Setari Cookie-uri

CAFENEA!!!

laaa muultziii aaaniiii !!!

Postat pe 11 Aprilie 2008 13:17
poate ne spui si cati anisori faci? s-au e secret?
:)

Postat pe 11 Aprilie 2008 13:58
daaaaaaaaaaaaaa, cum sa nu, 35 de primaveri.rade "al meu" de mine si spune ca musai trebuie sa ma ia ca altfel devin babuta si cand o sa avem un copil o sa ne spuna mamaie si tataie.:))

Postat pe 11 Aprilie 2008 14:28
ha ha ha!! ce tare! lasa ma vivi, ca sint femei care au facut copii si la 40 si de ani.
eu fac 29 anul asta si parca ma bate gandul sa fac un bebe pana pe la 32.
dar, na, trebuie sa le luam si noi pe rand.
:)

Postat pe 11 Aprilie 2008 14:40
noi de 7 ani le tot luam pe rand, da nu le mai terminam, singurul regret pe care il am acum e ca ar fi trebuit sa fac copilul mai devreme , acum 3-4 ani, acum veam cu ce ma lauda:) da, se lucreaza la proiect! o sa avem un bebe dorit si asteptat de toata lumea, nu mai vb de bunici care ne-au innebunit! e bataie care sa-l creasca, ca nu exista nepotei in nici una dintre familii.

Postat pe 11 Aprilie 2008 15:05
:) da. e bine mai vivi. ca o sa mai aveti timp si pt. voi in felul asta!

Postat pe 11 Aprilie 2008 15:10
la multi ani vivi_annna!!!!! am o mel super funny dar ce pacat ca nu se poate pune pe aici nimc...no roicum iti doresc ca macar jumatate din dorintele pe care ti le-ai pus de ziua ta sa ti se implineasca daca nu ...chiar toate.inca o data la multi ani si multa sanatate...ca daca ai sanaate ai de toate....!!!!
dandanaua_reloaded
Postat pe 11 Aprilie 2008 16:17
multumesc tuturor pt urari!

Postat pe 11 Aprilie 2008 16:58
VIVI, la multi ani sa fii sanatoasa si fericita si sa traiesti clipe minunate alaturi de cei dragi...te pup si-ti doresc numai bine...cat despre copil,toate la timpul lor si nu este tarziu...sanatos sa fie sa va bucurati de el...maine,poimaine ai sa ne dai vestea..
ginetta
Postat pe 11 Aprilie 2008 18:49
VIVI,iti doresc sa ramii tinara si frumoasa,sa ai mintea limpede ca acum,multa sanatate,si vezi ca au venit berzele!
mari58
Postat pe 11 Aprilie 2008 23:11
fetelor gata, eu inteleg ca azi e sambata,ca stati mai mult in pat dar nici la cafea nu veniti?sunt singurica pe aici..ce-i cu voi...pe VIVI o inteleg ca este la munte...PUPICI MULTI DE ZIUA TA...dar voi?haideti ca am facut o cafeluta(cu cafea risnita proaspat)asa cum cred ca va place....hmmmm ce bunatate...sa aveti o zi buna si spor la treaba........
ginetta
Postat pe 12 Aprilie 2008 09:04
:) ginetta azi e sambata!!!!!!!!!
ne mai rasfatam si noi un pic. chiar am pofta de cafelutza.. :)

Postat pe 12 Aprilie 2008 09:23
stiu onnyta ca e sambata...dar la mine e zi de munca acasa...hai vino ca nu e asa departe buzaul...o aruncatura de bat....cafeluta te asteapta.....
ginetta
Postat pe 12 Aprilie 2008 11:23
ginetta da si mie din cafeaua aia ca iar am lasat-o pe masa nebauta....si imi pica ochii ingura de somn...ca aseara ma stat pana mai tarziu....naturala tare neagra aproape rece si fara mult zahar te rog frumos,luni o sa o fac eu dupa pofta inimii .....voastre....fetelor distractie maxima weekend-ul asta.
dandanaua_reloaded
Postat pe 12 Aprilie 2008 12:33
draga mea,asta este pe gustul inimioarei tale...nici calda nici rece,neagra..neagra si un pic dulcica..aaaaa,ce zici?hai vino odata ca se raceste de tot............pupici.....
ginetta
Postat pe 12 Aprilie 2008 14:59
fetelor da voi duminica nu beti cafea????? azi se pare ca o beau singura...oricum duminica placuta!!!!ne vedem luni pe forum si fiecare dintre noi pe unde e....
dandanaua_reloaded
Postat pe 13 Aprilie 2008 13:36
nu esti singurica, eu muncesc azi asa ca am stat mai toata ziua pe forum am mai citit una-alta. iar cafeluta s-a dus si mi-a cumparat sotiorul un plic de 3in1 si mi-a facut de dimineata, mi-a servit-o la pat :P hmmm ce bine a fost, pot sa zic ca am inceput ziua cu un zambet pe buze de bucurie ca e asa de scump(dar ramane intre noi, nu vreau sa stie ca-l laud ca pe urma si-o ia in cap :)))) pup

Postat pe 13 Aprilie 2008 17:32
si la multi ani vivi si tuturor berbecutilor :)) am si eu "fosta prietena cea mai buna" daca pot sa-i zic asa, tot berbecuta, fata cu caracter, nu gluma ;P ne cam dadeam cap in cap si ieseau des scantei, dar am invatat multe lucruri bune de la ea si cel mai important a fost acela de a fi mai egoista si de a tine mai mult la mine

Postat pe 13 Aprilie 2008 17:35
:D apar si ca si cazuta din cer :))) la multi ani,vivi, sa ai parte de tot ceea ce-ti doresti! ce tarziu eee...mi-a somn, dar promit ca dimineata fac eu cafeluta. e randul meu, nu ? :)) vai ce dulci sunt iubitii mei ( iubi si pisica) imi fac pofta de somnik. :P:P 2 ingerasi dulci. v-am pupat ca tre sa ma trezesc dimineata sa fac cafeaua. deci cate sa fac? 1..2...5...7...

Postat pe 14 Aprilie 2008 01:16
:) buna dimineata fetelor!!
gata, o luaram de la capat..
acum beau cafeluta. :)

Postat pe 14 Aprilie 2008 09:25
vin cu forte proaspete in noua saptamana, asa ca hai s-o incepem cum se cuvine cu o cafeluta si un pahar de... vorba.:)

Postat pe 14 Aprilie 2008 09:35
eeeeeeee vivi! te distrasi?

Postat pe 14 Aprilie 2008 10:40
'neatzaaa!!! bine dupa vizita la doctor numa dimineata nu mai e...fetelor o saptamana usoara si ...spor la treburi azi ca mai e silunipe deasupra....azi asa asi fii avut chef sa mai lenevesc in pat....dar acusica beau cafeaua si ma trezesc
dandanaua_reloaded
Postat pe 14 Aprilie 2008 11:38
:):P

Postat pe 14 Aprilie 2008 12:19
Ema ziua de luni imi pare cea mai "grea",nu degeaba se spune ca lunea nici iarba nu creste....dar mai e putintel si trece.....despre cafea,azi nici nu am gustat-o,dar ajung eu acasa.....va pup...
ginetta
Postat pe 14 Aprilie 2008 15:42
sa-ti raspund onnyta: ne-am distrat copios.dar ne-am intors mai devreme( duminica dimineata ca mi-a racit barbatul), planul era sa venim inapoi duminica seara. abia astept sa ma duc acasa sa-mi doftoricesc baiatul.

Postat pe 14 Aprilie 2008 15:48
asa, asa. :)
ce s-ar face barbatii fara noi?
eee. dar si noi fara ei... :)

Postat pe 14 Aprilie 2008 16:08
VIVI,eu cind am vazut ca ai scris pe forum la ora aia,am crezut ca v-a prins ploaia,la noi a fost tare urita vreme,dar acum aflu ca alta problema ai avut,eu zic sa-i dai;aspirina saracului;stii ce e aia?se face bine sigur!numai bine va doresc.
mari58
Postat pe 14 Aprilie 2008 22:48
buna dimineata fetelor!
la craiova ploua. :(
dar asta nu ma impiedica sa stau la o cafeluta cu voi.
ce faceti azi?

Postat pe 15 Aprilie 2008 09:24
buna dimineata fetelor!..si la buzau ploua(sa ne dea astia de la IMN jumate de norma,ce ziceti nu ar fi bine?...daca tot spunem cum e vremea...)azi e urit..dar cafeaua tot buna este..calduta si putin dulcica...haideti la o cafea ca se raceste...va pup si o zi buna va doresc....
ginetta
Postat pe 15 Aprilie 2008 09:46

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
CAFEA CU PARFUM DE FEMEIE))) 61 De la: _dulcik_ 4 Septembrie 2009 09:25
Coffe Bar Questuri 8 De la: copacelul 12 Mai 2009 10:14
FATIMA 220 De la: contesina 15 Iulie 2011 14:23
CRESTERE IN INALTIME. TRATAMENT? ESTI MIC DE INALTIME? 1 De la: banderas282 1 Mai 2009 19:58
PORTRETE LA COMANDAAAA...vrea cineva?... 27 De la: lil_devil 18 Martie 2009 19:53