Setari Cookie-uri

IUBITA MEA NU POATE AJUGE LA ORGASM

SUNT INTR-O RELATIE DE 3 ANI DE ZILE CU PRIETENA MEA CARE ANUL ACESTA SE VA TERMINA CU O CASATORIE TINS A MENTIONEZ CA O IUBESC FOARTE MULT INSA CEVA NU MERGE INTRE NOI....mai pe scurt ea nu a avut niciodata orgasm si cand spun niciodata ma refer ca nu la avut chiar deloc,eu fiind 1 partener din viata eii,aceasta problema ma macina de mult eu pana acum nu am avut probleme de acest gen si ma consider din punct de vedere sexual ok..am un penis de 18 cm lungime si o circumferinta de aproximativ 15.5 cm in timpul actului sexual ea se simte foarte bine ii place si mereu vrea sa fac dragoste cu ea insa degeaba si sincer nu stiu ce sa fac si cum sa mai incerc sa o pot duce pe culmile fericirii,pentru mine este foarte important ca ea sa fie fericita si sincer ma doare ca inca nu a ajuns sa fie pe deplin fericita cu mine nu stiu ce sa fac va rog ajutati-ma
ovidiu88
Postat pe 8 Februarie 2014 07:07
De la: kudika_954745, la data 2014-02-08 07:07:23SUNT INTR-O RELATIE DE 3 ANI DE ZILE CU PRIETENA MEA CARE ANUL ACESTA SE VA TERMINA CU O CASATORIE TINS A MENTIONEZ CA O IUBESC FOARTE MULT INSA CEVA NU MERGE INTRE NOI....mai pe scurt ea nu a avut niciodata orgasm si cand spun niciodata ma refer ca nu la avut chiar deloc,eu fiind 1 partener din viata eii,aceasta problema ma macina de mult eu pana acum nu am avut probleme de acest gen si ma consider din punct de vedere sexual ok..am un penis de 18 cm lungime si o circumferinta de aproximativ 15.5 cm in timpul actului sexual ea se simte foarte bine ii place si mereu vrea sa fac dragoste cu ea insa degeaba si sincer nu stiu ce sa fac si cum sa mai incerc sa o pot duce pe culmile fericirii,pentru mine este foarte important ca ea sa fie fericita si sincer ma doare ca inca nu a ajuns sa fie pe deplin fericita cu mine nu stiu ce sa fac va rog ajutati-ma
armiedi_19665
Postat pe 8 Februarie 2014 07:48
nasoala constatare,mai copile!citi ani are iubita ta?nu dispera ,ca unele femei asa sint pina la o anumita virsta.iti trebuie multa ,multa rabdare cu ea.vorbeste cu ea despre asta,fii intelegator,intreab-o tot timpul ce ar dori sa ii faci si fa-i ce-ti spune,dar repet,cu multa rabdare.si daca o iubesti asa cum sustii,vei avea rabdare.vei vedea ca ,comunicind mult pe tema asta vei afla de la ea cam ce are nevoie.poate nici ea nu stie exact ce ii trebuie,presupun ca sinteti f tineri,ea nu are experienta si are nevoie de timp si de "exercitiu".daca sustii ca ii place si vrea sa faceti dragoste,exista sperante ca totul va fi ok pina la urma.incearca sa faci totul incet,cu multa tandrete,asta conteaza f mult la femei.daca simte ca iti poate spune orice doreste se va relaxa si asta e esential.cu timpul,veti ajunge "pe culmi"!succes!
armiedi_19665
Postat pe 8 Februarie 2014 08:02
745 , virgula e problema. Si punctul cateodata . Detalii si masuratori nu ne intereseaza
Rotty_
Postat pe 8 Februarie 2014 08:17
De la: Rotty_, la data 2014-02-08 08:17:40745 , virgula e problema. Si punctul cateodata . Detalii si masuratori nu ne intereseaza


Corect!
Viorica_Ecaterina
Postat pe 8 Februarie 2014 08:32
De la: kudika_954745, la data 2014-02-08 07:07:23SUNT INTR-O RELATIE DE 3 ANI DE ZILE CU PRIETENA MEA CARE ANUL ACESTA SE VA TERMINA CU O CASATORIE TINS A MENTIONEZ CA O IUBESC FOARTE MULT INSA CEVA NU MERGE INTRE NOI....mai pe scurt ea nu a avut niciodata orgasm si cand spun niciodata ma refer ca nu la avut chiar deloc,eu fiind 1 partener din viata eii,aceasta problema ma macina de mult eu pana acum nu am avut probleme de acest gen si ma consider din punct de vedere sexual ok..am un penis de 18 cm lungime si o circumferinta de aproximativ 15.5 cm in timpul actului sexual ea se simte foarte bine ii place si mereu vrea sa fac dragoste cu ea insa degeaba si sincer nu stiu ce sa fac si cum sa mai incerc sa o pot duce pe culmile fericirii,pentru mine este foarte important ca ea sa fie fericita si sincer ma doare ca inca nu a ajuns sa fie pe deplin fericita cu mine nu stiu ce sa fac va rog ajutati-ma




Circumferinta de 15,5 cm????Tinere,fabulezi!!!

Lasand la o parte lipsa semnelor de punctuatie si detaliile, deloc interesante pentru mine,caci actul sexual presupune arta in desfasurarea lui si mai putin dimensiunile astronomice sau nu,vin si te intreb,ce varsta aveti???As pune si cateva intrebari,dar sunt prea intime pentru a le posta aici,chiar daca sunt edificatoare in ceea ce priveste nemultumirea ta!!!!O voi face in alt mod!!!

Problema de baza este faptul ca partenera ta nu are orgasm!!!Poate fi frigida sau nu,dar varsta este esentiala pentru a claridica acest aspect!!Producerea orgasmului se poate face vaginal si la nivelul clitorisului,referitor la aceste doua moduri,tu poti discuta cu iubita ta!!!In obtinerea orgasmului ,preludiul este foarte important pentru ca intensitatea lui ajuta la producerea orgasmului la ambii parteneri!!A face dragoste nu este ca si cum ai bea apa,este un proces intim profund si remarcabil,nu toti stiu sa faca dragoste,caci aceasta implica rabdare si daruire totala!!!

Poti recurge la un preludiu suficient de excitant si vei observa rezultatele!!!Incearc aambele variante de excitare a femeii,poate vei obtine rezultate multumitoare!!!Partenera trebuie sa fie relaxata si deloc inhibata de grijile cotidiene!!

Daca nu se va corecta situatia,se poate discuta cu medicul ginecolog si asupra acestui aspect, neplacut pentru barbat!
Frigiditatea,acolo unde este prezenta,se percepe si exista la nivel de psihic,de multe ori este definitiva si reprobabila,din pacate!!!
kudika_15804
Postat pe 8 Februarie 2014 08:53
in 1 rand nu fabulez cu nimic si nu am venit pe aces site pentru a fabula imi pare bn ca imi raspunzi la intrebare si iti multumesc pentru asta dar chiar nu fabulez
ovidiu88
Postat pe 8 Februarie 2014 17:07
De la: kudika_954745, la data 2014-02-08 07:07:23SUNT INTR-O RELATIE DE 3 ANI DE ZILE CU PRIETENA MEA CARE ANUL ACESTA SE VA TERMINA CU O CASATORIE TINS A MENTIONEZ CA O IUBESC FOARTE MULT INSA CEVA NU MERGE INTRE NOI....mai pe scurt ea nu a avut niciodata orgasm si cand spun niciodata ma refer ca nu la avut chiar deloc,eu fiind 1 partener din viata eii,aceasta problema ma macina de mult eu pana acum nu am avut probleme de acest gen si ma consider din punct de vedere sexual ok..am un penis de 18 cm lungime si o circumferinta de aproximativ 15.5 cm in timpul actului sexual ea se simte foarte bine ii place si mereu vrea sa fac dragoste cu ea insa degeaba si sincer nu stiu ce sa fac si cum sa mai incerc sa o pot duce pe culmile fericirii,pentru mine este foarte important ca ea sa fie fericita si sincer ma doare ca inca nu a ajuns sa fie pe deplin fericita cu mine nu stiu ce sa fac va rog ajutati-ma


Dimensiunile alea nu inseamna nimic daca nu stii ce sa faci cu ele.Mai sunt si alte metode s-o ridici la cer, pune si tu mana pe ocarte sau gugaleste putin , ca nu-i vreo mare filozofie.
Ia stai!!18 cu 15.5?
Da ce ai vreun cub intre paranteze?
daca e in colturi de aia biata fata nu reactioneaza bine.
Arno_28
Postat pe 8 Februarie 2014 17:19
daca ai intrat aici pentru a ma corecta din punct de vedere gramatical,te invit sa sa te faci critic la un post de manele tv, e straniu ca intri aici pentru a iti da acest punct de vedere uluitor....se vede ca esti frustrat daca iti pierzi timpul pentru a ma judeca pe mine ca n-am mai pus un punct si o virgula
ovidiu88
Postat pe 8 Februarie 2014 17:20
De la: kudika_954745, la data 2014-02-08 17:07:33in 1 rand nu fabulez cu nimic si nu am venit pe aces site pentru a fabula imi pare bn ca imi raspunzi la intrebare si iti multumesc pentru asta dar chiar nu fabulez


Be a man si pune-ti un avatar de barbat!
Arno_28
Postat pe 8 Februarie 2014 17:20
mei circumferinta nu este diametru sau latime poate asa intelegi si tu intra pe net si vezi ce este circumferinta
ovidiu88
Postat pe 8 Februarie 2014 17:21
De la: kudika_954745, la data 2014-02-08 17:20:08daca ai intrat aici pentru a ma corecta din punct de vedere gramatical,te invit sa sa te faci critic la un post de manele tv, e straniu ca intri aici pentru a iti da acest punct de vedere uluitor....se vede ca esti frustrat daca iti pierzi timpul pentru a ma judeca pe mine ca n-am mai pus un punct si o virgula


Daca vrei sa te faci inteles, punctul si virgula sunt esentiale.... cel putin in limba romana.No ofence!
Arno_28
Postat pe 8 Februarie 2014 17:22
De la: kudika_954745, la data 2014-02-08 17:21:50mei circumferinta nu este diametru sau latime poate asa intelegi si tu intra pe net si vezi ce este circumferinta


Mei sa zici tu cui vrei, mei!
Arno_28
Postat pe 8 Februarie 2014 17:22
De la: kudika_954745, la data 2014-02-08 17:21:50mei circumferinta nu este diametru sau latime poate asa intelegi si tu intra pe net si vezi ce este circumferinta


Am zis ceva de diametru?
Oricum ar fi , se pare ca nu ai succes!
Poate o intrebi si pe ce si-ar dori in pat de la tine.Poate asa afli ce i-ar place si ajungi unde iti doresti.
Arno_28
Postat pe 8 Februarie 2014 17:25
De la: Hebe_13, la data 2014-02-08 17:25:27
De la: kudika_954745, la data 2014-02-08 17:21:50mei circumferinta nu este diametru sau latime poate asa intelegi si tu intra pe net si vezi ce este circumferinta


Am zis ceva de diametru?
Oricum ar fi , se pare ca nu ai succes!
Poate o intrebi si pe ce si-ar dori in pat de la tine.Poate asa afli ce i-ar place si ajungi unde iti doresti.
pana sa ajung aici am incercat si asta sa stii
ovidiu88
Postat pe 8 Februarie 2014 17:26
De la: kudika_954745, la data 2014-02-08 07:07:23SUNT INTR-O RELATIE DE 3 ANI DE ZILE CU PRIETENA MEA CARE ANUL ACESTA SE VA TERMINA CU O CASATORIE TINS A MENTIONEZ CA O IUBESC FOARTE MULT INSA CEVA NU MERGE INTRE NOI....mai pe scurt ea nu a avut niciodata orgasm si cand spun niciodata ma refer ca nu la avut chiar deloc,eu fiind 1 partener din viata eii,aceasta problema ma macina de mult eu pana acum nu am avut probleme de acest gen si ma consider din punct de vedere sexual ok..am un penis de 18 cm lungime si o circumferinta de aproximativ 15.5 cm in timpul actului sexual ea se simte foarte bine ii place si mereu vrea sa fac dragoste cu ea insa degeaba si sincer nu stiu ce sa fac si cum sa mai incerc sa o pot duce pe culmile fericirii,pentru mine este foarte important ca ea sa fie fericita si sincer ma doare ca inca nu a ajuns sa fie pe deplin fericita cu mine nu stiu ce sa fac va rog ajutati-ma


Asa da! ma simteam lesbiana discutand cu o cucoana despre sex!
Arno_28
Postat pe 8 Februarie 2014 17:26
De la: kudika_954745, la data 2014-02-08 17:26:44
De la: Hebe_13, la data 2014-02-08 17:25:27
De la: kudika_954745, la data 2014-02-08 17:21:50mei circumferinta nu este diametru sau latime poate asa intelegi si tu intra pe net si vezi ce este circumferinta


Am zis ceva de diametru?
Oricum ar fi , se pare ca nu ai succes!
Poate o intrebi si pe ce si-ar dori in pat de la tine.Poate asa afli ce i-ar place si ajungi unde iti doresti.
pana sa ajung aici am incercat si asta sa stii


Da'te-ai gandit ca poate sunt la ea niste cauze de nu se intampla?
O statistica spunea ca marea majoritate a femeilor pana la 30-35 de ani nu au nici un orgasm.Si nu din vina barbatilor.
Arno_28
Postat pe 8 Februarie 2014 17:28
De la: Hebe_13, la data 2014-02-08 17:28:30
De la: kudika_954745, la data 2014-02-08 17:26:44
De la: Hebe_13, la data 2014-02-08 17:25:27
De la: kudika_954745, la data 2014-02-08 17:21:50mei circumferinta nu este diametru sau latime poate asa intelegi si tu intra pe net si vezi ce este circumferinta


Am zis ceva de diametru?
Oricum ar fi , se pare ca nu ai succes!
Poate o intrebi si pe ce si-ar dori in pat de la tine.Poate asa afli ce i-ar place si ajungi unde iti doresti.
pana sa ajung aici am incercat si asta sa stii


Da'te-ai gandit ca poate sunt la ea niste cauze de nu se intampla?
O statistica spunea ca marea majoritate a femeilor pana la 30-35 de ani nu au nici un orgasm.Si nu din vina barbatilor.
stiu toate astea,stiu ca unele femei intanpina dificultati in aceasta privinta doar ca eu nu fac parte sa zic din categoria de barbati ca nu ii intereseaza eu unul vreau ca ea sa fie bine si am toata rabdarea necesara cu ea. am intrat pe acest forum pentru a ma documenta mai mult pentru ca o iubesc si vreau sa fie fericita
ovidiu88
Postat pe 8 Februarie 2014 17:32
De la: kudika_954745, la data 2014-02-08 17:32:00
De la: Hebe_13, la data 2014-02-08 17:28:30
De la: kudika_954745, la data 2014-02-08 17:26:44
De la: Hebe_13, la data 2014-02-08 17:25:27
De la: kudika_954745, la data 2014-02-08 17:21:50mei circumferinta nu este diametru sau latime poate asa intelegi si tu intra pe net si vezi ce este circumferinta


Am zis ceva de diametru?
Oricum ar fi , se pare ca nu ai succes!
Poate o intrebi si pe ce si-ar dori in pat de la tine.Poate asa afli ce i-ar place si ajungi unde iti doresti.
pana sa ajung aici am incercat si asta sa stii


Da'te-ai gandit ca poate sunt la ea niste cauze de nu se intampla?
O statistica spunea ca marea majoritate a femeilor pana la 30-35 de ani nu au nici un orgasm.Si nu din vina barbatilor.
stiu toate astea,stiu ca unele femei intanpina dificultati in aceasta privinta doar ca eu nu fac parte sa zic din categoria de barbati ca nu ii intereseaza eu unul vreau ca ea sa fie bine si am toata rabdarea necesara cu ea. am intrat pe acest forum pentru a ma documenta mai mult pentru ca o iubesc si vreau sa fie fericita


Da, e de apreciat atitudinea ta, ca iti pasa.
Cred ca doar experimentand cu ea tot felul de lucruri excitante o sa ajungi sa reusesti s-o satisfaci.nu cred ca exista vreo reteta in acest sens.
Arno_28
Postat pe 8 Februarie 2014 17:35
probabil asa este...ms pentru raspuns si scz ca 1 oara am vorbit putin mai neadecvat sa zik
ovidiu88
Postat pe 8 Februarie 2014 17:44
De la: kudika_954745, la data 2014-02-08 17:44:07probabil asa este...ms pentru raspuns si scz ca 1 oara am vorbit putin mai neadecvat sa zik


N-ai de ce!
Va urez multa dragoste si bafta!
Arno_28
Postat pe 8 Februarie 2014 17:47
msss
ovidiu88
Postat pe 8 Februarie 2014 17:51
15,5 sau 15.5 tot aia e...dar ceva e neregula in ecuatia asta
yumy
Postat pe 8 Februarie 2014 17:59
De la: yumy, la data 2014-02-08 17:59:5515,5 sau 15.5 tot aia e...dar ceva e neregula in ecuatia asta
de ce e ceva in neregula?...E vreo necunosuta si poate nu iti iese
ovidiu88
Postat pe 8 Februarie 2014 18:19
De la: armiedi_19665, la data 2014-02-08 08:02:20nasoala constatare,mai copile!citi ani are iubita ta?nu dispera ,ca unele femei asa sint pina la o anumita virsta.iti trebuie multa ,multa rabdare cu ea.vorbeste cu ea despre asta,fii intelegator,intreab-o tot timpul ce ar dori sa ii faci si fa-i ce-ti spune,dar repet,cu multa rabdare.si daca o iubesti asa cum sustii,vei avea rabdare.vei vedea ca ,comunicind mult pe tema asta vei afla de la ea cam ce are nevoie.poate nici ea nu stie exact ce ii trebuie,presupun ca sinteti f tineri,ea nu are experienta si are nevoie de timp si de "exercitiu".daca sustii ca ii place si vrea sa faceti dragoste,exista sperante ca totul va fi ok pina la urma.incearca sa faci totul incet,cu multa tandrete,asta conteaza f mult la femei.daca simte ca iti poate spune orice doreste se va relaxa si asta e esential.cu timpul,veti ajunge "pe culmi"!succes!
ms frumos de raspuns si daca mai intrebate de varsta in curand am 26 si ea la fel
ovidiu88
Postat pe 8 Februarie 2014 18:21
De la: kudika_954745, la data 2014-02-08 07:07:23SUNT INTR-O RELATIE DE 3 ANI DE ZILE CU PRIETENA MEA CARE ANUL ACESTA SE VA TERMINA CU O CASATORIE TINS A MENTIONEZ CA O IUBESC FOARTE MULT INSA CEVA NU MERGE INTRE NOI....mai pe scurt ea nu a avut niciodata orgasm si cand spun niciodata ma refer ca nu la avut chiar deloc,eu fiind 1 partener din viata eii,aceasta problema ma macina de mult eu pana acum nu am avut probleme de acest gen si ma consider din punct de vedere sexual ok..am un penis de 18 cm lungime si o circumferinta de aproximativ 15.5 cm in timpul actului sexual ea se simte foarte bine ii place si mereu vrea sa fac dragoste cu ea insa degeaba si sincer nu stiu ce sa fac si cum sa mai incerc sa o pot duce pe culmile fericirii,pentru mine este foarte important ca ea sa fie fericita si sincer ma doare ca inca nu a ajuns sa fie pe deplin fericita cu mine nu stiu ce sa fac va rog ajutati-ma
E mai lunga decat lata...sau invers?
Nu mai minti si lasa orgasmul mai jos sau ridica-ti prietena gonflabila mai sus sa ajunga si ea la orgasm
,,,si fii atent unde pui orgasmul,sa nu uiti de el,sau sa ti-l fure cineva
,,,e ami lunga decat lata sau invers ?
INTELIGENTUL-INTELIGENT
Postat pe 8 Februarie 2014 19:25
De la: kudika_954745, la data 2014-02-08 07:07:23SUNT INTR-O RELATIE DE 3 ANI DE ZILE CU PRIETENA MEA CARE ANUL ACESTA SE VA TERMINA CU O CASATORIE TINS A MENTIONEZ CA O IUBESC FOARTE MULT INSA CEVA NU MERGE INTRE NOI....mai pe scurt ea nu a avut niciodata orgasm si cand spun niciodata ma refer ca nu la avut chiar deloc,eu fiind 1 partener din viata eii,aceasta problema ma macina de mult eu pana acum nu am avut probleme de acest gen si ma consider din punct de vedere sexual ok..am un penis de 18 cm lungime si o circumferinta de aproximativ 15.5 cm in timpul actului sexual ea se simte foarte bine ii place si mereu vrea sa fac dragoste cu ea insa degeaba si sincer nu stiu ce sa fac si cum sa mai incerc sa o pot duce pe culmile fericirii,pentru mine este foarte important ca ea sa fie fericita si sincer ma doare ca inca nu a ajuns sa fie pe deplin fericita cu mine nu stiu ce sa fac va rog ajutati-ma
. Mai da-i si cu limba ! Daca nici asa nu ajunge la orgasm, inseamna ca e frigida.
Fusun_ge
Postat pe 8 Februarie 2014 19:29
dupa 3 ani incheiati cu nunta???? dupa 3 ani de munca in zadar,de risipa de energie?
angelo_micnegrusiurat
Postat pe 8 Februarie 2014 20:20
De la: Hebe_13, la data 2014-02-08 17:35:05
De la: kudika_954745, la data 2014-02-08 17:32:00
De la: Hebe_13, la data 2014-02-08 17:28:30
De la: kudika_954745, la data 2014-02-08 17:26:44
De la: Hebe_13, la data 2014-02-08 17:25:27
De la: kudika_954745, la data 2014-02-08 17:21:50mei circumferinta nu este diametru sau latime poate asa intelegi si tu intra pe net si vezi ce este circumferinta


Am zis ceva de diametru?
Oricum ar fi , se pare ca nu ai succes!
Poate o intrebi si pe ce si-ar dori in pat de la tine.Poate asa afli ce i-ar place si ajungi unde iti doresti.
pana sa ajung aici am incercat si asta sa stii


Da'te-ai gandit ca poate sunt la ea niste cauze de nu se intampla?
O statistica spunea ca marea majoritate a femeilor pana la 30-35 de ani nu au nici un orgasm.Si nu din vina barbatilor.
stiu toate astea,stiu ca unele femei intanpina dificultati in aceasta privinta doar ca eu nu fac parte sa zic din categoria de barbati ca nu ii intereseaza eu unul vreau ca ea sa fie bine si am toata rabdarea necesara cu ea. am intrat pe acest forum pentru a ma documenta mai mult pentru ca o iubesc si vreau sa fie fericita


Da, e de apreciat atitudinea ta, ca iti pasa.
Cred ca doar experimentand cu ea tot felul de lucruri excitante o sa ajungi sa reusesti s-o satisfaci.nu cred ca exista vreo reteta in acest sens.


exerseaza taica...inca 5-6 ani
angelo_micnegrusiurat
Postat pe 8 Februarie 2014 20:22
Se vede ca nu te agiti
INTELIGENTUL-INTELIGENT
Postat pe 8 Februarie 2014 21:27

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Cazare Berceni 1 De la: Aiana_Dinu 22 Septembrie 2010 16:27
Credeti ca relatiile lungi sunt de fapt moarte sigura? 6 De la: stem_29 9 Decembrie 2010 22:49
nu inteleg motivele pt care a plecat! 61 De la: guru_ion 29 Decembrie 2011 13:59
Sala de fitness in Galati??!! 2 De la: BabeLove4U 11 August 2011 00:10
ce se intampla 10 De la: kudika124021 19 Ianuarie 2011 20:36