Setari Cookie-uri

Nu il pot uita

Acum 3 ani am cunoscut un baiat, am devenit amici buni iar dupa o perioada a inceput sa isi deschida sufletul in fata mea. Au urmat nopti intregi de convorbiri, mereu il incurajam si il sfatuiam ce are sa faca in continuare. El avea o relatie toxica in perioada aceea si a gasit in mine persoana potrivita sa il asculte si sa il sfatuiasca. Locuind in acelasi oras ne intalneam intamplator dar nu stateam la discutii, doar ne salutam si mergeam fiecare in treaba lui. Tot stand si vorbind pe messenger intr-o noapte s-a decis sa puna capat relatiei pe care o avea, am incarcat sa il fac sa se mai gandeasca, sa mai dea o sansa relatiei dar a ajuns la concluzia ca "pana aici a fost". De aici a inceput povestea noastra. Incet incet ne-am apropiat si am ajuns sa avem o relatie perfecta. Ne vedeam cand ni se facea dor unuia ce celalalt si asta se intampla des,chiar fugea de la servici in timpul orelor de program numai sa ma vada macar 5 min,simteam amandoi acelasi lucru, ca timpul se opreste cand suntem impreuna si brusc toata problemele dispar. Am fost impreuna 1 an si 3 luni, timp in care nu ne-am certat nici macar odata. Era intr-o joi seara cand am planuit sa plecam sa ne facem un viitor impreuna si bneinteles sa ne casatorim.Din pacate un pas gresit pe care l-a facut cat timp am fost plecata a distrus totul.Ar fi fost simplu dar acum e la mijloc un copil. Cu alte cuvinte fosta lui iubita l-a atras intr-o cursa pentru a-l face sa se intoarca la ea... Era sambata seara, eu eram la Timisoara cu parintii, el cu niste prieteni la el se uitau la meci si se cinstreau cu cateva beri. Fosta lui iubita ii dadea in continuu mesaje dar el nu-i raspundea asa ca s-a dus direct la usa lui. A stat la el pana s-a terminat meciul si baietii au plecat, a profitat de faptul ca era putin ametit si i-a zis ca nu poate trai fara el, l-a sedus numai ea stie cum si au facut dragoste. Dupa o saptamana el primeste un mesaj de la ea " Felicitari! o sa fii tatic".Ne-am incheiat relatia elegant asa cum a inceput si i-am zis sa ramana sa-si creasca copilul daca considera ca e al lui.Recent s-a aflat ca ea era insarcinata de dinainte. A trecut un an si jumatate de cand ne-am despartit.Eu nu am mai avut nici o relatie de atunci din cauza ca nu il pot uita, am rupt orice legatura, am sters toate mesajele, numarul lui, id-ul si tot ce avea legatura cu el dar degeaba, ma chinuie nenumarate amintiri frumoase dar aduc dupa sine dureri de inimioara. Nu pot sa il uit orice as face, am incercat alte relatii dar nu au mers si e normal atata timp cat nu pot sa mi-l scot din minte pe singurul barbat pe care l-am iubit. Ce-as putea sa fac? Sa il cer inapoi sau sa ma chinui in continuare sa il uit?
ancacumintica
Postat pe 23 Martie 2013 00:04
Bun .....din experienta iti spun .....
Chiar daca legi o ata nodul tot ramane.
kind_er
Postat pe 23 Martie 2013 08:26
Si eu tot din experienta iti zic chiar daca sudezi cercul tot va ramane sudura si ce a fost nu va mai fi la fel .
Cercul dintre voi doi odata rupt ,rupt va ramane. .
criszoe
Postat pe 23 Martie 2013 08:29
crisss
kind_er
Postat pe 23 Martie 2013 08:33
criszoe
Postat pe 23 Martie 2013 08:34
hai fata tencolo . nu fii timida, ce naibilui ?
kind_er
Postat pe 23 Martie 2013 08:37
Nu vreau nu te cunosc ,nu dau nimic.
criszoe
Postat pe 23 Martie 2013 08:42
propun sa fii biciuita. sa iti fie rusine 15 minute.
kind_er
Postat pe 23 Martie 2013 08:43
dau o bereeeeee
kind_er
Postat pe 23 Martie 2013 08:44
Nu beau alcool violentule =)))))))
criszoe
Postat pe 23 Martie 2013 08:46
kind_er
Postat pe 23 Martie 2013 08:50
FARA VIOLENTZA ! M-ati zapacit de tot....Ies la plimbare sa-mi aerisesc neuronul
Rotty_
Postat pe 23 Martie 2013 08:54
mee tooo
kind_er
Postat pe 23 Martie 2013 08:55
Eu tocmai m-am intors de la bucatarit yammi si uite cum am mai gatat o treaba


Plimbare placuta sa aveti,dar sper ca va plimbati separat
criszoe
Postat pe 23 Martie 2013 09:58
Nu avem voie impreuna ?
Rotty_
Postat pe 23 Martie 2013 10:06
Nuuuu separat Daaa,dar impreuna nuuuu
criszoe
Postat pe 23 Martie 2013 10:15
Pai io am fost cu el......in gand si cu cutzii in lesa
Rotty_
Postat pe 23 Martie 2013 10:19
Pai de ce cu el in gand iti place de dansul?
criszoe
Postat pe 23 Martie 2013 10:55
Ma gandeam la nenorocitul ala de motor care s-a stricat....saracul om...
Rotty_
Postat pe 23 Martie 2013 10:58
adica al meu ? rotty .....
kind_er
Postat pe 23 Martie 2013 14:12


El te-a uitat???? Cred ca da!!!! Este greu sa uiti,dar este cumplit sa fii dispretuita ,si pentru ce????Pentru faptul ca ai stiut sa iubesti!!!!!!Antreneaza-te in jocuri de pierdere a memoriei!!!!!!O merita cu varf si indesat!!!
kudika_15804
Postat pe 23 Martie 2013 14:22
Mai bine ca s-a intamplat asa, ca altfel n-ai fi stiut ce fel de om este. Ar fi fost mai rau daca va casatoreati si te trezeai pe urma ca te insala. Stai linistita, c-o sa-l uiti.
Micaell
Postat pe 23 Martie 2013 15:06
e normal sa nu il uiti prea usor,dar el te mai cauta?cui pe cui se scoate.ori incerci sa te impaci cu el si ai sa vezi dak va mai merge ceva intre voi ,ori va despartiti si nu iti pare rau k ai facut tot ce s-a putut.facandu-ti mereu alte relatii ai sa il poti uita.bafta
krizantema
Postat pe 23 Martie 2013 15:14
Va rog frumos putin respect, eu am postat asta cu un scop nu sa aveti voi unde sa faceti caterinca.
ancacumintica
Postat pe 23 Martie 2013 22:45
A incercat mereu sa ma caute dar l-am evitat, am vrut sa il uit, ma lovesc mereu de el si de amintiri. asta ingreuneaza situatia, locuim in acelasi oras mic si plictisitor, dam nas in nas foarte des:(
ancacumintica
Postat pe 23 Martie 2013 22:49
De la: kind_er, la data 2013-03-23 14:12:57adica al meu ? rotty .....



Rotty_
Postat pe 23 Martie 2013 23:02
De la: ancacumintica, la data 2013-03-23 22:49:26A incercat mereu sa ma caute dar l-am evitat, am vrut sa il uit, ma lovesc mereu de el si de amintiri. asta ingreuneaza situatia, locuim in acelasi oras mic si plictisitor, dam nas in nas foarte des:(


Si atunci ce anume te impiedica in a relua relatia cu el, daca inima iti sta numai la el? Poate ca dupa ce o sa realizezi ca el nu este faptura minunata din visele tale, o sa-ti revii.
Viorica_Franziska
Postat pe 26 Martie 2013 12:32
iesi si cu alte persoane, chiar daca nu ajungi sa ai o relatie intima. este important sa cunosti sa compari sa iti fuga mintea de la el..
kudika_32624
Postat pe 29 Martie 2013 03:25
kudika_32585
Postat pe 29 Martie 2013 12:16
In viata toti gresim.stiu ca si eu tot femeie sunt si stiu cum gandesti,ca ceea ce a facut el este de neiertat.dar parerea mea este ca trebuie sa va mai dati o sansa daca tu nu ai reusit sa-l uiti dupa atata timp
mihaklo
Postat pe 31 Martie 2013 13:57

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
De ce trebuie sa invatam doar din greseli si suferinta?! 122 De la: missy_s 29 Iunie 2011 09:08
Despre anticonceptionale--i need help! 50 De la: dienuscha 30 Noiembrie 2009 17:16
sa plec sau nu? 55 De la: kudika_nikole 19 Decembrie 2011 22:45
sufar prea mult :( ce sfat imi dati? 860 De la: mi_kaella2000 20 Mai 2011 19:34
As dori un sfat."oare ma mai iubeste" 23 De la: oana84onutza 5 Februarie 2010 18:11