Setari Cookie-uri

Relatii

Salut, as vrea sa va intreb ceva, incep de la inceput ca deabea am aflat si eu, prietena mea cand era mica a fost abuzata sexual de catre varu' ei care avea 8 ani si ea avea 6 ani, au avut contact sexual, m'am certat cu ea si cand aproape sa ne despartim mi'a spus despre asta si pur si simplu' am ramas socat ma distrus, parca a cazut ceru' in capu' meu, tot ceea ce vreau sa stiu, mai este ea virgina daca a avut contact sexual cand era mica ? va rog sa'mi raspunde'ti cu sinceritate si doar daca sunte'ti siguri de raspunsu' pe care'l dati, eu inca nu am avut contact sexual cu ea . Si vreau sa stiu daca e posibil sa nu mai fie virgina .
kudika_971573
Postat pe 25 Iulie 2014 20:02
De la: kudika_971573, la data 2014-07-25 20:02:15Salut, as vrea sa va intreb ceva, incep de la inceput ca deabea am aflat si eu, prietena mea cand era mica a fost abuzata sexual de catre varu' ei care avea 8 ani si ea avea 6 ani, au avut contact sexual, m'am certat cu ea si cand aproape sa ne despartim mi'a spus despre asta si pur si simplu' am ramas socat ma distrus, parca a cazut ceru' in capu' meu, tot ceea ce vreau sa stiu, mai este ea virgina daca a avut contact sexual cand era mica ? va rog sa'mi raspunde'ti cu sinceritate si doar daca sunte'ti siguri de raspunsu' pe care'l dati, eu inca nu am avut contact sexual cu ea . Si vreau sa stiu daca e posibil sa nu mai fie virgina .



Nu cred ca a fost deflorata la acea varsta!!!!Vorbim despre doi copii,care nu sunt inca dezvoltati din punct de vedere sexual!!!!Medicul va stabili starea de virginitate,daca se prezinta la un control ginecologic!!
kudika_15804
Postat pe 25 Iulie 2014 20:47
De la: kudika_971573, la data 2014-07-25 20:02:15Salut, as vrea sa va intreb ceva, incep de la inceput ca deabea am aflat si eu, prietena mea cand era mica a fost abuzata sexual de catre varu' ei care avea 8 ani si ea avea 6 ani, au avut contact sexual, m'am certat cu ea si cand aproape sa ne despartim mi'a spus despre asta si pur si simplu' am ramas socat ma distrus, parca a cazut ceru' in capu' meu, tot ceea ce vreau sa stiu, mai este ea virgina daca a avut contact sexual cand era mica ? va rog sa'mi raspunde'ti cu sinceritate si doar daca sunte'ti siguri de raspunsu' pe care'l dati, eu inca nu am avut contact sexual cu ea . Si vreau sa stiu daca e posibil sa nu mai fie virgina .


Cati ani ai , dar prietena ta ?
-Iulya
Postat pe 25 Iulie 2014 20:53

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Recoltare celule stem 1 De la: healthy009663 2 Decembrie 2009 14:47
sexul 40 De la: gbispas 21 Aprilie 2010 10:12
Nasterea prematura poate fi evaluata 3 De la: AndaBB 13 August 2010 15:08
Intarzierea Menstruatiei 1 De la: ywya_4u 8 Noiembrie 2012 19:51
Anticonceptionale 7 De la: kudika390804 29 August 2011 20:02