Setari Cookie-uri

valul islamic moda sau traditie??????

irelevante acele filmulete in special facute de americani!!!!!!!!!!!!!!!!ca si cum ai arunca o calimara de cerneala in mare ca sa o faci albastra!!!!!!!!!!!!uita_te zilnic la stirile de la ora 5
driver
Postat pe 12 Octombrie 2010 00:34
De la: onucu, la data 2010-10-12 00:17:19aha scapate bine ai zis!!!!!!!si nu am numit rai sau asa ceva dar diferenta e fffff mare du_te si vezi ai sa sa imi zici parerea dupa!!!!





... cind eu lucram pe acolo ... tu te mai jucai cu papushele ... cind o sa mai cresti o sa intelegi ca nu orice zboara se maninca ... oamenii sint oameni peste tot ... unii sint azi mai bogatii, altii mai saraci ... faptul ca unii au dat de petrol si si au cheltuit ceva pentru imaginea lor asta nu inseamna ca trebuie sa ii pupi in dos ... sau sa te consideri o maimutza ... nu totul inseamna bani ... pe vremea cind romanii se plimbau cu tramvaiul acolo cea mai buna femeie era camila ... sa nu crezi ca s-au schimbat multe sub poleiala ... fara indoiala ca sint si oamnei buni ca peste tot dar asta nu inseamna ca multe nu put ... rau de tot ...

... per total ... tu esti incintata de life stil=ul de astazi ... si te umilesti singura ... romanii au pierdut mult din calitati dar asta nu inseamna ca nu le mai pot recupera ... si sa nu crezi ca tu nu ai avea multe din defectele pe care le reprosezi romanilor de astazi ...

marco918
Postat pe 12 Octombrie 2010 01:13
De la: onucu, la data 2010-10-12 00:34:55irelevante acele filmulete in special facute de americani!!!!!!!!!!!!!!!!ca si cum ai arunca o calimara de cerneala in mare ca sa o faci albastra!!!!!!!!!!!!uita_te zilnic la stirile de la ora 5






... si tu crezi ca daca nu sint prezentate la stiri inseamna ca nu exista ? ... sau ca vorbim de o calimara plina doar in romania ? ... tot la stirile de la ora 5 poti sa vezi gramezi de femei care nu isi mai pot recupera copii de la diversi barbati musulmani ... pe alea de ce nu le vezi ? ... retine un lucru ... stai intre cei pe care ii intelegi ... chiar daca nu corespund unor ''norme'' de imagine ca in reclame ... fii sigura ca stii ce spune si stie despre ce vorbesti ...

marco918
Postat pe 12 Octombrie 2010 01:19
nu ma umilesc singura din pacate concetatenii nostri ne umilesc!!!eu una nu ma simt umilita de nimik nu am facut nimic sami fie rusine!!!!!!!!!!!!!!!nu cred ca ma jucam cu papusile am 45 de ani si nu_s atat de mica dar in fata tarilor europene noi romancele suntem considerate curvele europei!!!!!!!pacat de asa natie!cureve si betivi ce vrei mai mult?
driver
Postat pe 12 Octombrie 2010 01:29
De la: onucu, la data 2010-10-12 01:29:29nu ma umilesc singura din pacate concetatenii nostri ne umilesc!!!eu una nu ma simt umilita de nimik nu am facut nimic sami fie rusine!!!!!!!!!!!!!!!nu cred ca ma jucam cu papusile am 45 de ani si nu_s atat de mica dar in fata tarilor europene noi romancele suntem considerate curvele europei!!!!!!!pacat de asa natie!cureve si betivi ce vrei mai mult?

nu e nimic gresit..oricum asta vine ca o subunitate a perpetuarii speciei...perpetuarea rasei....incrucisarea dintre rase nu e chiar lucrul cel mai indicat....dar daca esti ok...nu inteleg care ar fi problema.
kudika195501
Postat pe 12 Octombrie 2010 01:36
eu una sunt dezamagita de ceea ce e in tara noastra nu tu morala, nu tu bun simt, nu tu respect!!!!!!!!!!!!!nui de mirare ca jumatate de romanie e plecata a munca in alte tari!!!!!!!!!e problema guvernantilor ca noi preferam sa ne facem viata in alte tari !!!!pacat de romania asta !!!eu una pana una alta prefer sa stau in o alta tara decat romania
naam trait in tara musulmana am trait bine salariu bun si viata buna m nimik cu musulmanii nici cu alte religii credema uitate in tarisoara ta cum traiesc oamenii si_ti vine sa fugi!!!!
driver
Postat pe 12 Octombrie 2010 01:44
despre ce perpetuere a rasei vb tu?tiam zis ca nus maritata cu arab si nici musulmana sunt maritata cu roman si nam legaturi cu arabi dar mia placut modul lor de viata nu cum se spune ca ele sunt supuse si obligate duc o viata foarte lejera si frumosa si sunt judecate de niste europence abia trezite la realitate
driver
Postat pe 12 Octombrie 2010 01:48
Gresit...nu duc nicio viata lejera...e doar poza pe care se chinuie sa o afiseze...
kudika226898
Postat pe 12 Octombrie 2010 08:35
dar nu se chinuie deloc .......e clar (insinuari nu lipsesc pe acest topic)
driver
Postat pe 12 Octombrie 2010 14:06
e ultima data cand mai intru aici sa comentez .ca nu de alta dar se va ajunge la 300 de pagini si chiar e plictisitor sa vb despre musulmani oricum fiecare cu ideile lui si am observat ca pe acest topic se injura se jignese se umileste ce rost are sa dezbati ceva ce nu ne apartine!valul e frumos purtat de orice femeie dar cum se discuta de islam si religii deja incep si injuriile!fiecare cu drumul lui si religia lui fara a jigni si injosi vreo rasa sau vreo religie dar cum romancele nu se pot abtine mai bine sa le las eu sa se paruiasca cum vor!!!!!succes in continuare fetelor sunt curioasa unde se va ajunge cu voi !
driver
Postat pe 12 Octombrie 2010 14:14
De la: kudika226898, la data 2010-10-12 08:35:37Gresit...nu duc nicio viata lejera...e doar poza pe care se chinuie sa o afiseze...


daaa mai bine du-te in club si bea pana nu mai poti si urca-te pe mese ,arata tu ce frumoasa e viata
myeyes
Postat pe 12 Octombrie 2010 14:23
...iti sta mai bine beata moarta si sa traga toti cocalarii de tine
sau e posibil sa fii ''de pe partea aia alta'' sa va strangeti toti si sa va taiati venele cu lama pe intuneric..''viata e dura''
myeyes
Postat pe 12 Octombrie 2010 14:26
meyes dar cu ce te_am deranjat eu pe tine?beata moarta si prin cluburi nu cred ca ai sa ma vezi tu pe mine daca poate n_ai inteles bine am 45 de ani o familie si 3 copii deci nu cred ca trebuie sa_mi spui tu pe unde si cum sa umblu!!!!!nu am jignit pe nimeni dragut_o mi_am spus o parere si atat!nu am nevoie de sfaturile tale simpatic_o,vad ca te duce capul pe unde ar trebui sa umble depravatele!!!!
driver
Postat pe 12 Octombrie 2010 20:58
meyes poate nu ai citit bine sau nu ai inteles:nu ma_am luat de arabi de musulmani ...din contra dar vad si din alte postari ale tale ca sari ca capra sa comentezi doar de dragul de a mai adauga si tu ceva !felicitari vad ca esti isteata nu lasi pe nimeni sa ti_o ia inainte cu aberatiile
driver
Postat pe 12 Octombrie 2010 21:09
De la: myeyes, la data 2010-10-12 14:26:13 ...iti sta mai bine beata moarta si sa traga toti cocalarii de tine
sau e posibil sa fii ''de pe partea aia alta'' sa va strangeti toti si sa va taiati venele cu lama pe intuneric..''viata e dura''


Tocmai tu spui asta? Cum poti vorbi asa despre mediul de unde te-a adunat musulmoiul?
kudika226898
Postat pe 12 Octombrie 2010 23:04
papusha mica si creata la minte !!!sunt casatorita cu roman daca nu ai inteles si ar cam trebui sa stai in banca ta daca nu ai inteles nimik din ceea ce am postat nu te mai lua de mine ca imi inspiri greata !te bagi ca musca in c...unele ca si tine starnesc galagie, pe forum fiecare posteaza si gata ce rost are sa vii tu cu afirmatii (mediul din care ma adunat musulmanoiul)da esti cretina fara diploma fato?nu ai rusine?cum te iei de cineva fara sai stii viata macar?neobrazat_o mia_m dat cu parerea despre o tara in care eu am lucrat ca traducatoare araba_romana deci nu sunt vreo incuiata am avut cunostinte ,prieteni ,colegi musulmani si musulmane si am precizat asta cand am postat.pana la urma ajung la concluzia ca nu ai ce face si comentezi ca sa_ti ocupi timpul!hai sa ai o seara placuta si nu purta altora de grija ca faci riduri!
driver
Postat pe 13 Octombrie 2010 00:30
Eu nu m-am legat de tine...dar cred ca si tu ai o problema...te dai si tu cine nu esti....tare imi plac tzatzele care spun "nu sunt o inculta" si vorbesc exact ca una cu 4 clase...iar de greseli de ortografie sa nu mai vorbim...
kudika226898
Postat pe 13 Octombrie 2010 08:16
De la: onucu, la data 2010-10-12 20:58:01meyes dar cu ce te_am deranjat eu pe tine?beata moarta si prin cluburi nu cred ca ai sa ma vezi tu pe mine daca poate n_ai inteles bine am 45 de ani o familie si 3 copii deci nu cred ca trebuie sa_mi spui tu pe unde si cum sa umblu!!!!!nu am jignit pe nimeni dragut_o mi_am spus o parere si atat!nu am nevoie de sfaturile tale simpatic_o,vad ca te duce capul pe unde ar trebui sa umble depravatele!!!!


what??ce ai femeie??cand m-am adresat tie??vb cu kudika22.... esti paranoia??
myeyes
Postat pe 13 Octombrie 2010 09:16
De la: onucu, la data 2010-10-13 00:30:02papusha mica si creata la minte !!!sunt casatorita cu roman daca nu ai inteles si ar cam trebui sa stai in banca ta daca nu ai inteles nimik din ceea ce am postat nu te mai lua de mine ca imi inspiri greata !te bagi ca musca in c...unele ca si tine starnesc galagie, pe forum fiecare posteaza si gata ce rost are sa vii tu cu afirmatii (mediul din care ma adunat musulmanoiul)da esti cretina fara diploma fato?nu ai rusine?cum te iei de cineva fara sai stii viata macar?neobrazat_o mia_m dat cu parerea despre o tara in care eu am lucrat ca traducatoare araba_romana deci nu sunt vreo incuiata am avut cunostinte ,prieteni ,colegi musulmani si musulmane si am precizat asta cand am postat.pana la urma ajung la concluzia ca nu ai ce face si comentezi ca sa_ti ocupi timpul!hai sa ai o seara placuta si nu purta altora de grija ca faci riduri!


''musulmoiul'' era al meu...... vb cu mine.......imi pare rau dar ce sariti asa , nici macar nu era pt dumneavoastra .....am eu o vb cu ''cititul in craci''
myeyes
Postat pe 13 Octombrie 2010 09:20
din 6 miliarde de oameni aprox 5 miliarde au alte religii,se inchina la alti dumnnezei,si totusi traiesc la fel, unde-i diferenta?
oamenii inferiori sunt dispusi la fanatism si cred ca altfel nu se poate,de fapt ei sunt manipulati si trimisi in linia intii a propovaduirii religiei din care fac parte:ei sunt de fapt majoritatea si se mizeaza pe faptul ca fiind multi pot fi o forta,foarte adevarat.
dar oare cine trage sforile?
utad
Postat pe 13 Octombrie 2010 12:11
driver
Postat pe 13 Octombrie 2010 13:41
ma rog :fetite mici din bucuresti...................sa le lasam sa se certe in continuare!!!!!
driver
Postat pe 13 Octombrie 2010 13:43
De la: onucu, la data 2010-10-13 13:43:48ma rog :fetite mici din bucuresti...................sa le lasam sa se certe in continuare!!!!!


te rogi la Biserica sau la Moschee sau la Templu , nu aici
myeyes
Postat pe 13 Octombrie 2010 14:48
De la: myeyes, la data 2010-10-13 09:20:45
De la: onucu, la data 2010-10-13 00:30:02papusha mica si creata la minte !!!sunt casatorita cu roman daca nu ai inteles si ar cam trebui sa stai in banca ta daca nu ai inteles nimik din ceea ce am postat nu te mai lua de mine ca imi inspiri greata !te bagi ca musca in c...unele ca si tine starnesc galagie, pe forum fiecare posteaza si gata ce rost are sa vii tu cu afirmatii (mediul din care ma adunat musulmanoiul)da esti cretina fara diploma fato?nu ai rusine?cum te iei de cineva fara sai stii viata macar?neobrazat_o mia_m dat cu parerea despre o tara in care eu am lucrat ca traducatoare araba_romana deci nu sunt vreo incuiata am avut cunostinte ,prieteni ,colegi musulmani si musulmane si am precizat asta cand am postat.pana la urma ajung la concluzia ca nu ai ce face si comentezi ca sa_ti ocupi timpul!hai sa ai o seara placuta si nu purta altora de grija ca faci riduri!


''musulmoiul'' era al meu...... vb cu mine.......imi pare rau dar ce sariti asa , nici macar nu era pt dumneavoastra .....am eu o vb cu ''cititul in craci''


Tu ai multe vorbe specifice celor " saraci cu duhul"...desi tu creezi ca sunt "vorbe de duh"...
kudika226898
Postat pe 13 Octombrie 2010 15:44
Cat de multa ura e in voi!
de ce vajigniti atat?ce sa inteleg?daca romanii se urasc ata intre ei, cum sa nu urasca alte popoare care nu au conceptiile lor? sunteti rasisti!!!!!!!!!!
oameni buni...musulmanii sunt oameni ca si noi, cred intr un singur Dumnezeu, ne aproba mare parte din biblie, ...sunt printre ei oameni buni si rai...fiecare cum a fost educat...
ce ar fi sa clasificam crestinii si sa aratam cu degetul atunci cand fac ceva rau,....SUNT CRESTINI!!eu cred ca voi acceptati mai usor o prostituata sau un homosexual deCAT UN MUSULMAN.
am rude care traiesc de multi ani printre musulmani...sunt ca fratii..sunt oameni cu suflet mare...dar nu te lua de religia lui.
e asa usor sa critici si sa jignesti....ce ne a mai ramas?ce valori promovam? destrabalarea,avortul,concubinajul,....asta e ok in opinia vs?
ana_34
Postat pe 13 Octombrie 2010 19:46
Draga Marco, am o intrebare? Ai o problema cu musulmanii?ca vad ca esti tare inversunat..Ce crezi despre budisti?ca ei stau linistiti,nu se bat...iti plac ,nu? dar de masoni , ce zici?ca ei actioneaza din spate...sunt mai smecheri..nu ca musulmanii pe fata.Musulmanii macar cred intr un singur dumnezeu..acelasi ca si noi,si cred si in Iisus,Moise, Avram...Ca SUA vrea sa puna mana pe petrol si sa cuprinda cu puterea tot globul,facand reclama proasta musulmanilor..omorand oameni nevinovati,asta nu inseamna ca e si adevarat ce spun ei.politica nu e asa de transparenta cum crezi.interesul poarta fesul...

de evrei ce zici?ca ei nici nu l recunosc pe Iisus.dar tot conduc din spate interesele proprii.Ce spui daca Romania ar avea petrol,si ar veni peste noapte americanii,omorand oameni nevinovati si distrugand case, cu motivul ca noi facem arme nucleare?ai sta cu mainile in san sa vezi cum iti omoara parintii,copii?ai vazut irakienii cum fug cu copii rupti in bucati de bombe americane?ai vrea sa i aplaude pe americani si sa le zica BUN VENIT..LUATI PETROLUL!

ai uitat de schisma crestinilor din 1054?dar de Cruciade?chiar crestinii sunt mai buni decat musulmanii?la ce?ca noi nu ne respectam biblia...zi mi cati romani o au in casa..sau o citesc?se iubesc catolicii cu ortodocsii? am avut vecini care erau catolici si nici nu si faceau relatii cu ortodocsi.stii cati ani s au urat bisericile astea doua, datorita schismei?faptul ca nu ne batem ca ei nu inseamna ca ne iubim...ci doar ca nu ne prea pasa de religie..sa fim sinceri...cati crestini sunt cu adevarat credinciosi? La recenseminte, lumea si declara religia crestina...dar chiar sunt crestini???
ana_34
Postat pe 13 Octombrie 2010 20:41
bravo ana_34 ignoranti si rasisti ca romanul nu am mai vazut!!!!am calatorit in multe tari si am constatat ca romanii pe unde se duc fac tara asta amarata de rusine!(exclud persoanele care au facut aceastei tari onoare din pacate destul de putini!)iar de paparudele astea care se trezesc comentand aici dandu_se culte si inteligente bine le mai fac romanasii cand le bat le injura si le trimit la parinti cu ochii cat cepele!facand rating pe la IARTA_MA ,DIN DRAGOSTE si alte emisiuni lacrimogene.Mergeti prin spitale si vedeti fetite de 13 _14 ani cu mamicile la rand la avorturi,baieti de 12 _13 ani fumand beti in scoli si drogati asta e viitorul romaniei o tara de curve si betivi, batausi ,scandalagii ,cersetori si HOTI!!!!cu parere de rau spun asta si in loc sa ne pese de basmaua unei musulmane mai bine nea_m vedea de uscaturile noastre!Cum am mai spus si repet nu ai sa vezi femei musulmane stand pe traseu si asteptand clienti ,nici femei musulmane la rand la avorturi , sa _si abandoneze copii ,pruncuciderea .Asa ca fetelor ofticate analaizati mai bine ceea ce e in curtea voastra nu ce e pe capul unei musulmane!!!!!
driver
Postat pe 13 Octombrie 2010 21:28
domnisoara meyes cea cu limba lunga ma rog si aici si unde vreau eu ai ceva impotriva ???imi interzici tu cumva?nu te baga ca musca in c...t ca pana la urma ai sa cazi in el!daca cineva nu te baga in seama vad ca te oftici de ce oare??????esti cea care provoaca si astepti sa ti se raspunda urat???????daca vrei te sevesc de iti sar capacele!!!!!!!
driver
Postat pe 13 Octombrie 2010 21:33
De la: onucu, la data 2010-10-13 21:33:58domnisoara meyes cea cu limba lunga ma rog si aici si unde vreau eu ai ceva impotriva ???imi interzici tu cumva?nu te baga ca musca in c...t ca pana la urma ai sa cazi in el!daca cineva nu te baga in seama vad ca te oftici de ce oare??????esti cea care provoaca si astepti sa ti se raspunda urat???????daca vrei te sevesc de iti sar capacele!!!!!!!









anastasia_m
Postat pe 13 Octombrie 2010 21:34
draga anastasia te_ai speriat?
driver
Postat pe 13 Octombrie 2010 21:49

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Atentie! Premiile de pe kudika nu se dau! 1 De la: CAELUM 21 Noiembrie 2009 12:56
metropolitan 1 De la: larirami 21 Mai 2010 18:47
http://classic-elegance-forever.blogspot.com/ 1 De la: orsolya_andrea 1 Aprilie 2009 12:42
la ce ajuta fumatul? 61 De la: mimi_ca29 28 Februarie 2011 19:11
Atentie! Premiile de pe kudika nu se dau! 1 De la: CAELUM 21 Noiembrie 2009 12:56