Setari Cookie-uri

Parasit de sotie pentru un alt barbat

Te contrazici in afirmatii , de la o postare la alta , NU ai un raspuns concret !
Caracterizezi si generalizezi femeia ca fiind o specie in declin !!!
Reciteste-ti postariele , si nu sunt singurele de acest gen , postate de tine !
Un BARBAT ADEVARAT ,nu generalizeaza , ci poate face diferenta intre femei !!!! Indiferent in ce epoca s-au nascut !!!
kudykkka
Postat pe 11 Octombrie 2014 18:26
De la: kudika_973641, la data 2014-10-11 18:14:31
De la: Mr_6pack, la data 2014-10-06 17:22:08Esti tare daca ai reusit sa tii o femeie alaturi timp de 15 ani, eu mai mult de cateva luni n-am reusit.Totusi nu prea inteleg cum e cu "refacutul vietii alaturi de o femeie" ca tiriac, daianu, roubini sau lucian croitoru nici ei nu cred ca inteleg "sensul economic" al femeii in viata barbatului.




"sensul economic" al femeii in viata barbatului.



Esti unicul barbat de pe pamant cu o asemenea conceptie !

Maaan , ai sa mori cu banii la saltea , singur ca un cuc si privindu-te in oglinda cat de narcisist ai fost la tinerete !

[/quote]
Voi dona toata averea asociatiilor pentru protectia animalelor pe cale de disparitie si la femei n-o sa le dau niciun sfant pentru ca si-au uitat rolul lor de fiinte monogame datatoare de viata nu catele-n cautare de "excitement" cum incearca sa ne convinga media..Mai am ceva prieteni ca mine asa ca, daca tot au reinventat femeile roata, o vor reinventa si barbatii.Eu pariez pe gentrificare.
Mr_6pack
Postat pe 11 Octombrie 2014 18:27
Ok , Mr -pack , pack...sper ca la batranete , animalele pe cale de disparitie , sa-ti ofere mangaiere si o farfurie de mancare !
Sincer , nu am vazut si nici nu am auzit , un barbat sa gandeasca si sa urasca intratata femeile !!!

Poate ca ai avut chinionul sa cunosti doar femei de moravuri usoare , probabil ca acestea sunt genul pe care le placi ! Astfel pot sa-mi explic ura ta , fata de femei !

Ori pt faptul ca suferi de un anumit sindrom ce-ti starneste ura fata de femei ...si pe acesta il pot intelege.

Realizeaza insa ca ai o varsta , si nu ai nimic de la viata , decat URA !!!!!! , care ti-a intunecat mintea !
kudykkka
Postat pe 11 Octombrie 2014 18:35
De la: kudika_973641, la data 2014-10-11 18:26:57Te contrazici in afirmatii , de la o postare la alta , NU ai un raspuns concret !
Caracterizezi si generalizezi femeia ca fiind o specie in declin !!!
Reciteste-ti postariele , si nu sunt singurele de acest gen , postate de tine !
Un BARBAT ADEVARAT ,nu generalizeaza , ci poate face diferenta intre femei !!!! Indiferent in ce epoca s-au nascut !!!

Trebuie sa-ti explic ca la gradinita?S-a umplut lumea de pitipoance, daca in urma cu 50 de ani erau o minoritate acum sunt o majoritate de peste 95%.cat timp barbatul are bani de cheltuit la mall si restaurant desfac picioarele, cand omul a terminat banii pleaca in cautarea urmatorului fraier.Pe termen lung vor avea ambele parti de pierdut.Ia ghici in buzunarele cui vor ajunge resursele lor irosite.Apropo de inteleiat familie , copii, etc. in documentarul "Iarna demografica, declinul femiliei umane" se specifica la un moment dat faptul ca cei mai inteligenti oameni de pe pamant nu vor sa aiba copii, nu stiu daca intelegi tu motivele.
Mr_6pack
Postat pe 11 Octombrie 2014 18:38
De la: kudika_973641, la data 2014-10-11 18:35:02Ok , Mr -pack , pack...sper ca la batranete , animalele pe cale de disparitie , sa-ti ofere mangaiere si o farfurie de mancare !
Sincer , nu am vazut si nici nu am auzit , un barbat sa gandeasca si sa urasca intratata femeile !!!

Poate ca ai avut chinionul sa cunosti doar femei de moravuri usoare , probabil ca acestea sunt genul pe care le placi ! Astfel pot sa-mi explic ura ta , fata de femei !

Ori pt faptul ca suferi de un anumit sindrom ce-ti starneste ura fata de femei ...si pe acesta il pot intelege.

Realizeaza insa ca ai o varsta , si nu ai nimic de la viata , decat URA !!!!!! , care ti-a intunecat mintea !

Am conoscut destule femei la viata mea si n-as mai avea incredere intr-una nici s-o trimit pana la piata.Exceptie, maica-mea si sor-mea (vorba lui Napoleon), dar ele sunt niste cazuri destul de rare.
Mr_6pack
Postat pe 11 Octombrie 2014 18:44
Ai o idee fixa.
La tine totul se rezuma la bani , bani si iar bani !
95% e un procent mult prea mare , scade-l la 50% si vei vedea viata si femeia cu alti ochi !
Pacat sa treci prin viata , iubind banii si urand femeile.
Ti-ai luat singur dreptul la viata , este alegeerea ta , sarit de pe fix nu esti , doar ca te-ai rupt de realitate si vezi totul in gri.
E viata ta.
kudykkka
Postat pe 11 Octombrie 2014 18:44
De la: Mr_6pack, la data 2014-10-11 18:44:23
De la: kudika_973641, la data 2014-10-11 18:35:02Ok , Mr -pack , pack...sper ca la batranete , animalele pe cale de disparitie , sa-ti ofere mangaiere si o farfurie de mancare !
Sincer , nu am vazut si nici nu am auzit , un barbat sa gandeasca si sa urasca intratata femeile !!!

Poate ca ai avut chinionul sa cunosti doar femei de moravuri usoare , probabil ca acestea sunt genul pe care le placi ! Astfel pot sa-mi explic ura ta , fata de femei !

Ori pt faptul ca suferi de un anumit sindrom ce-ti starneste ura fata de femei ...si pe acesta il pot intelege.

Realizeaza insa ca ai o varsta , si nu ai nimic de la viata , decat URA !!!!!! , care ti-a intunecat mintea !

Am conoscut destule femei la viata mea si n-as mai avea incredere intr-una nici s-o trimit pana la piata.Exceptie, maica-mea si sor-mea (vorba lui Napoleon), dar ele sunt niste cazuri destul de rare.



Faptul ca ai ales gresit femeile din viata ta , nu-ti da niciun drept si nu ai nicio scuza sa GENERALIZEZI !!!!

Priveste pe acest forum , cate femei sunt credincioase sotilor si familiei , priveste cate plang , cate au fost dezamagite ! Inclina balanta la 50% si astfel vei descoperi ca exista inca femei care merita apreciate , precum mama si sora ta.

Atata timp cat vei generaliza , la batranete vei regreta , te asigur.
kudykkka
Postat pe 11 Octombrie 2014 18:55
De la: Mr_6pack, la data 2014-10-11 18:44:23
Am conoscut destule femei la viata mea si n-as mai avea incredere intr-una nici s-o trimit pana la piata.Exceptie, maica-mea si sor-mea (vorba lui Napoleon), dar ele sunt niste cazuri destul de rare.



Domnule draga ,ai cunoscut acele femei,pe care ai dorit sa le cunosti!!!!!"destule" femei nu inseamna "Toate" femeile si regret ca acele doamne, cu care ai facut cunostinta, te-au dezamagit atat de mult!!!! Lipsa de incredere apare atunci iti sunt inselate asteptarile,dar,domnule draga,de la femeile cunoscute de tine nu puteai avea mari pretentii,sa fim seriosi,de regula,barbatii gasesc ceea ce cauta, si ceea reiese in urma cautarii lor ii caracterizeaza in totalitate!!!!!!!!
kudika_15804
Postat pe 11 Octombrie 2014 18:59
De la: kudika_15804, la data 2014-10-11 18:59:07
De la: Mr_6pack, la data 2014-10-11 18:44:23
Am conoscut destule femei la viata mea si n-as mai avea incredere intr-una nici s-o trimit pana la piata.Exceptie, maica-mea si sor-mea (vorba lui Napoleon), dar ele sunt niste cazuri destul de rare.



Domnule draga ,ai cunoscut acele femei,pe care ai dorit sa le cunosti!!!!!"destule" femei nu inseamna "Toate" femeile si regret ca acele doamne, cu care ai facut cunostinta, te-au dezamagit atat de mult!!!! Lipsa de incredere apare atunci iti sunt inselate asteptarile,dar,domnule draga,de la femeile cunoscute de tine nu puteai avea mari pretentii,sa fim seriosi,de regula,barbatii gasesc ceea ce cauta, si ceea reiese in urma cautarii lor ii caracterizeaza in totalitate!!!!!!!!



Erata__atunci cand iti sunt inselate**
kudika_15804
Postat pe 11 Octombrie 2014 19:00
Pe acest forum , contextul este esential , nu gramatica tastata .
Cei ce se bazeaza doarpe gramatica , nu inteleg contextul , ceea ce inseamna ca au trecut degeaba pe la scoala.
kudykkka
Postat pe 11 Octombrie 2014 19:07
A ..si inca ceva MR-pack pack .......


"Un barbat adevarat stropeste tigancile....""


Da sunt tiganca ! In conversatia noastra , se pare ca ai ramas fara argumente si cu stropitoarea in vant.
kudykkka
Postat pe 11 Octombrie 2014 19:14
la ce misandrisme ai tu in cap logic,,,,bn o insemna sa iti construiasca vreun palat sau mai mult,,,,,vz de binele misandrismelor din capul tau
kudika_950728
Postat pe 11 Octombrie 2014 21:47
De la: kudika_973641, la data 2014-10-11 19:14:44A ..si inca ceva MR-pack pack .......


"Un barbat adevarat stropeste tigancile....""


Da sunt tiganca ! In conversatia noastra , se pare ca ai ramas fara argumente si cu stropitoarea in vant.



nu dai dovada

dai dovada de misandrism in ultimul timp nimic mai mult
kudika_950728
Postat pe 11 Octombrie 2014 21:48
De la: Mr_6pack, la data 2014-10-11 17:18:40
De la: kudika_973641, la data 2014-10-10 21:41:33
De la: Mr_6pack, la data 2014-10-10 01:33:36
De la: kudika_973641, la data 2014-10-09 17:59:19
De la: Mr_6pack, la data 2014-10-08 22:10:46mie mi se pare ca sexul feminin e in decadere accelerata nu doar in Romania ci chiar la nivel mondial, de vina evident e cultura vestica care transforma femeile in arme de distrugere in masa,, .....







Mr .d´bill , din cele postate de tine , faci de rusine statutul a ceea ce defineste a fi BARBAT !

Fa-ti o terapie , ti-ar prinde bine , se pare ca suferi de o decadere accelerata , tu fiind propriati arma de distrugere !




"propriati"? cred ca tu esti bomba tsarului.la jigniri inainte, la gramatica-napoi ca asa-i datina la primate.



Mr_d´bill , "sati" mai las niste greseli , asta ca tot depasesti perfectiunea prostiei la "nivel mondial"

Te-ai eschivat de un raspuns concret , dezvoltand "teoria prostului" , sexul feminin fiind pt tine o mare concurenta , nu-i asa ??
De´ ar fi existat doar o lume a barbatilor , ai fi fost cel mai fericit

Un barbat adevarat stropeste tigancile si pitipoancele acolo unde-ti place tie cel mai mult, adica pe fatza.Pentru linistea ta, daca vrei sa-mi critici parerile cu argumente, go on, daca insa continui cu jigniri iit promit ca o sa le primesti inzecit de acum incolo si pe PM si pe forum ca din cate observ se cam accepta.
Comportamentul tau confirma exact ceea ce am afirmat, anume ca femeile sunt o specie in declin.Asta nu inseamna ca ma afecteaza in vreun fel, niciodata nu mi-a mers mai bine ca acum, sunt "vaccinat".


tu esti barbat adevarat cum sunt eu astronaut pitiponc mic,,,vz de treba ta si nu mai fi penibil si rasist
kudika_950728
Postat pe 11 Octombrie 2014 21:52
De la: kudika_15804, la data 2014-10-11 18:59:07
De la: Mr_6pack, la data 2014-10-11 18:44:23
Am conoscut destule femei la viata mea si n-as mai avea incredere intr-una nici s-o trimit pana la piata.Exceptie, maica-mea si sor-mea (vorba lui Napoleon), dar ele sunt niste cazuri destul de rare.



Domnule draga ,ai cunoscut acele femei,pe care ai dorit sa le cunosti!!!!!"destule" femei nu inseamna "Toate" femeile si regret ca acele doamne, cu care ai facut cunostinta, te-au dezamagit atat de mult!!!! Lipsa de incredere apare atunci iti sunt inselate asteptarile,dar,domnule draga,de la femeile cunoscute de tine nu puteai avea mari pretentii,sa fim seriosi,de regula,barbatii gasesc ceea ce cauta, si ceea reiese in urma cautarii lor ii caracterizeaza in totalitate!!!!!!!!
la fel si tu ,,doamna draga...esti exact in categoria lui ,,doamna draga,,,,nu ti invinui tizul care simte si face ce simti si faci tu
kudika_950728
Postat pe 11 Octombrie 2014 21:56
De la: Carmen_13, la data 2014-10-11 19:14:44A ..si inca ceva MR-pack pack .......


"Un barbat adevarat stropeste tigancile....""


Da sunt tiganca ! In conversatia noastra , se pare ca ai ramas fara argumente si cu stropitoarea in vant.

Nu e vorba despre asta dar am fost coplesit de vesti bune saptamana asta si sunt prea bine dispus ca sa ma mai stresez aici.Deh, totul se leaga.Fiecare vede fericirea in felul lui.
Mr_6pack
Postat pe 12 Octombrie 2014 21:25
De la: kudika_15804, la data 2014-10-11 18:59:07
De la: Mr_6pack, la data 2014-10-11 18:44:23
Am conoscut destule femei la viata mea si n-as mai avea incredere intr-una nici s-o trimit pana la piata.Exceptie, maica-mea si sor-mea (vorba lui Napoleon), dar ele sunt niste cazuri destul de rare.



Domnule draga ,ai cunoscut acele femei,pe care ai dorit sa le cunosti!!!!!"destule" femei nu inseamna "Toate" femeile si regret ca acele doamne, cu care ai facut cunostinta, te-au dezamagit atat de mult!!!! Lipsa de incredere apare atunci iti sunt inselate asteptarile,dar,domnule draga,de la femeile cunoscute de tine nu puteai avea mari pretentii,sa fim seriosi,de regula,barbatii gasesc ceea ce cauta, si ceea reiese in urma cautarii lor ii caracterizeaza in totalitate!!!!!!!!

Nu au avut timp sa ma dezamageasca pentru ca am avut grija sa rad la urma mai bine, dar am decis sa ma las de sportul asta care nu mai reprezinta pentru mine nicio provocare.
In alta ordine de idei s-ar putea sa aveti dreptate, doamna, cred ca ma voi duce in Siria sa salvez vreo femeie din calea razboiului si jihadistilor, o aduc in Romania, ii dau cazare in grajd, o farfurie de ciorba de oase pe zi si rugaciune de 3 ori pe zi catre Alah si sa-mi zica "saru-mana" ca de nu o trimit inapoi.Fara standarde inalte si pretentii ca cedez psihic.Ii dau voie sa iasa in curte si cu fata descoperita 15 minute pe zi si daca se conformeaza ii dau voie si duminica la piata dar cu burqa pe fatza si cu detectivul particular dupa ea.Imi pare rau dar a divortat si ultima vedeta autohtona despre care aveam o parere buna, anume Oana Cusino si m-am cam saturat de vaduve negre, a, si mai erau si calugaritele care-si devorau masculul parca.
Mr_6pack
Postat pe 12 Octombrie 2014 21:58
Eh!Esti foarte incordat!Rau de tot!Ma gandesc ce pustie e viata ta....fara iubire...Intr-o zi va aparea cineva....care sa-ti darame toate "teoriile"....garantat!Asta daca mai esti ....om!
stmaria
Postat pe 13 Octombrie 2014 08:26
De la: Mr_6pack, la data 2014-10-12 21:58:06
De la: kudika_15804, la data 2014-10-11 18:59:07
De la: Mr_6pack, la data 2014-10-11 18:44:23
Am conoscut destule femei la viata mea si n-as mai avea incredere intr-una nici s-o trimit pana la piata.Exceptie, maica-mea si sor-mea (vorba lui Napoleon), dar ele sunt niste cazuri destul de rare.



Domnule draga ,ai cunoscut acele femei,pe care ai dorit sa le cunosti!!!!!"destule" femei nu inseamna "Toate" femeile si regret ca acele doamne, cu care ai facut cunostinta, te-au dezamagit atat de mult!!!! Lipsa de incredere apare atunci iti sunt inselate asteptarile,dar,domnule draga,de la femeile cunoscute de tine nu puteai avea mari pretentii,sa fim seriosi,de regula,barbatii gasesc ceea ce cauta, si ceea reiese in urma cautarii lor ii caracterizeaza in totalitate!!!!!!!!

Nu au avut timp sa ma dezamageasca pentru ca am avut grija sa rad la urma mai bine, dar am decis sa ma las de sportul asta care nu mai reprezinta pentru mine nicio provocare.
In alta ordine de idei s-ar putea sa aveti dreptate, doamna, cred ca ma voi duce in Siria sa salvez vreo femeie din calea razboiului si jihadistilor, o aduc in Romania, ii dau cazare in grajd, o farfurie de ciorba de oase pe zi si rugaciune de 3 ori pe zi catre Alah si sa-mi zica "saru-mana" ca de nu o trimit inapoi.Fara standarde inalte si pretentii ca cedez psihic.Ii dau voie sa iasa in curte si cu fata descoperita 15 minute pe zi si daca se conformeaza ii dau voie si duminica la piata dar cu burqa pe fatza si cu detectivul particular dupa ea.Imi pare rau dar a divortat si ultima vedeta autohtona despre care aveam o parere buna, anume Oana Cusino si m-am cam saturat de vaduve negre, a, si mai erau si calugaritele care-si devorau masculul parca.



Imi pare rau ca nu mai poti iubi femeia,dar pe acea femeie,care mai exista inca,nu doar pe cele ,pe care ai avut nesansa sa le cunosti si cu care ai dorit sa experimentezi relatia de iubire!!!!

Descalifici femeia,dar,cu regret,trebuie sa recunosc faptul ca ,multe femei merita desconsiderarea si dispretul barbatilor,dar aceasta numai din culpa lor,pentru ca au uitat ce sunt si ce reprezinta pe acest pamant!!! Dar nu accept sa ai o parere atat de proasta despre "FEMEIE",caci nu ai dreptate!!!

Femeia nu este provocare,atat timp cat ea nu permite sa fie perceputa astfel,ea este doar acea fiinta creata sa completeze barbatul,si numai impreuna pot duce viata mai departe!!!

Raman cu speranta ca vei intalni,intr-o buna zi,si acea femeie,care iti va readuce iubirea in suflet si care te va schimba in bine,caci EA exista,trebuie,doar sa ai rabdare si sa inveti sa cauti persoana potrivita!!!

Oana Cuzino este o femeie ca oricare alta dintre femeile frumoase,titrate si marcante ale societatii,faptul ca a ajuns la un divort nu o face mai frumoasa sau mai desteapta si nici nu o discrediteaza,caci nimeni nu cunoaste conjunctura in care s-a produs ruptura relatiei ei!!!

Incearca sa fii vesel,alunga rautatea,care te reprezinta acum si fii rabdator cu tine!!!Schimba-te tu insuti,dupa care poti face aprecieri la adresa femeii!!EXISTA SI ALTFEL DE FEMEI,si nu neaparat araboaice!!!
kudika_15804
Postat pe 13 Octombrie 2014 08:38
De la: kudika_15804, la data 2014-10-13 08:38:17
De la: Mr_6pack, la data 2014-10-12 21:58:06
De la: kudika_15804, la data 2014-10-11 18:59:07
De la: Mr_6pack, la data 2014-10-11 18:44:23
Am conoscut destule femei la viata mea si n-as mai avea incredere intr-una nici s-o trimit pana la piata.Exceptie, maica-mea si sor-mea (vorba lui Napoleon), dar ele sunt niste cazuri destul de rare.



Domnule draga ,ai cunoscut acele femei,pe care ai dorit sa le cunosti!!!!!"destule" femei nu inseamna "Toate" femeile si regret ca acele doamne, cu care ai facut cunostinta, te-au dezamagit atat de mult!!!! Lipsa de incredere apare atunci iti sunt inselate asteptarile,dar,domnule draga,de la femeile cunoscute de tine nu puteai avea mari pretentii,sa fim seriosi,de regula,barbatii gasesc ceea ce cauta, si ceea reiese in urma cautarii lor ii caracterizeaza in totalitate!!!!!!!!

Nu au avut timp sa ma dezamageasca pentru ca am avut grija sa rad la urma mai bine, dar am decis sa ma las de sportul asta care nu mai reprezinta pentru mine nicio provocare.
In alta ordine de idei s-ar putea sa aveti dreptate, doamna, cred ca ma voi duce in Siria sa salvez vreo femeie din calea razboiului si jihadistilor, o aduc in Romania, ii dau cazare in grajd, o farfurie de ciorba de oase pe zi si rugaciune de 3 ori pe zi catre Alah si sa-mi zica "saru-mana" ca de nu o trimit inapoi.Fara standarde inalte si pretentii ca cedez psihic.Ii dau voie sa iasa in curte si cu fata descoperita 15 minute pe zi si daca se conformeaza ii dau voie si duminica la piata dar cu burqa pe fatza si cu detectivul particular dupa ea.Imi pare rau dar a divortat si ultima vedeta autohtona despre care aveam o parere buna, anume Oana Cusino si m-am cam saturat de vaduve negre, a, si mai erau si calugaritele care-si devorau masculul parca.



Imi pare rau ca nu mai poti iubi femeia,dar pe acea femeie,care mai exista inca,nu doar pe cele ,pe care ai avut nesansa sa le cunosti si cu care ai dorit sa experimentezi relatia de iubire!!!!

Descalifici femeia,dar,cu regret,trebuie sa recunosc faptul ca ,multe femei merita desconsiderarea si dispretul barbatilor,dar aceasta numai din culpa lor,pentru ca au uitat ce sunt si ce reprezinta pe acest pamant!!! Dar nu accept sa ai o parere atat de proasta despre "FEMEIE",caci nu ai dreptate!!!

Femeia nu este provocare,atat timp cat ea nu permite sa fie perceputa astfel,ea este doar acea fiinta creata sa completeze barbatul,si numai impreuna pot duce viata mai departe!!!

Raman cu speranta ca vei intalni,intr-o buna zi,si acea femeie,care iti va readuce iubirea in suflet si care te va schimba in bine,caci EA exista,trebuie,doar sa ai rabdare si sa inveti sa cauti persoana potrivita!!!

Oana Cuzino este o femeie ca oricare alta dintre femeile frumoase,titrate si marcante ale societatii,faptul ca a ajuns la un divort nu o face mai frumoasa sau mai desteapta si nici nu o discrediteaza,caci nimeni nu cunoaste conjunctura in care s-a produs ruptura relatiei ei!!!

Incearca sa fii vesel,alunga rautatea,care te reprezinta acum si fii rabdator cu tine!!!Schimba-te tu insuti,dupa care poti face aprecieri la adresa femeii!!EXISTA SI ALTFEL DE FEMEI,si nu neaparat araboaice!!!


lucrurile astea ar trebui sa ti le zici tie draga noastra

el tu esti el in varianta feminina
kudika_950728
Postat pe 13 Octombrie 2014 11:44
De la: Mr_6pack, la data 2014-10-12 21:25:53
De la: Carmen_13, la data 2014-10-11 19:14:44A ..si inca ceva MR-pack pack .......


"Un barbat adevarat stropeste tigancile....""


Da sunt tiganca ! In conversatia noastra , se pare ca ai ramas fara argumente si cu stropitoarea in vant.

Nu e vorba despre asta dar am fost coplesit de vesti bune saptamana asta si sunt prea bine dispus ca sa ma mai stresez aici.Deh, totul se leaga.Fiecare vede fericirea in felul lui.




Invata sa iubesti , ca sa fii iubit.
kudykkka
Postat pe 15 Octombrie 2014 10:49
De la: Carmen_13, la data 2014-10-15 10:49:27
De la: Mr_6pack, la data 2014-10-12 21:25:53
De la: Carmen_13, la data 2014-10-11 19:14:44A ..si inca ceva MR-pack pack .......


"Un barbat adevarat stropeste tigancile....""


Da sunt tiganca ! In conversatia noastra , se pare ca ai ramas fara argumente si cu stropitoarea in vant.

Nu e vorba despre asta dar am fost coplesit de vesti bune saptamana asta si sunt prea bine dispus ca sa ma mai stresez aici.Deh, totul se leaga.Fiecare vede fericirea in felul lui.




Invata sa iubesti , ca sa fii iubit.


si tu la fel
kudika_950728
Postat pe 15 Octombrie 2014 10:54
De la: Mr_6pack, la data 2014-10-12 21:58:06
De la: kudika_15804, la data 2014-10-11 18:59:07
De la: Mr_6pack, la data 2014-10-11 18:44:23
Am conoscut destule femei la viata mea si n-as mai avea incredere intr-una nici s-o trimit pana la piata.Exceptie, maica-mea si sor-mea (vorba lui Napoleon), dar ele sunt niste cazuri destul de rare.



Domnule draga ,ai cunoscut acele femei,pe care ai dorit sa le cunosti!!!!!"destule" femei nu inseamna "Toate" femeile si regret ca acele doamne, cu care ai facut cunostinta, te-au dezamagit atat de mult!!!! Lipsa de incredere apare atunci iti sunt inselate asteptarile,dar,domnule draga,de la femeile cunoscute de tine nu puteai avea mari pretentii,sa fim seriosi,de regula,barbatii gasesc ceea ce cauta, si ceea reiese in urma cautarii lor ii caracterizeaza in totalitate!!!!!!!!

Nu au avut timp sa ma dezamageasca pentru ca am avut grija sa rad la urma mai bine, dar am decis sa ma las de sportul asta care nu mai reprezinta pentru mine nicio provocare.
In alta ordine de idei s-ar putea sa aveti dreptate, doamna, cred ca ma voi duce in Siria sa salvez vreo femeie din calea razboiului si jihadistilor, o aduc in Romania, ii dau cazare in grajd, o farfurie de ciorba de oase pe zi si rugaciune de 3 ori pe zi catre Alah si sa-mi zica "saru-mana" ca de nu o trimit inapoi.Fara standarde inalte si pretentii ca cedez psihic.Ii dau voie sa iasa in curte si cu fata descoperita 15 minute pe zi si daca se conformeaza ii dau voie si duminica la piata dar cu burqa pe fatza si cu detectivul particular dupa ea.Imi pare rau dar a divortat si ultima vedeta autohtona despre care aveam o parere buna, anume Oana Cusino si m-am cam saturat de vaduve negre, a, si mai erau si calugaritele care-si devorau masculul parca.



Doamne , omule , transformi femeia intr-un animal de companie

Un om care nu stie , nu vrea sau refuza sa iubeasca , este un om pierdut , isi pierde sufletul si apoi ratiunea , fara sa realizeze , formandu-si o idee fixa ca ideeal , autodistrugandu-se.
Nici macar pe tine nu te iubesti si nu te respecti ca om , ai devenit innuman .
Ma intreb daca macar in D-zeu crezi ...?
Degeaba citesti tot ce-ti cade in mana , oricum preiei doar ce este negativ , esti adeptul raului.Trist.
kudykkka
Postat pe 15 Octombrie 2014 10:59
De la: kudika_950728, la data 2014-10-15 10:54:52
De la: Carmen_13, la data 2014-10-15 10:49:27
De la: Mr_6pack, la data 2014-10-12 21:25:53
De la: Carmen_13, la data 2014-10-11 19:14:44A ..si inca ceva MR-pack pack .......


"Un barbat adevarat stropeste tigancile....""


Da sunt tiganca ! In conversatia noastra , se pare ca ai ramas fara argumente si cu stropitoarea in vant.

Nu e vorba despre asta dar am fost coplesit de vesti bune saptamana asta si sunt prea bine dispus ca sa ma mai stresez aici.Deh, totul se leaga.Fiecare vede fericirea in felul lui.




Invata sa iubesti , ca sa fii iubit.


si tu la fel


Ce-i asta ?
kudykkka
Postat pe 15 Octombrie 2014 11:03
o postare
kudika_950728
Postat pe 15 Octombrie 2014 11:08
De la: kudika_950728, la data 2014-10-15 11:08:49o postare

:)
kudykkka
Postat pe 15 Octombrie 2014 11:10
pai tu vb de altu cand tu crezi ca toti vor cva de la tn deci incadrandu i pe toti in aceiasi oala cum face el
kudika_950728
Postat pe 15 Octombrie 2014 11:13
De la: kudika_950728, la data 2014-10-15 11:13:15pai tu vb de altu cand tu crezi ca toti vor cva de la tn deci incadrandu i pe toti in aceiasi oala cum face el


De unde d-zeu , ti-a trecut tie prin cap , o asemenea tampenie ?
kudykkka
Postat pe 15 Octombrie 2014 11:21
De la: Carmen_13, la data 2014-10-15 11:21:30
De la: kudika_950728, la data 2014-10-15 11:13:15pai tu vb de altu cand tu crezi ca toti vor cva de la tn deci incadrandu i pe toti in aceiasi oala cum face el


De unde d-zeu , ti-a trecut tie prin cap , o asemenea tampenie ?


pai nu mie mi a trecut prin cap ci tie ca tu mi ai ziso
kudika_950728
Postat pe 15 Octombrie 2014 11:23
De la: kudika_950728, la data 2014-10-15 11:23:52
De la: Carmen_13, la data 2014-10-15 11:21:30
De la: kudika_950728, la data 2014-10-15 11:13:15pai tu vb de altu cand tu crezi ca toti vor cva de la tn deci incadrandu i pe toti in aceiasi oala cum face el


De unde d-zeu , ti-a trecut tie prin cap , o asemenea tampenie ?


pai nu mie mi a trecut prin cap ci tie ca tu mi ai ziso

Stii ce , inceteaza te rog frumos.
kudykkka
Postat pe 15 Octombrie 2014 11:26

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
-Caut Fmeie..! 128 De la: the_same_contesina 4 Octombrie 2011 15:09
Sunt foarte suparata 150 De la: valitecuci 30 Ianuarie 2011 21:23
Un sfat va rog 61 De la: kudika132007 25 August 2010 19:25
Cum este sa fii mireasa? 62 De la: Cassey 26 Decembrie 2008 13:18
2 incompatibili 31 De la: donttouch 26 Mai 2009 15:28