Setari Cookie-uri

Sexul la prima intalnire..


"buza umflata", "consecinte"?? vorbim cumva despre viol sau vatamare corporala? daca sexul e excelent, relatia continua, sau cel putin sigur nu-ti va "uita numele" ;)


da-mi voie IIewellyn sa-ti spun ca frustrarea e in mintea ta! mi s pare ca nu-ti masori cuvintele! Tu sigur faci parte din categoria "celorlalte" nu? Daca vrei s fim nesimtiti suntem nesimtiti!

Postat pe 1 August 2008 16:36
multumesc pt intelegere mic_negru_si_urat! poate doamna sau donsoara nu m-a vazut bine de zice ca sunt frustrata!

Postat pe 1 August 2008 16:39
De la: vas25, la data 2008-08-01 17:01:31
De la: pusyk, la data 2008-08-01 16:39:12multumesc pt intelegere mic_negru_si_urat! poate doamna sau donsoara nu m-a vazut bine de zice ca sunt frustrata!


Probabil ca celelalte care se iau in gura cu tine , sunt suparate pt ca le-ai facut curve, iar procentul pe care l-ai dat tu acolo, este destul de mare. Totusi nu cred ca este atat de mare, chiar daca in principiu ai dreptate cu teoria aia . Parerea mea
in principiu are mare dreptate......poate nu 90m la suta ci 75.......sa nu uitam de pensionare care nu mai au ce face iar tipa care arunca cu injurii nu a inteles bine ce a scris pusyk(ce nume...parca as mancao cu fulgi cu tot)poate nu a vrut sa fie rautacioasa.mai merita o sansa

Postat pe 1 August 2008 20:09
cer scuze tuturor. am uitatt sa spun si de doamne maritate si femei cuplate cat de cat...pussyk probabil a vb de single girls de prin tara

Postat pe 1 August 2008 20:13
De la: pusyk, la data 2008-08-01 16:39:12multumesc pt intelegere mic_negru_si_urat! poate doamna sau donsoara nu m-a vazut bine de zice ca sunt frustrata!


mi se pare normal sa-ti ia apararea... dupa ce ti-a vazut pozele s-a gandit sa te linguseasca putin. in fine, continuati asa, eu am terminat cu voi
llewellyn
Postat pe 2 August 2008 12:10
De la: mic_negru_si_urat, la data 2008-08-01 20:09:53
De la: vas25, la data 2008-08-01 17:01:31
De la: pusyk, la data 2008-08-01 16:39:12multumesc pt intelegere mic_negru_si_urat! poate doamna sau donsoara nu m-a vazut bine de zice ca sunt frustrata!


Probabil ca celelalte care se iau in gura cu tine , sunt suparate pt ca le-ai facut curve, iar procentul pe care l-ai dat tu acolo, este destul de mare. Totusi nu cred ca este atat de mare, chiar daca in principiu ai dreptate cu teoria aia . Parerea mea
in principiu are mare dreptate......poate nu 90m la suta ci 75.......sa nu uitam de pensionare care nu mai au ce face iar tipa care arunca cu injurii nu a inteles bine ce a scris pusyk(ce nume...parca as mancao cu fulgi cu tot)poate nu a vrut sa fie rautacioasa.mai merita o sansa



da asa e pensionarele nu le-am luat in calcul am crezut ca se intelege de la sine, iar femeile maritate le-am luat desigur in calcul! pai ele fac cel mai mult , numai eu am o vecina mare avocata care-si tine barbatul de prost si e adusa aksa de altu ..o lasa la alt bloc ca sa nu bata la ochi ! Va rog sa ma credeti ca nu am de ce s mint! te incrucesti ce pot face femeile astea! (bine doar unele dintre ele)!

Postat pe 3 August 2008 10:01
De la: llewellyn, la data 2008-08-02 12:10:05
De la: pusyk, la data 2008-08-01 16:39:12multumesc pt intelegere mic_negru_si_urat! poate doamna sau donsoara nu m-a vazut bine de zice ca sunt frustrata!


mi se pare normal sa-ti ia apararea... dupa ce ti-a vazut pozele s-a gandit sa te linguseasca putin. in fine, continuati asa, eu am terminat cu voi



ai serios? sa ma linguseasca putin? mi s pare mie sau esti cam cu fata la cearsaf in fiecare zi? Nimic nou la orizont...? fii serioasa mai fetito si revino-ti ca am vazut ca ai probleme de intelegere si pe alte discutii de pe forum! esti cam scumpa la vorba si nu e bine! mai ai de crescut!

Postat pe 3 August 2008 10:18
[quote name='pusyk' date='2008-08-03 10:18:22'

ai serios? sa ma linguseasca putin? mi s pare mie sau esti cam cu fata la cearsaf in fiecare zi? Nimic nou la orizont...? fii serioasa mai fetito si revino-ti ca am vazut ca ai probleme de intelegere si pe alte discutii de pe forum! esti cam scumpa la vorba si nu e bine! mai ai de crescut! [/quote]

imi cer scuze.. fata de dumneavoastra... acum am observat diferenta de varsta dintre noi
llewellyn
Postat pe 3 August 2008 10:58
De la: pusyk, la data 2008-08-03 10:18:22
De la: llewellyn, la data 2008-08-02 12:10:05
De la: pusyk, la data 2008-08-01 16:39:12multumesc pt intelegere mic_negru_si_urat! poate doamna sau donsoara nu m-a vazut bine de zice ca sunt frustrata!


mi se pare normal sa-ti ia apararea... dupa ce ti-a vazut pozele s-a gandit sa te linguseasca putin. in fine, continuati asa, eu am terminat cu voi



ai serios? sa ma linguseasca putin? mi s pare mie sau esti cam cu fata la cearsaf in fiecare zi? Nimic nou la orizont...? fii serioasa mai fetito si revino-ti ca am vazut ca ai probleme de intelegere si pe alte discutii de pe forum! esti cam scumpa la vorba si nu e bine! mai ai de crescut!

Mi se pare corect ca Ilewellyn sa aiba- si ea -un avocat;
Vrei sa fiu eu avocatul ei? Nu ti-ar prii prea mult, mai ales ca- pe langa un limbaj modest ( citez "ai serios" :-)) si o vadita "concurentialitate" cu celelalte ( cam de aceeasi varsta- dealtfel) fete, nu te avantajeaza nici "emisiile cerebrale" prea mult;
Parerile pe care ti le afisezi contravin vadit cu pozele pe care le-ai afisat, asa ca ti-as recomanda- ori sa afisezi poze de "femeie cuminte"- ori sa-ti re-modelezi "discursurile" in favoarea consolidarii imaginii tale in sensul in care vrei sa te afisezi; Decamdata pozele spun "sunt la agatzat de marinari" iar cuvintele "sunt o maica staretza la Manastirea ..X."
Deci, cum stam?
G_I_JOE
Postat pe 4 August 2008 11:17
Si inca ceva: Nu ma mira ( dar ma intristeaza un pic) faptul ca barbatii tind sa ia "apararea" oricarei fiinte "gingase si nevinovate" - cu conditia ca acea fiinta sa pozeze cat mai goala, sau cat mai "deschisa aventurii", ma intreb numai- cati dintre ei au si puterea de a duce ( mai ales pecuniar- pentru ca fizic nu le intereseaza pe respectivele) pana la capat o astfel de relatie?
Este domnilor ca nu ne doare gura sa "aparam" atata timp cat "poate pica ceva"? :-)
G_I_JOE
Postat pe 4 August 2008 11:22
De la: gabriel, la data 2008-08-04 11:17:24
De la: pusyk, la data 2008-08-03 10:18:22
De la: llewellyn, la data 2008-08-02 12:10:05
De la: pusyk, la data 2008-08-01 16:39:12multumesc pt intelegere mic_negru_si_urat! poate doamna sau donsoara nu m-a vazut bine de zice ca sunt frustrata!


mi se pare normal sa-ti ia apararea... dupa ce ti-a vazut pozele s-a gandit sa te linguseasca putin. in fine, continuati asa, eu am terminat cu voi



ai serios? sa ma linguseasca putin? mi s pare mie sau esti cam cu fata la cearsaf in fiecare zi? Nimic nou la orizont...? fii serioasa mai fetito si revino-ti ca am vazut ca ai probleme de intelegere si pe alte discutii de pe forum! esti cam scumpa la vorba si nu e bine! mai ai de crescut!

Mi se pare corect ca Ilewellyn sa aiba- si ea -un avocat;
Vrei sa fiu eu avocatul ei? Nu ti-ar prii prea mult, mai ales ca- pe langa un limbaj modest ( citez "ai serios" :-)) si o vadita "concurentialitate" cu celelalte ( cam de aceeasi varsta- dealtfel) fete, nu te avantajeaza nici "emisiile cerebrale" prea mult;
Parerile pe care ti le afisezi contravin vadit cu pozele pe care le-ai afisat, asa ca ti-as recomanda- ori sa afisezi poze de "femeie cuminte"- ori sa-ti re-modelezi "discursurile" in favoarea consolidarii imaginii tale in sensul in care vrei sa te afisezi; Decamdata pozele spun "sunt la agatzat de marinari" iar cuvintele "sunt o maica staretza la Manastirea ..X."
Deci, cum stam?




poti fi avocatul cui doresti! chiar nu ma intereseaza!

Postat pe 4 August 2008 11:23
... pai da si eu am facut sex... de la a doua intalnire k la prima nu am mai avut cum.... dar nu pot spune k ne=am cunoscut verbaaaaalllllll foarte bine... sa recunosc k eu am fost aia mai nebuna dar nu din experiantza ca el a fost al doilea :| doar ptr simplil fapt k mi-a placut atat fizic si qm se comporta q mine si a fost ok si inka ma gandesc la el :X:X: q drag
comesbackaround
Postat pe 4 August 2008 12:21
De la: gabriel, la data 2008-08-04 11:22:51Si inca ceva: Nu ma mira ( dar ma intristeaza un pic) faptul ca barbatii tind sa ia "apararea" oricarei fiinte "gingase si nevinovate" - cu conditia ca acea fiinta sa pozeze cat mai goala, sau cat mai "deschisa aventurii", ma intreb numai- cati dintre ei au si puterea de a duce ( mai ales pecuniar- pentru ca fizic nu le intereseaza pe respectivele) pana la capat o astfel de relatie?
Este domnilor ca nu ne doare gura sa "aparam" atata timp cat "poate pica ceva"? :-)
SA FIM NOI SANATOSI CATE ARATA FEMMEI SERIOASA,VBESC LA FEL CA MAICA STARETA,SI SE POARTA CANISTE GOLANCI.........AM INCHIS PLEDOARIA DNULE AVOCAT SI DACA LINGUSESC CE?O FAC PROFESIONAL.DE MAMA FOCULUI CA AM CU CINE.PAPE TATA PE EA CE NUME ARE FATA..CA AVOCAT FAC TOT CE POT PRNTRU CLIENTA MEA

Postat pe 4 August 2008 16:36
De la: gabriel, la data 2008-08-04 11:22:51Si inca ceva: Nu ma mira ( dar ma intristeaza un pic) faptul ca barbatii tind sa ia "apararea" oricarei fiinte "gingase si nevinovate" - cu conditia ca acea fiinta sa pozeze cat mai goala, sau cat mai "deschisa aventurii", ma intreb numai- cati dintre ei au si puterea de a duce ( mai ales pecuniar- pentru ca fizic nu le intereseaza pe respectivele) pana la capat o astfel de relatie?
Este domnilor ca nu ne doare gura sa "aparam" atata timp cat "poate pica ceva"? :-)


hmmmmm nu te cunosc, dar nici bine nu te vad din moment ce tu afirmi niste chestii tare naspa pt noi barbatii ( care si asa avem imaginea destul de botita ) . daca ai intra si pe alte topicuri pe unde am postat noi astia care zici tu ca luam apararea fetelor mai mult sau mai putzin dezbracate si mai mult sau mai putzin cu un limbaj adecvat, ti-ai da f repede seama cu cine stai de vb, asa ca inca iti mai dau o sansa domnule "avocat". parerea mea

_fantoma_
Postat pe 4 August 2008 20:35
Oribil ! Rusine fiecareia dintre cele care au facut sex la prima intalnire. Si pestii din acvariul meu au mai multe sentimente ... Crede vreuna dintre voi "rebelele" in Dumnezeu ?
opersoana
Postat pe 4 August 2008 20:39
opersoana, douapersoane...nspemiidepersoane. Marinelo ce mai faci?
amme22
Postat pe 4 August 2008 20:42
ce sa faca mai amme imi face orasul de ras fir-ar ea sa fie de treaba ca daca pun gheara pe ea pe la matu'sa aia laudata de prin bartolomeu cred ca o sa o fac matura.... sa imi fie scuzat libajul dar parca o persoana ca asta ma face sa afurisesc toti sfintii!!!
acu il mai baga si pe Dumnezeu in ciorba!!!!
enervant de-a dreptul.
dandanaua_reloaded
Postat pe 5 August 2008 01:41

Postat pe 5 August 2008 02:03
De la: opersoana, la data 2008-08-04 20:39:44Oribil ! Rusine fiecareia dintre cele care au facut sex la prima intalnire. Si pestii din acvariul meu au mai multe sentimente ... Crede vreuna dintre voi "rebelele" in Dumnezeu ?


alone
Postat pe 5 August 2008 12:55
OPERSOANA =
De la: opersoana, la data 2008-08-04 20:39:44Oribil ! Rusine fiecareia dintre cele care au facut sex la prima intalnire. Si pestii din acvariul meu au mai multe sentimente ... Crede vreuna dintre voi "rebelele" in Dumnezeu ?














scuza-ma dar ce treaba are credinta cu sexul? adica daca fac sex de la prima intalnire inseamna ca nu am credinta
sau daca am credinta nu pot sa fac sex de la prima intalnire??????? imi explici si mie unde e logica (o fi in concediu) ???k eu nu o gasesc nici macar in virgula
mirela_busteni
Postat pe 5 August 2008 14:24
De la: gabriel, la data 2008-08-04 11:22:51Si inca ceva: Nu ma mira ( dar ma intristeaza un pic) faptul ca barbatii tind sa ia "apararea" oricarei fiinte "gingase si nevinovate" - cu conditia ca acea fiinta sa pozeze cat mai goala, sau cat mai "deschisa aventurii", ma intreb numai- cati dintre ei au si puterea de a duce ( mai ales pecuniar- pentru ca fizic nu le intereseaza pe respectivele) pana la capat o astfel de relatie?
Este domnilor ca nu ne doare gura sa "aparam" atata timp cat "poate pica ceva"? :-)



Auzi mai Gabriel cum iti permiti tu sa faci afirmatii in numele altora? Ma cunosti cumva si eu nu stiu? Da-mi voie sa-ti spun ca "emisiile tale cerebrale" sunt cam "poluate" din moment ce iti permiti sa-ti dai cu presusupusul acolo unde nu este cazul! Daca la 38 de ani ai ramas la stadiul de a judeca oamenii dupa aparente prefer sa raman la 20 ai mei! Afisezi foarte usor imaginea de barbat inteligent si jignesti subtil tinerele care pozeaza intr-un fel ce pe tine nu te priveste, dar in fond nu dai dovada decat de imaturitate si lipsa de respect atat fata de mine cat si fata de altii! Se pare ca intri in categoria aceea mai putin inteligenta a barbatilor care cred ca orice femeie frumoasa e neaparat proasta, c***a, sau o prada usoara pt un barbat care vrea doar sex! Te anunt ca am o relatie serioasa de cativa ani si nu ma mai intereseaza sub nici-o forma aberatiile si rautatile unora ca tine! Te pup si sper sa te gandesti putin mai mult inainte de a comenta ceva pt ca altfel imi dovedesti ca tu esti cel pe care "emisiile cerebrale" nu-l prea ajuta! ;):)

Postat pe 5 August 2008 14:25
De la: pusyk, la data 2008-08-05 14:25:10
De la: gabriel, la data 2008-08-04 11:22:51Si inca ceva: Nu ma mira ( dar ma intristeaza un pic) faptul ca barbatii tind sa ia "apararea" oricarei fiinte "gingase si nevinovate" - cu conditia ca acea fiinta sa pozeze cat mai goala, sau cat mai "deschisa aventurii", ma intreb numai- cati dintre ei au si puterea de a duce ( mai ales pecuniar- pentru ca fizic nu le intereseaza pe respectivele) pana la capat o astfel de relatie?
Este domnilor ca nu ne doare gura sa "aparam" atata timp cat "poate pica ceva"? :-)



Auzi mai Gabriel cum iti permiti tu sa faci afirmatii in numele altora? Ma cunosti cumva si eu nu stiu? Da-mi voie sa-ti spun ca "emisiile tale cerebrale" sunt cam "poluate" din moment ce iti permiti sa-ti dai cu presusupusul acolo unde nu este cazul! Daca la 38 de ani ai ramas la stadiul de a judeca oamenii dupa aparente prefer sa raman la 20 ai mei! Afisezi foarte usor imaginea de barbat inteligent si jignesti subtil tinerele care pozeaza intr-un fel ce pe tine nu te priveste, dar in fond nu dai dovada decat de imaturitate si lipsa de respect atat fata de mine cat si fata de altii! Se pare ca intri in categoria aceea mai putin inteligenta a barbatilor care cred ca orice femeie frumoasa e neaparat proasta, c***a, sau o prada usoara pt un barbat care vrea doar sex! Te anunt ca am o relatie serioasa de cativa ani si nu ma mai intereseaza sub nici-o forma aberatiile si rautatile unora ca tine! Te pup si sper sa te gandesti putin mai mult inainte de a comenta ceva pt ca altfel imi dovedesti ca tu esti cel pe care "emisiile cerebrale" nu-l prea ajuta! ;):)


asemenea vbe ma fac sa realizez cu mare placere ca mai sunt oameni deosebiti pe lumea asta si mai exista sperante.....spun asta deoarece stiu sa trec de poze DNULE AVOCAT DE 38 DE ANI.

Postat pe 5 August 2008 14:39
micule , lasal, nu vezi ca bate campii, abereaza, si alte chestii de genul. o fi vreunul di aia, cum spun fetele astea " frustrat " ( ce-o fi aia? ) si atunci chiar nu ai cu cine sta de vb.

mai bine zi, cand iesim la o bere ( whisky, bacardi si alte cele )?


_fantoma_
Postat pe 5 August 2008 18:45
....SI PANA LA URMA LA A CATA INTALNIRE AI VOIE SA FACI SEX ?

Postat pe 5 August 2008 18:47
la aia la care incepe sa-ti tremure organu'!

Postat pe 5 August 2008 18:48
si daca nu tremura ce inseamna?

Postat pe 5 August 2008 18:49
ai doua variante
1. ori esti frigida
2. ori nu te atrage sexual . doar platonic

Postat pe 5 August 2008 18:51
mersii de lamurii, aleg varianta 3

Postat pe 5 August 2008 18:52
acu' lamureste-ma tu! care-i aia?

Postat pe 5 August 2008 18:55
ma intalnesc cu o lady

Postat pe 5 August 2008 18:56

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Test de sarcina 7 De la: kudika176534 22 August 2010 10:54
pastile pentru cresterea apetitului sexual? 40 De la: timisoara64 25 Ianuarie 2010 12:34
Se poate sa fie sarcina? 6 De la: anacorina 2 Noiembrie 2013 13:50
Horoscopul erotic 39 De la: aditza70 5 Aprilie 2009 07:05
femeile sufera adesea din dragoste....exista si barbati care fac la fel, dar oare cati din ei recunosc asta? 26 De la: Fulg-de-nea 29 Septembrie 2013 18:13