Setari Cookie-uri

explicati-mi comportamentul fostului iubit

De la: LadyManu, la data 2014-12-01 10:22:56
De la: kudika_976884, la data 2014-11-30 22:03:39pai tu tot nu ai avut ,,,barbatia,,sa zici dc intrebi,,,,,,da poate iubii ,insa fara sa aiba minte unii insala tocmai din cauza ca ,crede ca respectiva se va intoarce la el daca il vd mai,,barbat,,sigur este o prostie de aia zic fara minte asta doar cand sunt pe punctul ca unu l sa l lase pe celalalt,,sigur poti spune ca asta nu i iubire e prostie sau altceva ai avea dreptate ,logic ca nu i bn sa faci asa cva ,uni o fac nu pentru ca le place persoana cu care o fac ci din disperare pentru cealalta

daca unu o face ca i place si vrea cva cu acea persoana logic ca nu poate iubi pe cea care o insala



1. am avut barbatia sa intreb, dar am primit tacere drept raspuns...
2. pana la urma, cm ramane cu iubirea, ca nu am inteles?! Din cele spuse de tine, rezulta ca un barbat isi poate iubi partenera, dar in acelasi timp o si poate insela?/ Si asta doar la sfarsitul relatiei, cand sunt gata sa se lase unul pe celalalt??? Pentru ca o vrea pe femeia cu care inseala?????
La naiba, mie iubirea si inselatul nu mi se pare ca sunt compatibile. Dar asa gandesc eu, ca femeie.
Barbatii ce parere au?


Inca de la inceputul acestui topic , tipi cat poti de tare si nimeni nu te aude Barbatii ce parere au ? barbatii , barbatiiiii
LadyM , nu te supara pe mine , dar care barbati ? cei care folosesc avatar de femeie sau pe cele care se dau barbati intr-un mediu virtual
kudykkka
Postat pe 1 Decembrie 2014 22:07

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Babilonie in familie 37 De la: kudika034292 7 August 2011 18:46
Prietena mea a fost inselata si a aflat 9 De la: LOPY_71 18 Aprilie 2010 22:30
DRAGOSETE IN SCHIMBUL SUFERINTEI 5 De la: bestiutza_relouded 9 August 2009 15:22
Sotia ma inselat Casatorit de 10 ani cu 2 copii 9 De la: Editzu 30 Decembrie 2010 22:40
despartire=o viata noua si frumoasa 22 De la: kristinaristea 2 Decembrie 2009 17:56