Setari Cookie-uri

CAFENEA!!!

buna dimineata si haide-ti sa ne bem cafeluta!

Postat pe 23 Aprilie 2008 09:27
buna vivi!hai fetelo sa bem cafeluta ca este cel mai placut moment al zilei.va pup si urez LA MULTI ANI!sfintilor de astazi.

Postat pe 23 Aprilie 2008 09:32
buna dimineata fetelor! hai la cafeluta.
:)

Postat pe 23 Aprilie 2008 10:10
buna dimineata fetelor!eu beau cafeluta si fug la munca.ozi buna va doresc!

Postat pe 24 Aprilie 2008 09:32
Buna !Eu i-mi beau cafeaua cu colegii, la mica barfa:)))Va pup si sa aveti grija de voi.
OCTAIA
Postat pe 24 Aprilie 2008 09:45
buna dimineata!! buna cafeluta. haideti fetelor ca mai e o zi si gata! la distractie cu noi!
:)

Postat pe 24 Aprilie 2008 09:45
buna dimineata fetelor!haideti la o cafeluta..nu-mi place sa o beau singurica,dar saptamana asta asa am avut parte...va pup si va doresc o zi buna.
ginetta
Postat pe 24 Aprilie 2008 11:24
octaia...long time no see.... ma bucur sa va vad pe toate la cafea...chiar daca mai tarziu....apropo de o barfa la cafea...cum aveti liber fetelor de Paste si de 1 mai????
dandanaua_reloaded
Postat pe 24 Aprilie 2008 16:30
buna ema! eu am liber luni si marti. de 1 lucrez, ca de...
dar pe 2 scot parleala. imi iau liber!!!
:)

Postat pe 24 Aprilie 2008 16:39
Toata saptamana viitoare...am LIBER:)))
OCTAIA
Postat pe 24 Aprilie 2008 17:32
ce fain...no io ma liber numa' luni si pe 1,2,3 ...da e bine si asa rau....
dandanaua_reloaded
Postat pe 24 Aprilie 2008 20:49
buna dimineata,cafeluta este gata si va astept pe toate sa o savuram..o zi buna si sa fiti iubite...pupici:))))
ginetta
Postat pe 25 Aprilie 2008 08:32
ehei Ginetta ai fost mai vrednicuta decut mine!buna dimineata la toata lumea,degustare placuta si spor la munca!

Postat pe 25 Aprilie 2008 08:48
buna dimineata fetelor! sa aveti o zi buna.
va pup. :)

Postat pe 25 Aprilie 2008 09:48
ufffffffffffffff, la cafea cu voi nu mai ajung! dar lasa ca revin dupa sarbatori. pana atunci va urez tuturor : PASTE FERICIT!!

Postat pe 25 Aprilie 2008 16:15
france ai dreptate draga mea.azi am muncit ca o sclava(singura),uite la ora asta m-am linistit.am tot pregatit,am facut cozonacii(mi-au iesit super),durerea este ca nu am gustat nimic,dar sper sa fie totul ok(le-am facut ca de obicei,asa ca....)fetelor,va astept maine la o cafeluta....dar tot asa devreme...pupici
ginetta
Postat pe 25 Aprilie 2008 20:10
si eu sint gata cu treburile pe ziua de astazi iar cozonacii mei cred ca sint belea.am facut si pasca iar ouale sint geniale.nici eu nu am gustat nimic ca toata familia tinem post.ne intilnim la cafeluta ca si miine avem o zi grea.noapte buna!

Postat pe 25 Aprilie 2008 22:04
Noapte buna fetelor!Sa va odihniti, ca maine avem iar o zi grea.. .Prima care se scoala pune cafeau sa se faca.Eu o prefer..tare.Expreso..asa am vazut ca o beau spaniolii si francezii.
La noi azi tine postul cel mare..nu se mananca nimic ci doar se bea apa...pentru curatirea trupului...inima sa ne-o curatim cu multa credinta .Va pup.
OCTAIA
Postat pe 25 Aprilie 2008 22:15
buna fetelor!nu-mi place singura la cafea.mama dar am schimbat cafeaua si vad ca este beton.va urez spor la lucru ca i-mi vine sa fug inapoi in pat.va pupic!

Postat pe 26 Aprilie 2008 08:51
Buna dimineata ..soare! Ce zi frumoasa ! Cu mult soare si multa dragoste...la orizont.Azi am de facut ultimile retusuri,si..gata pot sta si eu linistita.
Cafeaua ta frace e foarte buna si uite ai pus si biscuiti langa.Fetelor , haideti va asteptam>
OCTAIA
Postat pe 26 Aprilie 2008 09:38
buna fetelor,tot singurele?haideti la o cafeluta..eu am terminat cu biserica,acum am sosit si pun de o cafeluta.mai am cate ceva in program astazi dar nu foarte mult...france,nu ma ispiti,nu-mi vorbi de pat ca s-a acumulat atata oboseala...ca-mi vine sa las totul balta si sa trag un pui de somnic(doar sunt impartasita, nu?)va pup...cred ca mai vorbim astazi....ma duc sa pun o prajiturica la cuptor...pupici si va astept la cafeluta..pa..pa
ginetta
Postat pe 26 Aprilie 2008 11:34
BUNA FETELOR! haideti ca azi putem bea cafeluta toata ziua nu? dupa ce terminam cu treburile, normal. sau mai furam cate o pauza...
va pup.
:)

Postat pe 26 Aprilie 2008 13:04
aaaa ftelor scuze miii dar azi cafeaua mi-am baut-o la barul de pe strada pt ca din pacate....uneori graba strica..planurile... asa ca ne vedem oricum maine ...daca nu luni...bafta multa si sarbatori cu multa lumina si bucurie
dandanaua_reloaded
Postat pe 26 Aprilie 2008 15:37
mai teraiti?ca eu sint demolata.sper sa termin intr-o ora sa ma aranjez si eu ca parca sint mafalda.va pup fetelor!

Postat pe 26 Aprilie 2008 16:03
buna dragutelor,vad ca voi stati bine,eu acum am venit de la munca,stau cu voi la cafea si apoi la bucatarie.va doresc Paste Fericit,si Dumnezeu sa va aiba in grija lui!si aveti grija cit mincati.pa!
mari58
Postat pe 26 Aprilie 2008 16:23
Ce buna-i kafeaua cu voi dragelor!Gata si eu..ma asez la odihna..Va doresc mullllllllllllta liniste ,iubire si sa va bucurati de toate impreuna cu cei dragi!:)
OCTAIA
Postat pe 26 Aprilie 2008 16:33
no ,gata sunteti???? mai e putin pana la slujba de inviere...si totusi....parca tot mai e cate ceva de facut prin casa la bucatarie sau ..altundeva,asa ca fetelor dragelor cele care mergeti si care nu mergeti la slujba de inviere va doresc un Paste plin de bucurii si multa sanatate.si dupa....odihna placuta si mancati putin si cu moderatie si nu uitati "EXCESUL DE SARE SAU DE ZAHAR DAUNEAZA GRAV ORGANISMULUI DUMNEAVOASTRA'...grija la indigestii fetele.
dandanaua_reloaded
Postat pe 26 Aprilie 2008 21:44
bunadimineata si HRISTOS A INVIAT!unde sinteti ca fara voi nu merge cafeaua!

Postat pe 27 Aprilie 2008 10:06
buna france! :) ADEVARAT A INVIAT! ne-am obisnuit in fiecare zi sa ne '' auzim'' la cafeluta. :) va pup si distractie placuta azi!

Postat pe 27 Aprilie 2008 14:27
Adavarat va zic ..EL E VIU..mormantul e gol>
sa fiti fericite azi si-n toatele zilele voastre>
Va pup,cu drag!
OCTAIA
Postat pe 27 Aprilie 2008 14:32

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
o scuza buna...!! 1 De la: kika25 15 Octombrie 2009 13:37
o mica problema pentru unii..o problema foarte mare pentru mine:) 80 De la: MihaiBucur 6 Decembrie 2010 18:47
pitiriazis rozat gilbert!!!! 1 De la: kudika345628 29 Decembrie 2010 19:15
buna 65 De la: etta 28 Aprilie 2009 23:32
M-a contactat Mos Craciun pe forum 22 De la: roz5blue6lila7 23 Decembrie 2010 11:02