Setari Cookie-uri

IUBITA MEA NU POATE AJUGE LA ORGASM

vad ca se aduna dobitoacele pe aici ....ps...revin mai tarziu ma duc sa imi iau pusca
athos_007
Postat pe 12 Februarie 2014 21:03
De la: Dii_ma_Bator, la data 2014-02-12 20:57:46
De la: ovidiu31, la data 2014-02-12 20:38:11
De la: GONGOI-BOSU, la data 2014-02-12 20:34:04
De la: INTELIGENTUL_FOARTE_INTELIGENT, la data 2014-02-12 20:27:07
De la: ovidiu31, la data 2014-02-12 20:25:16pe zi ce trece imi dovedesti ca esti mai prost..tineo tot asa iti urez succes
tine-o tu,,,si vezi sa nu ti-se lipeasca de mana

BA M0IE IA ZINE CATI DASTIA SUPSESI AZNOAPE DI PWLA SA DUCI BANI LA TACTU DI BEUTURA FRAERE
http://i1288.photobucket.com/albums/b499/gongoiboss/gongoiboss_zpsde36ef25.jpg
a venit si agramatu sa isi expuna punctul de vedere vb aia...unde-s 2 puterea creste



e de-a dreptul inadmisibil sã vorbeascã spânzuratul de funie...bããããããããããã...nefericitule...mai bine înjurã decât sã faci referire la gramaticã....te favorizeazã oarecum eventualitatea de-a sta pe cur în domeniul cu pricina...cîte exemple sã-þi mai dau ?...nu ai o replicã fãrã sã mutilezi sãrmana limbã românã ...mic-nimicule
ai aparut?chiar imi era dor de tine si nu stau tataie ascuns in,,domeniul cu pricina,, de vrei ies la suprafata macar fi tu unicul de aici care dovedeste si fapte in afara de vorbe ce spui ne putem vedea intr-o oarecare circumstanta sau esti si tu genu ala de barbat care se ascunde dupa fusta mamikutzei ?
athos_007
Postat pe 12 Februarie 2014 21:07
ma...nu ca luati toti acelasi medicament..PROSTAMOL...indiferent de il luati sau nu va rog nu mai faceti supradoza!!!dauneaza celor din jurul vostru
athos_007
Postat pe 12 Februarie 2014 21:13
si mai am o intrebare...va-ti facut vaccinul anti-prostie....ps vad ca e molipsitoare
athos_007
Postat pe 12 Februarie 2014 21:14
De la: ovidiu31, la data 2014-02-12 22:07:54
De la: Dii_ma_Bator, la data 2014-02-12 21:45:12
De la: ovidiu31, la data 2014-02-12 21:38:13
De la: Dii_ma_Bator, la data 2014-02-12 21:30:57Fapte ? Deal. Începe prin a o eutanasia pe mã-ta...astfel încât sã fim siguri cã nu mai face pui vii. Post factum, sinucide-te, þopârlane cu vise de normalitate. În privat ?...mã piº pe tine ºi-þi dau foc...ca ºi-n plen lãrgit...dealtfel.
fapte nu vorbe demonstreaza bostanika esti tare in papagal ca o musca pe moarte cred ca ai fost reprodus pe cale bucala esti ca genu ala...o sufi o sugi si tot o sugi...nu mai pui frana deloc uitate putin la fata ta si la pletele tale si da.ti foc tie nu vezi ce fata de bostan ai?tu te uiti macar asa din cand in cand in oglina macho man? casanova de balta ce esti tu off frustratii mei of of...mai salahorule dute la betoanele tale si nu iti mai arata muschii imaginari ai creierului pe net esti penibil altceva in afara sa jicnesti nu stii dar daca prin jicniri u te crezi inteligent stima tie
"
"sufli"..."uitã-te"..."oglindã"..."du-te"..."jignire", etc. Bãããããã...împuþitule...activeazã-þi un dram de bun simþ...chiar puþi la fiecare cuvânt pe care încerci sã-l pui pe taste ? G unoiu' pizdii mã-tii...taci era noastrã din curul ãla de tastaturã...cã eºti pe nisipuri miºcãtoare. Hoitule.
activeaza-ti tu mai desteptule gramul ala de bun simt in 1 rand nu te-a chemat nimeni aici pe forum si daca tot ai intrat si ai avut ceva de spus gramul ala de bun simt de care vorbesti tu a fost nul din partea ta la primele vorbe ...ai un vocabular lasa de dorit sincer


Aha...cã ºi ai tu ascendentul sã produci atari judecãþi. Idiotuleeeeeee...taci...cã numai astfel scapi de ridicol, crede-mã. Mã rog, numai dupã ce mor toþi cei activi pe site...desigur...
quid_pro_quo
Postat pe 12 Februarie 2014 22:13
De la: kudika_15804, la data 2014-02-08 08:53:40
De la: kudika_954745, la data 2014-02-08 07:07:23SUNT INTR-O RELATIE DE 3 ANI DE ZILE CU PRIETENA MEA CARE ANUL ACESTA SE VA TERMINA CU O CASATORIE TINS A MENTIONEZ CA O IUBESC FOARTE MULT INSA CEVA NU MERGE INTRE NOI....mai pe scurt ea nu a avut niciodata orgasm si cand spun niciodata ma refer ca nu la avut chiar deloc,eu fiind 1 partener din viata eii,aceasta problema ma macina de mult eu pana acum nu am avut probleme de acest gen si ma consider din punct de vedere sexual ok..am un penis de 18 cm lungime si o circumferinta de aproximativ 15.5 cm in timpul actului sexual ea se simte foarte bine ii place si mereu vrea sa fac dragoste cu ea insa degeaba si sincer nu stiu ce sa fac si cum sa mai incerc sa o pot duce pe culmile fericirii,pentru mine este foarte important ca ea sa fie fericita si sincer ma doare ca inca nu a ajuns sa fie pe deplin fericita cu mine nu stiu ce sa fac va rog ajutati-ma




Circumferinta de 15,5 cm????Tinere,fabulezi!!!

Lasand la o parte lipsa semnelor de punctuatie si detaliile, deloc interesante pentru mine,caci actul sexual presupune arta in desfasurarea lui si mai putin dimensiunile astronomice sau nu,vin si te intreb,ce varsta aveti???As pune si cateva intrebari,dar sunt prea intime pentru a le posta aici,chiar daca sunt edificatoare in ceea ce priveste nemultumirea ta!!!!O voi face in alt mod!!!

Problema de baza este faptul ca partenera ta nu are orgasm!!!Poate fi frigida sau nu,dar varsta este esentiala pentru a claridica acest aspect!!Producerea orgasmului se poate face vaginal si la nivelul clitorisului,referitor la aceste doua moduri,tu poti discuta cu iubita ta!!!In obtinerea orgasmului ,preludiul este foarte important pentru ca intensitatea lui ajuta la producerea orgasmului la ambii parteneri!!A face dragoste nu este ca si cum ai bea apa,este un proces intim profund si remarcabil,nu toti stiu sa faca dragoste,caci aceasta implica rabdare si daruire totala!!!

Poti recurge la un preludiu suficient de excitant si vei observa rezultatele!!!Incearc aambele variante de excitare a femeii,poate vei obtine rezultate multumitoare!!!Partenera trebuie sa fie relaxata si deloc inhibata de grijile cotidiene!!

Daca nu se va corecta situatia,se poate discuta cu medicul ginecolog si asupra acestui aspect, neplacut pentru barbat!
Frigiditatea,acolo unde este prezenta,se percepe si exista la nivel de psihic,de multe ori este definitiva si reprobabila,din pacate!!!
coanavulpe
Postat pe 12 Februarie 2014 22:20
Cand am citit de circumferinta mi-am pus intrebarea :,,nu am citit bine sau nu asta a vrut sa spuna?"
Normal ca si asta, asa cum descri tu, are importanta pe langa aspectul lipsei experientelor voastre anterioare.
Ca daca ai o astfel de circumferinta, sau pe aproape , scuze dar nu pot sa ma abtin, atunci ar fugii oricine mancand pamantul! Ca sa-mi inchipui, in plan, ce inseamna 18 / 15.5?
Scuze iar .
Fi tandru, utati-va la un film de dragoste sau puneti-va o muzica buna, un pahar de vin, o bombonica, o inghetata cu frisca o lumina difuza, o lenjerie moale, lasa-ti si tu imaginatia sa se deschida.
Nu te grabi. Alint-o si adulmec-o si cand carnea ii va tremura pe ea si mana iti va aluneca pe pielea ei uda, atunci e pregatita. Spune-i ca e femeia pe care ti-ai dorit-o mereu, spune-i ce sti ca vrea sa auda.
Succes barbate! Cu timpul vei intelege limbajul trupului si vei vrea sa-ti indeplinesti si fantezii.
coanavulpe
Postat pe 12 Februarie 2014 22:43
DEX mai stie altcineva alte definitii?
CIRCUMFERÍNȚÃ, circumferințe, s.f. 1. Curbã planã închisã, ale cãrei puncte sunt egal depãrtate de un punct fix, numit centru; cerc; lungimea unui cerc. 2. Linie împrejmuitoare a unui corp, a unui loc în formã (relativ) rotundã; lungime a conturului unui corp. [Var.: circomferínțã s.f.] – Din lat. circumferentia, fr. circonférence.
coanavulpe
Postat pe 12 Februarie 2014 22:54
INSA MULTI CONFUNDA CIRCUMFERINTA CU DIAMETRUL(LATIMEA)...PT A CALULA DIAMETRUL TREB MAI INTAI SA CUNOTI CIRCUMFERINTA
athos_007
Postat pe 12 Februarie 2014 23:27
La topicul asta avem ora de mate, la altul ora de fizica...

Bun asa!
Viorica_Ecaterina
Postat pe 13 Februarie 2014 07:04
numa femei pardon barbati sexy pe topicul asta!!
kiss_my_ass
Postat pe 13 Februarie 2014 10:18
,,,si cu vio rica
INTELIGENTUL_FOARTE_INTELIGENT
Postat pe 13 Februarie 2014 10:19

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Ma minte sau nu??? 15 De la: Biank_kudika 17 Septembrie 2010 15:58
Povestea Adelinei si Loredanei 2 De la: piscolino 19 August 2011 12:41
castiga un Opel Corsa insriete si tu in concurs 1 De la: kudika060690 19 Iulie 2010 23:45
Tranzactii Forex 1 De la: Gabriella_Bizzy 4 Aprilie 2012 16:58
Water Park detalii va rog frumos 1 De la: Deeliaaaa 27 Iulie 2011 13:43