Setari Cookie-uri

IUBITA MEA NU POATE AJUGE LA ORGASM

http://www.filmedocumentare.com/orgasmul-feminin/


Filmuletul e pt.prietena ta. Si spune-i sa isi exploreze singura corpul. O femeie care se cunoaste stie ce sa ceara.Sper sa intelegi mesajul.....nu pot scrie prea detaliat, mai sunt si copii pe forum.
GHEISA_
Postat pe 8 Februarie 2014 22:09
Preludiul vostru consta numai in mangaieri si saruturi pe gura ?!!! Pen'ca numai asheeeeeeeeeeea...nu va avea in veci un orgasm, bro'!
rondina
Postat pe 8 Februarie 2014 22:11
De la: GHEISA_, la data 2014-02-08 22:09:14http://www.filmedocumentare.com/orgasmul-feminin/


Filmuletul e pt.prietena ta. Si spune-i sa isi exploreze singura corpul. O femeie care se cunoaste stie ce sa ceara.Sper sa intelegi mesajul.....nu pot scrie prea detaliat, mai sunt si copii pe forum.
multumesc mult si ma bucur ca sunt si pers ca tine pe acest forum ..pentru restul peroanelor imi cer scz de limbaj dar asta se intampla cand intervine un dobitok frustrat in discutie
ovidiu88
Postat pe 8 Februarie 2014 22:11
De la: rondina, la data 2014-02-08 22:11:33Preludiul vostru consta numai in mangaieri si saruturi pe gura ?!!! Pen'ca numai asheeeeeeeeeeea...nu va avea in veci un orgasm, bro'!
nu rodina consta in mult mai mult de atat
ovidiu88
Postat pe 8 Februarie 2014 22:12
rondina scz :)
ovidiu88
Postat pe 8 Februarie 2014 22:14
De la: rondina, la data 2014-02-08 22:11:33Preludiul vostru consta numai in mangaieri si saruturi pe gura ?!!! Pen'ca numai asheeeeeeeeeeea...nu va avea in veci un orgasm, bro'!
Tre' si palme peste cur ca sa mearga treaba
Omnia vincit amor !
INTELIGENTUL-INTELIGENT
Postat pe 8 Februarie 2014 22:20
De la: kudika_954745, la data 2014-02-08 22:12:46
De la: rondina, la data 2014-02-08 22:11:33Preludiul vostru consta numai in mangaieri si saruturi pe gura ?!!! Pen'ca numai asheeeeeeeeeeea...nu va avea in veci un orgasm, bro'!
nu rodina consta in mult mai mult de atat

Nu se simte in largul ei cu ceea ce "ii faci" ca si preludiu, nu este "genul"...sau (sa ma ierti) esti tu nepriceput? Mi se pare lipsit de sens faptul ca-ti pierzi timpul pe un astfel de site, cand acum ai posibilitatea sa explorezi sfantul "goagãl" si sa te documentezi din lucrari scrise de medici de specialitate....insa, daca intre voi nu exista comunicare iar ea este genul de pudica frustrata si rusinata pana si de propria-i umbra...n-ai ce-i face! Anyway bro'...iti urez succes!
rondina
Postat pe 8 Februarie 2014 22:20
De la: INTELIGENTUL-INTELIGENT, la data 2014-02-08 22:20:11
De la: rondina, la data 2014-02-08 22:11:33Preludiul vostru consta numai in mangaieri si saruturi pe gura ?!!! Pen'ca numai asheeeeeeeeeeea...nu va avea in veci un orgasm, bro'!
Tre' si palme peste cur ca sa mearga treaba
Omnia vincit amor !

Buuuuuei...logicãly ca omnia vincit amor, cum altfel?
rondina
Postat pe 8 Februarie 2014 22:21
De la: rondina, la data 2014-02-08 22:21:34
De la: INTELIGENTUL-INTELIGENT, la data 2014-02-08 22:20:11
De la: rondina, la data 2014-02-08 22:11:33Preludiul vostru consta numai in mangaieri si saruturi pe gura ?!!! Pen'ca numai asheeeeeeeeeeea...nu va avea in veci un orgasm, bro'!
Tre' si palme peste cur ca sa mearga treaba
Omnia vincit amor !

Buuuuuei...logicãly ca omnia vincit amor, cum altfel?
Rondino,nu vezi ca papagalul dobitoc isi cauta proaste sa il creada,,,palmella nesatisfacuta de lingura de 15,se apropie casatoria,,,el e satisfacut de Palmella,,,sau de Emanuella,,,sau de amandoua
Cum altfel ?
Omnia vincit omor
INTELIGENTUL-INTELIGENT
Postat pe 8 Februarie 2014 22:36
De la: angelo_micnegrusiurat, la data 2014-02-08 20:22:35
De la: Hebe_13, la data 2014-02-08 17:35:05
De la: kudika_954745, la data 2014-02-08 17:32:00
De la: Hebe_13, la data 2014-02-08 17:28:30
De la: kudika_954745, la data 2014-02-08 17:26:44
De la: Hebe_13, la data 2014-02-08 17:25:27
De la: kudika_954745, la data 2014-02-08 17:21:50mei circumferinta nu este diametru sau latime poate asa intelegi si tu intra pe net si vezi ce este circumferinta


Am zis ceva de diametru?
Oricum ar fi , se pare ca nu ai succes!
Poate o intrebi si pe ce si-ar dori in pat de la tine.Poate asa afli ce i-ar place si ajungi unde iti doresti.
pana sa ajung aici am incercat si asta sa stii


Da'te-ai gandit ca poate sunt la ea niste cauze de nu se intampla?
O statistica spunea ca marea majoritate a femeilor pana la 30-35 de ani nu au nici un orgasm.Si nu din vina barbatilor.
stiu toate astea,stiu ca unele femei intanpina dificultati in aceasta privinta doar ca eu nu fac parte sa zic din categoria de barbati ca nu ii intereseaza eu unul vreau ca ea sa fie bine si am toata rabdarea necesara cu ea. am intrat pe acest forum pentru a ma documenta mai mult pentru ca o iubesc si vreau sa fie fericita


Da, e de apreciat atitudinea ta, ca iti pasa.
Cred ca doar experimentand cu ea tot felul de lucruri excitante o sa ajungi sa reusesti s-o satisfaci.nu cred ca exista vreo reteta in acest sens.


exerseaza taica...inca 5-6 ani


Micutule, nu fi rau!
Eu mi-s vulpe batrana stiu ce am de facut!
Arno_28
Postat pe 8 Februarie 2014 23:14
mie mila de tine frustartule si sincer te compatimesc asta e vinovat nu sunt eu ci mama ta asa ca nu iti mai varsa frustrarea pe altii ca nu altii sunt de vina ca esti minuscul ...mergi mai departe fi increzator...ca doar stii vb aia,,SPERANTA MOARE ULTIMA...SI TU O DATA CU EA,,
ovidiu88
Postat pe 9 Februarie 2014 00:21
Naja
criszoe
Postat pe 9 Februarie 2014 02:40
De la: criszoe, la data 2014-02-09 02:40:49Naja
ce inseamna naja?sincer nu stiu
ovidiu88
Postat pe 9 Februarie 2014 02:49
sper sa nu mai primesc mesaje de prost cust de la toti frustratii e straniu ca intri pe un forum pui o intrebare si in loc de raspunsuri se ajunge la mistouri ...dar de fapt astia sunt romanii din nefericire sunt prea putine persoane capabile sa vb un subiect fara a face mistouri de prost gust
ovidiu88
Postat pe 9 Februarie 2014 02:51
De la: kudika_954745, la data 2014-02-09 02:51:40sper sa nu mai primesc mesaje de prost cust de la toti frustratii e straniu ca intri pe un forum pui o intrebare si in loc de raspunsuri se ajunge la mistouri ...dar de fapt astia sunt romanii din nefericire sunt prea putine persoane capabile sa vb un subiect fara a face mistouri de prost gust

ASA ESTE MARE DREPTATE AI
kudika_954861
Postat pe 9 Februarie 2014 03:18
De la: kudika_954861, la data 2014-02-09 03:18:17
De la: kudika_954745, la data 2014-02-09 02:51:40sper sa nu mai primesc mesaje de prost cust de la toti frustratii e straniu ca intri pe un forum pui o intrebare si in loc de raspunsuri se ajunge la mistouri ...dar de fapt astia sunt romanii din nefericire sunt prea putine persoane capabile sa vb un subiect fara a face mistouri de prost gust

ASA ESTE MARE DREPTATE AI
asta e din nefericire se pare ca frustrarile unora sunt la cote inimaginabile si se apuca sa jicneasca din senin doar de dragu de a o face si asta deoarece ii roade ceva
ovidiu88
Postat pe 9 Februarie 2014 03:25
Cred ca esti prea "sincer"....Ai auzit de pudoare? Stii de ce se numeste INTIMITATE? Iubirea vietii tale trebuie sa mearga la doctor. PUNCT.
Pe de alta parte sunt impotriva violentei de limbaj...Cam multi mitocani pe aici. Sub adapostul unui nume fictiv scriu ca niste golani...Mai puneti mana si pe... carte, baieti! Cizelati-va! E un mare risc daca nu o faceti... Ajungeti la stadiu de maimuta...
Titita4
Postat pe 9 Februarie 2014 11:18
Si asta Sosuhno4 o fi numele tau adevarat
Dar unde ai fost botezata,in cotetul de gaini ? ,,,ca asa arati
Stai linistita,fa,nu o sa ajungem niciodata la stadiul tau
INTELIGENTUL-INTELIGENT
Postat pe 9 Februarie 2014 11:51
De la: Sosuhno4, la data 2014-02-09 11:18:58Cred ca esti prea "sincer"....Ai auzit de pudoare? Stii de ce se numeste INTIMITATE? Iubirea vietii tale trebuie sa mearga la doctor. PUNCT.
Pe de alta parte sunt impotriva violentei de limbaj...Cam multi mitocani pe aici. Sub adapostul unui nume fictiv scriu ca niste golani...Mai puneti mana si pe... carte, baieti! Cizelati-va! E un mare risc daca nu o faceti... Ajungeti la stadiu de maimuta...


Bravo!
Viorica_Ecaterina
Postat pe 9 Februarie 2014 12:14
De la: Hebe_13, la data 2014-02-08 17:19:31
De la: kudika_954745, la data 2014-02-08 07:07:23SUNT INTR-O RELATIE DE 3 ANI DE ZILE CU PRIETENA MEA CARE ANUL ACESTA SE VA TERMINA CU O CASATORIE TINS A MENTIONEZ CA O IUBESC FOARTE MULT INSA CEVA NU MERGE INTRE NOI....mai pe scurt ea nu a avut niciodata orgasm si cand spun niciodata ma refer ca nu la avut chiar deloc,eu fiind 1 partener din viata eii,aceasta problema ma macina de mult eu pana acum nu am avut probleme de acest gen si ma consider din punct de vedere sexual ok..am un penis de 18 cm lungime si o circumferinta de aproximativ 15.5 cm in timpul actului sexual ea se simte foarte bine ii place si mereu vrea sa fac dragoste cu ea insa degeaba si sincer nu stiu ce sa fac si cum sa mai incerc sa o pot duce pe culmile fericirii,pentru mine este foarte important ca ea sa fie fericita si sincer ma doare ca inca nu a ajuns sa fie pe deplin fericita cu mine nu stiu ce sa fac va rog ajutati-ma


Dimensiunile alea nu inseamna nimic daca nu stii ce sa faci cu ele.Mai sunt si alte metode s-o ridici la cer, pune si tu mana pe ocarte sau gugaleste putin , ca nu-i vreo mare filozofie.
Ia stai!!18 cu 15.5?
Da ce ai vreun cub intre paranteze?
daca e in colturi de aia biata fata nu reactioneaza bine.


Viorica_Ecaterina
Postat pe 9 Februarie 2014 12:16
De la: Viorica_Vio, la data 2014-02-09 12:14:01
De la: Sosuhno4, la data 2014-02-09 11:18:58Cred ca esti prea "sincer"....Ai auzit de pudoare? Stii de ce se numeste INTIMITATE? Iubirea vietii tale trebuie sa mearga la doctor. PUNCT.
Pe de alta parte sunt impotriva violentei de limbaj...Cam multi mitocani pe aici. Sub adapostul unui nume fictiv scriu ca niste golani...Mai puneti mana si pe... carte, baieti! Cizelati-va! E un mare risc daca nu o faceti... Ajungeti la stadiu de maimuta...


Bravo!
Cine se aseamana se aduna
INTELIGENTUL-INTELIGENT
Postat pe 9 Februarie 2014 12:27
Si atunci, tu ce naiba cauti printre noi ?
GHEISA_
Postat pe 9 Februarie 2014 12:46
Heeeeeeeey, baieti, chill out...linistiti-va naibilui! De ieri seara tot cu d'astea va gasesc? Pffffffuuuuai, intru si eu sa socializez cu prietenii p'acilea si nu pot de voi, se poa' ????
Seara buna lumeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!! Pupicei dulcinei 2 all!
rondina
Postat pe 9 Februarie 2014 17:23
Cel mai destept cedeaza in intelepciunea populara, in ordinea relevantei si a calitatii. ... Cel ce zambeste in loc sa "urle", este intotdeauna cel mai puternic si cel mai potent din toate punctele de vedere!
Fcae-ti cum credeti insa...se vede si se percepe tare urat dinafara, din partea amandurora acest "dialod" neanderthalian!
Seara buna!
rondina
Postat pe 9 Februarie 2014 18:02
De la: rondina, la data 2014-02-09 18:02:45Cel mai destept cedeaza in intelepciunea populara, in ordinea relevantei si a calitatii. ... Cel ce zambeste in loc sa "urle", este intotdeauna cel mai puternic si cel mai potent din toate punctele de vedere!
Fcae-ti cum credeti insa...se vede si se percepe tare urat dinafara, din partea amandurora acest "dialod" neanderthalian!
Seara buna!

*faceti
rondina
Postat pe 9 Februarie 2014 18:03
De la: rondina, la data 2014-02-09 18:02:45Cel mai destept cedeaza in intelepciunea populara, in ordinea relevantei si a calitatii. ... Cel ce zambeste in loc sa "urle", este intotdeauna cel mai puternic si cel mai potent din toate punctele de vedere!
Fcae-ti cum credeti insa...se vede si se percepe tare urat dinafara, din partea amandurora acest "dialod" neanderthalian!
Seara buna!
ai dreptate insa eu am un mik mare defect nu suport prostia ddar am sa incerc sa nu mai spun nimik pt ca realizez ca prostului ii poti face orice la final tot prost ramane asa ca il las in plata domnului
ovidiu88
Postat pe 9 Februarie 2014 18:05
Am vazut zilele trecute motto-ol colegei noastre, My Self. Imi place la nebunie : Este o adevãratã provocare sã nu te lasi contaminat de urâțenia si rãutatea unora... dar si satisfacția reusitei este pe mãsurã!!!

GHEISA_
Postat pe 9 Februarie 2014 18:32
Sentimentul de emulatie si invidia nu se intalnesc decat la persoanele cu aceeasi ocupatie, cu aceleasi talente si de aceeasi categorie sociala. Mestesugarii cei mai prosti sunt cei mai rosi de invidie.
ovidiu88
Postat pe 9 Februarie 2014 19:12
De la: GHEISA_, la data 2014-02-09 18:32:39Am vazut zilele trecute motto-ol colegei noastre, My Self. Imi place la nebunie : Este o adevãratã provocare sã nu te lasi contaminat de urâțenia si rãutatea unora... dar si satisfacția reusitei este pe mãsurã!!!



Da, rezultatul satisfacției chiar este pe mãsurã, pentru cã, cu timpul, am învãțat sã mã protejez de toate rãutãțile celor de aici... Acestea trec pe lângã mine, pentru cã sunt protejatã de un glob de sticlã imaginar... prin care nu poate pãtrunde nimic rãu. Mi-am luat aceastã mãsurã de protecþie, nu din teamã, ci din respect faþã de persoana mea. Pentru cã un om care se respectã, nu lasã pe nimeni sã îl rãneascã sau sã îl atingã cu lucruri urâte ºi nu permite nimãnui sã-i spunã sau sã decidã cine e, cum e, ce poate ºi ce meritã. Pentru cã un om care se iubeºte se protejeazã de noroiul cu care unii useri vor încerca sã îl murdãreascã și nu-i va lãsa pe alții sã-i decidã starea sufleteascã. Un om care se respectã ºi un om care se iubeºte îºi preþuieºte sufletul ºi nu lasã nimic urât ºi rãu sã îl invadeze și sã îl degradeze.
Da, știu, vor exista ºi oameni incapabili sã mã cunoascã, oameni grãbiþi ºi superficiali, oameni care mã vor urî degeaba... Nici mãcar nu voi spune despre aceºti oameni cã sunt rai... poate cã nu sunt rai, poate cã doar au uitat sã fie buni. Poate cã au fost rãniþi de alte persoane care i-au fãcut sã îºi piardã încrederea în toþi oamenii... sau poate cã duc lupte interioare grele, care le stricã bucuria vieþii... Poate cã sufletele lor au fost atât de încãrcate de noroi, încât aceºtia nu mai pot vedea limpede... Poate cã au nevoie de timp, de rãbdare ºi de iubire... cine ºtie?
Eu mã voi proteja de tot ceea ce ar putea sã-i facã rãu sufletului meu. Iar din globul meu de sticlã, voi vedea doar lumea frumoasã... Doar acestea mã pot atinge!!

Gheisa, !
_MySelf_
Postat pe 9 Februarie 2014 21:16
Învãtaþi sã vã protejaþi de orice ar putea sã vã strice bucuria de a trãi și de la orice ar putea sã vã abatã de la calea corectã și de la calitatea de om!!!
_MySelf_
Postat pe 9 Februarie 2014 21:19

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
zepter 15 De la: BEL_AMY1 18 Ianuarie 2011 16:25
seara buna 106 De la: kudika_nikole 7 Ianuarie 2012 00:49
Ce face-ti de Halloween ? 14 De la: Anca_MakeUpArtist 9 Noiembrie 2014 07:42
buna 11 De la: nicegirl 8 Iunie 2013 07:59
Cazare Berceni 1 De la: Aiana_Dinu 22 Septembrie 2010 16:27