Setari Cookie-uri

iubire imposibila

No tu spune ce vrei - verzi si uscate - ca ai vreme nu te opreste nimeni !!! Succes pe mai departe !
kudika_nikole
Postat pe 30 Aprilie 2012 22:14
sentimentele lui?el spune ca sunt reale desi eu nu l am incurajat in nici un fel si nici nu i am dat vreodata de inteles ca l iubesc dar ma doare stiu ca nu i e bn probabil trece prin acelasi iad ca si cel prin care am trecut eu in casnicie.i se citeste pe chip dar nu pot interveni e decizia lui si numai a lui.nu i pot spune de sentimentele mele nu vreau sa intervin in nici un fel in casnicia lui de aceea tot timpul l am respins.ne intalnim afara avem copii de varste apropiate suntem vecini atat copii nostri se joaca impreuna atat noi nu avem cinversatii in privat doar o singura data el mi a spus ca se indragosteste de mine ca nu i fericit atat iar eu nu l am incurajat de atunci nu vb de treaba asta probabil amandoi simtim la fel dar suntem oameni maturi si pastram tacerea in fine nu stiu cum se va termina toata treaba asta pt ca in ultimul timp il evit il duc pe cel mic in alta parte doar sa evit orice intalnire cu el. il iubesc si nu suport sa i vad tristetea din ochii si mi e teama sa nu i spun tot.evit decat sa produc un rau mai mare desi e greu.multumesc
kudika084364
Postat pe 30 Aprilie 2012 23:33
Ce pacat !Dintr-o casnicie ratat nu ai invatat nimic , desi ai 35 de ani .Vrei sa te bagi in alta casnicie ratata numai ca vina nu-ti apartine inca.Ma intreb cum mergeti asa prin viata ca gasca prin apa fara sa se prinda nimic de voi?
Incearca sa nu fii tu motivul rupturii familiei lui.
Thais13
Postat pe 1 Mai 2012 14:16
De la: kudika084364, la data 2012-04-30 23:33:10sentimentele lui?el spune ca sunt reale desi eu nu l am incurajat in nici un fel si nici nu i am dat vreodata de inteles ca l iubesc dar ma doare stiu ca nu i e bn probabil trece prin acelasi iad ca si cel prin care am trecut eu in casnicie.i se citeste pe chip dar nu pot interveni e decizia lui si numai a lui.nu i pot spune de sentimentele mele nu vreau sa intervin in nici un fel in casnicia lui de aceea tot timpul l am respins.ne intalnim afara avem copii de varste apropiate suntem vecini atat copii nostri se joaca impreuna atat noi nu avem cinversatii in privat doar o singura data el mi a spus ca se indragosteste de mine ca nu i fericit atat iar eu nu l am incurajat de atunci nu vb de treaba asta probabil amandoi simtim la fel dar suntem oameni maturi si pastram tacerea in fine nu stiu cum se va termina toata treaba asta pt ca in ultimul timp il evit il duc pe cel mic in alta parte doar sa evit orice intalnire cu el. il iubesc si nu suport sa i vad tristetea din ochii si mi e teama sa nu i spun tot.evit decat sa produc un rau mai mare desi e greu.multumesc



Detaseaza-te de tot ceea ce se intampla si lasa-l sa-si rezolve problemele familiale!!Daca veti avea destin comun sau nu,acest lucru,numai timpul va decide!!!Sa iubesti persoana nepotrivita este un sentiment,pe cat de frumos,din punctul de vedere al semnificatiei termenului "iubire",dar la fel de distructiv pentru persoana indragostita si nu numai!!Trebuie sa alegi intre a fi tu insati si a fi dublura altei persoane,in care nu te regasesti!!Este cumplit !!
MissRainbow
Postat pe 1 Mai 2012 14:27
E frumos sa fi indragostita, dar trebuie sa fi constienta ca nu te poti indragosti de oricine.Stiu ca inimii nu-i poti dicta dar gandeste-te ca poate vei distruge o casnicie frumoasa.O persoana nu va fi niciodata fericita daca-si va cladi fericirea pe nefericirea cuiva.Nici sa nu te gandesti sa-i spui ca simti ceva pentru el, doar daca esti sigura ca simte si el ceva.Am trecut si eu printr-o situatie asemanatoare si crede-ma ca nu e deloc placut gustul respingerii!!
dany1971
Postat pe 1 Mai 2012 14:45
Dupa cum spui tu,e un om pe fata caruia poate citi toata lumea cat e de trist si nefericit??Mai sa fie!Nu cumva te lasa doar pe tine sa citesti nefericirea lui ca sa-i cazi in plasa?De ce esti tu atat de sigura ca este nefericit?Crezi ca barbatii nu pot fi actori?Crede-ma ca pot fi,si chiar foarte buni!Chiar vrei sa fi tu motivul pentru care s-a despartit de sotia lui?Cred ca vrea sa se agate de ceva si nu stie de ce!!Ai 35 de ani, cred ca ar trebui sa fi mai cu capul pe umeri,mai ales ca ai si un copil.Daca chiar simte ceva pentru tine,va face mai mult decat o fata trista!
dany1971
Postat pe 1 Mai 2012 15:01
Din pacate sau din fericire eu am fost in situatia asta. Tot asa faceam si eu cautam orice motiv sa nu il vad sa nu vorbesc am crezut ca pot evita un dezastru in viata mea. Pana la urma nu am putut rezista inima mea nu a mai rezistat ce urmat e de la sine inteles iar consecintele au fost groaznice
http://raluca-confesiunileuneiamante.blogspot.com/
alexia30
Postat pe 1 Mai 2012 15:44
De la: alexia30, la data 2012-05-01 15:44:55Din pacate sau din fericire eu am fost in situatia asta. Tot asa faceam si eu cautam orice motiv sa nu il vad sa nu vorbesc am crezut ca pot evita un dezastru in viata mea. Pana la urma nu am putut rezista inima mea nu a mai rezistat ce urmat e de la sine inteles iar consecintele au fost groaznice
http://raluca-confesiunileuneiamante.blogspot.com/

sa ma ierti daca gresesc
sper sa nu bat campii
dar tind sa cred ca intr-un fel sau altul, am "lucrat" si eu la carticica ta
dar poate te confund
stiu doar ca mi-ai placut
vesela , frumoasa, curajoasa si cu o fetita
de ce-mi vine in minte numele, iuliana
inca o data imi cer scuze
daca se leaga ceva "in amintirile tale", intreaba-ma, si iarta-ma ca te inoportunez, asa
maria-ioana
Postat pe 1 Mai 2012 15:56
De la: alexia30, la data 2012-05-01 15:44:55Din pacate sau din fericire eu am fost in situatia asta. Tot asa faceam si eu cautam orice motiv sa nu il vad sa nu vorbesc am crezut ca pot evita un dezastru in viata mea. Pana la urma nu am putut rezista inima mea nu a mai rezistat ce urmat e de la sine inteles iar consecintele au fost groaznice
http://raluca-confesiunileuneiamante.blogspot.com/

Am citit cate ceva pe blog-ul tau si nici nu vreau sa ma gandesc prin ce-ai trecut.E groaznic cand ajungi sa iubesti si esti rasplatita asa.Si eu am iubit un barbat care m-a distrus si care nu s-a putut impaca cu faptul ca nu ma poate transforma in laveta lui.Pentru asta mi-a facut foarte mult rau si multumesc cuiva de sus ca am reusit sa scap de el..tine-te tare,viata e una singura si nu merita sa ne-o dedicam unei persoane care ne-a distrus!!
dany1971
Postat pe 1 Mai 2012 15:57
un indiciu
coperta pe care mi-o aminresc eu, nu era rosie
maria-ioana
Postat pe 1 Mai 2012 15:58
inca o data imi cer scuze
au trecut vreo 2 ani
maria-ioana
Postat pe 1 Mai 2012 15:59
Da intr-adevar am o fetita dar ma cheama Raluca si blogul prezentat mai sus l-am scris singura.
Daca imi spui in privat numele tau poate imi amintesc ceva.
alexia30
Postat pe 1 Mai 2012 17:36
De la: caisa, la data 2012-05-01 15:59:07inca o data imi cer scuze
au trecut vreo 2 ani

Sunt doi ani de cand am scris blogul.
alexia30
Postat pe 1 Mai 2012 17:37
De la: caisa, la data 2012-05-01 15:58:10un indiciu
coperta pe care mi-o aminresc eu, nu era rosie

Acum am bagat rosu blogul a fost descoperit de protagonist si a iesit scandal mare.
alexia30
Postat pe 1 Mai 2012 17:38
De la: dany1971, la data 2012-05-01 15:57:49
De la: alexia30, la data 2012-05-01 15:44:55Din pacate sau din fericire eu am fost in situatia asta. Tot asa faceam si eu cautam orice motiv sa nu il vad sa nu vorbesc am crezut ca pot evita un dezastru in viata mea. Pana la urma nu am putut rezista inima mea nu a mai rezistat ce urmat e de la sine inteles iar consecintele au fost groaznice
http://raluca-confesiunileuneiamante.blogspot.com/

Am citit cate ceva pe blog-ul tau si nici nu vreau sa ma gandesc prin ce-ai trecut.E groaznic cand ajungi sa iubesti si esti rasplatita asa.Si eu am iubit un barbat care m-a distrus si care nu s-a putut impaca cu faptul ca nu ma poate transforma in laveta lui.Pentru asta mi-a facut foarte mult rau si multumesc cuiva de sus ca am reusit sa scap de el..tine-te tare,viata e una singura si nu merita sa ne-o dedicam unei persoane care ne-a distrus!!

Mai demult uram momentul in care l-am intalnit acum chiar ii multumesc pentru ca numai asa am invatat sa ma pretuiesc ami mult si ca nici un barbat nu merita sacrificii.
Blogul l-am scris in amintirea unei mari iubiri si ca o lectie pentru femei sa invete ceva din gerselile mele
alexia30
Postat pe 1 Mai 2012 17:46
numele meu nu te-ar ajuta la nimic pt ca a fost o colaborare strict profesionala.
dar daca insisti, ti-l voi transmite in privat.
acum e rosu
atunci era gri, de piele
inchipuieste-ti cat de mult mi-a placut daca si acum imi vine in minte.
ca e vb de tine sau de alta persoana, nu mai conteaza
dar mi-a placut
e tot ce pot sa spun
la tot ce am citit s-a adaugat si prezenta ta
cu atitudine, cu zambet, cu exuberanta.
poate de aceea am retinut.
gandeste-te ca macar o carticica pe zi, imi trece prin mana
daca nu imi permite timpul sa citesc, macacr rasfoiesc pe fuga.
ideea e ca de la prima postare pe forum , m-am gandit la tine de acum sau la "ea" de atunci (de acum 2 ani)
ea, de atunci, purta blugi si o camasa alba, ceva.....gen...ie
imi mai amintesc 2 ochii verzi, o fetita bruneta...si multa pofta de viata
sper ca iubesti din nou
iti doresc o iubire mai putin, tumultoasa!
maria-ioana
Postat pe 2 Mai 2012 02:16
ai raspuns aici si asta ma mai relaxeaza putin.
ma gandesc ca nu te-am suparat.
pace in sufletelul tau
maria-ioana
Postat pe 2 Mai 2012 02:22
De la: caisa, la data 2012-05-02 02:16:58numele meu nu te-ar ajuta la nimic pt ca a fost o colaborare strict profesionala.
dar daca insisti, ti-l voi transmite in privat.
acum e rosu
atunci era gri, de piele
inchipuieste-ti cat de mult mi-a placut daca si acum imi vine in minte.
ca e vb de tine sau de alta persoana, nu mai conteaza
dar mi-a placut
e tot ce pot sa spun
la tot ce am citit s-a adaugat si prezenta ta
cu atitudine, cu zambet, cu exuberanta.
poate de aceea am retinut.
gandeste-te ca macar o carticica pe zi, imi trece prin mana
daca nu imi permite timpul sa citesc, macacr rasfoiesc pe fuga.
ideea e ca de la prima postare pe forum , m-am gandit la tine de acum sau la "ea" de atunci (de acum 2 ani)
ea, de atunci, purta blugi si o camasa alba, ceva.....gen...ie
imi mai amintesc 2 ochii verzi, o fetita bruneta...si multa pofta de viata
sper ca iubesti din nou
iti doresc o iubire mai putin, tumultoasa!



Da am ochii verzi fata i s-a deschis parul odata cu cresterea e satena.Tind sa cred ca ne cunoastem dar din pacate nu imi amintesc ceva in scapa rau de tot.
alexia30
Postat pe 2 Mai 2012 09:49
wow...uite un barbat care recunoaste ca.."nici un" barbat nu merita ...sacrificii !!!
kudika_6312
Postat pe 2 Mai 2012 10:18
De la: Laurentiu_Rigafrypto_1, la data 2012-05-02 09:59:30
De la: alexia30, la data 2012-05-01 17:46:43
De la: dany1971, la data 2012-05-01 15:57:49
De la: alexia30, la data 2012-05-01 15:44:55Din pacate sau din fericire eu am fost in situatia asta. Tot asa faceam si eu cautam orice motiv sa nu il vad sa nu vorbesc am crezut ca pot evita un dezastru in viata mea. Pana la urma nu am putut rezista inima mea nu a mai rezistat ce urmat e de la sine inteles iar consecintele au fost groaznice
http://raluca-confesiunileuneiamante.blogspot.com/

Am citit cate ceva pe blog-ul tau si nici nu vreau sa ma gandesc prin ce-ai trecut.E groaznic cand ajungi sa iubesti si esti rasplatita asa.Si eu am iubit un barbat care m-a distrus si care nu s-a putut impaca cu faptul ca nu ma poate transforma in laveta lui.Pentru asta mi-a facut foarte mult rau si multumesc cuiva de sus ca am reusit sa scap de el..tine-te tare,viata e una singura si nu merita sa ne-o dedicam unei persoane care ne-a distrus!!

Mai demult uram momentul in care l-am intalnit acum chiar ii multumesc pentru ca numai asa am invatat sa ma pretuiesc ami mult si ca nici un barbat nu merita sacrificii.
Blogul l-am scris in amintirea unei mari iubiri si ca o lectie pentru femei sa invete ceva din gerselile mele
"nici un" bãrbat nu meritã sacrificii....sigur nu eºti lesbiuþã ...doamnã ?


respectele mele, domnule!
kiss_my_ass
Postat pe 2 Mai 2012 10:19
De la: Laurentiu_Rigafrypto_1, la data 2012-05-02 09:59:30
De la: alexia30, la data 2012-05-01 17:46:43
De la: dany1971, la data 2012-05-01 15:57:49
De la: alexia30, la data 2012-05-01 15:44:55Din pacate sau din fericire eu am fost in situatia asta. Tot asa faceam si eu cautam orice motiv sa nu il vad sa nu vorbesc am crezut ca pot evita un dezastru in viata mea. Pana la urma nu am putut rezista inima mea nu a mai rezistat ce urmat e de la sine inteles iar consecintele au fost groaznice
http://raluca-confesiunileuneiamante.blogspot.com/

Am citit cate ceva pe blog-ul tau si nici nu vreau sa ma gandesc prin ce-ai trecut.E groaznic cand ajungi sa iubesti si esti rasplatita asa.Si eu am iubit un barbat care m-a distrus si care nu s-a putut impaca cu faptul ca nu ma poate transforma in laveta lui.Pentru asta mi-a facut foarte mult rau si multumesc cuiva de sus ca am reusit sa scap de el..tine-te tare,viata e una singura si nu merita sa ne-o dedicam unei persoane care ne-a distrus!!

Mai demult uram momentul in care l-am intalnit acum chiar ii multumesc pentru ca numai asa am invatat sa ma pretuiesc ami mult si ca nici un barbat nu merita sacrificii.
Blogul l-am scris in amintirea unei mari iubiri si ca o lectie pentru femei sa invete ceva din gerselile mele
"nici un" bãrbat nu meritã sacrificii....sigur nu eºti lesbiuþã ...doamnã ?


CE AM SPUS EU SI CE SPUI TU :)))))))))))))))))
alexia30
Postat pe 2 Mai 2012 10:22
De la: alexia30, la data 2012-05-02 10:22:11
De la: Laurentiu_Rigafrypto_1, la data 2012-05-02 09:59:30
De la: alexia30, la data 2012-05-01 17:46:43
De la: dany1971, la data 2012-05-01 15:57:49
De la: alexia30, la data 2012-05-01 15:44:55Din pacate sau din fericire eu am fost in situatia asta. Tot asa faceam si eu cautam orice motiv sa nu il vad sa nu vorbesc am crezut ca pot evita un dezastru in viata mea. Pana la urma nu am putut rezista inima mea nu a mai rezistat ce urmat e de la sine inteles iar consecintele au fost groaznice
http://raluca-confesiunileuneiamante.blogspot.com/

Am citit cate ceva pe blog-ul tau si nici nu vreau sa ma gandesc prin ce-ai trecut.E groaznic cand ajungi sa iubesti si esti rasplatita asa.Si eu am iubit un barbat care m-a distrus si care nu s-a putut impaca cu faptul ca nu ma poate transforma in laveta lui.Pentru asta mi-a facut foarte mult rau si multumesc cuiva de sus ca am reusit sa scap de el..tine-te tare,viata e una singura si nu merita sa ne-o dedicam unei persoane care ne-a distrus!!

Mai demult uram momentul in care l-am intalnit acum chiar ii multumesc pentru ca numai asa am invatat sa ma pretuiesc ami mult si ca nici un barbat nu merita sacrificii.
Blogul l-am scris in amintirea unei mari iubiri si ca o lectie pentru femei sa invete ceva din gerselile mele
"nici un" bãrbat nu meritã sacrificii....sigur nu eºti lesbiuþã ...doamnã ?


CE AM SPUS EU SI CE SPUI TU :)))))))))))))))))
...mâncu-þi slalomul cel de printre cuvinte...ºi neutralitatea cea convenabilã...tocmai de disculpai...doamnã...acum o dai la întors ?...fii consecventã...
Laurentiu_Rigafrypto_1
Postat pe 2 Mai 2012 10:25
De la: kudika_6312, la data 2012-05-02 10:18:09wow...uite un barbat care recunoaste ca.."nici un" barbat nu merita ...sacrificii !!!

ce vorbesti frantz!?
jean_luc_picard
Postat pe 2 Mai 2012 21:42
" am un copil el e viata mea si nu ma luati cu din astea pt ca niciodata nu i am acceptat avansurile.da probabil ca nu e fericit in casnicie dar nu e problema mea.tocmai pt ca am sentimente pt el nu o sa fac nimic si nici nu o sa i spun vreodata ca si eu simt ca el.am uitat sa va spun ca am fost casatorita iar casnicia mea a fost un iad m a inselat cu toate femeile fie ele maritate sau singure stiu ce infern am trait de acee nu o sa i spun nimic lui nu o sa i stric casnicia cand eu mi am pierdut in final casnicia pt o copila de 20 de ani.vreau sa spun ca am capul pe umeri si ma intereseaza doar copilul meu nu sa stric alte casnicii.iar de el m am indragostit si stiti de ce pt ca nevasta lui ii face acelasi lucru il insala dar asta nu i problema mea el singur va vedea iar daca nu e problema lui.daca stiam ca o sa starnesc asemenea comentarii negative nu va ceream un sfat desi e de inteles sa ma judecati asa aspru dar nu e cazul.oricum mulumesc tuturor pt ca v ati luat din timp pt a mi raspunde."







" daca stiam ca o sa starnesc asemenea comentarii negative nu va ceream un sfat "


"Comentarii negative" ???!!! Tu intelegi gresit familia de cuvinte a NEGATIEI ???

Toate Gandurile Negatiei (ingerii cazuti-dracii), sint o familie negativa, fatza de ingerii sau legea-legiunea iubirii. Si aceasta negatie fatza de legea-legiunea Adevarului, se cuprinde intr-un singur Gand principal, care se numeste ADULTER !!!

Adulterul sau Vampirul sau Talharul sau Criminalul ... toti acesti ingeri negativi, cazuti prin adulter, sint slujitorii aceleiasi Negatii fatza de legiunea Iubirii !!! Negarea-Negativul-Negatia lui D-zeu, se afla in sufletul tau, nicidecum in Comentariile care-ti descopera legea Adevarului !

Deschide-ti ochii si priveste cu atentie la ingerii care-ti vin din legea Adevarului !
Si nu-i confunda pe ei, cu ingerii care-ti vin din legiunea Negatiei fatza de Adevar !

Adulterul este: Negativul Iubirii, Negativul Adevarului, Negativul Fidelitatii, Negativul Increderii, Negativul Omeniei, Negativul Prieteniei, Negativul Libertatii, Negativul Intelegerii, Negativul Sensului Vietii !!!
Aceste aripi negre ale negatie, care umbresc lumina Adevarului, ti-au calauzit pasii intr-o casnicie vampirica, iar acum, tu vrei sa mergi pe urmele vampirului, savarsind si tu la randul tau raul ce ti s-a facut tie ?

Stim, ca nu-i usor sa suferi de sete, stim ca nu-i deloc usor sa iesi de sub influentza hipnozelor vampirice, stim ca ti-e foarte sete... Dar ai grije, ca Adulterul, nu este apa curata care sa-ti stinga setea, ci este un cuptor inflacarat, spre care hipnotizorul tau, te-a trimis sa bei din el, spunsndu-ti ca este o fantana cu apa !!!
E minciunaaaaa !!! Nu-i apa, este FOCCCC !!!

Adulterul nu stinge setea , ci aprinde o suferintza si mai mare !!!

Cauta sa aperi in aceasta viatza, toate casniciile care, sint atacate de influentza Adulterului. Caci aparandu-le pe ele, ca si cum ar fi casniciile tale, din vietile tale anterioare, in care tu ai tradat... vei primii astfel vindecare, fatza de pacatele tale si te vei putea intoarce acasa, in lumina fericirii adevarate.

Iadul suferintei tale, este suficient de mare, nu ti-l fa si mai mare de atit. Intoarcete-n lumina Adevarului si mergi inainte, doar calauzita de lumina.

Asa cum tu esti ispitita si nu-ti place sa fi condamnata, tot asa nici tu nu o condamna pe sotia lui, care este ispitita ci mai degraba roagate pentru ea si pentru el si stai departe de mizeria lor !
NU te pune tu, sa bei apa murdara !

Asculta Adevarul si vei reusii sa te intorci in lumina si vei bea "apa" curata !





.
denis_3d25
Postat pe 3 Mai 2012 15:01
cauta/ti un barbat necasatorit, mereu vei fi pe plan secund, toate revelioanele, pastele si toate sarbatorile importante tu vei sta acasa , iar el in sanul familiei lui, tu o sa plangi de dor si el o sa se distreze bine mersi. daca il iubesti nu/i strica familia, daca si el te iubeste spune/i sa divorteze sa fie numai al tau. o sa fii surprinsa de rasp[unsul lui. clar nu o sa divorteze , el vrea ceva nou, ca aia de acasa s/a invechit, nu stiu ce varsta are, dar daca e trecut de 40 de ani, sigur asta vrea, sa/si demonstreze lui ca inca mai poate.hai capul sus si nu mai plange dupa el, cauta/ti unul liber.
kudika080483
Postat pe 6 Mai 2012 13:16
kudika467548
Postat pe 6 Mai 2012 13:38
De la: kudika_nikole, la data 2012-04-30 22:07:37te rog insisstent sa nu ma mai urmaresti pe toate topicurile pe care postez - chiar nu ai altceva mai bun de facut ???




Nicole draga.

El pentru asta s-a nascut. Ca sa umble mereu inapoia luminii, ca umbra.

El isi face deja treaba. Asta e munca lui.
denis_3d25
Postat pe 9 Mai 2012 14:28
Tu il iubesti? Dar el te iubeste?
Tu daca ai fi sotia lui si el te-ar insela ce ai face?
Nu crezi ca ar fi mai bine sa-l lasi in pace sa-si vada de familia lui?
Nu strica o familie, indiferent ce ti-ar spune el, pentru ca toate acestea se pot intoarce impotriva ta.
Gaseste-ti un barbat neinsurat si fa-ti familia ta femeie!
nina_ciuciuc
Postat pe 9 Mai 2012 15:48
Mda..observ ca mesajul meu a fost sters!Daca nu accepti parerea celor din jur de ce mai scrii pe astfel de forumuri?
dodytza
Postat pe 9 Mai 2012 23:45
Nu am dreptul sa te judec, cum nici alcineva nu ar trebui s-o faca. E viata si intimitatea ta, doar Dumnezeu are acest drept . Nici sfaturi nu am sa-ti dau, nu am fost niciodata in situatia ta. Incearca sa te aduni si gandeste-te la sotia lui, pune-te in locul ei, cum te-ai simti ca sotul tau sa te insele cu alta????Nu cred ca ai sari in sus de fericire. Cum te simti pe post de amanta stiind ca barbatul iubit isi imparte majoritatea timpului alaturi de sotia legitima, cea respectata in societate, in ochii familiei si prietenilor lui ???? Nu cred ca te-ai simti bine. Cum te-ai simti cand barbatul pt care tu dai si renunti la totul nu-ti da nimic si te tine ascunsa doar pt momente intime......de satisfactie.....nu prea bine ..nu?
Realitatea nu e film de dragoste cu happy end, parerea mea. Asa ca fii realista, respecta-te ca femeie daca vrei sa fii respectata. La momentul potrivit iti vei gasi jumatatea prin mijloace decente. E strict parerea mea, nu am intentia de a te jigni.
kudika_7163
Postat pe 11 Mai 2012 23:34

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
ce ar trebui sa fac? 5 De la: steffy91 4 Decembrie 2009 17:17
Iubire interzisa... 21 De la: maria91 23 August 2012 21:10
buna, 1 De la: deutza03 9 Martie 2012 11:58
Speranta sau Uitare? 130 De la: alexandra-floriintimisoara-eu 26 Ianuarie 2016 14:46
ce spuneti voi? 0 De la: 20 Mai 2011 00:39