Setari Cookie-uri

Masajul de relaxare

Sunt tehnician maseur si zilnic intalnesc fel de fel de persoane. Imi poate spune si mie cineva de ce unii barbati nu inteleg ca masajul de relaxare nu trebuie confundat cu alte fantezii? Foarte multi doresc ca dupa masaj sa aiba parte de finalizari. Care este cauza pentru care ei doresc acest lucru? Eu le explic telefonic ca eu nu practic masajul cu finalizari si imi inchid telefonul. Ce doresc eu este sa aflu cum pot gasi si oameni seriosi care vor doar masaj? Imi poate spune cineva?
kudika382747
Postat pe 13 Decembrie 2012 09:34
mama lor de amarati . Daca vrei sa lucrezi pe cont propriu asta vei pati de cele mai multe ori ...din pacate . Daca te angajezi la un salon ...depinde de salon insa ..posibil sa mai vina si acolo din aia care vor cu finalizare pt ca ...draga mea ...astia sunt niste cioflingari ....ei stiu ca exista saloane unde pot avea parte de masaj de relaxare cu finalizare dar deh sunt alte costuri ..asa ca vin la tine ...poate , poate
Eu te sfatuiesc sa te angajezi sau sa-ti deschizi un salon serios si ciofligarii sa stie ca nu au ce cauta acolo.
Succes!!
andreea_scorpion
Postat pe 15 Decembrie 2012 20:38
De la: kudika382747, la data 2012-12-13 09:34:43Sunt tehnician maseur si zilnic intalnesc fel de fel de persoane. Imi poate spune si mie cineva de ce unii barbati nu inteleg ca masajul de relaxare nu trebuie confundat cu alte fantezii? Foarte multi doresc ca dupa masaj sa aiba parte de finalizari. Care este cauza pentru care ei doresc acest lucru? Eu le explic telefonic ca eu nu practic masajul cu finalizari si imi inchid telefonul. Ce doresc eu este sa aflu cum pot gasi si oameni seriosi care vor doar masaj? Imi poate spune cineva?
nu exista
kudika_22593
Postat pe 15 Decembrie 2012 21:17

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Necazul :( 11 De la: yocorrina22 8 Aprilie 2010 14:45
CE ZICETI DE EINSTEIN?CUM CREDETI CA A DESCOPERIT TEORIA RELATIVITATII SI FORMULA VITEZEI LUMINII? 30 De la: broscoiu 17 Noiembrie 2011 23:38
Ce sa fac? 24 De la: ioana_cristina 12 Februarie 2009 13:42
fostul meu iubit ma vrea ca si amanta! ajutooooooor!!!!!!!! 45 De la: kudika029282 8 Septembrie 2010 21:02
hello! 6 De la: Boca 26 Ianuarie 2010 11:23