Setari Cookie-uri

De ce accepta femeile sa se casatoreasca doar pt eticheta sociala ?

Spui de altii , dar pe tine nu te vezi cate prostii iti debiteaza mintea , visezi iulii , viorici ...ce-ai patit domnule , vezi de treaba ta corecteaza-te cand vorbesti prostii.
kudykkka
Postat pe 25 Octombrie 2014 15:09
mda,,si tu visezi multe
kudika_950728
Postat pe 25 Octombrie 2014 15:12
De la: Carmen_13, la data 2014-10-25 15:09:21Spui de altii , dar pe tine nu te vezi cate prostii iti debiteaza mintea , visezi iulii , viorici ...ce-ai patit domnule , vezi de treaba ta corecteaza-te cand vorbesti prostii.




Ma bucur oricum ca ai revenit pe Kudka.

Era pacat sa fi plecat de tot.





PS. Daca ma insel imi cer scuze anticipat.
M-a derutat probabil asemanarea de stil si opinii cu cele pe care le-ai mentionat.
V-ati fi inteles perfect.

Radu_Cristian_1
Postat pe 25 Octombrie 2014 19:55
Radule!

esti obsedat de Viorica, acum de Iulya, ai o problema cu femeile astea doua!

Ori ti-e frica de ele ori esti topit dupa ele!

dac e una mai intepata ori e viorica ori e Iulya!

Get over it, Radule!
Arno_28
Postat pe 2 Noiembrie 2014 11:02
De la: Radu_Cristian_1, la data 2014-10-25 19:55:55
De la: Carmen_13, la data 2014-10-25 15:09:21Spui de altii , dar pe tine nu te vezi cate prostii iti debiteaza mintea , visezi iulii , viorici ...ce-ai patit domnule , vezi de treaba ta corecteaza-te cand vorbesti prostii.




Ma bucur oricum ca ai revenit pe Kudka.

Era pacat sa fi plecat de tot.





PS. Daca ma insel imi cer scuze anticipat.
M-a derutat probabil asemanarea de stil si opinii cu cele pe care le-ai mentionat.
V-ati fi inteles perfect.



Scuzele nu sunt acceptate ,te-ai folosit de o postare a mea pt a-ti deschide un topic .
Faptul ca nu ti-au placut opiniile femeilor mentionate de tine , nu e pb mea .
Decat sa te inseli singur , afla ca tacerea e rupta din rai
Nu mai comenta
kudykkka
Postat pe 2 Noiembrie 2014 13:35


rele,

tare rele

mai e

femeile

astea


www.youtube.com/watch?v=I3ZnfOC58uk









PS. carmen , sa specifici care sunt postarile tale inregistrate la OSIM ca nu ma mai folosesc de ideile tale marca inregistrata.

Nu stiam ca e un pacat sa deschizi un subiect de discutii plecand de la o idee buna a unui alt forumist.
Macar am avut bunul simt sa specific ca nu a fost ideea mea.

Noroc ca nu sunt pe statul de plata al Kudika ca cine stie ma trezeam si cu un proces de daune morale.
Radu_Cristian_1
Postat pe 2 Noiembrie 2014 21:49
De la: Arno_28, la data 2014-11-02 11:02:22Radule!

esti obsedat de Viorica, acum de Iulya, ai o problema cu femeile astea doua!

Ori ti-e frica de ele ori esti topit dupa ele!

[quote]

Si una si alta.
Radu_Cristian_1
Postat pe 2 Noiembrie 2014 21:51
pentru ca asa le judeca capul.
iancu_ioana
Postat pe 3 Noiembrie 2014 16:59
Vai, a iesit soricelul din joc!!!!
Ce pacat!Nu mai au pisicile rele ce manaca!

Arno_28
Postat pe 8 Noiembrie 2014 08:39
In opinia mea, contemporanele noastre,care se marita doar pentru statut social au un motiv foarte serios: nu pot sa si-l obtina fara verigheta. Atunci, frumoasele, au gasit ca e mai bine sa fie sotie de domn' doctor, ori de domn' patron de aprozar, ori chiar doamna fotbalist Icsulescu.
Au nevoie de familie sa le cumpere sotul, daca nu era mai ieftin sa le cumpere doar diploma domnului,ca doar nu orice statut social se tinteste cu bani ori frumusete nealterata de stiinta de carte!
Este amoral sa credem ca vor copii, doar copiii nu au fost mijloc de ascesiune sociala niciodata, iar in vremurile actuale, nici macar motiv de pastrat statutul cu greu obtinut.
Nu stiu un alt motiv pentru care o femeie stapana pe sine ar fi sclava unui titlu social in declin, statistic vorbind.
maybe
Postat pe 7 Decembrie 2014 06:18
In opinia mea, contemporanele noastre,care se marita doar pentru statut social au un motiv foarte serios: nu pot sa si-l obtina fara verigheta. Atunci, frumoasele, au gasit ca e mai bine sa fie sotie de domn' doctor, ori de domn' patron de aprozar, ori chiar doamna fotbalist Icsulescu.
Au nevoie de familie sa le cumpere sotul, daca nu era mai ieftin sa le cumpere doar diploma domnului,ca doar nu orice statut social se tinteste cu bani ori frumusete nealterata de stiinta de carte!
Este amoral sa credem ca vor copii, doar copiii nu au fost mijloc de ascesiune sociala niciodata, iar in vremurile actuale, nici macar motiv de pastrat statutul cu greu obtinut.
Nu stiu un alt motiv pentru care o femeie stapana pe sine ar fi sclava unui titlu social in declin, statistic vorbind.
maybe
Postat pe 7 Decembrie 2014 06:21
ESTE ADEVARAT IN TOTALITATE CU MICI EXCEPTICU REGRETE ASTA-I ADEVARUL

healthy005414
Postat pe 7 Decembrie 2014 19:22

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
viata bate filmul 1 De la: kudika021786 15 August 2011 12:16
Românii citesc tot mai puþine cãrþi 14 De la: ra_kudika 30 Mai 2010 01:52
O femeie disperata! 5 De la: battleofwits 28 Februarie 2011 18:00
Cum era la pesion pe vremea bunicii ? 14 De la: kudika502979 23 Ianuarie 2015 10:06
iubita 3 De la: Broscaru 24 Februarie 2012 05:13