Setari Cookie-uri

Im este foarte greu sa uit tot ce a fost!

Buna seara, numele.meu este Radu am 20de ani. Am avut o.relatie cu o fata timp de.3ani de zile. Am prins-o ca vorbea cu alti am iertat,ii spuneam ca am nevoie de dragoste ma trata cu indiferenta iar eu totusi am iubit-o si inca o iubesc. Vara aceaara am fost despartiti ea m-a cautat sa ne impacam am fost la mare. Dupa ce.am venit de la mare am intrat pe facebook-ul ei vazand ca vorbeste cu altcineva. Cu cineva-ul ala vorbeste si in ziua de azi fiind aprox 30de zile de la despartire. Am aflat ca a fost la ea acasa ca sa dus la el acasa. Ca nu ma mai iubeste ca tine la el. Sunt debusolat total. De ce merit asta daca eu i.am.oferit numai iubire?
Raducu_Stoica_1
Postat pe 15 Septembrie 2015 21:11
De la: Raducu_Stoica_1, la data 2015-09-15 21:11:30Buna seara, numele.meu este Radu am 20de ani. Am avut o.relatie cu o fata timp de.3ani de zile. Am prins-o ca vorbea cu alti am iertat,ii spuneam ca am nevoie de dragoste ma trata cu indiferenta iar eu totusi am iubit-o si inca o iubesc. Vara aceaara am fost despartiti ea m-a cautat sa ne impacam am fost la mare. Dupa ce.am venit de la mare am intrat pe facebook-ul ei vazand ca vorbeste cu altcineva. Cu cineva-ul ala vorbeste si in ziua de azi fiind aprox 30de zile de la despartire. Am aflat ca a fost la ea acasa ca sa dus la el acasa. Ca nu ma mai iubeste ca tine la el. Sunt debusolat total. De ce merit asta daca eu i.am.oferit numai iubire?



Sapa,tinere,sapa,pana vei da de izvorul de apa curata!!!Exista o vorba din popor,"nu orice musca face miere",care este valabila si in relatiile sentimentale!!!!Esti tanar si iubesti cum numai in adolescenta se poate iubi,dar nu intra in depresie,vei descoperi iubirea adevarata,trainica,dar,intai,trebuie sa cresti!!!!
kudika_15804
Postat pe 16 Septembrie 2015 10:05
De la: Raducu_Stoica_1, la data 2015-09-15 21:11:30Buna seara, numele.meu este Radu am 20de ani. Am avut o.relatie cu o fata timp de.3ani de zile. Am prins-o ca vorbea cu alti am iertat,ii spuneam ca am nevoie de dragoste ma trata cu indiferenta iar eu totusi am iubit-o si inca o iubesc. Vara aceaara am fost despartiti ea m-a cautat sa ne impacam am fost la mare. Dupa ce.am venit de la mare am intrat pe facebook-ul ei vazand ca vorbeste cu altcineva. Cu cineva-ul ala vorbeste si in ziua de azi fiind aprox 30de zile de la despartire. Am aflat ca a fost la ea acasa ca sa dus la el acasa. Ca nu ma mai iubeste ca tine la el. Sunt debusolat total. De ce merit asta daca eu i.am.oferit numai iubire?



Radu ,in 3 ani de relatie , indiferent de cat de mult o iubeai , ai preferat sa te minti , cu toate ca ea iti dadea de inteles prin fapte ca nu poate avea sentimente pt tine .Astfel de relatii sunt efemere, de aceea considera ca a fost o experienta specifica varstei din care ai invatat ca a iubi pt doi , e o greseala !
Vei depasi aceasta pasa , timp in care vei cunoaste o alta fata , o fata care sa te merite !
Se spune ca ceea ce nu te doboara , te face mai puternic.

kudika_988778
Postat pe 16 Septembrie 2015 17:32
Daca ati fost despartiti,v-ati impacat si ati fost la mare,cine a suportat in totalitate costurile...???Daca tu,s-ar putea sa fi profitat de bunatatea ta,sa se distreze putin,apoi sa faca iar fitze..!!! Daca ati platit jumi-juma..imi retrag suspiciunea..!!!
Dar,oricum ar fi..."nu fugii dupa caruta care nu te-asteapta"...spune un proverb...si e perfect adevarat..!!! Incearca sa uiti tot,cautand noi prietenii cu tineri si tinere de varsta ta...si vei gasi..in timp..pe cineva special...care te va iubi..si o vei...iubi...!!! Fara reciprocitate in dragoste nu rezulta decat multa suferinta si durere,iar cand iubirea e reciproca...ai senzatia ca zbori,nicidecum ca te ineci...in mare.!!!
Iubirea nu vine intotdeauna cand vrei,important este sa-ti gasesti linistea interioara,sa te iubesti si sa te respecti..mai mult..si sa nu te umilesti in fatza nimanui..!!! Va veni si aleasa ta,dar ai rabdare..si nu te mai aventura...atat de usor...in mare..!!! Domnul sa te insoteasca si sa-ti dea multa sanatate si iubire binecuvantata.! Amin.!!!
kudika133347
Postat pe 20 Septembrie 2015 05:44
Nu trebuia sa ii treci cu vederea faptul ca se mai vedea si cu altii. Este clar si vei vedea si tu in timp, ca doar s-a folosit de tine. Data viitoare cand incepi o relatie fii precaut si cu mare bagare de seama. Aparentele de cele mai multe ori insala. Intr-o relatie serioasa amandoi se implica, se sprijina unul pe altul, se iubesc. Sunt patita si iti scriu din proprie experienta. Si nu uita ceva: totul in viata se plateste, cine ti-a gresit va suporta consecintele. Dupa asa ceva, sa nu iti treaca prin cap sa o mai primesti inapoi, ar fi bine sa rupi orice legatura. E greu, dar ea isi va seama mai tarziu unde a gresit. Capul sus, nu ai de ce sa iti faci procese de constiinta. Chiar nu se merita! Indiferenta este cea mai buna arma pentru astfel de oameni nepasatori si egoisti.
Anca_Nitu_1
Postat pe 20 Septembrie 2015 10:14
ROAGA-TE SI UIT-O !!!!!!
Mircea63
Postat pe 20 Septembrie 2015 11:08
esti tanar si poate intr-o minunata zi vei intalni o persoana care sa te aprecieze, ea nu te iubeste ...deschide ochii!
serian
Postat pe 20 Septembrie 2015 11:28
bai biete, viata ii cum iii. astfel am patit si eo .DUPA 21 ANI DE CASNICIE SI UN FIU DE 22 ANI SOTIA A PLECAR DOUA CASE MAI DEPARTE TRECE PE LANGA FIUL EI SI SE FACE CA NU VEDE,.E PLCATA DE 3 ANI DAR MU A MAI VB NICI CU FIUL NICI CU MINE ;. SI ATUNCI ?CE POTI CERE DE LA O FATA DAR DE LA O FEMEIE CASATORITA CE AVEA CANDVA MAI DE TOATE CE POTI CERE CUMVA , SAU SA DORESTI CEVA , LA O DOMNISOARA , CARE SI EA CAUTA ? MARGI MAI DEPARTE
kudika493863
Postat pe 20 Septembrie 2015 20:28
Si eu trec prin aceeasi situatie ca si tine si nu stiu ce sa fac sa nu ma mai gandesc. iti las email meu daca vrei si vb. alinanicoleta268@gmail.com
Alice-29
Postat pe 20 Septembrie 2015 22:03
Ai de ales alte 2999 nu ai pierdut nimic treci mai departe viata e foarte scurta si amara
Corches_Sorin_1
Postat pe 20 Septembrie 2015 23:28
Toti ne indragostim de cineva si la un moment dat ne dam seama ca nu gasim la celalalt ceea ce vrem sau cautam si atunci, ne mutam interesul la altul care ne poate oferii ceea ce ne dorim.
Deci, ea nu a gasit la tine ceea ce cauta de fapt.
O dragoste platonica si un temperament gelos, nu este tocmai ce-si doreste o fata!
Nu-i nimic, alta!
kudika_11495
Postat pe 21 Septembrie 2015 03:32

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
sa lupt pentru el sau sa ma resmnez:nu ma merita? 63 De la: ianna05 17 August 2010 08:01
Dragoste adevarata 32 De la: ioana_cristina 23 Octombrie 2009 12:02
ma doare... 17 De la: badgirl 31 Ianuarie 2010 17:15
Ancorata in prezent dar cu sufletul in trecut!!! 21 De la: Cassey 18 Mai 2009 09:21
De ce? 12 De la: Ladywind 22 Februarie 2009 16:45