Setari Cookie-uri

ce i s-a intamplat?

nu-ti mai bate capul, treci peste, barbati mai sunt destui
anca_iolanda
Postat pe 3 Octombrie 2008 10:41
cat de bine te inteleg! cu al meu e si mai grav. i`am zis de multe ori sa rupem legatura si NU VREA dar nici relatie stabila nu vrea. E mai las decat lasii.... asta e si noi femeile suntem fricoase dupa ce trecem prin experiente neplacute. Faza`i ca in rest e perfect. Ma chinuie insa ca tot dispare si apare dupa bunul lui plac si eu sunt suficient de proasta(a se intelege indragostita) incat sa ma bucur cand apare, chiar daca lui nu`i arat asta si fac fitze, da` daca se satura intr`o zi. Shtiu... curiozitatea asta te omoara... asa e cand gandesti prea mult. Stii ce zic? sa nu ne mai stresam.. ca ne stresam degeaba. Nu cumva sa crezi ca lui ii pasa ca te stresezi tu. Trecem mai departe si gata.
mainedimineata
Postat pe 3 Octombrie 2008 13:38
Omul este ca nisipul : daca il strangi in pumn , ti se prelinge printre degete , daca lasi mana deschisa iti va ramane in palma . Nu toate lucrurile au explicatii , sau , cateodata poate e mai bine sa nu le stii ! Se spune ca ceea ce nu stii nu iti poate face rau ...Lasa-l liber si daca va fi sa fie se va intoarce la tine , daca nu , inseamna ca nu merita ! Mergi inainte pe drumul tau , nu te ancora de nimic si ce va fi , va fi ! iti doresc mult succes !
kenyaa
Postat pe 3 Octombrie 2008 14:49
am intilnit si eu un speciment din asta o da ce mi-a facut in 8luni de zile.vizite la miezul noptii cu buchete enorme de trandafiri(si eu nu stau singura si nici in Ro)am crezut ca e ala dintre cei mai. si cind am zis "hai ma ca ii dau o sansa ,vin acasa si sa vedem ce o fi"nu l-am mai gasit.l-am sunat dar nu imi raspundea apoi a venit ca de obicei cu flori si cu o gramada de scuze,ca e ocupat,obosit....si multe altele!la misto i-am spus intr-o zi ca l-am vazut cu o tipa in masina...si surprize-surprize"da ,ca sa vezi,ca m-am impacat cu fosta...bla bla bla.si normal ca am vazut negru in fata ochilor (renuntasem la tot pt el,slujba ,iubit strainatate)iar el nu a avut curajul sa imi spuna .era cu aia de vreo 4luni.i-am intors spatele si am plecat inapoi in neagra strainatate.si acuma ma mai suna sau trimite sms cum ca sa il iert ca a gresit,ca nu e fericit ca el tot pe mine ma iubeste.nu e decit un las,un om fara valoare care nu merita nimic.imi pare rau de sentimentele investite ,de timpul pierdut(noptile in care plingeam,de dorul lui.10kg am slabit-asta da dieta)dar acum sunt iar bine,stapina pe mine ,cu servici si departe de el.v-am pupat,aveti grija de voi
cristinika29
Postat pe 26 Noiembrie 2008 21:23
'vanatorii' de femei se culca de 3 ori maxim cu o tipa. e exact situatia clasica,dupa care dispare....
nu trebuie sa cauti motiv,doar atat a vrut....sex
kihm
Postat pe 26 Ianuarie 2009 20:13
ooo...fii fericita k a disparut...eu ma intl q cnv de 2 ani si nu avem o relatie...asa k be happy...
SweetHappyButterfly
Postat pe 26 Ianuarie 2009 20:21

CU BARBATII DIN ZIUA DE AZI NU STII CE SA FACI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
AI RABDARE ,P[OATE TE SUNA.
motroc_raluca
Postat pe 3 Martie 2009 08:56
buna Shalimar, parerea mea este ca te-ai inselat .el a fost un actor foarte bun si tu ai crezut in prestatia lui. o prietena a patit la fel. respectivul s-a tinut dupa ea vreo 3-4 luni. complimente.... plimbari cu masina.... cine la restaurante bune... la inceput fata nu era hotarata daca sa si-l faca prieten sau nu,tinand cont ca si el era divortat cu un copil. el nu cauta o fata cu care sa se casatoreasca si nici ea nu dorea casatorie. dar dupa atatea luni in care el o cauta insistent si o invita la masa ,la plimbare ea s-a hotarat sa si-l faca prieten. numai ca dupa ce s-a culcat cu el a disparut in ceata. si ea la fel ca tine nu putea sa inteleaga de ce. raspunsul la ea era tare usor: el a jucat un joc si ea a avut incredere intr-o persoana fictiva.bineinteles ca s-a simtit ranita si a pierdut increderea in persoanele de sex opus. la ceva timp a aflat ca el curta o alta fata si a incetat sa ii mai trimita mesage sau sa il mai sune. la o luna dupa ce ea ia scris ultimul mesaj cine crezi ca are tupeul sa o caute. el cu un mesaj in care printre altele scria daca se se pot intalni sa ii explice ce s-a intamplat atunci.
cum ea se hotarase sa nu mai auda de el nu i-a raspuns. si el a inceput sa-i crie ca a avut probleme la serviciu...... din nou minciuni. a de data asta a inteles si ea ce fel de persoana era respectivul .si acum se simte mai bine. sper sa te simti si tu bine in curand .

kuroiangi
Postat pe 3 Martie 2009 12:13
Nu te mai gandi la el....incearca cu altcineva
_dulcik_
Postat pe 3 Martie 2009 21:38
crezi ca merita sa ti bati capu ?..:(
morticia_adams
Postat pe 3 Martie 2009 21:43
nu se merita ce a fost a fost si ramane in trecut... refa-ti viata alaturi de o persoana care sa te merite
_dulcik_
Postat pe 4 Martie 2009 21:25
cred ca insisti degeaba...............se pare ca sa terminat,daca m ai vrea si alt cv de la tn.................te cauta el
butterfly_sound_of_love
Postat pe 26 Martie 2009 16:48
Trezeste-te! Omul ti-a spus ca nu e pregatit pentru o relatie si probabil a vazut ca tu nu esti pregatita doar pentru sex. Asa ca a decis sa se retraga, ceea ce probabil este si decizia inteleapta, pentru ca tu sa nu te indragostesti de el si sa-i pretinzi sa-ti ofere mai mult decat poate (ceea ce faci deja, daca insisti sa-l cauti). Este foarte clara situatia.
kudika003986
Postat pe 27 Martie 2009 12:05
Nu e mai gandi si gata...
_dulcik_
Postat pe 27 Martie 2009 22:14
Barbatii,mai ales in prezent,sunt f ciudati,egoisti si iresponsabili.Nu au grija de nimic si nu se pricep sa-ti faca viata frumoasa.Nu am avut parte de disparitii,insa de lipsa de judecata ,da,din partea lor,ma refer la relatia serioasa sau casatorie.Nu as suporta disparitii si aparitii,nu e normala o viata de cuplu zbuciumata si nesigura,acei oameni nu sunt echilibrati si stabili, nu te bazezi pe ei si nu poti construi ceva.Nici sentimentele nu rezista.Mai bine iti vezi de persoana ta,avem si noi multe nevoi.Iar in viata conteaza lucrurile autentice si nu iluziile.

Postat pe 24 Iunie 2009 11:48

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
sall la toata lumea 3 De la: yumalai 14 Februarie 2010 08:08
Iubire interzisa cu adevarat!!! 141 De la: camy_camy1987 5 Ianuarie 2012 16:48
M-am "indragostit"de un detinut... 37 De la: Barbie30 7 Iulie 2010 17:50
v-am prins hoatelor (glumesc) 35 De la: gya01 29 August 2009 11:18
inselata de un excroc sentimental 17 De la: kudika226898 12 Iulie 2010 21:41