Setari Cookie-uri

Telenovea este putin spus

De la: Broscaru, la data 2012-02-16 14:02:51
De la: steffy91, la data 2012-02-16 14:01:32
De la: this_is_the_life, la data 2012-02-16 12:16:43Eu nu voi mai fi niciodata cu fostul nu stiu de ce nu il pot uita ma lovit ,jignit etc..dar asta este o sa imi revin candva a trecut aproape una n de cand nu mai suntem impreuna si eu tot sufar
Fostul nu iar spune nimic acutualului chiar el fostul a sarit de fund in sus sa nu ii spun niciodat aca eu si el am fost impreuna ..el este rece nu stiu de ce dar timpul isi va spune cuvantul ..cel putin asa sper

fetita du-te tot inainte..unde vezi cu ochii cum poti sa stai sa suferi dupa un asemenea om...mai dar reveniti-va...ce ? nu e el singurul om pe planeta asta....mai sunt atatia...crezi ca daca bocesti si te vaicaresti toata vei rezolva ceva?

Steffyyyy

buna topaila
steffy91
Postat pe 16 Februarie 2012 14:08
Mda incerc sa nu bocesc cum am spus am icnercat am iesit cu destui baieti insa niciunu nu ma facut sa vreau sa mai ies cu ei .. cred ca am nevoie de o pauza ..
nu imi place sa ma vait crede-ma am deschis topicul asta din disperare eu nu vb cu nimeni de ce este in sufletul meu .. mama si frati mei le au pe ale lor nu vreau sa ii mai necajesc cu tampeniile mele
this_is_the_life
Postat pe 16 Februarie 2012 14:08
De la: this_is_the_life, la data 2012-02-16 14:08:51Mda incerc sa nu bocesc cum am spus am icnercat am iesit cu destui baieti insa niciunu nu ma facut sa vreau sa mai ies cu ei .. cred ca am nevoie de o pauza ..
nu imi place sa ma vait crede-ma am deschis topicul asta din disperare eu nu vb cu nimeni de ce este in sufletul meu .. mama si frati mei le au pe ale lor nu vreau sa ii mai necajesc cu tampeniile mele

nu ai si tu o prietena cu care poti discuta?
steffy91
Postat pe 16 Februarie 2012 14:14
din pacate nu .. toti ma fac nebuna ca nu trec odata peste nu le zic ce sa intamplat sau ceva doar ca tot timpul sunt trista.. daor baiatul asta de la fostul de la servici ma facut sa rad si sa fiu iar eu dar daca el acum nu stiu de ce ma evita incep sa cred ca nu stiu am eu ceva
this_is_the_life
Postat pe 16 Februarie 2012 14:17
Ai nevoie de-o pauza cum ai zis si tu.
Broscaru
Postat pe 16 Februarie 2012 14:52
De la: this_is_the_life, la data 2012-02-16 14:17:48din pacate nu .. toti ma fac nebuna ca nu trec odata peste nu le zic ce sa intamplat sau ceva doar ca tot timpul sunt trista.. daor baiatul asta de la fostul de la servici ma facut sa rad si sa fiu iar eu dar daca el acum nu stiu de ce ma evita incep sa cred ca nu stiu am eu ceva


Incearca sa ai si alte preocupari,ocupandu-ti timpul cu ceva util ,vei trece mai usor peste suparare!Acorda-ti timp pesonal,nu te mai gandi la cei doi!!!
MissRainbow
Postat pe 16 Februarie 2012 15:08
Incerc sa imi fac alte preocupari .. am fost la sala am venit acum ..ar nu imi arde de nimic stau si ma intreb cu ce gresesc ..si imi dau seama ca de vina este caracterul meu nu stiu toti in mine cea mai buna prietena nu iubita :( Si sa ma schimb nu vad de ce pt ca sutn o fata ok dar nu stiu cum doamne iarta-ma ajung de toti tipi cu care ies incep sa mi se destinuie sa imi zica de foste si etc de parca eu as fi mama ranitilor .. daca ar fi fost unu , doi mai ziceam dar au fost foarte multi ..
this_is_the_life
Postat pe 16 Februarie 2012 18:43
De la: this_is_the_life, la data 2012-02-16 18:43:22Incerc sa imi fac alte preocupari .. am fost la sala am venit acum ..ar nu imi arde de nimic stau si ma intreb cu ce gresesc ..si imi dau seama ca de vina este caracterul meu nu stiu toti in mine cea mai buna prietena nu iubita :( Si sa ma schimb nu vad de ce pt ca sutn o fata ok dar nu stiu cum doamne iarta-ma ajung de toti tipi cu care ies incep sa mi se destinuie sa imi zica de foste si etc de parca eu as fi mama ranitilor .. daca ar fi fost unu , doi mai ziceam dar au fost foarte multi ..


Poate ca te-au privit ca pe-o amica si nicidecum ca pe-o potentiala iubita. Incearca sa fii si tu mai volubila, mai plina de viata, iar cand nu-ti convine ceva sau te deranjeaza vreo atitudine, spune, nu mai sta stana de piatra asteptand ca persoanele celelalte sa-si dea seama ce e in sufletul tau si ca te deranjeaza o anumita atitudine de-a lor.

Fii volubila, comunicativa si sociabila, iar cei din jur isi vor schimba atitudinea in ceea ce te priveste!
franziska_eu
Postat pe 16 Februarie 2012 19:03
De la: this_is_the_life, la data 2012-02-16 18:43:22Incerc sa imi fac alte preocupari .. am fost la sala am venit acum ..ar nu imi arde de nimic stau si ma intreb cu ce gresesc ..si imi dau seama ca de vina este caracterul meu nu stiu toti in mine cea mai buna prietena nu iubita :( Si sa ma schimb nu vad de ce pt ca sutn o fata ok dar nu stiu cum doamne iarta-ma ajung de toti tipi cu care ies incep sa mi se destinuie sa imi zica de foste si etc de parca eu as fi mama ranitilor .. daca ar fi fost unu , doi mai ziceam dar au fost foarte multi ..


Draga mea,daca tu esti o persoana compasiva,care oferi acel" umar", pe care sa planga toti baietii care s-au perindat prin viata ta,,s-ar putea ca tocmai aceasta caracteristica personala sa te indeparteze de baietii respectivi!!Barbatii se simt in siguranta in momentele in care gasesc o persoana careia sa i se destanuie,acceptand-o ,mai degraba,ca amica ,decat ca iubita!Pentru a fi considerata iubita,este nevoie de mult mai mult,,sentimentul declarat este de alta natura,diferit de cel nascut de o eventuala amicitie!!Poate ca si in cazul tau,la modul acesta s-au derulat lucrurile,tu sperand altceva!!In astfel de situatii, trebuie sa fii cat se poate de ferma pe pozitie si in atitudine,este obligatorie retezarea din start a tuturor intentiilor de compatimire,sprijinire morala, ,ca venite din partea ta,pentru cei avizati!!Scurt si la obiect,nu esti ,asa cum te-ai exprimat,,"mama ranitilor",,si trebuie sa delimitezi foarte clar lucrurile!!Cu alte cuvinte,nu mai accepta sa fii filantroapa sentimentala a nimanui!!!Ori esti iubita,ori este "maica Tereza"!!!!!
MissRainbow
Postat pe 16 Februarie 2012 19:19
De la: franziska_eu, la data 2012-02-16 19:03:08
De la: this_is_the_life, la data 2012-02-16 18:43:22Incerc sa imi fac alte preocupari .. am fost la sala am venit acum ..ar nu imi arde de nimic stau si ma intreb cu ce gresesc ..si imi dau seama ca de vina este caracterul meu nu stiu toti in mine cea mai buna prietena nu iubita :( Si sa ma schimb nu vad de ce pt ca sutn o fata ok dar nu stiu cum doamne iarta-ma ajung de toti tipi cu care ies incep sa mi se destinuie sa imi zica de foste si etc de parca eu as fi mama ranitilor .. daca ar fi fost unu , doi mai ziceam dar au fost foarte multi ..


Poate ca te-au privit ca pe-o amica si nicidecum ca pe-o potentiala iubita. Incearca sa fii si tu mai volubila, mai plina de viata, iar cand nu-ti convine ceva sau te deranjeaza vreo atitudine, spune, nu mai sta stana de piatra asteptand ca persoanele celelalte sa-si dea seama ce e in sufletul tau si ca te deranjeaza o anumita atitudine de-a lor.

Fii volubila, comunicativa si sociabila, iar cei din jur isi vor schimba atitudinea in ceea ce te priveste!

Asta est eproblema mea sunt prea exagerat de comunicativa si sociabila ma fac placuta foarte usor de aceea spun ca ei vad in mine doar o sora si nu o iubita
this_is_the_life
Postat pe 16 Februarie 2012 19:29
De la: this_is_the_life, la data 2012-02-16 19:29:28
De la: franziska_eu, la data 2012-02-16 19:03:08
De la: this_is_the_life, la data 2012-02-16 18:43:22Incerc sa imi fac alte preocupari .. am fost la sala am venit acum ..ar nu imi arde de nimic stau si ma intreb cu ce gresesc ..si imi dau seama ca de vina este caracterul meu nu stiu toti in mine cea mai buna prietena nu iubita :( Si sa ma schimb nu vad de ce pt ca sutn o fata ok dar nu stiu cum doamne iarta-ma ajung de toti tipi cu care ies incep sa mi se destinuie sa imi zica de foste si etc de parca eu as fi mama ranitilor .. daca ar fi fost unu , doi mai ziceam dar au fost foarte multi ..


Poate ca te-au privit ca pe-o amica si nicidecum ca pe-o potentiala iubita. Incearca sa fii si tu mai volubila, mai plina de viata, iar cand nu-ti convine ceva sau te deranjeaza vreo atitudine, spune, nu mai sta stana de piatra asteptand ca persoanele celelalte sa-si dea seama ce e in sufletul tau si ca te deranjeaza o anumita atitudine de-a lor.

Fii volubila, comunicativa si sociabila, iar cei din jur isi vor schimba atitudinea in ceea ce te priveste!

Asta est eproblema mea sunt prea exagerat de comunicativa si sociabila ma fac placuta foarte usor de aceea spun ca ei vad in mine doar o sora si nu o iubita


De obicei persoanele carora alti oameni se confeseaza foarte usor sunt persoane linistite, usor introvertite, care stiu sa asculte si sa ofere o vorba buna, deci sunt persoane oarecum diferite celor sociabile si foarte vorbarete. Daca oamenii din prima categorie sunt priviti ca de incredere si buni sfatuitori, cei din a doua categorie descrisa sunt priviti ca oameni de viata, de lume, oameni cu care iti place sa te simti bine, dar carora nu te-ai confesa atat de usor.

Poate ca perceptia ta despre tine cum ca ai fi exagerat de comunicativa si sociabila este una oarecum eronata, pentru ca tipii cu care iesi te-au perceput altfel, ca ascultatorul acela linistit si de incredere, caruia ii pot spune orice ai pe suflet. Sa stii ca perceptia noastra despre sine e oarecum diferita fata de perceptia celorlalti despre noi.
franziska_eu
Postat pe 16 Februarie 2012 19:44
In cele din urma colegul fostului ma cautat am mai iesit .. aseara mi-a zis sa merg la el sa ne uitam la un film ..am zis ca ce pierd pana la urma eu stiu clar ce fel de om sunt si ca nu ma vrajeste pe mine un baiat asa usor .. chiar imi place de el foarte foarte mult ca sa fiu sincera..ma rog sa revin ..evident tipul a incercat sa ma faca sa ma culc cu el am zis ca nha este baiat incearca..nu ma durut foarte tare ..dar faptul ca sa purtat super rece ulterior ma dezamagit complet de dimineata cand am plecat ma pupat mi-a spus vorbim parea ok .. insa pana la ora asta nu a dat nici un semn de viata ..eu evident nu il mai caut insa nu inteleg de ce procedeaza asa
this_is_the_life
Postat pe 29 Februarie 2012 20:22
De la: this_is_the_life, la data 2012-02-29 20:22:58In cele din urma colegul fostului ma cautat am mai iesit .. aseara mi-a zis sa merg la el sa ne uitam la un film ..am zis ca ce pierd pana la urma eu stiu clar ce fel de om sunt si ca nu ma vrajeste pe mine un baiat asa usor .. chiar imi place de el foarte foarte mult ca sa fiu sincera..ma rog sa revin ..evident tipul a incercat sa ma faca sa ma culc cu el am zis ca nha este baiat incearca..nu ma durut foarte tare ..dar faptul ca sa purtat super rece ulterior ma dezamagit complet de dimineata cand am plecat ma pupat mi-a spus vorbim parea ok .. insa pana la ora asta nu a dat nici un semn de viata ..eu evident nu il mai caut insa nu inteleg de ce procedeaza asa


Nu intelegi?????Este simpla explicatia,dar nu ti-o dau,,gandeste,gandeste,gandeste!!!!Si concluzia nu va intarzia sa apara!!!
MissRainbow
Postat pe 29 Februarie 2012 20:52
Sa gandesc ce anume ca doar vroia sa se culce cu mine nu cred la cum a vorbit chiar nu cred ... de cele mai multe ori am citit oameni insa el chiar este un mister acum este cel mai dulce acum fuge se duce naiba cu zilele ..
this_is_the_life
Postat pe 29 Februarie 2012 22:14
De la: this_is_the_life, la data 2012-02-29 22:14:56Sa gandesc ce anume ca doar vroia sa se culce cu mine nu cred la cum a vorbit chiar nu cred ... de cele mai multe ori am citit oameni insa el chiar este un mister acum este cel mai dulce acum fuge se duce naiba cu zilele ..


Este evident de ce te-a cautat si te-a invitat acasa la el, iar din cate am inteles, spui ca ai stat pana dimineata la el, esti sigura ca nu s-a intamplat ceva pe parcursul noptii? Pentru ca daca s-a intamplat, asta explica atitudinea lui rece de a doua zi.

Parerea mea: el se joaca cu tine si te vrea doar pentru sex.
franziska_eu
Postat pe 1 Martie 2012 12:08
Da sunt sigura ca nu s-a intamplat nimic doar l-am luat in brate si ma luat in brate in somn nimic mai mult . Imi este foarte greu sa ma gandesc ca ma vrea doar pentru sex ..ieri nu ma cautat deloc azi ma intrebat ce fac ..eu stiu ca el inca nu a trecut peste fosta relatie de aceea incerc sa il inteleg poate nu este hotarat sa aiba din nou o relatie serioasa ..eu una nu il caut daca ma cauta vorbesc cu el ... o sa incerc sa nu ma implic sentimental
this_is_the_life
Postat pe 1 Martie 2012 15:11
Fata draga nu fi trista ca e pacat....
Faina melodia asta a Madalinei Manole.....
monik21
Postat pe 2 Martie 2012 12:10
Ma intreb oare cati ani ai
monik21
Postat pe 2 Martie 2012 13:37
De la: this_is_the_life, la data 2012-03-01 15:11:08Da sunt sigura ca nu s-a intamplat nimic doar l-am luat in brate si ma luat in brate in somn nimic mai mult . Imi este foarte greu sa ma gandesc ca ma vrea doar pentru sex ..ieri nu ma cautat deloc azi ma intrebat ce fac ..eu stiu ca el inca nu a trecut peste fosta relatie de aceea incerc sa il inteleg poate nu este hotarat sa aiba din nou o relatie serioasa ..eu una nu il caut daca ma cauta vorbesc cu el ... o sa incerc sa nu ma implic sentimental





" o sa incerc sa nu ma implic sentimental"---acesta este raspunsul asteptat!
MissRainbow
Postat pe 2 Martie 2012 16:01
De la: monik21, la data 2012-03-02 13:37:55Ma intreb oare cati ani ai

am 22 de ani ..
Am vorbit cu el si se pare ca nu ne potrivim defapt eu cred ca era faza doar pentru sex si a vazut ca nu sunt genul de fata si sa dat batut
this_is_the_life
Postat pe 2 Martie 2012 20:09
De la: this_is_the_life, la data 2012-02-16 12:04:29Imi iau inima in dinti si scriu aici cu gandul ca poate cumva voi reusi si eu sa trec peste ..
Am avut o relatie de 3 ani jumatate cu un baiat ne-am despartit toate bune si frumose ..eu nu am mai vrut sa continuam ..prin decembrie am aflat ca el are alta relatie cu toate astea el ma cautat in continuare si-a facut un id fals si asa am tinut legatura o perioada nu il inteleg spune ca o iubeste pe fata cu care este,ca este extraordinara,luna viitoare urmeaza sa se mute cu ea si vor merge la biserica sa se logodeasca asta mia spus alaltaieri seara cand din nou ma cautat si am acceptat sa vorbim doar pt ca si eu aveam sa ii spun ceva eu din nu stiu ura sau cum vreti sa ii spuneti am iesit cu un coleg de-al lui de munca stiu ca nu am procedat corect ..dar ma rog in loc sa ma razbun m-am trezit ca tipul este extraordinar si ca defapt as vrea sa avem o relatie ,si el mia spus ca ma place si ca ar vrea sa fim impreuna .. Asa alaltaieri seara iam spus ca ies cu colegul respectiv deci baiatul nu sa prins absolut deloc ca defapt eu vroiam sa ma razbun ci din contra a fost super entuziasmat ca waw ca tipul care am iesit este super de treaba , ca sa am grija de el ca ei sunt tovarasi buni si ca merit unu ca el etc .. era mai entuziasmat ca mine dupa a inceput sa imi toarne toate alea ca se muta cu aia , se logodesc etc.. eu nu inteleg cum doamne iarta-ma spune ca o iubeste peaiai la nebunie cand pe 13 ianuarie imi spunea mie ca inca ma mai iubeste ...
Ma rog eu aseara am iesit iar cu colegul lui si nu stiu a fost ciudat nu mam simtit in largul meu iar astazi vb foarte rece .. nici nu stiu ce sa mai fac .. nu sufar pt ca stiu ca sunt o fata ok dar nu stiu am o starede neliniste nu am mancat nimic de vreo 3 zile ,nu stiu ce pot sa fac sa trec odata peste fara sa imi mai pese .. am incercat sa fiu cu altcineva degeaba nu functioneaza , incerc sa imi ocup timpul ... merg la sala altcev anu stiu ce as putea sa mai fac moemntan sunt in concediu pana pe 1 ...
Nu inteleg de ce trebuie sa fie asa ..



Tu l-ai lasat acum tu il vrei. Iti place colegul lui sau nu? hotaraste te. poate si ce a spus el a spus o din mandrie ca o iubeste pe fata aia. Vb deschis cu el spune-i ca ti la el(daca ti sau e doar un capriciu,normal ca cu un fost iubit nu poti vb ca si cu un amic sa-i spui de cuceririle tale)
kudika196886
Postat pe 2 Martie 2012 20:37
De la: kudika196886, la data 2012-03-02 20:37:56
De la: this_is_the_life, la data 2012-02-16 12:04:29Imi iau inima in dinti si scriu aici cu gandul ca poate cumva voi reusi si eu sa trec peste ..
Am avut o relatie de 3 ani jumatate cu un baiat ne-am despartit toate bune si frumose ..eu nu am mai vrut sa continuam ..prin decembrie am aflat ca el are alta relatie cu toate astea el ma cautat in continuare si-a facut un id fals si asa am tinut legatura o perioada nu il inteleg spune ca o iubeste pe fata cu care este,ca este extraordinara,luna viitoare urmeaza sa se mute cu ea si vor merge la biserica sa se logodeasca asta mia spus alaltaieri seara cand din nou ma cautat si am acceptat sa vorbim doar pt ca si eu aveam sa ii spun ceva eu din nu stiu ura sau cum vreti sa ii spuneti am iesit cu un coleg de-al lui de munca stiu ca nu am procedat corect ..dar ma rog in loc sa ma razbun m-am trezit ca tipul este extraordinar si ca defapt as vrea sa avem o relatie ,si el mia spus ca ma place si ca ar vrea sa fim impreuna .. Asa alaltaieri seara iam spus ca ies cu colegul respectiv deci baiatul nu sa prins absolut deloc ca defapt eu vroiam sa ma razbun ci din contra a fost super entuziasmat ca waw ca tipul care am iesit este super de treaba , ca sa am grija de el ca ei sunt tovarasi buni si ca merit unu ca el etc .. era mai entuziasmat ca mine dupa a inceput sa imi toarne toate alea ca se muta cu aia , se logodesc etc.. eu nu inteleg cum doamne iarta-ma spune ca o iubeste peaiai la nebunie cand pe 13 ianuarie imi spunea mie ca inca ma mai iubeste ...
Ma rog eu aseara am iesit iar cu colegul lui si nu stiu a fost ciudat nu mam simtit in largul meu iar astazi vb foarte rece .. nici nu stiu ce sa mai fac .. nu sufar pt ca stiu ca sunt o fata ok dar nu stiu am o starede neliniste nu am mancat nimic de vreo 3 zile ,nu stiu ce pot sa fac sa trec odata peste fara sa imi mai pese .. am incercat sa fiu cu altcineva degeaba nu functioneaza , incerc sa imi ocup timpul ... merg la sala altcev anu stiu ce as putea sa mai fac moemntan sunt in concediu pana pe 1 ...
Nu inteleg de ce trebuie sa fie asa ..



Tu l-ai lasat acum tu il vrei. Iti place colegul lui sau nu? hotaraste te. poate si ce a spus el a spus o din mandrie ca o iubeste pe fata aia. Vb deschis cu el spune-i ca ti la el(daca ti sau e doar un capriciu,normal ca cu un fost iubit nu poti vb ca si cu un amic sa-i spui de cuceririle tale)


Nu se pune problema sa ii spun ce simt prntru el sau lucruri de genul pentru ca nu il mai vreau il iubesc da sau nu stiu este o obsesie nu imi dau seama cu toate ca a trecut un an .. ma refer la fostul ..fiecare este pe contr propriu
Colegul lui cu care am iesit da probabil a fost un capriciu pentru ca vroiams a ii fac in ciuda fostului dupa l-am placut dar daca nu a fost sa fie ..vroia doar sex ..inseamna ca nu ne era dat sa fim impreuna asta este
this_is_the_life
Postat pe 2 Martie 2012 23:16
De la: kudika196886, la data 2012-03-02 20:37:56
De la: this_is_the_life, la data 2012-02-16 12:04:29Imi iau inima in dinti si scriu aici cu gandul ca poate cumva voi reusi si eu sa trec peste ..
Am avut o relatie de 3 ani jumatate cu un baiat ne-am despartit toate bune si frumose ..eu nu am mai vrut sa continuam ..prin decembrie am aflat ca el are alta relatie cu toate astea el ma cautat in continuare si-a facut un id fals si asa am tinut legatura o perioada nu il inteleg spune ca o iubeste pe fata cu care este,ca este extraordinara,luna viitoare urmeaza sa se mute cu ea si vor merge la biserica sa se logodeasca asta mia spus alaltaieri seara cand din nou ma cautat si am acceptat sa vorbim doar pt ca si eu aveam sa ii spun ceva eu din nu stiu ura sau cum vreti sa ii spuneti am iesit cu un coleg de-al lui de munca stiu ca nu am procedat corect ..dar ma rog in loc sa ma razbun m-am trezit ca tipul este extraordinar si ca defapt as vrea sa avem o relatie ,si el mia spus ca ma place si ca ar vrea sa fim impreuna .. Asa alaltaieri seara iam spus ca ies cu colegul respectiv deci baiatul nu sa prins absolut deloc ca defapt eu vroiam sa ma razbun ci din contra a fost super entuziasmat ca waw ca tipul care am iesit este super de treaba , ca sa am grija de el ca ei sunt tovarasi buni si ca merit unu ca el etc .. era mai entuziasmat ca mine dupa a inceput sa imi toarne toate alea ca se muta cu aia , se logodesc etc.. eu nu inteleg cum doamne iarta-ma spune ca o iubeste peaiai la nebunie cand pe 13 ianuarie imi spunea mie ca inca ma mai iubeste ...
Ma rog eu aseara am iesit iar cu colegul lui si nu stiu a fost ciudat nu mam simtit in largul meu iar astazi vb foarte rece .. nici nu stiu ce sa mai fac .. nu sufar pt ca stiu ca sunt o fata ok dar nu stiu am o starede neliniste nu am mancat nimic de vreo 3 zile ,nu stiu ce pot sa fac sa trec odata peste fara sa imi mai pese .. am incercat sa fiu cu altcineva degeaba nu functioneaza , incerc sa imi ocup timpul ... merg la sala altcev anu stiu ce as putea sa mai fac moemntan sunt in concediu pana pe 1 ...
Nu inteleg de ce trebuie sa fie asa ..



Tu l-ai lasat acum tu il vrei. Iti place colegul lui sau nu? hotaraste te. poate si ce a spus el a spus o din mandrie ca o iubeste pe fata aia. Vb deschis cu el spune-i ca ti la el(daca ti sau e doar un capriciu,normal ca cu un fost iubit nu poti vb ca si cu un amic sa-i spui de cuceririle tale)


Nu se pune problema sa ii spun ce simt prntru el sau lucruri de genul pentru ca nu il mai vreau il iubesc da sau nu stiu este o obsesie nu imi dau seama cu toate ca a trecut un an .. ma refer la fostul ..fiecare este pe contr propriu
Colegul lui cu care am iesit da probabil a fost un capriciu pentru ca vroiams a ii fac in ciuda fostului dupa l-am placut dar daca nu a fost sa fie ..vroia doar sex ..inseamna ca nu ne era dat sa fim impreuna asta este
this_is_the_life
Postat pe 2 Martie 2012 23:16
De la: this_is_the_life, la data 2012-03-02 20:09:10
De la: monik21, la data 2012-03-02 13:37:55Ma intreb oare cati ani ai

am 22 de ani ..
Am vorbit cu el si se pare ca nu ne potrivim defapt eu cred ca era faza doar pentru sex si a vazut ca nu sunt genul de fata si sa dat batut


Exact, ma bucur ca ti-ai dat seama la timp!
franziska_eu
Postat pe 3 Martie 2012 11:19
De la: franziska_eu, la data 2012-03-03 11:19:19
De la: this_is_the_life, la data 2012-03-02 20:09:10
De la: monik21, la data 2012-03-02 13:37:55Ma intreb oare cati ani ai

am 22 de ani ..
Am vorbit cu el si se pare ca nu ne potrivim defapt eu cred ca era faza doar pentru sex si a vazut ca nu sunt genul de fata si sa dat batut


Exact, ma bucur ca ti-ai dat seama la timp!


Iti imaginezi ca si eu ma bucur ca nu a continuar cu iesiri pe o perioada mai lunga si se ajungea tot aici ..am ramas prieteni totusi :)
Am luat decizia sa las baieti deoparte si sa imi vad de scoala si sa imi caut un job bun este mai important baieti sunt pe toate drumurile ...
this_is_the_life
Postat pe 3 Martie 2012 13:19
Buna. Ajuta m-a te rog sa inteleg si eu mai bine povestea ta. Am si eu niste intrebari care m-ar ajuta poate sa iti dau un sfat: 1)cati ani ai?
2)cati ani are „fostul ”tau iubit?
3)voi mai tineti unul la altul?
chrysty
Postat pe 4 Martie 2012 18:49
De la: chrysty, la data 2012-03-04 18:49:28Buna. Ajuta m-a te rog sa inteleg si eu mai bine povestea ta. Am si eu niste intrebari care m-ar ajuta poate sa iti dau un sfat: 1)cati ani ai?
2)cati ani are „fostul ”tau iubit?
3)voi mai tineti unul la altul?

Am 22 de ani
Fostul are 23
Da eu mai tin la el si cu siguranta si el al mine a fost si am fost prima iubire :)
this_is_the_life
Postat pe 4 Martie 2012 20:24
inteleg starea in care erai,banuiesc ca acum ai trecut peste,nu?
eu spuneam k e ciuda, dar e mult mai mut,furie,frustrare... ,oricum aiurea,vindeca f bine plimbarile prin natura,prin padure,pt mine cel putin
krumy_19
Postat pe 6 Martie 2012 20:06
De la: krumy_19, la data 2012-03-06 20:06:44inteleg starea in care erai,banuiesc ca acum ai trecut peste,nu?
eu spuneam k e ciuda, dar e mult mai mut,furie,frustrare... ,oricum aiurea,vindeca f bine plimbarile prin natura,prin padure,pt mine cel putin


Multumesc lui Dumnezeu sunt bine .. colegul fostului de care vorbeam mai sus vine de ieri la aceasi sala la care merg eu si mi-am dat seama ca da a fost doar o provocarenimic mai mult caci tipul nu imi mai place :)
Ce imi este teama ca am aflat ca de maine o sa vina si fostul cu el la sala fara sa stie ca defapt colegul lui este fostul meu .. dar ma rog eu ma tin tare :)
this_is_the_life
Postat pe 6 Martie 2012 21:25
De la: this_is_the_life, la data 2012-03-06 21:25:50
De la: krumy_19, la data 2012-03-06 20:06:44inteleg starea in care erai,banuiesc ca acum ai trecut peste,nu?
eu spuneam k e ciuda, dar e mult mai mut,furie,frustrare... ,oricum aiurea,vindeca f bine plimbarile prin natura,prin padure,pt mine cel putin


Multumesc lui Dumnezeu sunt bine .. colegul fostului de care vorbeam mai sus vine de ieri la aceasi sala la care merg eu si mi-am dat seama ca da a fost doar o provocarenimic mai mult caci tipul nu imi mai place :)
Ce imi este teama ca am aflat ca de maine o sa vina si fostul cu el la sala fara sa stie ca defapt colegul lui este fostul meu .. dar ma rog eu ma tin tare :)


ce situatie funny!!!!
zinaceabunasinebuna
Postat pe 6 Martie 2012 21:42

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Relatie cu semnul intrebarii ! 9 De la: razz 18 Aprilie 2009 00:58
Despre relatii intre persoane de aceeasi zodie 6 De la: liza24_84 20 Decembrie 2008 19:16
O sa raman pentru totdeauna singura? 12 De la: JustElla 5 Octombrie 2014 16:48
homosexualitatea 31 De la: lylee 1 August 2012 22:45
O provocare.... 24 De la: Dontyyy 7 Aprilie 2010 12:31