Setari Cookie-uri

sfat .. ?

buna :) sper ca puteti sa imi dati un sfat ..am intalnit un baiat acum 3 ani.dupa ce ne-am intalnit a2a oara m am culcat cu el si de atunci nu am mai vorbit.pana acum cateva luni.in ianuarie i am dat un mesaj pe fb, ne am vazut in oras..se comporta ff frumos, foarte dulce, ma suna tot timpul, vorbeam cu orele ..am plecat la munte cu el si acolo am facut sex din nou..mi-a zis ca o sa ma sune a2a zi dar nu a mai sunat..i am dat mesaj, am mai vb cateva zile si dupa tacere..asta din februarie..mi se face dor de el, ii mai dau cate un mesaj, imi raspunde, ma suna, sau pur si simplu imi ignora mesajul..si totusi nu pot sa mi l scot din minte. nu am precizat un detaliu..acum 3 ani el era combinat cu o colega de clasa de-a mea..in ianuarie anul asta erau despartiti, acum la fel..nu i am zis niciodata ce simt pentru el, n am avut ocazia sa discut, facandu se nevazut la intoarcerea de la munte ..vreo idee ? btw, vine ziua lui de nastere..
kudika_12655
Postat pe 23 Iulie 2012 03:59
Fi tu serioasa si nu te mai injosi. Din cate ai scris, reiese ca lui nu-i prea pasa de tine! Gaseste-ti un baiat care sa te iubeasca si sa tina la tine cu adevarat!!!
love_799
Postat pe 23 Iulie 2012 05:56
Te vrea doar pt.sex. Convenabil pt.el , sex pasional si gratis....
GHEISA_
Postat pe 23 Iulie 2012 07:04
De la: kudika_12655, la data 2012-07-23 03:59:50buna :) sper ca puteti sa imi dati un sfat ..am intalnit un baiat acum 3 ani.dupa ce ne-am intalnit a2a oara m am culcat cu el si de atunci nu am mai vorbit.pana acum cateva luni.in ianuarie i am dat un mesaj pe fb, ne am vazut in oras..se comporta ff frumos, foarte dulce, ma suna tot timpul, vorbeam cu orele ..am plecat la munte cu el si acolo am facut sex din nou..mi-a zis ca o sa ma sune a2a zi dar nu a mai sunat..i am dat mesaj, am mai vb cateva zile si dupa tacere..asta din februarie..mi se face dor de el, ii mai dau cate un mesaj, imi raspunde, ma suna, sau pur si simplu imi ignora mesajul..si totusi nu pot sa mi l scot din minte. nu am precizat un detaliu..acum 3 ani el era combinat cu o colega de clasa de-a mea..in ianuarie anul asta erau despartiti, acum la fel..nu i am zis niciodata ce simt pentru el, n am avut ocazia sa discut, facandu se nevazut la intoarcerea de la munte ..vreo idee ? btw, vine ziua lui de nastere..



Nu este pentru tine,,,il interesezi ,doar din punct de vedere al practicarii sexului,si nimic mai mult!!Next!Fii mai putin naiva!!!
MissRainbow
Postat pe 23 Iulie 2012 08:17
De la: kudika_12655, la data 2012-07-23 03:59:50buna :) sper ca puteti sa imi dati un sfat ..am intalnit un baiat acum 3 ani.dupa ce ne-am intalnit a2a oara m am culcat cu el si de atunci nu am mai vorbit.pana acum cateva luni.in ianuarie i am dat un mesaj pe fb, ne am vazut in oras..se comporta ff frumos, foarte dulce, ma suna tot timpul, vorbeam cu orele ..am plecat la munte cu el si acolo am facut sex din nou..mi-a zis ca o sa ma sune a2a zi dar nu a mai sunat..i am dat mesaj, am mai vb cateva zile si dupa tacere..asta din februarie..mi se face dor de el, ii mai dau cate un mesaj, imi raspunde, ma suna, sau pur si simplu imi ignora mesajul..si totusi nu pot sa mi l scot din minte. nu am precizat un detaliu..acum 3 ani el era combinat cu o colega de clasa de-a mea..in ianuarie anul asta erau despartiti, acum la fel..nu i am zis niciodata ce simt pentru el, n am avut ocazia sa discut, facandu se nevazut la intoarcerea de la munte ..vreo idee ? btw, vine ziua lui de nastere..


Imi pare rau sa ti-o spun, dar te foloseste doar ca sa se culce cu tine. Nu-l mai cauta si nu-i mai permite in niciun caz sa te foloseasca pentru o aventura intima daca tu iti doresti ceva mai mult de la el.

Barbatilor nu le plac femeile pe care le pot avea foarte usor.
kudika_10817
Postat pe 23 Iulie 2012 08:36
si..sa-i spun la multi ani, ceva? desi nu cred ca ar conta prea mult pentru el..
kudika_12655
Postat pe 23 Iulie 2012 18:36
De la: kudika_12655, la data 2012-07-23 18:36:40si..sa-i spun la multi ani, ceva? desi nu cred ca ar conta prea mult pentru el..



Ii spui "La revedere",nicidecum "La multi ani"!!!!! Stii ce simplu este?Nici nu iti imaginezi!!!
MissRainbow
Postat pe 23 Iulie 2012 18:44
multumesc :) stiu ca aveti dreptate, toate, stiam si eu lucrurile astea dar nu cred ca vroiam sa le accept.. :) multumesc mult :*****
kudika_12655
Postat pe 23 Iulie 2012 18:51
De la: kudika_12655, la data 2012-07-23 18:51:03multumesc :) stiu ca aveti dreptate, toate, stiam si eu lucrurile astea dar nu cred ca vroiam sa le accept.. :) multumesc mult :*****


Bafta!!!
MissRainbow
Postat pe 23 Iulie 2012 18:57
De la: kudika_12655, la data 2012-07-23 18:51:03multumesc :) stiu ca aveti dreptate, toate, stiam si eu lucrurile astea dar nu cred ca vroiam sa le accept.. :) multumesc mult :*****

Pentru mine este clar ca el are o prietena constanta,iar tu ai fost doar condimentul care lipsea din relatia lui!
De ziua lui, poti sa-l feliciti pe facebook si atat! Nimic somptuos sau languros...
rondina
Postat pe 23 Iulie 2012 19:29

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Nu mai inteleg nimic..:D 38 De la: Eva32 27 Aprilie 2011 23:49
femeie capricorn - barbat balanta 3 De la: luminita_samoila 3 Februarie 2009 16:19
M-am indagostit de cumnatul meu,fratele partenerului actual. 57 De la: kudika_972942 26 Ianuarie 2016 15:41
Se va intampla intr-un final..[ovestea se va asterne intr-un jurnal...? 4 De la: meekk 29 Decembrie 2008 00:19
iubire imposibila??? 22 De la: geo_resuscitat 18 Ianuarie 2011 21:04