Setari Cookie-uri

Ce isi doresc barbatii>>??

As vrea sa aflu cat mai multe pareri de la barbati despre ceea ce isi doresc ei cu adevarat de la o femeie,ce ii face fericiti si ce cred ca este cel mai important intr-o casnicie...
kudika20225
Postat pe 30 Ianuarie 2015 12:31
Cuncubinajul
INTELIGENTUL-
Postat pe 30 Ianuarie 2015 12:37
De la: kudika20225, la data 2015-01-30 12:31:22As vrea sa aflu cat mai multe pareri de la barbati despre ceea ce isi doresc ei cu adevarat de la o femeie,ce ii face fericiti si ce cred ca este cel mai important intr-o casnicie...
..caini negri si rai
NEGRUTTTT
Postat pe 30 Ianuarie 2015 12:42
.................si un maldar de bani...................
NEGRUTTTT
Postat pe 30 Ianuarie 2015 12:44
va multumesc pentru ironii....chiar vorbeam serios si cautam niste raspunsuri la fel de serioase,casnicia mea este in impas si nu stiu ce sa mai fac !
kudika20225
Postat pe 30 Ianuarie 2015 12:58
De la: kudika20225, la data 2015-01-30 12:58:59va multumesc pentru ironii....chiar vorbeam serios si cautam niste raspunsuri la fel de serioase,casnicia mea este in impas si nu stiu ce sa mai fac !
...nu e nici o ironie noi asta ne dorim.....
NEGRUTTTT
Postat pe 30 Ianuarie 2015 13:00
aha,deci imi iau o imprimanta ii fac un maldar de bani euro preferabil?sau lirele sunt mai bune?ii cumpar 2 caini negri si rai si este totul roz....m-ai lamurit ms!
kudika20225
Postat pe 30 Ianuarie 2015 13:05
De la: kudika20225, la data 2015-01-30 12:31:22As vrea sa aflu cat mai multe pareri de la barbati despre ceea ce isi doresc ei cu adevarat de la o femeie,ce ii face fericiti si ce cred ca este cel mai important intr-o casnicie...



Depinde de la barbat,la barbat!!! Sunt femeie,deci nu te pot ajuta in ceea ce te interesaza!!!Iti pot spune ce a dorit sotul meu de la mine,dar nu i-a reusit pasenta,caci nu suport dominatia in viata de cuplu!!Colaborare,da,accept!!
kudika_15804
Postat pe 30 Ianuarie 2015 13:07
De la: kudika20225, la data 2015-01-30 13:05:57aha,deci imi iau o imprimanta ii fac un maldar de bani euro preferabil?sau lirele sunt mai bune?ii cumpar 2 caini negri si rai si este totul roz....m-ai lamurit ms!
...nu trebuie saii faci din hartie igienica....trebuie castigati............noi ne simtim bine ,asa...........
NEGRUTTTT
Postat pe 30 Ianuarie 2015 13:10
da normal ca depinde de la barbat la barbat nu sunt toti la fel....probabil ca nu am dat destule detalii dar deja incep sa imi cam pierd rabdarea si bunatatea,am oferit tot ce am avut,am investit totul in relatia asta...poate ca prea mult si s-a saturat de prea mult bine,ca deja nu mai inteleg nimic.
kudika20225
Postat pe 30 Ianuarie 2015 13:12
De la: inxs1974, la data 2015-01-30 12:42:39
De la: kudika20225, la data 2015-01-30 12:31:22As vrea sa aflu cat mai multe pareri de la barbati despre ceea ce isi doresc ei cu adevarat de la o femeie,ce ii face fericiti si ce cred ca este cel mai important intr-o casnicie...
..caini negri si rai
Sa ia caini de la Rontzy
INTELIGENTUL-
Postat pe 30 Ianuarie 2015 13:17
Sa intelegeti mai bine va spun ce am oferit,ce nu am oferit poate stiti voi de ce ar mai fii nevoie.Cele mai pretioase lucruri sunt cei 2 copii,sunt femeie de casa imi vad de treaba mea,gospodina fac mancare,prajituri,torturi,curatenia nu lipseste,de copii cel mai mult ma ocup eu,el fiind mai mult la munca,copiii ii cresc fara ajutor,ii fac tot ce isi doreste inainte sa fac mancare tot timpul il intreb ce vrea sa fac,niciodata nu fac de capul meu,nu ies prin oras baruri etc,pentru ca sunt non-stop cu copii.Dupa ce dorm copiii,ma ocup de el,il rasfat cum vrea si fac orice imi spune ca vrea atunci,eu sunt intotdeauna initiatoarea.....si ii fac toate placerile.Acum intrebarea mea este,mai mult de atat ce pot sa fac???
kudika20225
Postat pe 30 Ianuarie 2015 13:18
Ii poti oferi DRAGOSTE, care din punctul meu de vedere e cea mai importanta si daca o sa zici ca deja i-ai oferit-o, eu iti zic mai incearca, daca nu da roade inseamna ca ori nu i-o oferi tu cum trebuie ori nu are nevoie de ea si inseamna sfarsit, acum depinde si de el tu ar trebui sa stii mai bine ce ii place si ce nu, doar e barbatul tau.
Only_One
Postat pe 30 Ianuarie 2015 13:18
De la: kudika20225, la data 2015-01-30 13:12:16da normal ca depinde de la barbat la barbat nu sunt toti la fel....probabil ca nu am dat destule detalii dar deja incep sa imi cam pierd rabdarea si bunatatea,am oferit tot ce am avut,am investit totul in relatia asta...poate ca prea mult si s-a saturat de prea mult bine,ca deja nu mai inteleg nimic.



Invata din greseli si nu le mai repeta!!!!Unde ai dat prea mult,inchide robinetul!!Unde ai dat prea putin,daruieste in plus,dar numai daca merita daruirea ta!!!
kudika_15804
Postat pe 30 Ianuarie 2015 13:19
De la: kudika_15804, la data 2015-01-30 13:19:21
De la: kudika20225, la data 2015-01-30 13:12:16da normal ca depinde de la barbat la barbat nu sunt toti la fel....probabil ca nu am dat destule detalii dar deja incep sa imi cam pierd rabdarea si bunatatea,am oferit tot ce am avut,am investit totul in relatia asta...poate ca prea mult si s-a saturat de prea mult bine,ca deja nu mai inteleg nimic.



Invata din greseli si nu le mai repeta!!!!Unde ai dat prea mult,inchide robinetul!!Unde ai dat prea putin,daruieste in plus,dar numai daca merita daruirea ta!!!



Corect!
Only_One
Postat pe 30 Ianuarie 2015 13:21
De la: kudika20225, la data 2015-01-30 13:12:16da normal ca depinde de la barbat la barbat nu sunt toti la fel....probabil ca nu am dat destule detalii dar deja incep sa imi cam pierd rabdarea si bunatatea,am oferit tot ce am avut,am investit totul in relatia asta...poate ca prea mult si s-a saturat de prea mult bine,ca deja nu mai inteleg nimic.
...e nu e nimic ,poate e dor de unu care o ia la omor sau face foamea..... o sa-si dea seama mai tarziu,,,,,,,,,,,,
NEGRUTTTT
Postat pe 30 Ianuarie 2015 13:26
De la: kudika20225, la data 2015-01-30 13:18:06Sa intelegeti mai bine va spun ce am oferit,ce nu am oferit poate stiti voi de ce ar mai fii nevoie.Cele mai pretioase lucruri sunt cei 2 copii,sunt femeie de casa imi vad de treaba mea,gospodina fac mancare,prajituri,torturi,curatenia nu lipseste,de copii cel mai mult ma ocup eu,el fiind mai mult la munca,copiii ii cresc fara ajutor,ii fac tot ce isi doreste inainte sa fac mancare tot timpul il intreb ce vrea sa fac,niciodata nu fac de capul meu,nu ies prin oras baruri etc,pentru ca sunt non-stop cu copii.Dupa ce dorm copiii,ma ocup de el,il rasfat cum vrea si fac orice imi spune ca vrea atunci,eu sunt intotdeauna initiatoarea.....si ii fac toate placerile.Acum intrebarea mea este,mai mult de atat ce pot sa fac???


Dar,de tine,cand ai avut grija,draga mea???Ai gresit substantial!!!
kudika_15804
Postat pe 30 Ianuarie 2015 13:27
De la: inxs1974, la data 2015-01-30 13:26:04
De la: kudika20225, la data 2015-01-30 13:12:16da normal ca depinde de la barbat la barbat nu sunt toti la fel....probabil ca nu am dat destule detalii dar deja incep sa imi cam pierd rabdarea si bunatatea,am oferit tot ce am avut,am investit totul in relatia asta...poate ca prea mult si s-a saturat de prea mult bine,ca deja nu mai inteleg nimic.
...e nu e nimic ,poate e dor de unu care o ia la omor sau face foamea..... o sa-si dea seama mai tarziu,,,,,,,,,,,,
...sau de una,,,care nu ii va oferi decat jeg,,,,,,,,,
NEGRUTTTT
Postat pe 30 Ianuarie 2015 13:27
De la: inxs1974, la data 2015-01-30 13:26:04
De la: kudika20225, la data 2015-01-30 13:12:16da normal ca depinde de la barbat la barbat nu sunt toti la fel....probabil ca nu am dat destule detalii dar deja incep sa imi cam pierd rabdarea si bunatatea,am oferit tot ce am avut,am investit totul in relatia asta...poate ca prea mult si s-a saturat de prea mult bine,ca deja nu mai inteleg nimic.
...e nu e nimic ,poate e dor de unu care o ia la omor sau face foamea..... o sa-si dea seama mai tarziu,,,,,,,,,,,,



Roxy,nu se justifica varianta ta!!Familia inseamna respect reciproc,nu mai spun despre iubire!!!
kudika_15804
Postat pe 30 Ianuarie 2015 13:29
De la: kudika20225, la data 2015-01-30 13:18:06Sa intelegeti mai bine va spun ce am oferit,ce nu am oferit poate stiti voi de ce ar mai fii nevoie.Cele mai pretioase lucruri sunt cei 2 copii,sunt femeie de casa imi vad de treaba mea,gospodina fac mancare,prajituri,torturi,curatenia nu lipseste,de copii cel mai mult ma ocup eu,el fiind mai mult la munca,copiii ii cresc fara ajutor,ii fac tot ce isi doreste inainte sa fac mancare tot timpul il intreb ce vrea sa fac,niciodata nu fac de capul meu,nu ies prin oras baruri etc,pentru ca sunt non-stop cu copii.Dupa ce dorm copiii,ma ocup de el,il rasfat cum vrea si fac orice imi spune ca vrea atunci,eu sunt intotdeauna initiatoarea.....si ii fac toate placerile.Acum intrebarea mea este,mai mult de atat ce pot sa fac???
...e cam rasfatat ,,,nu ti se pare???????????/........mai intoarcei spatele....sa vada ce rau e fara tine...........
NEGRUTTTT
Postat pe 30 Ianuarie 2015 13:29
De la: kudika_15804, la data 2015-01-30 13:29:09
De la: inxs1974, la data 2015-01-30 13:26:04
De la: kudika20225, la data 2015-01-30 13:12:16da normal ca depinde de la barbat la barbat nu sunt toti la fel....probabil ca nu am dat destule detalii dar deja incep sa imi cam pierd rabdarea si bunatatea,am oferit tot ce am avut,am investit totul in relatia asta...poate ca prea mult si s-a saturat de prea mult bine,ca deja nu mai inteleg nimic.
...e nu e nimic ,poate e dor de unu care o ia la omor sau face foamea..... o sa-si dea seama mai tarziu,,,,,,,,,,,,



Roxy,nu se justifica varianta ta!!Familia inseamna respect reciproc,nu mai spun despre iubire!!!
....nu m-am gandit ca nu exista respect,,,,,in fam la 225
NEGRUTTTT
Postat pe 30 Ianuarie 2015 13:31
De meritat nu mai merita de ceva timp,dar nu ma pot abtine ma supar pe el nu vb cu el,dar imi trece foarte repede si tot eu ma duc la el ,este ca un viciu,ca o dependenta,il iubesc enorm si desi spun ca ma schimb ca o sa ma port cu el cum se poata el cu mine,nu pot!!!In ultimul timp ne tot certam si spune ca din cauza mea,pentru ca ii reprosez ca nu ma suna deloc,daca eu nu-l sun el nu ma suna toata ziua,zice ca este concentat la munca si nu are timp de telefoana,iar eu normal ca ma simt aiurea asteptand toata ziua sa sune telefonul degeaba,iar cand vine acasa sunt suparata,tot timpul da vina pe mine desi tot ce fac eu este sa tanjesc dupa putina afectiune,la care deja i-am uitat gustul.Spune ca eu sunt dependenta de iubire si ca acum nu mai este loc de asa ceva fiind alte lucruri mai importante.Dar mie nu mi se pare ca cer asa mult...sa ma sune macar odata pe zi,cand suntem singuri sa ma mai tina si pe mine putin in brate,oare sunt eu imposibila asa cum spune???Tot incerc sa ii spun ce imi doresc dar nu ma asculta zice ca vorbeste degeaba ca eu tot nu inteleg si pe deasupra mai urla si la mine.Oare la cum ma port eu cu el,asta merit???
kudika20225
Postat pe 30 Ianuarie 2015 13:31
De la: inxs1974, la data 2015-01-30 13:31:25
De la: kudika_15804, la data 2015-01-30 13:29:09
De la: inxs1974, la data 2015-01-30 13:26:04
De la: kudika20225, la data 2015-01-30 13:12:16da normal ca depinde de la barbat la barbat nu sunt toti la fel....probabil ca nu am dat destule detalii dar deja incep sa imi cam pierd rabdarea si bunatatea,am oferit tot ce am avut,am investit totul in relatia asta...poate ca prea mult si s-a saturat de prea mult bine,ca deja nu mai inteleg nimic.
...e nu e nimic ,poate e dor de unu care o ia la omor sau face foamea..... o sa-si dea seama mai tarziu,,,,,,,,,,,,



Roxy,nu se justifica varianta ta!!Familia inseamna respect reciproc,nu mai spun despre iubire!!!
....nu m-am gandit ca nu exista respect,,,,,in fam la 225


Nu exista,caci altfel nu s-ar fi ajuns in situatia de a se posta pe acest site!!!
kudika_15804
Postat pe 30 Ianuarie 2015 13:33
De la: kudika20225, la data 2015-01-30 13:31:56De meritat nu mai merita de ceva timp,dar nu ma pot abtine ma supar pe el nu vb cu el,dar imi trece foarte repede si tot eu ma duc la el ,este ca un viciu,ca o dependenta,il iubesc enorm si desi spun ca ma schimb ca o sa ma port cu el cum se poata el cu mine,nu pot!!!In ultimul timp ne tot certam si spune ca din cauza mea,pentru ca ii reprosez ca nu ma suna deloc,daca eu nu-l sun el nu ma suna toata ziua,zice ca este concentat la munca si nu are timp de telefoana,iar eu normal ca ma simt aiurea asteptand toata ziua sa sune telefonul degeaba,iar cand vine acasa sunt suparata,tot timpul da vina pe mine desi tot ce fac eu este sa tanjesc dupa putina afectiune,la care deja i-am uitat gustul.Spune ca eu sunt dependenta de iubire si ca acum nu mai este loc de asa ceva fiind alte lucruri mai importante.Dar mie nu mi se pare ca cer asa mult...sa ma sune macar odata pe zi,cand suntem singuri sa ma mai tina si pe mine putin in brate,oare sunt eu imposibila asa cum spune???Tot incerc sa ii spun ce imi doresc dar nu ma asculta zice ca vorbeste degeaba ca eu tot nu inteleg si pe deasupra mai urla si la mine.Oare la cum ma port eu cu el,asta merit???


Sunteti casatoriti sau,doar coabitati???
kudika_15804
Postat pe 30 Ianuarie 2015 13:37
De la: kudika20225, la data 2015-01-30 13:31:56De meritat nu mai merita de ceva timp,dar nu ma pot abtine ma supar pe el nu vb cu el,dar imi trece foarte repede si tot eu ma duc la el ,este ca un viciu,ca o dependenta,il iubesc enorm si desi spun ca ma schimb ca o sa ma port cu el cum se poata el cu mine,nu pot!!!In ultimul timp ne tot certam si spune ca din cauza mea,pentru ca ii reprosez ca nu ma suna deloc,daca eu nu-l sun el nu ma suna toata ziua,zice ca este concentat la munca si nu are timp de telefoana,iar eu normal ca ma simt aiurea asteptand toata ziua sa sune telefonul degeaba,iar cand vine acasa sunt suparata,tot timpul da vina pe mine desi tot ce fac eu este sa tanjesc dupa putina afectiune,la care deja i-am uitat gustul.Spune ca eu sunt dependenta de iubire si ca acum nu mai este loc de asa ceva fiind alte lucruri mai importante.Dar mie nu mi se pare ca cer asa mult...sa ma sune macar odata pe zi,cand suntem singuri sa ma mai tina si pe mine putin in brate,oare sunt eu imposibila asa cum spune???Tot incerc sa ii spun ce imi doresc dar nu ma asculta zice ca vorbeste degeaba ca eu tot nu inteleg si pe deasupra mai urla si la mine.Oare la cum ma port eu cu el,asta merit???
...ori s-a tacanit ..............ori nu te mai iubeste...
NEGRUTTTT
Postat pe 30 Ianuarie 2015 13:40
suntem casatoriti de 4 ani,impreuna de 7
kudika20225
Postat pe 30 Ianuarie 2015 13:41
De la: kudika20225, la data 2015-01-30 13:41:29suntem casatoriti de 4 ani,impreuna de 7



Tot timpul s-a comportat astfel??Este o fire violenta,capricioasa????Situatia este dificila pentru ca ati intemeiat o familie si lucrurile au devinit delicate!!!
kudika_15804
Postat pe 30 Ianuarie 2015 13:45
Cred ca s-a saturat de prea mult bine,este tratat ca un printz,asa-l si alint,nu stiu ce sa spun,daca nu as fi harnica,daca nu as fi buna la pat si intelegatoare ,nici urata nu sunt,pana si cand ies cu copii afara sunt mult barbati care incearca sa ma abordeze sau se uita dupa mine si etc,iar eu tot timpu le raspuns ca sunt maritata si am copii oricui se baga in seama ,eu nu am nevoie de nimic altceva inafara de familia mea pentru care fac totul si carora le daruiesc totul.Iar referitor la partea sexuala a relatiei ...cred ca in 7 ani imi ajung degetele de la o mana sa numar de cate ori l-am refuzat,pt mine nu a contat niciodata ca nu ma simt bine,sau nu am chef,placerea lui a fost mai presus de orice,indiferent ca eram obosita si abia asteptam sa pun capul jos pe perna.Se pare ca am gresit undeva si nu am descoperit inca unde,nu inteleg de cand este o crima sa iti iubesti sotul si sa faci totul pe placul lui de se poarta asa cu mine.
kudika20225
Postat pe 30 Ianuarie 2015 13:48
De la: kudika20225, la data 2015-01-30 13:48:38Cred ca s-a saturat de prea mult bine,este tratat ca un printz,asa-l si alint,nu stiu ce sa spun,daca nu as fi harnica,daca nu as fi buna la pat si intelegatoare ,nici urata nu sunt,pana si cand ies cu copii afara sunt mult barbati care incearca sa ma abordeze sau se uita dupa mine si etc,iar eu tot timpu le raspuns ca sunt maritata si am copii oricui se baga in seama ,eu nu am nevoie de nimic altceva inafara de familia mea pentru care fac totul si carora le daruiesc totul.Iar referitor la partea sexuala a relatiei ...cred ca in 7 ani imi ajung degetele de la o mana sa numar de cate ori l-am refuzat,pt mine nu a contat niciodata ca nu ma simt bine,sau nu am chef,placerea lui a fost mai presus de orice,indiferent ca eram obosita si abia asteptam sa pun capul jos pe perna.Se pare ca am gresit undeva si nu am descoperit inca unde,nu inteleg de cand este o crima sa iti iubesti sotul si sa faci totul pe placul lui de se poarta asa cu mine.


Nu este o "crima" sa iti iubesti jumatatea sufletului,dar trebuie ca acea persoana sa fie demna de iubirea ,ce i se ofera!!!Iubirea ucide sufletul cand nu este impartasita!!!
kudika_15804
Postat pe 30 Ianuarie 2015 14:03
Sincer nu stiu ce sa spun,ori am fost eu prea orbita de dragostea pe care i-o port ,ori s-a schimbat,sincer daca nu erau copii nu as fi mers atat de departe sa suport toate astea,dar ma gandesc la fetele noastre si incerc sa iert,sa tot iert,sa inchid ochii,sa tac si sa inghit totul.In ultima vreme este foarte artagos nu violent,pentru ca nu a dat in mine,dar imi vorbeste urat,urla la mine,nu ma injura sau chestii de genu,dar imi raspunde urat urland,si eu atunci tac.
nu a fost niciodata foarte romantic,sa imi spuna ca ma iubeste toata ziua sau ceva de genu,tot timpul a spus ca nu conteaza vorbele ci faptele,dar acum nu mai vad nici fapte,oare pt el fapte inseamna ca merge la munca si se intoarce acasa?Pt mine nu asta inseamna fapte.Este datoria lui de barbat sa mearga la munca si sa intretina familia acum cand eu nu pot sa muncesc pentru ca ma ocup de cele mici.
kudika20225
Postat pe 30 Ianuarie 2015 14:04

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Traditii de nunta 4 De la: emilia34 15 Ianuarie 2009 13:14
Trash The Dress - poezia asezata in rama 1 De la: eunescu09 22 Octombrie 2009 09:48
propun un joc 7 De la: kudika419488 6 Martie 2016 00:44
ce credeti despre verigheta pierduta de barbat la un an dupa nunta?o fi un semn? 79 De la: Brifing 23 Martie 2009 09:17
O decizie inteleapta??.... 14 De la: SPOTYYY 23 Octombrie 2009 15:40