Setari Cookie-uri

vreau un sfat!

relatia mea acum 4-5 luni! foarte frumos ne'am intalnit ne'am placut!au urmat intalniri in fiecare zi,telefoane totul numai lapte si miere!
ok !dupa revelion mai exact am avut o discutie cu mama....ca ea nu prea il place si i'am spus si lui uite mama nu prea te place....si de atunci s-a produs ruptura....sau asta a fost un pretext!adica sunt de parere ca daca ti la cineva ....treci peste orice!
S-a suparat atat de tare incat 3 zile nu mi'a mai raspuns la telefon! apoi mi'a zis ca totul s'a terminat sa ma conformez..sa ma obisnuiesc cu ideea!
Acum 2 zile am avut o discutie la telefon in care l'am rugat sa imi spuna si mie care a fost motivul l'am intrebat daca are pe altcineva si mi'a zis ca nu( si de asta sunt sigura) si daca tine la mine macar un pic!mi'a raspuns ca tine la mine ,ca ii e greu sa se obisnuiasca cu absenta mea dar nu se mai poate,pe motiv ca"nu o sa mai mearga"!
l'am rugat sa ne intalnim sa vorbim ...dar refuza!
vreau un sfat,o parere de'a voastra.
voi ce credeti ? ce e in mintea lui ?
si mai ales ce ar trebui sa fie in a mea:))
ps: in tot acest timp am avut un moment in care am vrut sa ne despartim( o toana de'a mea)..si a tras atat de mult de mine...ca nu vroia sa ma piarda si acum renunta la tot pentru ce?:(
kudika353777
Postat pe 17 Ianuarie 2011 16:26
E doar imatur, capricios si ...e posibil nici sa nu te mai vrea in viata lui! Nu trebuie sa tragi de el ca de caine mort Analizeaza de ce nu il place mama ta, cum a fost viata langa el, parti bune, parti rele si mai adauga si mofturile lui de pusti, si o sa ajungi la concluzia: "nu-l mai vreau"
mimi_ca29
Postat pe 17 Ianuarie 2011 16:34
Daca ti-a dat papuceii ce mai conteaza motivul? Ce parte nu intelegeti voi de tabarati asa pe un barbat... Mai fata,nu e ultimul baiat de pe planeta asta,lasa-l in pace si vezit-ti d-ale tale!
Barbie30_
Postat pe 17 Ianuarie 2011 17:56
De la: Barbie30_, la data 2011-01-17 17:56:32Daca ti-a dat papuceii ce mai conteaza motivul? Ce parte nu intelegeti voi de tabarati asa pe un barbat... Mai fata,nu e ultimul baiat de pe planeta asta,lasa-l in pace si vezit-ti d-ale tale!

Ai intrebat-o cati ani are?Asa poate se explica multe!
AdrianaR
Postat pe 17 Ianuarie 2011 18:04
De la: AdrianaR, la data 2011-01-17 18:04:22
De la: Barbie30_, la data 2011-01-17 17:56:32Daca ti-a dat papuceii ce mai conteaza motivul? Ce parte nu intelegeti voi de tabarati asa pe un barbat... Mai fata,nu e ultimul baiat de pe planeta asta,lasa-l in pace si vezit-ti d-ale tale!

Ai intrebat-o cati ani are?Asa poate se explica multe!


Adriano,sa ti tzuc mai fata ca de cand nu te-am vazut.... Apropo de tipa,n-are mai mult de 14-15 sigur!
Barbie30_
Postat pe 17 Ianuarie 2011 18:17
Probabil i-ai dat de inteles ca alta persoana e mai importanta ca el, chiar daca e mama ta, intr-un cuplu nimanui nu-i place sa fie pe locul doi..ca e putin imatur, asta e partea a doua.
kudika195501
Postat pe 17 Ianuarie 2011 18:33

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
povestea mea si nu vreau sa se terimne HELP!!! 73 De la: Madamadalina69 24 Februarie 2010 20:06
cred ca ma parasit si nush ce sa fac... 28 De la: ianna05 16 Septembrie 2010 08:25
urgent 5 De la: blue07scorpion 30 Mai 2009 01:17
vreau sfaturi 11 De la: the_O 2 Noiembrie 2010 16:08
Ce dumnezeu se intimpla ? 2 De la: Costel_Piu_1 23 Noiembrie 2014 22:20