Setari Cookie-uri

Sunt la pamant!! Vreau sa ma ridic !!

De la: Delia-, la data 2014-08-27 19:12:17Va multumesc tare mult pentru sfaturi,,Revin si va pot spune ca ma simt muult mai bine...Incet incet imi revin..Am lasat in urma gandurile rele si melancolia si fac lucruri care ma fac pe mine sa ma simt bine cel putin pe moment..Vorbesc cu cine vreau si cu cine imi place..Iar planurile pentru viitor le las deocamdata in stand by..Mai nou exista si un mic salvator a situatiei mele care ma face s m simt bine,un baiat (nu acelasi de care am zis prima data,acel baiat este ok dar nu exista atractie si punct) insa acest baiat chiar imi place.ma simt bine cu el ma face sa rad,ma face sa ma simt frumoasa,apreciata,dragalasa imi acorda atentia pe care fostul nu a fost in stare sa mi o acorde de cand s a intors..Nu vreau momentan o relatie..dar imi place pentru moment senzatia, de aceea o sa ies cu el in continuare si cine stie ..Am hotarat sa fiu indiferenta si sa fac lucruri care imi plac si ma fac sa ma simt bine!:D Oricum mi am revenit mult,daca pana acum nu ma ridicam din pat si zaceam acum ies ,am mers la film,mananc ce vreau ce am pofta,am facut curatenie generala in casa,am energie acum..yuhuu sper la mai bine!! Va puuup :D



Hm,cam repede l-ai gasit pe acel tanar!!Ma mir de aceasta schimbare de atitudine ,pentru ca postarile tale refulau doze de dezamagire si regrete,dar,ma rog,totul depinde numai de tine!!!!Bafta in alegeri!!!!
kudika_15804
Postat pe 27 August 2014 19:23
Nu l am gasit repede..il stiam de mult...Nu am dus lipsa de admiratori niciodata..si au fost multe pers care mereu m au cautat si le am respins din motivul relatiei mele..Si nu am uitat dezamagirea,,o am inca in suflet ,doar ca nu vreau sa mi o mai exprim..mi am impus sa uit ,sa trec peste..Viata e frumosa....
Delia-
Postat pe 27 August 2014 19:32
De la: Delia-, la data 2014-08-27 19:32:21Nu l am gasit repede..il stiam de mult...Nu am dus lipsa de admiratori niciodata..si au fost multe pers care mereu m au cautat si le am respins din motivul relatiei mele..Si nu am uitat dezamagirea,,o am inca in suflet ,doar ca nu vreau sa mi o mai exprim..mi am impus sa uit ,sa trec peste..Viata e frumosa....



Buna decizie!!! Sper sa reusesti sa iti faci viata frumoasa!!!!
kudika_15804
Postat pe 27 August 2014 19:38
Deja te-ai ridicat, din moment ce ai reusit sa scrii despre aceasta mare "durere" ! Probabil ca a trecut deja o perioada de timp....Oricum, daca iti este sila si nush cum ai mai zis tu acolo sa mai cunosti un alt barbat, atunci retrage-te la o manastite sau intr-o grota, ceva....Daca-ti vei plange de mila in fata viitorului prieten, ai mari sanse sa fii lasata inainte de a incepe o relatia cu tine! Nimeni nu suporta sa i se povesteasca de ceea ce i-a facut ex-ul si sa-l aduca mereu in discutie! Numanui nu-i plac victimele, dimpotriva!
Bafta! La 24 de ani nu este atat de greu sa-ti refaci viata sentimentala!
rondina
Postat pe 27 August 2014 20:35
Ok am inteles si ideea ta,insa citeste ceea ce am scris mai sus :) Multumesc!
Delia-
Postat pe 28 August 2014 01:33
mi se pare o tampenie tot topicul.acum plangi in doua zile esti fenomenal de fericita si bine dispusa.toti baietii te cauta numai unul nu....deci nu stiu care era vinovatul dintre voi doi dar tragedia nu era asa de mare
krizantema
Postat pe 28 August 2014 09:21
Se pare ca nu ai inteles ideea...de la despartirea propiu zisa au trecut 2 sapt....si nu am zis ca sunt fericita....am zis ca incep sa mi revin si ca un motiv in plus ar fii si baiatul acesta care ma poate scoate din aceasta stare si ma simt bine cu el...Ce este asa greu??
Delia-
Postat pe 28 August 2014 20:13
ai deschis topicul de 4 zile.esti despartita de 2 sapt si defapt parca nu mai chiar asa de rau fara el.ai descoperit deodata.sa ai o relatie si o altarelatie intre timp in astia 5 ani e clarca il iubeai mult.asa cum si el vreasascape de tn
krizantema
Postat pe 29 August 2014 08:02
:)))))))) Unii degeaba au cap,nu prea il folosesc...Nu inteleg de ce mai comenteaza si isi dau cu parerea daca nu au inteles bine subiectul! O seara frumoasa!
Delia-
Postat pe 29 August 2014 18:56
eu am inteles subiectul.erai indragostita el nu te mai vrea,toata lume azice sa il lasi,ne ceri parerea degeaba pt k la fiecar ecomentariu tu aveai un raspuns contradictoriu,erai demoralizatasi un viitor compromis alaturi de el si totusi brusc parca vrei altceva
krizantema
Postat pe 29 August 2014 22:22
si inca ceva.daca nu te aprob in ceea ce ai zis tu pana acum nu inseamna ca nu am creer
krizantema
Postat pe 29 August 2014 22:23
Ma dau batuta!! :))) Da ai dreptate poate ai si tu acolo 'creer',scuze ...
Delia-
Postat pe 31 August 2014 16:01
Alta maimuta plina de tupeu care "stationeaza"cu dosul in doua luntri!
De ce va chinuiti oameni bunisa ajutati care nu are nevoie de ajutor?
Astea-s niste vaicareli penibile si puerile si peste inca o saptamana e deja la al treilea admirator.
Arno_28
Postat pe 31 August 2014 18:55

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Cum ama slabit eu? 2 De la: kudika229801 21 Mai 2011 22:17
hey, 7 De la: valy90 6 Martie 2011 00:48
Mai sunt virgina ? 64 De la: kudika_33443 20 Mai 2013 20:57
Daca doriti puteti vota! 37 De la: Titanika 11 Ianuarie 2012 15:16
haideti sa il ajutam pe bibi 1 De la: kudika069577 18 Februarie 2011 16:49