Setari Cookie-uri

Increderea si sacrificiu

NU te cunosc si nu stiu detsli despre tine dar daca ai fost sincer an ceea ceai scris co iubesti si eai dar libertatea dea fi fericita ai facut bine ,,caci va veni timpul cand se va reantoarce la tine ,deoarece esti o fire tare si un suflet nemaipomenit de gingas care ati alina durerea interioara si exterioara .. Daca o mai iubesti si o cunosti bine si daca are caracter bun iubitoare si suflet sincera cuminte la locul ei dai anca o sansa daca se va reantoarce la tine ...si cu siguranta se va reantoarce .. Deci ati spun ca o prietena si credema la fel am patit si eu dar am avut puterea sa strabat si sa reantors an viata mea dar sincer dupa 2 ani la care eram plecata din tara si ami facusem un prieten aici an Suedia ,, dar mam antrebat de ce dupa 2 ani ? ma iubea sau poate caci plecasem peste un hotar ..acum sunt aici an suedia la scoala studiez si miam facut un prieten .. nu pot spune ca sunt fericita , dar ancerc an fiecare zi sa daruesc dragoste sinceritate respect si alinare si sincer mi se antorc retur dragostea respectul alinarea uneori ma simnt singura poate caci datorita faptului aici an Suedia nu am pe nimeni decat eu si prietenul meu dar el e Suedez ... asta e dar ma bucur caci studiez aici deci fi tare de fire si antreabati sufletul si inima singur spune ce te doare si raspunde_ti tot tu .. adevaratul tau prieten ati este inima ta si sufletul rascolindul si suferinta din trupul tau va emana doar controland doar tu persoana ta .. cu stima Mony Suedia ps:gandestete la ce tiam zis sincer
heysanmony
Postat pe 11 Ianuarie 2009 07:32
NU te cunosc si nu stiu detsli despre tine dar daca ai fost sincer an ceea ceai scris co iubesti si eai dar libertatea dea fi fericita ai facut bine ,,caci va veni timpul cand se va reantoarce la tine ,deoarece esti o fire tare si un suflet nemaipomenit de gingas care ati alina durerea interioara si exterioara .. Daca o mai iubesti si o cunosti bine si daca are caracter bun iubitoare si suflet sincera cuminte la locul ei dai anca o sansa daca se va reantoarce la tine ...si cu siguranta se va reantoarce .. Deci ati spun ca o prietena si credema la fel am patit si eu dar am avut puterea sa strabat si sa reantors an viata mea dar sincer dupa 2 ani la care eram plecata din tara si ami facusem un prieten aici an Suedia ,, dar mam antrebat de ce dupa 2 ani ? ma iubea sau poate caci plecasem peste un hotar ..acum sunt aici an suedia la scoala studiez si miam facut un prieten .. nu pot spune ca sunt fericita , dar ancerc an fiecare zi sa daruesc dragoste sinceritate respect si alinare si sincer mi se antorc retur dragostea respectul alinarea uneori ma simnt singura poate caci datorita faptului aici an Suedia nu am pe nimeni decat eu si prietenul meu dar el e Suedez ... asta e dar ma bucur caci studiez aici deci fi tare de fire si antreabati sufletul si inima singur spune ce te doare si raspunde_ti tot tu .. adevaratul tau prieten ati este inima ta si sufletul rascolindul si suferinta din trupul tau va emana doar controland doar tu persoana ta .. cu stima Mony Suedia ps:gandestete la ce tiam zis sincer
heysanmony
Postat pe 11 Ianuarie 2009 07:38
aici gresim totii....daruim ceva cuiva fara a simti ce ar trebuie sa simtim cu adevarat.....ne imbatam cu apa ....suntem egoisti....ne gandim numai la noi....asa am fost si eu....poate o sa mai fiu poate ca nu...inclin balanta spre nu,dar cine stie.
acum sunt din nou acasa,ma uit prin oras dupa ea si totusi nu am vazut-o,nu stiu ce voi face cand o sa o vad,vreau sa o vad si totusi nu vreau,o iubesc din tot sufletul mai mult ca niciodata.....
vreau sa stiu ca e fericita,ca e singura sau are prieten,vreau sa o stiu fericita....
si totusi abia astept sa o vad....
ma uit zilnic la pozele cu ea,cred ca le stiu pe de rost orice detaliu .....
da cred ca vreau sa o vad.....
ca o paranteza la tot ce am scris aici,ar fi ca am mai intalnit multe fete,dar oricat m-as forta nu pot sa tin la ele si totul se destrama ca orice inceput prost,parca e un film fara actori,parca e o padure fara arbori,parca e ca un cuib fara pasari......si cum incepe asa se si termina...repede....nu vreau sa sufere nimeni din cauza mea...nu vreau sa mai sufere nimeni....
si astept.....
orice ar fi eu O IUBESC,asta e ....
mapamond
Postat pe 3 Aprilie 2009 23:05
cat de frumos, ai tot respectul si admiratzia mea, esti un om ce stie sa iubeasca cu adevarat ..sa nu te schimbi orice ar fi ..esti prea rar si cald intr-o lume atat de rece
__LL__
Postat pe 3 Aprilie 2009 23:29
nu am scris aici nici pentru a fi admirat,nici pentru a avea admiratia nimanui,dar eu iti multumesc foarte mult,inseamna foarte mult pentru mine.
acum o sa ma repet...nu cer de la nimeni mila sau compatimire,dar,sincer sa fiu sa stiti ca toti cei care au fost impotriva mea sau m-au compatimit,a insemnat ceva pentru mine,nu mai tin acest bolovan din inima mea doar pentru mine,mai stie cineva de mine....
eu sunt o fire deschisa,imi place sa fiu tot timpul in preajma cuiva,sa socializez,dar am o meteahna,nu pot sa-mi impartasesc nimanui din anturajul meu toate secretele mele,nu am prieteni adevarati,ci doar amici,sau prieteni pana la o anumita limita....
eu sunt persoana care ii ajuta la greu,le dau sfaturi,incerc sa-i fac sa vada viata din alt punct de vedere,sa o vada roz....da,sunt un bun ascultator ,dar cand vine vorba de mine....parca se intampla ceva,teoretic stiu ce trebuie sa fac dar practic sunt cateodata jalnic.
oricum,am ajutat fara sa cer ceva in schumb,nici nu vreau sa cer ceva,am primit si mult ajutor de la multi amici de-ai mei fara sa ceara ceva in schimb.....
ofera fara a cere ceva....
fii bun,rautatea strica....
caand vrei sa faci un rau gandestete da 10 ori inainte de al face.....si apoi fa bine
va multumesc tuturor celor care ati citit,ca va placut sau nu asta depinde de voi...
acest site a fost descarcarea mea.....acum ma simt mai bine...VA MULTUMESC
mapamond
Postat pe 4 Aprilie 2009 21:01
nici vorbs sa o pot uit.................
mapamond
Postat pe 5 Aprilie 2009 18:24

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
iubirea sau datoria fata de parinti 27 De la: kudika025037 13 Mai 2009 08:30
Nu mai inteleg nimic..:D 38 De la: Eva32 27 Aprilie 2011 23:49
Am si eu nevoie de pararea voastra...Poate a mai fost cineva in situatia mea si ma poate ajuta cu un sfat... 14 De la: anrya 3 Martie 2014 13:12
am si eu o intrebare... 123 De la: angelo_micnegrusiurat 8 Septembrie 2010 13:49
Cand o sa putem sa fim impreuna?? 22 De la: _dulcik_ 5 Mai 2009 23:25