Setari Cookie-uri

Tatal copilului meu are un copil cu o alta femeie.

fi mai atenta de acum
kudika348475
Postat pe 21 Iulie 2014 18:11
Draga mea, s-ar putea ca acest copil sa fie norocul si fericirea ta in viata. Este normal sa te doara ceea ce ai auzit despre fostul iubit. Tu trebuie sa treci de acest impas si sa-ti vezi de viata ta, sigur vei gasi un barbat care sa te iubeasca si pe tine si pe copil. In ce-l priveste pe nenorocit, eu nu l-as lasa in pace pur si simplu. Daca face copii,sa-si asume si responsabilitatea. Deschide-i un proces de stabilire a paternitatii(inteleg ca el nu si-a recunoscut copilul)si sa il oblige si la plata pensiei de intretinere. Daca el nu te vrea pe tine, sa fie sanatos dar fata de copilul lui are obligatii. Ii datorezi asta colilului si in plus o sa-i stai ca un ghimpe in coasta toata viata.
kudika_29184
Postat pe 22 Iulie 2014 06:37
TREBUIE SA TE MATURIZEZI SI SA-TI VEZI DE VIATA TA!! EU AM FOST CASATORITA TIMP DE 10 ANI CU UNUL CU CARE AM UN COPIL SI A PLECAT CU ALTA CA NU MAI VROIA COPII SI ACUM MAI ARE ALTI COPII!!! ACUM SUNT CASATORITA CU AL DOILEA CARE ARE 2 COPII CU ALTA FEMEIE!! ASTA E VIATA!! MERG MAI DEPARTE!!! VIATA ESTE ASA CUM VINE SI TREBUIE SA O TRAIM!! ASTA E VIATA!!! NU A SPUS NIMENI CA ESTE USOARA!!! CI DOAR CA MERITA TRAITA!! VIAT ESTE ASA CUM NE-A FOST DATA DE BUNUL DUMNEZEU!! TREBUIE A O TRAIM PENTRU NOI SI COPII NOSTRII SI NU PENTRU ALTII!!...FII PUTERNICA!! NU TREBUIE SA SUFERIM PENTRU EI CACI NU MERITA!!!!!!!!
Mija_Emma_mariana_1
Postat pe 26 Iulie 2014 16:53

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
ce sa cred...ce sa fac? 7 De la: desi_desiree 26 Septembrie 2010 18:28
DE CE??? 63 De la: madalinutza_87 10 Decembrie 2008 19:02
SINCERITATE 5 De la: dydy_me 19 Mai 2009 10:59
am gresit eu? 16 De la: conteaza 11 Martie 2008 20:28
Care e cea mai frumoasa amintire pe care o aveti cu iubitul vostru? 33 De la: adrianoo33 9 Noiembrie 2009 00:10