Setari Cookie-uri

AMANT

buna seara,femeie o data ce ti-ai desconsiderat omul,ce barbat mai este el pentru tine?sau ce femeie mai poti fi tu pentru el?de respect ai auzit si tu? de incredere ai auzit?de comunicare ai auzit?NU.daca tu te simti o femeie nefericita ,nesatisfacuta si nemultummita de ceea ce ti-a oferit viata pina acum,de ce nu divortezi?este mult mai onest pentru tine si ai sa vezi si tu cum te vei simti ca femeie devalorizata ,inainte sa il devalorizezi pe acel omn!du-te tu traieste-ti viata cum crezi si simti de cuviinta si lasa-l pe el sa aleaga singur pentru el,nu te tine nimeni intr-o relatie cu forta,dragoste scu sila nu se poate,este clar ca nu il iubesti ,nu il respecti ca barbat,,nu te respecti pe tine ca femeie si mama,si niici familia nu ti-o respecti,atunci fii corecta si lasa-l pe el sa isi refca viata cu o alta femeie care sa il merite,asa cum este el pentru tine,prost,desconsiderat si cu multele gereseli pe care le-a facut fata de tine si familie,caci tu este clar ca nu il meriti ,asa cum este el,faptul consumat nu mai ai cei face,alta solutie onesta pentru voi este separarea cat mai curand posibil,daca tu nu ai reusit sa il iubesti cat sunteti impreuna,oare cat timp iti va lua de acum in colo sa incepi sa il iubesti?nu ai sa il mai poti iubi niciodata,iti va ramine optiunea de compromis,conditionarea si acceptarea,adica iti dau imi dai,si atunci sa vezi fericire pe capultau,bubui de fericire ,dai pe diun afara ,ai sa fii cea mai fericita femeie de pe pamant,nu te va mai respecta pentru ca nu va mai putea simti sa te respecte omul tau,amindoi poate veti accepta impacarea ,care nu este decat inceputul finalului!GANDITI IMPREUNA un sfat omenesc spun eu!traiti-va viata separat si separandu-va!!!!!!!!!!.
kudika_928363
Postat pe 22 Mai 2014 22:38
Ce pot spune?Mi am asumat fapta si judecata voastra atunci cand am scris aici,eu insami judecand adulterul si persoanele adulterine pana cand s-a intamplat,dar OAMENI BUNI ATI CITIT??AVEM UN COPIL DORIT SI IUBIT,MICUT,CUM CREDETI CA POT DIVORTA ACUM???Sunt o mama buna,o sotie la fel de buna,nu intarzii de la servici,fac mancare,curat,sunt o gazda ideala,imi petrec timpul (atat cat poate sotul) cu familia,avem prieteni,frati,parinti,totul e minunat pentru cei din afara si pentru sotul meu,nu ne jignim,nu suntem violenti,ne respectam chiar f mult,voi ce credeti ca un adulter sau adulterina se comporta necivilizat sau golaneste?Ce n-ati inteles?Sotul meu nu doreste comunicare,pentru el viata este perfecta,am intalnit acest barbat fara sa-mi propun,s-a intamplat,se intampla si tocmai pentru a nu mi rani familia,raman in aceasta casnicie perfecta si invidiata de multi.Dar nu este..iar sotul meu nu vrea sa inteleaga sau sa asculte si am incercat sa i spun in toate modurile posibile..Eu cand aud ca nu-mi respect sotul si copilul ma minunez ce dogme pot emite oamenii,tampite ca de altfel..nu- mi respectam sotul daca il faceam sa sufere,daca eram grosolana,il jigneam prin cuvinte si gesturi,sau divortam pur si simplu..dar tocmai ca il respect,ca mi respect familia raman in aceasta casnicie.Eu am cerut un cu totul alt sfat,stiu,sunt multi care se considera indreptatiti de viata sa arunce cu piatra,sa judece si sa emita silogisme,ipoteze sau concluzii,unii nici macar nu sunt casatoriti,dar mi-am asumat judecata,dar prea aberati si filosofati cand viata este viata si nu judecati pe baza neexperientei.
kudika_963330
Postat pe 28 Mai 2014 22:17
De la: kudika_963330, la data 2014-05-28 22:17:39Ce pot spune?Mi am asumat fapta si judecata voastra atunci cand am scris aici,eu insami judecand adulterul si persoanele adulterine pana cand s-a intamplat,dar OAMENI BUNI ATI CITIT??AVEM UN COPIL DORIT SI IUBIT,MICUT,CUM CREDETI CA POT DIVORTA ACUM???Sunt o mama buna,o sotie la fel de buna,nu intarzii de la servici,fac mancare,curat,sunt o gazda ideala,imi petrec timpul (atat cat poate sotul) cu familia,avem prieteni,frati,parinti,totul e minunat pentru cei din afara si pentru sotul meu,nu ne jignim,nu suntem violenti,ne respectam chiar f mult,voi ce credeti ca un adulter sau adulterina se comporta necivilizat sau golaneste?Ce n-ati inteles?Sotul meu nu doreste comunicare,pentru el viata este perfecta,am intalnit acest barbat fara sa-mi propun,s-a intamplat,se intampla si tocmai pentru a nu mi rani familia,raman in aceasta casnicie perfecta si invidiata de multi.Dar nu este..iar sotul meu nu vrea sa inteleaga sau sa asculte si am incercat sa i spun in toate modurile posibile..Eu cand aud ca nu-mi respect sotul si copilul ma minunez ce dogme pot emite oamenii,tampite ca de altfel..nu- mi respectam sotul daca il faceam sa sufere,daca eram grosolana,il jigneam prin cuvinte si gesturi,sau divortam pur si simplu..dar tocmai ca il respect,ca mi respect familia raman in aceasta casnicie.Eu am cerut un cu totul alt sfat,stiu,sunt multi care se considera indreptatiti de viata sa arunce cu piatra,sa judece si sa emita silogisme,ipoteze sau concluzii,unii nici macar nu sunt casatoriti,dar mi-am asumat judecata,dar prea aberati si filosofati cand viata este viata si nu judecati pe baza neexperientei.


Vaai ce te mai "minunezi tu ...ce dogme pot emite oamenii "..""dar tocmai daca nu-mi respecatm sotul il faceam sa sufere "...."" pff

De aceea ti-ai facut amant din respect pt sotul tau ,sa nu-l faci sa sufere.....
Esti o t...f buna de gura si rea cor...si cum sa-si permita cineva sa te judece vaai ca de esti o "doamna"...printre t.....e ca tine .
-Iulya
Postat pe 28 Mai 2014 23:39
Exista atatea femei care au apelat la divort in momentul in care casnicia nu a mai fost sa fie , si nu si-au mai gasit atatea scuze , si-au luat copii si i-au crescut si educat singure ...in timp gasindu-si o pereche si intemeindu-si o familie .
Asa procedeaza o femeie serioasa si la locul ei !!!
Femei care se respecta pe ele insasi si isi iubesc copii !!
Nu-si cauta scuze , facandu-si amant !


Dar tu nu poti accepta o astfel de "Dogma" pt ca nu stii ce este respectul fata de tine ca femeie !

-Iulya
Postat pe 29 Mai 2014 00:01
De la: kudika_950728, la data 2014-04-30 22:25:36
am fooarte concret de spus,si ai inteles gresit,,adica nu ai inteles nimic ca daca intelegeai iti vedeai de barbatul tau si daca nu mergea si aveai motiv de divort divortai si nu ti gaseai altu cu alta famiulie in spate,,,nu eu iti fac morala ca de gresit tooti gresim da sa venim sa intrebam daca ne mai si iubeste cel cu care inselam si il facem sa insele e penibil deci asa cum ti am zis culcate si la trezire spera sa te trezesti cu adevarat



Daca cumva as fi cunuscut un barbat ca tine(asta daca esti barbat) cu siguranta, analizand felul tau de a gandi si a judeca pe altii, mi-as face nu unul, ci vreo 2-3 amanti in acelasi timp


De la: Radu_Cristian_1, la data 2014-05-01 13:21:20
Daca tot ati calcat pe bec.
Daca va simtiti bine impruna si sunteti capabili sa fiti discreti.
Daca cei de acasa primesc in continuare atentia cuvenita.
Daca, daca, daca ....
Daca suteti capabili sa nu aduceti suferinta nimanui prin ceea ce faceti.
Cred ca puteti sa tratati adulterul acesta ca un fel de terapie balneoclimaterica facuta cu scopul de a incarca din cand in cand bateriile pentru a functiona in parametrii normali in restul zilelor.

In conditiile astea in care diferenta de varsta dintre voi este destul de mare, ambii sunteti casatoriti si cu copii cred ca divortul nu este solutia cea mai indicata.
Mai devreme sau mai tarziu va veti plictisi unul de celalat si ranile laste in urma in urma unui divort este posibil sa agraveze si mai mult relatiile dintre voi.
Numai vreau sa pomenesc de diferentele care vor aparea in plan emotional in clipa in care amandoi veti fi liberi si nu va mai exista sentimentul de vinovatie pe care il simtiti in prezent. Sentimentul acesta de vina iti amplifica toate trairile si din acest motiv ai inceput sa te gandesti la sentimentele amantului mai serios decat la inceputul relatiei.
Eu consider ca numai e ok daca esti preocupata de sentimentele amantului.
Iti risti familia si mai ales echilibrul psihic al prorpiului copil.
Cine crezi ca va suferi cel mai mult in situatia in care copilul va afla ca mama sa se culca cu un alt barbat in loc sa o faca cu tatal natural?
Numai pomenesc de riscul de a fi indepartata de copil daca sotul tau are un avocat mai bun si nimereste un judecator care nu agreaza mamele adultere.
Foloseste-te de aceasta conjunctura atat cat iti e bine si nu complica atmosfera din familie.
Poate ca iti vei acorda timp de gandire ca sa gasesti raspuns si la intrebarea legata de motivele care au dus la racirea relatiei dintre tine si sotul tau. In general vina apartine ambelor parti.


Este exact ceea ce am gandit si eu si acelasi sfat i l-as da. Da, poate aceasta aventura nu va face decat sa cimenteze un pic mai tarziu familiile voastre. E o mica bucla in linia vietii tale, bucla care se va inchide mai dev reme sau mai tarziu

Fi cat mai discreta, bucura-te de ce ai acum, traieste clipa..si, si ..pastreaza-t familia!!! :)
Iulia_Mazilu_1
Postat pe 29 Mai 2014 20:01
De la: Iulia_Mazilu_1, la data 2014-05-29 20:01:01
De la: kudika_950728, la data 2014-04-30 22:25:36
am fooarte concret de spus,si ai inteles gresit,,adica nu ai inteles nimic ca daca intelegeai iti vedeai de barbatul tau si daca nu mergea si aveai motiv de divort divortai si nu ti gaseai altu cu alta famiulie in spate,,,nu eu iti fac morala ca de gresit tooti gresim da sa venim sa intrebam daca ne mai si iubeste cel cu care inselam si il facem sa insele e penibil deci asa cum ti am zis culcate si la trezire spera sa te trezesti cu adevarat



Daca cumva as fi cunuscut un barbat ca tine(asta daca esti barbat) cu siguranta, analizand felul tau de a gandi si a judeca pe altii, mi-as face nu unul, ci vreo 2-3 amanti in acelasi timp


De la: Radu_Cristian_1, la data 2014-05-01 13:21:20
Daca tot ati calcat pe bec.
Daca va simtiti bine impruna si sunteti capabili sa fiti discreti.
Daca cei de acasa primesc in continuare atentia cuvenita.
Daca, daca, daca ....
Daca suteti capabili sa nu aduceti suferinta nimanui prin ceea ce faceti.
Cred ca puteti sa tratati adulterul acesta ca un fel de terapie balneoclimaterica facuta cu scopul de a incarca din cand in cand bateriile pentru a functiona in parametrii normali in restul zilelor.

In conditiile astea in care diferenta de varsta dintre voi este destul de mare, ambii sunteti casatoriti si cu copii cred ca divortul nu este solutia cea mai indicata.
Mai devreme sau mai tarziu va veti plictisi unul de celalat si ranile laste in urma in urma unui divort este posibil sa agraveze si mai mult relatiile dintre voi.
Numai vreau sa pomenesc de diferentele care vor aparea in plan emotional in clipa in care amandoi veti fi liberi si nu va mai exista sentimentul de vinovatie pe care il simtiti in prezent. Sentimentul acesta de vina iti amplifica toate trairile si din acest motiv ai inceput sa te gandesti la sentimentele amantului mai serios decat la inceputul relatiei.
Eu consider ca numai e ok daca esti preocupata de sentimentele amantului.
Iti risti familia si mai ales echilibrul psihic al prorpiului copil.
Cine crezi ca va suferi cel mai mult in situatia in care copilul va afla ca mama sa se culca cu un alt barbat in loc sa o faca cu tatal natural?
Numai pomenesc de riscul de a fi indepartata de copil daca sotul tau are un avocat mai bun si nimereste un judecator care nu agreaza mamele adultere.
Foloseste-te de aceasta conjunctura atat cat iti e bine si nu complica atmosfera din familie.
Poate ca iti vei acorda timp de gandire ca sa gasesti raspuns si la intrebarea legata de motivele care au dus la racirea relatiei dintre tine si sotul tau. In general vina apartine ambelor parti.


Este exact ceea ce am gandit si eu si acelasi sfat i l-as da. Da, poate aceasta aventura nu va face decat sa cimenteze un pic mai tarziu familiile voastre. E o mica bucla in linia vietii tale, bucla care se va inchide mai dev reme sau mai tarziu

Fi cat mai discreta, bucura-te de ce ai acum, traieste clipa..si, si ..pastreaza-t familia!!! :)



o mica bucla,,esti penibila
kudika_950728
Postat pe 29 Mai 2014 20:09
cordeste te cu vreo 4 5 insi mazilito ca o mica bucla sa ti cimentezi relatia cu sotul
kudika_950728
Postat pe 29 Mai 2014 20:13
De la: kudika_950728, la data 2014-05-29 20:09:25
o mica bucla,,esti penibila


..esti genul de forumist care trebuie ignorat..dar..fara unul ca tine ar fi forumurile cam goale
Iulia_Mazilu_1
Postat pe 29 Mai 2014 20:13
asa este,,iar tu ai putea sa te cordesti in voie sa ti cimentezi relatia ignorandu ti sotul
kudika_950728
Postat pe 29 Mai 2014 20:20
Mai femeie ,noi sincer am scris ca te intelegem ca te-ai indragostit,dar serios vorbind sentimentele pot fi controlate, normal cand te indragaostesti te simti numai a lui,acela e respectul,ca femeie obisnuita nu ai facut nimic mai mult decat ar fi trebuit sa probezi un alt barbat decat sotul tau,este clar ca nu stii ce inseamna RESPECTUL,si posibil omul tau de se complace in asemenea situatie,separandu-va dai amaindoi dovada de respect tu femeie si el de barbat,daca lui ai place umilinta este numai si numai alegerea lui,ce o sa faceti daca alegeti sa ramaneti impreuna? aveti sa va furati caciula unul celuilalt,cu lipsa de respect,incredere zero,si cu certuri imprevizibile acolo unde situatia o va cere,aceea nu este familie,copila ta are sa i se transmita in permanenta starile tale de nefericire si nu se va obisnui cu ele,va creste cu ele,va prelua din comportamentul vostru ca educatie si este posibil ca ea in viitor sa repete greselile de familie,si el ca barbat ce deductie iti faci tu,atata timp in care el calca stramb cu tine?mai probabil ,nu are sa isi lase sotia ,ca omului ai convine sa aiba o femeie de rezerva,sau poate ca norocul prostului sa aleaga pe tine ca partenera de viata,dar totul depinde de situatia creata de voi,ganditi foarte bine,chiar daca tu te simti bine cu el acum,peste 6 luni ai sa iti dai seama ca femeie cat de bun este la pat,caci o calitate buna ca sexul ,nu va compensa deloc o alta calitate buna,respect incredere,comunicare si sinceritate,este nevoie de timp si la tine,tu ai toata viat de acum inainte,esti tanara poate pe deasupra si frumoasa,dar asta nu inseamna ca ai dreptul sa desconsideri omul,tu functionezi ca femeie pe baza simtului,de aceea ai ajuns fara sa vrei in aceasta situatie,dar puneti inca o data simtul la munca si citeste bine caracterul,comportamentul,personalitatea acelui amant,cum se comporta cu cei din familia lui,respectul, pe strada,tot respectul, cu femeile in general, partea finaciara ,ce este dispus sa piarda sa castige,daca a mai calcat stram si multe altele,fii atenta la ceste semne ,te vor ajuta sa ai cunosti mai devreme decat mai tarziu,acum esti bine,te simti bine,si ca sa iti dau un exemplu,o persoana dupa 7 luni de amantlaic,a sunat sa se reintoarca inapoi, iubirea ei a cam palit,asa ca tu ni ai de unde stii daca si tu vei pati la fel,pentru tine sau pentru femeia din tine,dai de ales sotului tau daca tu simti ca iti iubesti amantul,tu ai nevoie de siguranta de incredere si protectie,care amantul ti le ofera ,in schimb omul tau nu ti le mai ofera,pentru tine este gluga de coceni,sau adapost pe timp de ploaie,tu alegi,este viata ta ,ai grija si fetita ta daca o vrei neaparat,ca este posibil sa o pierzi,ai grija.daca mai doresti sa iti mai scriu sa spui!
kudika_928363
Postat pe 29 Mai 2014 23:38
Din ce citesc eu pe aici , inteleg cam asa; unele femei se casatoresc de dragul unui statut social si devin prin alegerea lor , sotii de mormoloci , apoi tot ele isi cauta amanti sau sunt gasite de amanti...traind si formand din viata lor , o bucla a minciunii...in care sunt convinsa ca nu este usor sa traiesti dar este alegerea lor ...gasindu-si apoi mii scuze care nu au nicio valoare.
Eu stiu asa , ca in momentul in care cunosc si incep o relatie cu un barbat , ma uit in primul rand la caracterul sau...sa aibe din toate cate Putin , pt a ma determina sa-l iubesc ca barbat si sa ma simt bine in prezenta lui , prin felul lui de a fi ! Nu alegi un barbat care este doar om bun...si in rest ...nu ai nimic pt el.
Gasesc depasit faptul ca o femeie care pretinde ca este si inteligenta , vine cu o intrebare de o prostie rara ! " are amantul meu sentimente fata de mine ? ..in afara sexului""......prostie este putin spus !!!!!!
Asa ca initiatoarea acestui topic si cele ca ea , sunt intr-o bucla densa de prostie din care nu au cum sa afle vreodata raspunsul intrebarii ce depaseste prostia este prostia o calitate sau un defect ? Depinde de femeie.
E o vorba...cum iti asterni , asa dormi .
-Iulya
Postat pe 29 Mai 2014 23:48
De la: kudika_963330, la data 2014-04-30 20:57:05.....si tocmai,d-aia intrebam,cum iti dai seama daca relatie e mult mai mult decat sex,daca sentimentele amantului sunt mai profunde decat atat?





si cine zice ca prostia nu doare...uite cum urla una multumeste-te cu cat iti da pana se satura de tine
-Iulya
Postat pe 30 Mai 2014 00:05
De la: -Iulya, la data 2014-05-29 23:48:59...sa aibe din toate cate Putin , pt a ma determina sa-l iubesc ca barbat si sa ma simt bine in prezenta lui , prin felul lui de a fi ! .............
.


Nu ai gusturi rele.

Putin chiar este un barbat de luat in seama.

Printre cei mai puternici barbati la ora actuala.



Radu_Cristian_1
Postat pe 30 Mai 2014 16:06
De la: Radu_Cristian_1, la data 2014-05-30 16:06:27
De la: -Iulya, la data 2014-05-29 23:48:59...sa aibe din toate cate Putin , pt a ma determina sa-l iubesc ca barbat si sa ma simt bine in prezenta lui , prin felul lui de a fi ! .............
.


Nu ai gusturi rele.

Putin chiar este un barbat de luat in seama.

Printre cei mai puternici barbati la ora actuala.




Toooooom...din toate cate putzin
Putin nu e pe gustul meu
Daa..trebuie tu sa le sucesti si sa le invartesti dupa bunul tau plac ..ca in politica ...nu stiu ce faci tu pe kudika , ca trebuia sa fii in parlament ...sau te-au dat afara bine ti-au facut
-Iulya
Postat pe 30 Mai 2014 21:32
ce-i cu umorul asta ... pe acest subiect serios !
kudika_956659
Postat pe 30 Mai 2014 22:14
De la: kudika_956659, la data 2014-05-30 22:14:52ce-i cu umorul asta ... pe acest subiect serios !

ne-am apucat de politica subiectul serios nu e de noi...ne depaseste
-Iulya
Postat pe 30 Mai 2014 22:28
clar !
kudika_956659
Postat pe 30 Mai 2014 22:33
De la: kudika_956659, la data 2014-05-30 22:33:02clar !


Esti sigura ?!!
-Iulya
Postat pe 31 Mai 2014 11:40
De la: -Iulya, la data 2014-05-30 21:32:27
De la: Radu_Cristian_1, la data 2014-05-30 16:06:27
De la: -Iulya, la data 2014-05-29 23:48:59...sa aibe din toate cate Putin , pt a ma determina sa-l iubesc ca barbat si sa ma simt bine in prezenta lui , prin felul lui de a fi ! .............
.


Nu ai gusturi rele.

Putin chiar este un barbat de luat in seama.

Printre cei mai puternici barbati la ora actuala.




Toooooom...din toate cate putzin
Putin nu e pe gustul meu
Daa..trebuie tu sa le sucesti si sa le invartesti dupa bunul tau plac ..ca in politica ...nu stiu ce faci tu pe kudika , ca trebuia sa fii in parlament ...sau te-au dat afara bine ti-au facut


Asa patesc eu cand nu folosesc ochelarii.



Nu fi suparata.
Radu_Cristian_1
Postat pe 31 Mai 2014 16:08
De la: kudika_956659, la data 2014-05-30 22:14:52ce-i cu umorul asta ... pe acest subiect serios !



Incercam sa ne mai "radem" si noi ca prea multa seriozitate ne poate face nesuferiti la un moment dat.

Radu_Cristian_1
Postat pe 31 Mai 2014 17:39
De la: Radu_Cristian_1, la data 2014-05-31 16:08:41
De la: -Iulya, la data 2014-05-30 21:32:27
De la: Radu_Cristian_1, la data 2014-05-30 16:06:27
De la: -Iulya, la data 2014-05-29 23:48:59...sa aibe din toate cate Putin , pt a ma determina sa-l iubesc ca barbat si sa ma simt bine in prezenta lui , prin felul lui de a fi ! .............
.


Nu ai gusturi rele.

Putin chiar este un barbat de luat in seama.

Printre cei mai puternici barbati la ora actuala.




Toooooom...din toate cate putzin
Putin nu e pe gustul meu
Daa..trebuie tu sa le sucesti si sa le invartesti dupa bunul tau plac ..ca in politica ...nu stiu ce faci tu pe kudika , ca trebuia sa fii in parlament ...sau te-au dat afara bine ti-au facut


Asa patesc eu cand nu folosesc ochelarii.



Nu fi suparata.


M-a zis Putin , ca ti-ai deschis florarie dar te politica nu te lasi
-Iulya
Postat pe 1 Iunie 2014 12:44
*mi-a zis*
-Iulya
Postat pe 1 Iunie 2014 12:45
De la: -Iulya, la data 2014-06-01 12:44:43
M-a zis Putin , ca ti-ai deschis florarie dar te politica nu te lasi


Nu, nu inca.


Sa-i transmiti lui Putin salutari din partea mea.

Mie nu-mi mai raspunde la telefon de cand l-am certat ca nu a gasit alta solutie pentru ridicarea moralului in Mama Rusie decat inflamarea conflictului din Ucarina.


Sunt proaspat aduse la mine la florarie.
Radu_Cristian_1
Postat pe 1 Iunie 2014 15:28
De la: Radu_Cristian_1, la data 2014-06-01 15:28:42
De la: -Iulya, la data 2014-06-01 12:44:43
M-a zis Putin , ca ti-ai deschis florarie dar te politica nu te lasi


Nu, nu inca.


Sa-i transmiti lui Putin salutari din partea mea.

Mie nu-mi mai raspunde la telefon de cand l-am certat ca nu a gasit alta solutie pentru ridicarea moralului in Mama Rusie decat inflamarea conflictului din Ucarina.


Sunt proaspat aduse la mine la florarie.

Nu-mi bat eu capul cu tine si Putin ,va descurcati voi eu imi vad de floricelele mele .
-Iulya
Postat pe 5 Iunie 2014 17:34
De la: -Iulya, la data 2014-06-05 17:34:23
De la: Radu_Cristian_1, la data 2014-06-01 15:28:42
De la: -Iulya, la data 2014-06-01 12:44:43
M-a zis Putin , ca ti-ai deschis florarie dar te politica nu te lasi


Nu, nu inca.


Sa-i transmiti lui Putin salutari din partea mea.

Mie nu-mi mai raspunde la telefon de cand l-am certat ca nu a gasit alta solutie pentru ridicarea moralului in Mama Rusie decat inflamarea conflictului din Ucarina.


Sunt proaspat aduse la mine la florarie.

Nu-mi bat eu capul cu tine si Putin ,va descurcati voi eu imi vad de floricelele mele .



SEARA PLACUTA DRAGA MEA !
kudika_956659
Postat pe 5 Iunie 2014 21:11
De la: kudika_956659, la data 2014-06-05 21:11:35
De la: -Iulya, la data 2014-06-05 17:34:23
De la: Radu_Cristian_1, la data 2014-06-01 15:28:42
De la: -Iulya, la data 2014-06-01 12:44:43
M-a zis Putin , ca ti-ai deschis florarie dar te politica nu te lasi


Nu, nu inca.


Sa-i transmiti lui Putin salutari din partea mea.

Mie nu-mi mai raspunde la telefon de cand l-am certat ca nu a gasit alta solutie pentru ridicarea moralului in Mama Rusie decat inflamarea conflictului din Ucarina.


Sunt proaspat aduse la mine la florarie.

Nu-mi bat eu capul cu tine si Putin ,va descurcati voi eu imi vad de floricelele mele .



SEARA PLACUTA DRAGA MEA !

-Iulya
Postat pe 5 Iunie 2014 22:59
De la: -Iulya, la data 2014-06-05 17:34:23
De la: Radu_Cristian_1, la data 2014-06-01 15:28:42
De la: -Iulya, la data 2014-06-01 12:44:43
M-a zis Putin , ca ti-ai deschis florarie dar te politica nu te lasi


Nu, nu inca.


Sa-i transmiti lui Putin salutari din partea mea.

Mie nu-mi mai raspunde la telefon de cand l-am certat ca nu a gasit alta solutie pentru ridicarea moralului in Mama Rusie decat inflamarea conflictului din Ucarina.


Sunt proaspat aduse la mine la florarie.

Nu-mi bat eu capul cu tine si Putin ,va descurcati voi eu imi vad de floricelele mele .




Radu_Cristian_1
Postat pe 6 Iunie 2014 15:55
De la: Radu_Cristian_1, la data 2014-06-06 15:55:25
De la: -Iulya, la data 2014-06-05 17:34:23
De la: Radu_Cristian_1, la data 2014-06-01 15:28:42
De la: -Iulya, la data 2014-06-01 12:44:43
M-a zis Putin , ca ti-ai deschis florarie dar te politica nu te lasi


Nu, nu inca.


Sa-i transmiti lui Putin salutari din partea mea.

Mie nu-mi mai raspunde la telefon de cand l-am certat ca nu a gasit alta solutie pentru ridicarea moralului in Mama Rusie decat inflamarea conflictului din Ucarina.


Sunt proaspat aduse la mine la florarie.

Nu-mi bat eu capul cu tine si Putin ,va descurcati voi eu imi vad de floricelele mele .






lasa fata in pace ca nu are nevoie de flori de la romanii
kudika_950728
Postat pe 6 Iunie 2014 16:04
De la: kudika_950728, la data 2014-06-06 16:04:13
De la: Radu_Cristian_1, la data 2014-06-06 15:55:25
De la: -Iulya, la data 2014-06-05 17:34:23
De la: Radu_Cristian_1, la data 2014-06-01 15:28:42
De la: -Iulya, la data 2014-06-01 12:44:43
M-a zis Putin , ca ti-ai deschis florarie dar te politica nu te lasi


Nu, nu inca.


Sa-i transmiti lui Putin salutari din partea mea.

Mie nu-mi mai raspunde la telefon de cand l-am certat ca nu a gasit alta solutie pentru ridicarea moralului in Mama Rusie decat inflamarea conflictului din Ucarina.


Sunt proaspat aduse la mine la florarie.

Nu-mi bat eu capul cu tine si Putin ,va descurcati voi eu imi vad de floricelele mele .






lasa fata in pace ca nu are nevoie de flori de la romanii



DAR TU CE TE BAGI ...? daca ei se tachineaza ...esti gelos
kudika_956659
Postat pe 6 Iunie 2014 16:18
De la: kudika_950728, la data 2014-06-06 16:04:13
lasa fata in pace ca nu are nevoie de flori de la romanii


Esti gelos sau ti-a scris ea un mesaj privat in care te-a rugat sa-i iei apararea.

Radu_Cristian_1
Postat pe 6 Iunie 2014 16:24

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
dati-mi un sfat va rogg 25 De la: ali_alina 30 Iunie 2009 23:26
Ce fel de iubire e necesara pentru o relatie de lunga durata? 2 De la: kudika_1034444 20 Ianuarie 2019 00:20
Acel moment cand vrei sa o dragalesti si iti povesteste de fost. 9 De la: kudika_1015877 22 August 2016 00:50
EL are 35 de ani, iar eu sunt indragostita de el si muuult mai mica 127 De la: kudika086485 12 Decembrie 2009 19:10
Ce faci atunci cand iubesti doi barbati? 117 De la: chris_marie 25 Noiembrie 2014 11:02