, la data 2012-02-16 13:32:47
De la: MissRainbow, la data 2012-02-16 13:28:13
De la: this_is_the_life, la data 2012-02-16 13:13:53Adevarat poate ca nu sunt intro forma psihica foarte buna ..
Ce imi doresc pai sincer mias dori sa il uit de tot pe fostul sa nu maiimi pese deloc de el ..iar baiatul cu care am iesit si spune ca vrea sa fim impreuna noi nus untem impreuna am avut doar doua intalniri cum am spus a doua a fost aseara si nustiude ce de atunci el este rece ..


Deci,daca am inteles bine,,de aseara pana acum,,domnul in cauza "s-a racit"!!!Cum ti-ai dat seama de acest fapt???Este prematur sa te avanti in afirmatii!!!Daca esti in imposibilitatea de a-l uita pe fostul,,,si tinand cont de faptul ca cei doi sunt colegi,,nu vad rostul sa continui cu cel de-al doilea,,,caci,mereu,te vei lovi de reintalniri cu fostul iubit!!

ce nu intelegi tu 339 poi cum adica cum s-a racit/? tu nu vezi ce-i afara io fi fost frig la respectivu ...amu-i sub tratament


Mno,Pisco,la mine este soare,se topesc turturii si curg stresinile!!! Chesti aceasta cu "racitu' " in timp scurt,nu-mi place absolut deloc!!Nu se poate sa treci instant de la starea de fierbere la cea de rece!!!

cum nu iote la mine ieri eram bine
Piscolinoo
Postat pe 16 Februarie 2012 13:57
da nici eu nu ilinteleg adica daca era pustan nha mai spuneam ca nu este trecut prin viata dar are 27 de ani o sa incerc sa iau totul cu mult calm si cat se poate de matur
Imi pare rau ca am scris atat de infect si incoerent dar chiar nu ma simt bine
this_is_the_life
Postat pe 16 Februarie 2012 13:58
De la: this_is_the_life, la data 2012-02-16 12:16:43Eu nu voi mai fi niciodata cu fostul nu stiu de ce nu il pot uita ma lovit ,jignit etc..dar asta este o sa imi revin candva a trecut aproape una n de cand nu mai suntem impreuna si eu tot sufar
Fostul nu iar spune nimic acutualului chiar el fostul a sarit de fund in sus sa nu ii spun niciodat aca eu si el am fost impreuna ..el este rece nu stiu de ce dar timpul isi va spune cuvantul ..cel putin asa sper

fetita du-te tot inainte..unde vezi cu ochii cum poti sa stai sa suferi dupa un asemenea om...mai dar reveniti-va...ce ? nu e el singurul om pe planeta asta....mai sunt atatia...crezi ca daca bocesti si te vaicaresti toata vei rezolva ceva?
steffy91
Postat pe 16 Februarie 2012 14:01
De la: steffy91, la data 2012-02-16 14:01:32
De la: this_is_the_life, la data 2012-02-16 12:16:43Eu nu voi mai fi niciodata cu fostul nu stiu de ce nu il pot uita ma lovit ,jignit etc..dar asta este o sa imi revin candva a trecut aproape una n de cand nu mai suntem impreuna si eu tot sufar
Fostul nu iar spune nimic acutualului chiar el fostul a sarit de fund in sus sa nu ii spun niciodat aca eu si el am fost impreuna ..el este rece nu stiu de ce dar timpul isi va spune cuvantul ..cel putin asa sper

fetita du-te tot inainte..unde vezi cu ochii cum poti sa stai sa suferi dupa un asemenea om...mai dar reveniti-va...ce ? nu e el singurul om pe planeta asta....mai sunt atatia...crezi ca daca bocesti si te vaicaresti toata vei rezolva ceva?

Steffyyyy
Broscaru
Postat pe 16 Februarie 2012 14:02

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Intre dragoste si cariera?Ce ati alege? 25 De la: kudika_969431 11 Septembrie 2014 18:30
simte k il injel??? 41 De la: geo_xx 1 Noiembrie 2009 11:10
help me 32 De la: ligiapop19 23 Octombrie 2009 11:58
ce as putea sa fac?.. 12 De la: kudika486771 20 Decembrie 2011 20:54
intrebare 5 De la: Andia 21 Noiembrie 2011 10:45