Setari Cookie-uri

Ati accepta o relatie cu acest barbat? Sa am rabdare cu el?

Draga vezi o problema asa grava in ati vizita mama bolnava??Toti avem parinti si toti avem nevoie de ajutor.Daca mama ta ar fi in tara si ar fi bolnava ce ai face ai abandona-o?
Acm problema e alta.Esti sigura ca merge la mama lui?De ce nu i propui sa il insotesti un sf de sapt sa i cunosti si tu fam si poate poti sa il ajuti cu ceva,asa o sa iti dai seama daca spune adevaru si daca gaseste pretexte atunci procura sa te pui in contact cu mama lui printr-un mod sau altu fara rusine pt ca cu siguranta minte.Si daca rezulta ca minte fa-i papaucii fara sa te mai gandesti,nu merita osteneala.Bafta
mojito
Postat pe 8 Septembrie 2013 12:54
De la: kudika_931541, la data 2013-09-03 16:38:21Cand e in orasul in care locuim amandoi, isi petrece aproape tot timpul cu mine, ne vedem in fiecare zi, ramane la mine in fiecare noapte, weekendurile le petrecem impreuna, imi povesteste tot ce face.

Cand pleaca la ai lui:
- cand il sun, nu raspunde. Suna sau scrie mai tarziu. Daca vorbim la telefon, vorbeste cu voce joasa pentru ca sa nu il auda familia lui, pentru ca el vrea intimitate. Sau vorbeste de pe strada.

- daca ii scriu, raspunde dupa o ora sau doua. Imi spune ca el isi lasa telefonul in camera la incarcat...

- daca ii reprosez ca face cele doua de mai sus, se ia la cearta cu mine.

- weekendul trecut mi-a reprosat ca am fost la o petrecere si nu i-am scris in timpul petrecerii, ci doar la sfarsitul ei cand am ajuns acasa. Si pentru acest motiv aproape nu mi-a vorbit tot weekendul.

- m-am lamurit ca nu sta cu mama lui tot timpul. Ii face cumparaturi si curat, dar in rest sta cu amicii lui. Spune ca noaptea nu iese.

- i-am propus sa merg cu el, dar nu vrea. Nu vrea sa-mi prezinte familia lui spunand ca o va face cand e sigur ca relatia functioneaza cu adevarat.

Si atitudinea asta a lui cand pleaca ma face sa am cele mai negre indoieli.
ti-a dat clar de inteles ca este insurat....dar tu esti prea indragostita si nu poti sa accepti
kudika_933021
Postat pe 8 Septembrie 2013 13:22
Oare ar trebui sa-ti prezinte sotia sa-ti dai si tu seama insfarsit ca ESTE CASATORIT ????? cand este atat de evident...
kudika_931639
Postat pe 9 Septembrie 2013 04:08

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Concurs de logica pt blonde si barbati "destepti" 495 De la: dianika 18 Noiembrie 2010 15:26
un raspuns 13 De la: viviana23 13 Aprilie 2010 14:44
carti din care avem ceva de invatat referitor la relatii 20 De la: kudika324691 7 Octombrie 2010 00:22
dilema mare.ajutor!!! 26 De la: lumos 31 Ianuarie 2010 10:34
De la cea mai indragostita fata, 10 De la: nico_dana2006 13 Martie 2009 10:48