Setari Cookie-uri

Sexul la prima intalnire..

sari pe ea...:))narkoma
aly1987
Postat pe 3 Martie 2008 14:31
dar eu ce sa fac daca m-am indragostit de un astfel de barbat dis asa o intimplare???
viorella22
Postat pe 30 Iunie 2008 11:49
De la: julyyya, la data 2008-06-30 14:44:39
De la: simonaj, la data 2008-02-19 15:21:50eu am facut sex de la prima intalnire.cred k un tip deschis la minte nu considera asta ca fiind o dovada de femeie usuratica,dar mai cred ca,daca ti-ar placea o relatie cu tipul cu care faci sex din prima,acea relatie nu prea are sanse de reusita.
ai dreptate simona.sa faci sex de la prima intalnire e un cutit cu 2 taisuri.nu se stie ce va urma.eu am facut sex la prima intalnire si am ramas impreuna totul e super ok ne iubim.deci aici conteaza si de barbat.RISTI SI CASTIGI...sau poate k pierzi.niciodata nu se stie.


De acord in principiu doamnelor cu sexul de la prima intalnire, pana la urma e o chestie de sansa (sa intalnesti acea atractie devastatoare, apoi sa ai noroc si de un partener cu o minte luminata)...Am facut sex din prima cu un barbat in 1987 si am avut o relatie de 15 ani, din care primii 10 a fost super OK. Am mai facut odata si nu a mai fost OK. A treia oara am avut o relatie cu un tip de care nu ma simteam atrasa in mod deosebit...si am simtit ca nici el nu se dadea pe spate. De la prima intalnire insa, conjunctura ne-a adus unul in bratele celuilalt la propriu. Treaba s-a schimbat dupa asta 100%, iar el mi-a marturisit ca ma priveste cu totul cu alti ochi acum. Asta in ciuda faptului ca eu am fost cea care a spus nu ulterior.
Barbatii români evolueaza cu timpurile si ei, chiar daca nu asa de repede cum ne-am dori noi.Dar o fac! Pana la urma e chiar o chestie de sansa.
cristinarudi
Postat pe 1 Iulie 2008 08:40
Nu poti gasi formula magica!
cel mai important e sa te cunosti tu ca persoana si sa ai o foarte mare incredere in tine, sa-ti asumi anumite riscuri si sa raspunzi pt faptele tale. daca vrei si-l doresti din prima, fa-o! de ce nu? dar sa fi pregatita pt orice situatie:1.fie pt o relatie frumoasa cu un baiat care a fost sincer cu tine si vrea ceva mai mult de la tine, dar s-a lasat prins in valtoarea pasiunii de moment; 2. un esec si o parasire, daca partenerul a urmarit doar acest lucru si apoi imprastie vorbe in stanga si-n dreapta.
din acest motiv e importanta increderea in sine, sa nu te lasi demoralizata pe moment.
eu am avut astfel de relatii si de aventuri, si pe toate le-am initiat cu bazandu-ma pe ce-mi doresc pe moment. daca eu stiam ca-l doresc, de ce sa-mi refuz acest moft? de frica ca apoi el se poarta marsaveste? nu suport ideea ca depindem de barbati, asa ca fiecare trebuie sa fie stapana pe ceea ce face, pt ca de noi depinde,nu numai de ei!
buburuza22
Postat pe 2 Iulie 2008 13:57
sexul la prima intilnire o da cine nu la practicat..si cine nu la practicat ar trb sa incerce dar sa aiba grija cu cine ...pt ca nu toti masculii sunt open minded..vb aia...si risti instradevar sa te gasesti cu povesti ....care mai de care...ideea e ca e fun cand cunosti pe cineva iti place te place si e scanteia aia de pasiune ce te face sa ti se urce la pruni :P:)) si sa vrei mai mult merita incercat :)))
samara2604
Postat pe 3 Iulie 2008 15:54
Si daca faci sex dupa a 10 intalnire esti cosiderata serioasa ?? Tot dracu ala e de la prima sau de la 10 Asta cu nu fac sex de la prima intalnire a devenit primitiva toti brabatii stiu ca femeile nu vor sex de la prima intalnire sa nu fie cosiderate usuratice dar poti sa fi usuratica si daca faci sex de la 10 intalnire
Sexul il faci cand simti ca brei sa-l faci de la prima sau de l a 10 Nu mi-a placut niciodata sa programez sexul Fac sex cand simt ca vreau de la prima sau de a 10 intalnire nu conteaza si nu a-mi pasa ce cred el despre mine a-mi pasa ce cred eu despre el pt ca daca fac sex cu el de la prima intalnire trebuie sa-mi placa mult de tot de el trebuie sa a-mi pese mult de el sa-l doresc mult deci nu este asa oricebarbat .Cu prietenul meu am facut sex la o ora dupa ce ne-am in talnit acum doi ani si nu a mai plecat nici pana in ziua de azi .

Postat pe 3 Iulie 2008 19:26
SEXUL LA PRIMA INTILNIRE ESTE RASPIMDIREA SIDA SI VIOLUL MULTIPLU DEOARECE CEL CARE PROFITA DE LA PRIMA INTILNIRE MAI CHIAMA SI PRIETENII SA PROFITE DE STOARFA
LASCIVA
Postat pe 5 Iulie 2008 17:52
Ce revoltata... de la ce te-ai luat? De la pomul de iarna?
In sfarsit o femeie serioasa. Bravo!
amme22
Postat pe 5 Iulie 2008 17:56
Daca tot mi-am terminat treaba si am timp sa scriu, tin sa te intreb, sa ma pot lamuri si eu: sexul de la a 2-a sau a 10-a intalnire nu poate insemna tot sida, viol multiplu, etc? Sau intre timp, pana la cea de-a 10-a intalnire il trimiti sa-si faca analizele medicale inclusiv cele de la spitalul de nebuni????
Ori intre timp se vindeca, mai stii?
amme22
Postat pe 5 Iulie 2008 18:33
Eu personal cred ca cel mai indicat e sa se astepte un timp pana la primul contact sexual. Sunt si exceptii bineinteles, dar in general relatiile care incep cu sex din prima noapte, sunt sortite esecului.

Postat pe 5 Iulie 2008 20:33
eh, asa mai vii de-acasa. Parca deja suna altfel
amme22
Postat pe 5 Iulie 2008 20:35
Sexul la prima intalnire? De acord cu Namaste, mai bine sa asteptam un pic. De ce atata graba? Nu am prejudecati si nu-i acuz pe cei care aleg sa o faca din prima. Eu cred ca asa, din prima, dispare tot.....farmecul! Si sa nu uitam ca multe femei se simt jignite si folosite in asemenea situatii. Multe ar reactiona cam asa Oricum, viata e scurta si e bine sa o traiasca fiecare cum simte. Mai ales daca si partenera|partenerul e de acord cu intentiile si dorintele respectivului|ei.

Postat pe 6 Iulie 2008 03:24
dar daca e vorba de o relatie la distanta..va vedeti pentru prima data..chimia dintre voi va face sa va suiti pe pereti..si nu se stie cand va mai vedeti data viitoare..profitati de ocazie sau o lasati pe mai tarziu?
sunt chiar curioasa
_Ada_
Postat pe 7 Iulie 2008 11:22
Interesant subiect..unii barbati se indragostesc dupa ce fac sex cu pers respectiva.Personal nu am facut sex de la prima intalnire..de la a 5 a :)) tot aia e ar trebui totusi sa cun cat de cat persoana adik nu chiar asa de la prima vedere.
madallina
Postat pe 7 Iulie 2008 13:48
De la: LASCIVA, la data 2008-07-05 17:52:46SEXUL LA PRIMA INTILNIRE ESTE RASPIMDIREA SIDA SI VIOLUL MULTIPLU DEOARECE CEL CARE PROFITA DE LA PRIMA INTILNIRE MAI CHIAMA SI PRIETENII SA PROFITE DE STOARFA
mda tot ce iti pot spune e k esti o frustrata...pe bune dak va doriti asa mult si exista chimie de ce sa nu faci sex de la prima intalnire????trebuie sa stii dak va potriviti sau nu la pat,nu??dak o faci de la 6-a intalnire si descoperi k sunteti total diferiti ce faci??offff k mare mai e gradina lui DZEU si multi sar gardul.
julyyya
Postat pe 7 Iulie 2008 21:46
"CARE PROFITA DE LA PRIMA INTILNIRE MAI CHIAMA" mai fetito ,sau baietel,ar trebui sa inveti intai sa scrii romaneste,apoi sa gandesti, si apoi sa -ti dai cu parerea,nu de alta,dar sa te ia cineva in serios !
lief
Postat pe 7 Iulie 2008 22:17
De la: LASCIVA, la data 2008-07-05 17:52:46SEXUL LA PRIMA INTILNIRE ESTE RASPIMDIREA SIDA SI VIOLUL MULTIPLU DEOARECE CEL CARE PROFITA DE LA PRIMA INTILNIRE MAI CHIAMA SI PRIETENII SA PROFITE DE STOARFA

Poate n-ar strica sa faci si niste scoala, inainte de a-ti ( sau ati- cum ai scrie tu :-)) da cu parerea;
Se spune ( si scrie) "cheama"-; Fraza e total compromisa de alaturarea nefericita "ESTE RASPIMDIREA SIDA SI VIOLUL MULTIPLU ", "stoarfa" nu exista decat in gandirea retrograda; Esti asa cum te consideri- de obicei; Si afisarea lasa mai multe de inteles decat ai crede;
Body language - ul la fel; ( exprimarea....nu mai zic! :-))
Probabil ca in "carter" la tine asa se procedeaza, iar mamica si taticul tau te-au invatat ca, daca scoala iti e indiferenta- macar de SIDA si "violuri multiple" sa te feresti! ( un viol mic si singuratic, din cand in cand mai merge- totusi, Nu? :-))
Si, ca sa ma "bac si eu in seama:
O faci atunci cand simti; Daca o simti de prima data- e ok, daca nu- , majoritatea femeilor, stiu cum s-o transmita nonverbal astfel incat masculul cu "nervul" intarit sa poata sa si-l domoleasca :-))
Pentru cine nu...ajunge la amica cu violurile multiple si ...gata de-un penal :-)); Personal, n-am avut "parte" de un asemenea tratament- dar nici nu mi- s-a parut ca daca e la a n-a intalnire isi pierde din "interes" - Pana la urma conteaza ce urmaresti....
G_I_JOE
Postat pe 8 Iulie 2008 14:57

desi nu voi spune noutati ,ma bag si eu pt ca pot spune: da cine are parte de sex de la prima intalnire e clar e f atragator- ideea este cine a fost cu adevarat vanatorul...ASTA NU SE POATE STI DINTR-O OCHIRE.DAR DE OBICEI FEMEILE CEDEAZA ...IMPULSULUI PT CA ELE DEFAPT SE OPUN ...DECI ELE SUNT VANATUL.BARBATII SUNT ATRASI DESIGUR...DAR NICI NU AU PRICEPUT BINE DACA IUBESC SAU NU...NU AU TIMP; SUNT CU MINTEA IN BORCANUL CU REACTIE ASA CA ...DUPA CE TRECE VALUL SE INTREABA: CE M-A APUCAT?...SAMD.N-SPE INTREBARI SI SUPOZITII SI CHIAR DACA IN ACELE CLIPE EXTATICE ITI DECLARA IUBIRE...E POSIBIL SA O PUNA LA INDOIALA DUPA...SI V-A RIDICA UN ZID PE CARE FEMEIA CARE IL DORESTE CAUTA SA-L ESCALADEZE CU AMARATA SA DE IUBIRE CARE A FACUT-O SA CEDEZE.. SI CU ACEEASI NERVI NEPREGATITI DEFAPT PENTRU URCUSURI...SI DE ASTA SE SPUNE CA E USOARA...SAU C ..NU PT CA AR FACE SEX MULT...DIN CONTRA...SI ASA DIN MINUNATA SURPRIZA PE CARE TE GANDESTI SA IO FACI MINUNATIEI MASCULINE SE ALEGE PRAAFUL SI PULBERA PT CA ACEST CURAJ ...TREBUIE SUSTINUT DE UN SPATE TARE...CA SA IASA.DACA VREI SA SCAPI DE UN TIP AI TREI SANSE :ORI FUGI MANCAND PAMANTUL PT CA NU-TI PLACE , ORI TE CULCI CU EL DIN PRIMA A DOUA A TREIA...SAU CAND NU-L IUBESTI.DACA IL IUBESTI RISTI ENORM -SA-L PIERZI.NU TE ASTEPTA SA-L PIERZI DIN PRIMA...PT CA VRAJA E MARE...SI TIPUL POATE FI CU ADEVARAT SPECIAL SI ATUNCI AGONIA DOAR SE REPORTEAZA PE VIITOR CAND NU TE MAI ASTEPTAI.PT ACEASTA EXISTA O SINGURA SANSA CA RELATIA SA FIE CA LA CARTE...PARTENER CA NIN CARTI SCOS, INCLUSIV TU...SI SA NU TINA PRIMELE INTALNIRI MAI MULT DE 15 MINUTE.DECI CINE VREA SA SUPRAVIETUIASCA DIN ACEST CALVAR SUFLETESC TREBUIE SA FUGA MANCAND PAMANTUL LAIPRIMELE INTALBNIRI...iAR CINE VREA SA LE SIMTA PE PROPRIA PIELE...NU ARE DECAT.SI ASA V-AM SPUS POVESTEA AGONIEI SI EXTAZULUI...ATA E.
A NU SE EXPERIMENTA PE PROPRIA PIELE.NIMENI. dACA DA-ASTEPTATIVA LA CE E MAI RAU INTAI ORICUM AR INCEPE- AM VAZUT CA DA REZULTATE.
liliana04
Postat pe 8 Iulie 2008 15:26
De la: amme22, la data 2008-07-05 18:33:48Daca tot mi-am terminat treaba si am timp sa scriu, tin sa te intreb, sa ma pot lamuri si eu: sexul de la a 2-a sau a 10-a intalnire nu poate insemna tot sida, viol multiplu, etc? Sau intre timp, pana la cea de-a 10-a intalnire il trimiti sa-si faca analizele medicale inclusiv cele de la spitalul de nebuni????
Ori intre timp se vindeca, mai stii?

Sorry, ca dau buzna peste afirmatiile tale, dar poate n-ai terminat chiar toata treaba; Merita mai mult!
Deci: Fata dorea sa spuna ca intre timp ( la a 2-a intalnire- de exemplu) poate sa-si ia la ea ( sau - "la ia" :-)) un pachet- doua de "gune" - poate aprecia ( prin functiile tactile) ce model, si ce masura ar trebui sa ceara de la farmacie, si- nu in ultimul rand- poate estima numarul de vilouri la care sa se astepte- pentru ca- asa- din prima- poate avea surprize ( uneori placute - alteori- daca e "coada" prea mare- neplacute;), si nu-i place ( pardon - nui place) sa intarzie acasa ca la 8 seara e "nora pentru mama" la Prima TV :-))
( sau unde o fi- ca nu stiu sigur daca acolo)
G_I_JOE
Postat pe 8 Iulie 2008 15:53
eu ...i-am cedat din prima seara si nu-mi pare deloc rau pt ca s-a dovedit a fi un barbat pe cinste..intradevar,exista si riscuri,insa depinde acum si ce vrei mai exact: o relatie d lunga durata sau doar o modalitate de a te simti bine si,de ce nu,de a te distra...fiecare va dormi,exact asa cum isi va asterne ...eu am riscat si am castigat si ...chiar si in ziua de azi,facem dragoste cu aceiasi pasiune ca si in prima zi
..si detest mironositele care sustin ca ele nu ar face asta never...frate,stii cumva ce va urma?stii la ce provocari te va supune viata?? ..nu ai de unde sa stii,asa ca nu spune hop inainte de a sari groapa ;)
wild_angel
Postat pe 9 Iulie 2008 15:01
eu personal nu sunt de acord cu sexul de la prima intalnire...mi se pare josnic sa faci asta cu o persoana p care nu o cunosti suficient..bine sunt femei si femei..unele care considera ceva normal sa faci asta imediat altele care pun accent p alte lucruri mai importante decat sexul...dar din pacate sunt si acele femei care dupa ce constiente au facut sex de la prima intalnire crezand ca va urma o relatie de viitor saracele raman ranite cand se trezesc ca si-au facut simple iluzii..si ca totul a ramas doar la o partida de sex...pt barbatii este mult mai simplu asa obtin ce vor si apoi iti zice"pa"...depinde de noi femeile cat de inteligente suntem sa nu le dam satisfactia asta pt k la urma urmei barbatii knd privesc o femeie se intreaba cat de repede vor reusi sa o aduca in "pat"..instinctele animalice nu se pot tempera usor la barbatii:))
aura88
Postat pe 14 Iulie 2008 14:24
sexul la prima intalnire nu prea iti aduce beneficii, decat daca vrei o aventura de o noapte, nu vrei sentimente, si iti cam troipaie hormonii...si da, persoana respectiva ar trebui sa arate fff bine, ca sa zici ca nu ii poti rezista....oricum pe mine cred ca nu m-ar convinge nici Brad Pitt(cand era mai tinerel), daca ar veni la o prima intalnire cu ganduri buculucase . multe fete ar profita de ocazie, dar se pare ca un tip nu trebuie sa arate ca Brad Pitt ca o fata sa se culce cu el din prima, so....
daca vrei o faci, de ce nu?dar mare lucru pozitiv din asta nu vad sa iasa....rabdarea e intotdeauna cea mai buna! si cred ca odata cu trecerea timpului pot aparea si sentimente, si atunci poti zice ca ai facut dragoste cu prietenul/prietena ta, decat sa zici, "mi-am tras-o cu unul/una aseara la prima intalnire, si inca nu a dat nici un semn..."


Suntem adulti, gresim, raspundem!
micky_ai
Postat pe 14 Iulie 2008 14:44
este ok sa faci sex de la prima intalnire dc iti doresti acest lucru si nu,nu esti o c..va.dar din pacate f multi baieti au prejudecati si nu stiu cat va dura acea relatie sau va fi doar one night.am intalnit destui tipi care considera k o fata este usuratica dc o face din prima zi si cauta la ea doar sexul.nu inteleg de ce pt k sa fim seriosi ei nu sunt in masura sa arunce primii piatra
acy_mik
Postat pe 14 Iulie 2008 16:45
Help ma poate ajuta si pe mine cineva :( am nevoie de cateva persoane sa isi faca un cont aici http://www.AWSurveys.com/HomeMain.cfm?RefID=ChangeStyle sa iau si eu catziva centzi :( Help ma poate ajuta si pe mine cineva :( am nevoie de cateva persoane sa isi faca un cont aici http://www.AWSurveys.com/HomeMain.cfm?RefID=ChangeStyle sa iau si eu catziva centzi :( Help ma poate ajuta si pe mine cineva :( am nevoie de cateva persoane sa isi faca un cont aici http://www.AWSurveys.com/HomeMain.cfm?RefID=ChangeStyle sa iau si eu catziva centzi :(

Postat pe 14 Iulie 2008 16:47
De la: LASCIVA, la data 2008-07-05 17:52:46SEXUL LA PRIMA INTILNIRE ESTE RASPIMDIREA SIDA SI VIOLUL MULTIPLU DEOARECE CEL CARE PROFITA DE LA PRIMA INTILNIRE MAI CHIAMA SI PRIETENII SA PROFITE DE STOARFA


Dar pe unde ai copilarit fata mea? Nici prin coclaurile de prin cele mai retrase manastiri nu se mai bat campii asa de vartos!
Ai auzit de masuri de precautie/protectie? SIDA nu s-a transmis prin sexul de la prima intalnire...eventual prin sexul neprotejat de la prima intalnire. Sau esti dintre cele care cred precum chinezii, ca SIDA se transmite prin strangere de mana?
Cat despre viol,nici macar maicutele nu mai aseamana sexul cu violul!
cristinarudi
Postat pe 14 Iulie 2008 21:55
De la: liliana04, la data 2008-07-08 15:26:14
desi nu voi spune noutati ,ma bag si eu pt ca pot spune: da cine are parte de sex de la prima intalnire e clar e f atragator- ideea este cine a fost cu adevarat vanatorul...ASTA NU SE POATE STI DINTR-O OCHIRE.DAR DE OBICEI FEMEILE CEDEAZA ...IMPULSULUI PT CA ELE DEFAPT SE OPUN ...DECI ELE SUNT VANATUL.BARBATII SUNT ATRASI DESIGUR...DAR NICI NU AU PRICEPUT BINE DACA IUBESC SAU NU...NU AU TIMP; SUNT CU MINTEA IN BORCANUL CU REACTIE ASA CA ...DUPA CE TRECE VALUL SE INTREABA: CE M-A APUCAT?...SAMD.N-SPE INTREBARI SI SUPOZITII SI CHIAR DACA IN ACELE CLIPE EXTATICE ITI DECLARA IUBIRE...E POSIBIL SA O PUNA LA INDOIALA DUPA...SI V-A RIDICA UN ZID PE CARE FEMEIA CARE IL DORESTE CAUTA SA-L ESCALADEZE CU AMARATA SA DE IUBIRE CARE A FACUT-O SA CEDEZE.. SI CU ACEEASI NERVI NEPREGATITI DEFAPT PENTRU URCUSURI...SI DE ASTA SE SPUNE CA E USOARA...SAU C ..NU PT CA AR FACE SEX MULT...DIN CONTRA...SI ASA DIN MINUNATA SURPRIZA PE CARE TE GANDESTI SA IO FACI MINUNATIEI MASCULINE SE ALEGE PRAAFUL SI PULBERA PT CA ACEST CURAJ ...TREBUIE SUSTINUT DE UN SPATE TARE...CA SA IASA.DACA VREI SA SCAPI DE UN TIP AI TREI SANSE :ORI FUGI MANCAND PAMANTUL PT CA NU-TI PLACE , ORI TE CULCI CU EL DIN PRIMA A DOUA A TREIA...SAU CAND NU-L IUBESTI.DACA IL IUBESTI RISTI ENORM -SA-L PIERZI.NU TE ASTEPTA SA-L PIERZI DIN PRIMA...PT CA VRAJA E MARE...SI TIPUL POATE FI CU ADEVARAT SPECIAL SI ATUNCI AGONIA DOAR SE REPORTEAZA PE VIITOR CAND NU TE MAI ASTEPTAI.PT ACEASTA EXISTA O SINGURA SANSA CA RELATIA SA FIE CA LA CARTE...PARTENER CA NIN CARTI SCOS, INCLUSIV TU...SI SA NU TINA PRIMELE INTALNIRI MAI MULT DE 15 MINUTE.DECI CINE VREA SA SUPRAVIETUIASCA DIN ACEST CALVAR SUFLETESC TREBUIE SA FUGA MANCAND PAMANTUL LAIPRIMELE INTALBNIRI...iAR CINE VREA SA LE SIMTA PE PROPRIA PIELE...NU ARE DECAT.SI ASA V-AM SPUS POVESTEA AGONIEI SI EXTAZULUI...ATA E.
A NU SE EXPERIMENTA PE PROPRIA PIELE.NIMENI. dACA DA-ASTEPTATIVA LA CE E MAI RAU INTAI ORICUM AR INCEPE- AM VAZUT CA DA REZULTATE.


Deci Liliana mama...incerc cu mare stradanie sa pricep ceea ce incerci tu a impartasi colea, dar e scris ,,adanc'', vorba lui nenea Iancu!
cristinarudi
Postat pe 14 Iulie 2008 22:04
De la: wild_angel, la data 2008-07-09 15:01:13eu ...i-am cedat din prima seara si nu-mi pare deloc rau pt ca s-a dovedit a fi un barbat pe cinste..intradevar,exista si riscuri,insa depinde acum si ce vrei mai exact: o relatie d lunga durata sau doar o modalitate de a te simti bine si,de ce nu,de a te distra...fiecare va dormi,exact asa cum isi va asterne ...eu am riscat si am castigat si ...chiar si in ziua de azi,facem dragoste cu aceiasi pasiune ca si in prima zi
..si detest mironositele care sustin ca ele nu ar face asta never...frate,stii cumva ce va urma?stii la ce provocari te va supune viata?? ..nu ai de unde sa stii,asa ca nu spune hop inainte de a sari groapa ;)


Cedat? Nu esti sigura pe relatie? Asa se presupune ca se bazeaza o relatie pe cedat - primit? Se presupune ca daca era asa un barbat pe cinste, iti si placea de el, nu? Dar de ce nu i8ncerci sa privesti altfel lucrurile? Dac de fapt ti-a cedat el, simtind ca il doresti? Hai fetelor, chiar credeti barbatii atat de tampiti incat sa nu stie sa adulmece feromonii pe care-i degajam? Inseamna ca nu ati intalnit barbati calmi si cu exprerienta. Ati vedea atunci cum stiu sa se joace ca soarecele si pisica!
cristinarudi
Postat pe 14 Iulie 2008 22:09
pentru o simpla aventura merge ...daca ne dorim de ce sa refuzam asta?

Postat pe 15 Iulie 2008 00:26
eu zik k toata lumea are dreptul sa actioneze cum vrea si cum simte ...dar sa nu exceptam faptul k o femeie intr-o relatie e cu mult mai respectata daca se lasa mai greu si relatia dureaza si mai mult
parerea mea
iubarici
Postat pe 16 Iulie 2008 17:23
Cu fostul meu prieten am facut dragoste la prima intalnire,pur si simplu s-a intamplat.Relatia noastra a durat 7 ani,nu cred ca exista vreo legatura intre asta si durata relatiei.Depinde de ceea ce simti,nu se poate generaliza,nu toate primele intalniri sunt la fel.
ali_cia101
Postat pe 16 Iulie 2008 19:28

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Care de aici fetelor are: ,,hairy" in zonele intime ? 43 De la: sirghea 11 August 2010 20:59
cum anihilez o mare vrajitoare elena but? nea facut rau rau mult de tot,ajutati-ne multumim 2 De la: alesdedumnezeu 22 Iunie 2014 21:27
nu mai pot avea orgasm 6 De la: kudikaroxi 7 Mai 2009 17:04
Angajari Millionwins STUDIO Videochat 4 De la: cristi_nne 4 Aprilie 2012 15:29
ce intelegeti prin escort girl ?si ce sa fac 71 De la: kudika_1042520 28 Septembrie 2021 13:57