Setari Cookie-uri

tupeu mare sau chiar vorbeste serios?

De la: kudika_15804, la data 2012-12-13 12:15:15
De la: muza_ta, la data 2012-12-13 12:11:53[quote name='



Ti-ai si pus ochelarii de soare!!!!!


daca e o zi asa superba, punem ochelari
muza_ta
Postat pe 13 Decembrie 2012 12:19
spune-i ca te mariti cu soferul autocarului
kudika_22593
Postat pe 13 Decembrie 2012 12:29
De la: Alyna_Catalin_1, la data 2012-12-12 05:19:25Este vorba de un tip cu care mam intalnit cu el in masina care transporta persoane pe ruta Italia-Romania..si de care am aflat de putin timp ca de fapt este insurat si cu doi copii.. eu am ochii frumosi mari super draguti si buzele mari ca si cum le-as fii pus cu botox...""arfirmatie facuta de tipul X""si ca s-a indragostit de mine la nebunie..k vrea sa ma ia de nevasta si a sunat-o chiar pe sotia lui ca sa ii zica ca el si-a gasit alta femeie si ca au terminat-o...si mi-a aflat si nr de telefon de la soferu autocarului fiindu-i bun prieten tipului X.Voi ce credeti?este tupesist sau vorbeste serios?
Raspundeti serios fara mistouri

spune-i ca te mariti cu soferul autocarului
kudika_22593
Postat pe 13 Decembrie 2012 12:30
soferul avea nr pt ca el are nr de telefon al tuturor celor care calatoresc cu firma lui.
vad ca vorbiti numai la mista. Topicul e inchis de acum.
Alyna_Catalin_1
Postat pe 15 Decembrie 2012 03:31
De la: Alyna_Catalin_1, la data 2012-12-15 03:31:58soferul avea nr pt ca el are nr de telefon al tuturor celor care calatoresc cu firma lui.
vad ca vorbiti numai la mista. Topicul e inchis de acum.


Draga mea,de la o posta se vede ca esi vicima soferului si nu esti numai tu,ci toate pe care el pune ochii.Clar ca te abureste
Titanika
Postat pe 15 Decembrie 2012 03:44
La 22 de ani cat scrie in avatarul tau,ma gandesc ca-ti folosesti creierul mai mult s-au poate mai crezi in basme cu feti frumosi s-au in soferi care vorbesc "serios"!?Ia-ti gandul de ati face planuri de viitor s-au schimba soferul
Titanika
Postat pe 15 Decembrie 2012 03:49
ati inteles gresit totul. NU SOFERUL A FACUT ASTA CI UN PRIETEN DE AL LUI CARE VENEA SI EL DIN ITALIA.dar nu mai conteaza acum.pentru ca am zis si ieri,TOPICUL ESTE INCHIS
Alyna_Catalin_1
Postat pe 15 Decembrie 2012 16:51

@Alyna_Catalin_1


"Biuze"ai , ochi de sirena , ai, cap ai, minte ce-ti mai trebuie?
Daca orice prost te poate convinge din 2 vorbe sa pui botul la tot ce debiteaza , trebuie sa fii operata pe creier , sa ti-l scoata, ca tot il tii degeaba!
Thais13
Postat pe 15 Decembrie 2012 17:40
De la: Alyna_Catalin_1, la data 2012-12-15 16:51:43ati inteles gresit totul. NU SOFERUL A FACUT ASTA CI UN PRIETEN DE AL LUI CARE VENEA SI EL DIN ITALIA.dar nu mai conteaza acum.pentru ca am zis si ieri,TOPICUL ESTE INCHIS


Topicul e inchis cand vor administratorii , nu tu.Si , deja, ai pus botul la sofer, la amic, ca nu se mai stie!!!????
Thais13
Postat pe 15 Decembrie 2012 17:42
De sani nu ti a zis nimic?????
deepika
Postat pe 17 Decembrie 2012 07:09
pe mine ma intriga cum de poti scrie corect gramatical (in proportie de 90%) si poti debita asemenea intrebari..zici ca este dintr un cantec (sa nu spun manea) ieftin "actiunea" descrisa de tine.auzi,ai buzele puse cu botox si ochii mari,mari si draguti ..tu te ai uitat in oglinda si ce ai vazut-ochi mari si draguti,buze botox si ai inteles ca asa este si..ei bine da,el a vazut adevaru si ...spune numai lucruri adevarate,sincere,doar ai ochii mari,mari si draguti si buze botox Este o vorba in poporul asta al nostru ADEVARATA:daca taceai tot prost ramaneai dar nu stiau si altii!!!!Tu ai vorbit..
kudika_9483
Postat pe 17 Decembrie 2012 08:45
Cand ti-a spus ca ai buzele ,,ca lumea''ce prestai in acel moment ? Sa ne dam si noi cu seama ce intentii are baietasul ! Inca o victima a naivitatii a aparut ! Eu cred ca trebuie sa-l crezi,doar vine Craciunul si toata lumea e buna la suflet ! Dar dupa s-ar putea sa zica ca nu mai esti aia pe care a cunoscut-o el ! Ptiu,daca ar durea prostia asta...... Succes in afaceri !!!
Bobyclau
Postat pe 17 Decembrie 2012 09:55
...romanul si umoru-i caracteristic...
rondina
Postat pe 17 Decembrie 2012 14:45
De la: kudika_22574, la data 2012-12-12 07:48:58Tupeist.Eu una nu l-as lua in seama.Cum adica,vede pe cineva de care,chipurile,s-a indragostit,si imediat isi suna sotia sa-i spuna ca ,gata,o paraseste pentru ca s-a amorezat de alta?Nu stiu,dar mie mi se pare...



Corect,...cusuta cu ata alba.
Vipassana
Postat pe 18 Decembrie 2012 18:09
Pfiuuuuu.... mdap. Toate s-au nascut destepte si frumoase si devreme acasa. Si sunt toate perfecte si ideale. Probabil ca esti inca foarte foarte naiva si nu prea intelegi cum stau lucrurile cu domnii astia.
Deci.... cand barbatii gasesc fetiscane ca tine, de-astea care habar nu au cum sunt ei croiti, si daca mai arati si binisor.. rezolvarea pentru ei este simpla: ”Ii dau nitica atentie, o vrajesc putin, i-o trag odata si dupa vad eu cum fac sa scap de ea, sau si mai bine o pastrez sa ma distrez nitel pe seama ei”. Daca nu inveti sa te respecti, stand la palavre cu terminati ca asta sau dandu-i apa la moara.. o sa te trateze toti ca pe o carpa, inclusiv celelalte femei de aici de pe forum, pentru ca e o reactie normala a celor mai puternici si destepti de a dispretui pe cel care nu se descurca onorabil.

Ai de invatat la capitolul socializare. Invata sa mirosi oamenii dupa 5 mari constant: bani, sexualitate, interese, gusturi (preferinte) si gargara.

Cauta sa te feresti de oamenii care par sa-ti spuna cam ce ai vrea tu sa auzi, sau care iti gadila tie vanitatea ta. Acestia intotdeauna vor avea un interes fata de tine care nu te avantajeaza deloc.
noideea
Postat pe 19 Decembrie 2012 21:07
Alina Catalina cati ani ai??19..21??? gandeste te putin,daca el procedeaza asa cu sotia lui(femeia careia ii jurase iubire vesnica),cu tine cum crezi ca va proceda??toti barbatii iti vor spune ce ti a spus el,ca esti frumoasa,cu buze superbe bla,bla,bla,dar nu pune botul la vrajeala lor,cu atat mai mult cu cat sunt si insurati...fii desteapta si mereu cu replicala tine!!
kudika_20939
Postat pe 20 Decembrie 2012 17:12
De la: Alyna_Catalin_1, la data 2012-12-12 05:19:25Este vorba de un tip cu care mam intalnit cu el in masina care transporta persoane pe ruta Italia-Romania..si de care am aflat de putin timp ca de fapt este insurat si cu doi copii.. eu am ochii frumosi mari super draguti si buzele mari ca si cum le-as fii pus cu botox...""arfirmatie facuta de tipul X""si ca s-a indragostit de mine la nebunie..k vrea sa ma ia de nevasta si a sunat-o chiar pe sotia lui ca sa ii zica ca el si-a gasit alta femeie si ca au terminat-o...si mi-a aflat si nr de telefon de la soferu autocarului fiindu-i bun prieten tipului X.Voi ce credeti?este tupesist sau vorbeste serios?
Raspundeti serios fara mistouri

Nu ai mai intalnit barbati care s ate ceara de sotie pana acum si care sa le zica sotiilor ca se despart de ele? Sunt cu miliardele, asa ca stai in banca ta nu te baga in rahat tocmai acum de sarbatori
yumy
Postat pe 20 Decembrie 2012 18:45
Esti praf si pulbere,invata mai intai sa scrii corect gramatical si apoi scrie pe astfel de forumuri!Ti-au murit cumva laudatorii?a vazut si bietul om ce fell de poama esti si a vrut sa incerce o mica aventura.daca nu ti-ai dat seama pana acum esti ori proasta ori urpta de realitate , ce alegi?
kudika172071
Postat pe 24 Decembrie 2012 10:16
nu unde vezi tu greseli in scrisul meu..cred ca k tu esti proasta si trebuie sa iti iei ochelari.si apoi cu tipul acesta nu am nici o treaba.eu zic ce mi s-a intamplat pt a vedea cat pot fii unii barbatii de misogini si nu pt a fii cu el pt k eu am deja un sot. nu am nevoie de altu.deci topicu a fost deschis de curiozitate nu de altceva.da daca tu crezi asta e problema ta si a altor persoane care au scris mai sus.
Alyna_Catalin_1
Postat pe 24 Decembrie 2012 10:28
poate nu m-am exprimat eu bine cu detalii de ce si pt ce cand am scris topicul..asta e imi cre scuze..da vad ca multi asta cred.
Alyna_Catalin_1
Postat pe 24 Decembrie 2012 10:30
De la: Alyna_Catalin_1, la data 2012-12-24 10:30:31poate nu m-am exprimat eu bine cu detalii de ce si pt ce cand am scris topicul..asta e imi cre scuze..da vad ca multi asta cred.

stai linistita si vezi -ti de treaba.Aici pe forumul acesta asta se face...misto unii de altii,si sti de ce ?pentru ca aici toti din pacate incearca sa fie altcineva,probabil pentru ca nu sunt multumiti de ceea ce sunt in realitate iar asa pe forumuri pentru ca nu-i cunoaste nimeni pot fi acizi si rautaciosi,poate li se pare ca fiind asa sunt mai interesanti.
Orcum referitor la subiectul topicului,tipul respectiv ti-a facut acele complimente probabil cu gandul la a obtine ceva de la tine (sti tu ce),eu i-as fi zambit ,i-as fi multumit de complimente si i-as fi dat un La revedere! cu mentiunea _Stiu ca sunt frumoasa ,mi-o spune sotul meu zilnic .
Craciun fericit
alandalaportocala
Postat pe 24 Decembrie 2012 10:57
da chiar asta i-am zis..si el a zambit cam ciudat si a zis k credea k e singurul kre mia- zis. ms pt incurajare si da mi-am dat seama k voia sa obtina ceva da nu i-a mers cu mine. atat ce a reusit sa imi afle nr si ma bucur ca desi il are nu m-a sunat si face bine asa.
Alyna_Catalin_1
Postat pe 24 Decembrie 2012 11:32
craciu fericit si tie.
Alyna_Catalin_1
Postat pe 24 Decembrie 2012 11:33
Va meritati soarta frate. Daca tu poti sa crezi un barbat doar din ce auzi sau crezi tu ca ai auzit.... succesuri!!!!!! Toata lumea spune ca intr-o relatie increderea si respectul sunt foarte importante. Dar toate astea se construiesc in timp. Si timpul inseamna comunicare si dovezi palpabile. ATENTIE!!!! Naivitatea costa!!!! Pai daca i-a comunicat sotiei telefonic ca a gasit pe altcineva este marlan pana in maduva osului. Asemenea lucruri nu se fac. Inseamna ca nu da doi bani pe respectul pentru femei. Bine va face ca suferiti dupa cateva luni de relatie. Pentru ca ridicati prostia si naivitatea la rang de geniu. Succes!
kudika382747
Postat pe 30 Decembrie 2012 10:39
hai sa iti spun eu cum cred ca sta treaba. ai deschis acest topic ca erai curioasa ce sfaturi vei primi. ai intrebat daca are tupeu sau vorbeste serios. ti s-a raspuns si ai inceput sa te enervezi degeaba. ai spus ca ti-a aflat numarul de tel si ca te-a sunat. apoi ca stia numarul de tel de la sofer. de ce dai numarul de tel soferului? eu calatoresc in toata lumea si nu dau numarul da vreo 10 companii cu care merg. si nu cred ca soferul dadea numarul tau chiar daca il stia ca nu cred eu ca vrea sa-si piarda clientii asa aiurea pt nimic. pe urma ai zis ca il stie de la un prieten al soferului. pai pana la urma la cati ai dat numarul? pe urma te enervezi din nou si spui ca era o curiozitate de a ta si ca nu iti trebue oricum ca tu esti casatorita. sotul tau stie ca dai numarul de telefo asa aiurea? eu cred ca spuneai adevarul la inceput si ai dat-o la intors pe urma cand ai vazut ca te critica lumea. asa faceam eu pe avocatul in aparare la varsta ta. nici o femeie normala de pe aici nu ar pune asa o intrebare nici daca ar fi de curiozitate. or nu ai ce face, ori esti visatoare si vezi cai verzi pe pereti ori data vitoare gasesti alt subiect de conversatie. doamne fereste-ne...........
kudika477796
Postat pe 30 Decembrie 2012 12:59
Si tu ce ai zis : Moammaaa, a dat norocul peste mine.Oare cat de naiva poti fii?
cineos
Postat pe 15 Martie 2013 18:19
Pentru cea care a initiat topicul:

1. Botox-ul nu se injecteaza in buze, caci acea neurotoxina ti le-ar paraliza si n-ai mai putea vorbi, manca etc

2. Soferul acela a facut misto de tine. Probabil ca si-a sunat vreun prieten si a mimat cu acela convorbirea, vezi domne, cu "nevasta-sa".

3. Nu mai fi atat de naiva, cand vine vorba de barbati, caci unii sunt in stare sa-ti spuna multe tampenii ca sa te aduca in patul lor.


4. Referitor la faptul ca te lauzi ca esti o femeie frumoasa, sa stii ca lauda de sine nu miroase a bine. Cine e intr-adevar frumos si destept, nu se bate cu pumnul in piept sa afirme lucrul asta sus si tare, de cate ori are ocazia, ci stie ca lucrurile evidente nu au nevoie de atrageri de atentie si de aprobarea celorlalti.
kudika_32792
Postat pe 30 Aprilie 2013 08:17

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
ce ziceti? 3 De la: yayame89 18 August 2009 22:29
Cum il fac sa fie al meu ?!?!?! 49 De la: contesina 6 Iunie 2011 23:56
inselata de amant cu mine 26 De la: scorpio67 25 Aprilie 2010 18:34
prietenie sau ceva mai mult 6 De la: pickard 5 August 2011 16:27
E a N-a despartire, sa fie si ultima? 12 De la: iuby_vl 16 August 2009 12:04