Setari Cookie-uri

Sexul la prima intalnire..

Never ever.

Postat pe 26 Iulie 2008 01:34
ai si u dreptate dar acuma depinde de norocul fiecaruia si daca stii sa faci un barbat sa te iubeasca,la noi a fost ceva reciproc aman2 ne`am indragostit...si a fost un singur pas pana la iubire...una este sa`l placi si sa te placa....pot sa`i placa 100 d fete pe zi....dar knd incepe sa te iubeasca totul se schimba intre voi ...si pot spune despre sexul la prima intalnire k nu este niciodata sigur si este pentru persoanele kre stiu sa riste in viatza....s`ar putea sa nu`si aminteasca nici makr numele tau ...dar exista si probabilitatea (in putzine cazuri oricum) a doua zi sa fie mort dupa tine si sa te caute in continuare ;)
andra_lov3
Postat pe 26 Iulie 2008 02:58
De la: Elsy24, la data 2008-07-26 01:34:33 Never ever.



eee, n-ai cunoscut barbatu' care sa te zapaceasca, sa vezi atunci cum cadeai la pat!!!!

Postat pe 26 Iulie 2008 09:07
De la: geo32, la data 2008-07-26 09:07:56
De la: Elsy24, la data 2008-07-26 01:34:33 Never ever.



eee, n-ai cunoscut barbatu' care sa te zapaceasca, sa vezi atunci cum cadeai la pat!!!!

foarte adevarat..
dar daca cadea in pat cu durere de cap de la atata zapaceala?:P...
never say never

Postat pe 26 Iulie 2008 09:58
las' ca gasea el ac de durerea ei!!!

Postat pe 26 Iulie 2008 10:57
De la: geo32, la data 2008-07-26 10:57:14las' ca gasea el ac de durerea ei!!!

numa daca nu cauta acul in caruta cu fan...

Postat pe 26 Iulie 2008 11:20
De la: geo32, la data 2008-07-26 09:07:56
De la: Elsy24, la data 2008-07-26 01:34:33 Never ever.



eee, n-ai cunoscut barbatu' care sa te zapaceasca, sa vezi atunci cum cadeai la pat!!!!

Ce "frumos"! Sa-ti si raspund: eeee...graba strica treaba, mai ales in directia asta.

Postat pe 26 Iulie 2008 23:00
Pentru cele care spun ca barbatii ne considera c..ve vreau sa le spun ceva. In primul rand trebuie sa recunoastem ca cele mai multe asa sunt acum, fara ocolite. Barbatii au dreptate sa ne bage pe toate in aceeasi oala pentru ca 90% din femei reprezinta aceasta majoritate, din pacate. Pai numai eu cate exemple am vazut credeti-ma ca in momentul de fata pot spune clar si raspicat ca femeile sunt niste panarame ce studiaza rapid grosimea portofelului si masina din care el coboara..asta asa la prima vedere. Daca ii place tipu' si ii face cu ochiu' si-o trage cu el fara nici-o pretentie, asta doar pentru ca o "mananca" anumite parti ale corpului. Nu conteaza daca sunt maritate sau nu.Nu-ti da barbatu' acasa cat vrei? Pune piciorul in prag si baga divort daca esti corecta, daca nu inseamna ca va complaceti in situatie, si ducandu-te la altu nu te poti numi decat o c..va, fara nici o urma de indoiala.
Imi cer scuze fata de procentul de 10% care se afla de cealalta parte a baricadei si care nu are nici-o vina de faptul ca sunt numite ca toate celelalte dar asta este, majoritatea decide. va pup

Postat pe 28 Iulie 2008 12:29
Si gandirea asta asta nu tine neaparat de felul de a gandi inchis sau deschis... credeti-ma ca sunt o persoana destul de deschisa. Apropo, eu m-am culcat cu prietenul meu dupa 3 luni de relatie, dupa mai multe incercari esuate ale lui. si asta nu pentru ca nu eram innebunita dupa el, ba da imi doream foarte mult s-o fac si imi era foarte greu s ma abtin, dar am reusit pana la urma. pur si simplu mi-am dorit intotdeauna s-o fac cu un barbat pentru care sa insemn ceva... niciodata nu am vrut sa fiu o aventura sau ceva trecator., ceva de care nici sa nu-si mai aminteasca. eu cred ca asta tine de felu de a fi al fiecarei fete, ce-si doreste pentru ea si nimic mai mult. Eu asta mi-am dorit mereu in viata in cazul barbatilor... s-o fac in momentul in care mi-am dat seama ca tine la mine makr putin atat cat s insemn mai mult decat una cu care a facut-o din prima... Cred ca femeile ar trebui sa aiba putin mai multa demnitate.

Postat pe 28 Iulie 2008 12:42
Pusik, tu ce ce categorie faci parte? :-))
G_I_JOE
Postat pe 28 Iulie 2008 13:22
Am o prietena care s-a culcat cu un tip la prima intalnire ...in masinutza lui....au continuat cateva zile...tipul a tot plecat din tara s-a tot intors "pt ea"....si cand a facut ea 18 ani s-au casatorit si le merge bine.
Nepoata
Postat pe 28 Iulie 2008 14:33
Nu cred ca ,conteaza atat de mult a cata oara o facem.Conteaza cat de mult cunosti persoana respectiva. Poate ca v-ati intalnit de multe ori si totusi aveti o prima intalnire amoroasa,programata chiar pentru a face sex.Eu prin prima intalnire inteleg "prima intalnire amoroasa".Cum am spus s-ar putea sa va stiti de mult si decideti s-o faceti.Mai ales daca esti in contratimp,sau daca esti un pic mai trecut prin viata,nu de alta dar la a zecea intalnire sa a suta s-ar putea sa nu mai fiti n stare.


Postat pe 28 Iulie 2008 14:44
sex la prima intalnire? frumos...de ce nu? daca cineva te atrage cu adevarat de ce sa nu o faci? si chiar daca nu ramai cu respectivul,respectiva conteaza? se poate intampla orice...de ce sa ramai cu regrete gen...oare cum ar fi fost?...nu suntem niste c...e daca ne lasam uneori purtate de val...parerea mea...
Maaaaaryna
Postat pe 29 Iulie 2008 13:01
cam bou barbatul pe care l-ai intalnit..."ce conteaza ca eram eu sau altul tot sex era" ca naiba spus...un barbat adevarat nu ar spune niciodata asa ceva...s-a intamplat cu el pt ca te-a atras foarte tare...ca nici tampite nu suntem sa ne arncam intr-un pat cu oricine ne iese in cale........
Maaaaaryna
Postat pe 29 Iulie 2008 13:06
De la: Maaaaaryna, la data 2008-07-29 13:01:15sex la prima intalnire? frumos...de ce nu? daca cineva te atrage cu adevarat de ce sa nu o faci? si chiar daca nu ramai cu respectivul,respectiva conteaza? se poate intampla orice...de ce sa ramai cu regrete gen...oare cum ar fi fost?...nu suntem niste c...e daca ne lasam uneori purtate de val...parerea mea...





vreau si eu, vreau si eu .... din nou
_fantoma_
Postat pe 29 Iulie 2008 20:53
Am 26 de ani, sunt baiat si pot spune ca am intalnit tot felul de fete, femei. Sex de la prima intalnire este exact ce trebuie ptr inceputul unei relatii. Sunt de parere ca felul si modul de a te exprima in pat conteaza 90% intr-o relatie. Am avut o relatie care se baza numai pe sex si nu a mers, am avut relatie in care sexul nu era totul, nu a mers...care e calea de mijloc? Oare e persoana perfecta ? Crede-ma...fa sex de la prima intalnire daca simti asta. E ceva deosebit sa descoperi partenerul si fa sex oral e deosebit

Postat pe 30 Iulie 2008 09:09
si mai spunem ca vrem egalitate intre sexe, cand noi gandim asa... intr-adevar o femeie care si-o trage cu cine apuca probabil nu se respecta suficient, dar si un barbat care face asta e in aceeasi situatie... la urma urmei fiecare e liber sa isi traiasca voiata asa cum vrea fara sa sa aibe nimeni dreptul sa il traga la raspundere ca face ce vrea cu viata lui...

Postat pe 30 Iulie 2008 19:31
De la: pusyk, la data 2008-07-28 12:42:02 Si gandirea asta asta nu tine neaparat de felul de a gandi inchis sau deschis... credeti-ma ca sunt o persoana destul de deschisa. Apropo, eu m-am culcat cu prietenul meu dupa 3 luni de relatie, dupa mai multe incercari esuate ale lui. si asta nu pentru ca nu eram innebunita dupa el, ba da imi doream foarte mult s-o fac si imi era foarte greu s ma abtin, dar am reusit pana la urma. pur si simplu mi-am dorit intotdeauna s-o fac cu un barbat pentru care sa insemn ceva... niciodata nu am vrut sa fiu o aventura sau ceva trecator., ceva de care nici sa nu-si mai aminteasca. eu cred ca asta tine de felu de a fi al fiecarei fete, ce-si doreste pentru ea si nimic mai mult. Eu asta mi-am dorit mereu in viata in cazul barbatilor... s-o fac in momentul in care mi-am dat seama ca tine la mine makr putin atat cat s insemn mai mult decat una cu care a facut-o din prima... Cred ca femeile ar trebui sa aiba putin mai multa demnitate.


Stiii....cred ca ai avut noroc, si omul este fff indragostit de tine si tu de el, pt ca altfel nu vad cum ati fi rezistat 3 luni fara sex. Bine, nici nu stiu daca sa te cred, decat in cazul in care erai domnisoara cand v-ati cunoscut, si in cazul asta, comentariul tau nu prea are ce cauta aici. Nu ma intelege gresit , nu am vrut sa fiu rautacios, am vrut doar sa lamurim unpic lucrurile, pt ca eu, unul, nu am inteles
_fantoma_
Postat pe 30 Iulie 2008 20:33
De la: pusyk, la data 2008-07-28 12:29:07Pentru cele care spun ca barbatii ne considera c..ve vreau sa le spun ceva. In primul rand trebuie sa recunoastem ca cele mai multe asa sunt acum, fara ocolite. Barbatii au dreptate sa ne bage pe toate in aceeasi oala pentru ca 90% din femei reprezinta aceasta majoritate, din pacate. Pai numai eu cate exemple am vazut credeti-ma ca in momentul de fata pot spune clar si raspicat ca femeile sunt niste panarame ce studiaza rapid grosimea portofelului si masina din care el coboara..asta asa la prima vedere. Daca ii place tipu' si ii face cu ochiu' si-o trage cu el fara nici-o pretentie, asta doar pentru ca o "mananca" anumite parti ale corpului. Nu conteaza daca sunt maritate sau nu.Nu-ti da barbatu' acasa cat vrei? Pune piciorul in prag si baga divort daca esti corecta, daca nu inseamna ca va complaceti in situatie, si ducandu-te la altu nu te poti numi decat o c..va, fara nici o urma de indoiala.
Imi cer scuze fata de procentul de 10% care se afla de cealalta parte a baricadei si care nu are nici-o vina de faptul ca sunt numite ca toate celelalte dar asta este, majoritatea decide. va pup
habar nu ai cat de multapreciez vorbele tale.ai grait un mare adevar.multumesc din suflet .o sa am o zi superba azi

Postat pe 31 Iulie 2008 08:29
De la: amme22, la data 2008-07-05 18:33:48Daca tot mi-am terminat treaba si am timp sa scriu, tin sa te intreb, sa ma pot lamuri si eu: sexul de la a 2-a sau a 10-a intalnire nu poate insemna tot sida, viol multiplu, etc? Sau intre timp, pana la cea de-a 10-a intalnire il trimiti sa-si faca analizele medicale inclusiv cele de la spitalul de nebuni????
Ori intre timp se vindeca, mai stii?

ma uimesti...cata intelepciune si pricepere... de unde oare?????

Postat pe 31 Iulie 2008 08:40


Stiii....cred ca ai avut noroc, si omul este fff indragostit de tine si tu de el, pt ca altfel nu vad cum ati fi rezistat 3 luni fara sex. Bine, nici nu stiu daca sa te cred, decat in cazul in care erai domnisoara cand v-ati cunoscut, si in cazul asta, comentariul tau nu prea are ce cauta aici. Nu ma intelege gresit , nu am vrut sa fiu rautacios, am vrut doar sa lamurim unpic lucrurile, pt ca eu, unul, nu am inteles



Ne cunoastem de undeva? eu nu cunosc pe nimeni personal aici si nu cred ca cineva de p acest forum are vreun interes sa minta! puteam f bine s ma laud ca am avut 10 barbati intr-o luna! nu te supara pe mine nu m-am referit neaparat la tine dar u mi-ai spus! crede-ma ca nu am nici-un interes s spun altceva, aici ne spunem si n impartasim trairile noastre mai mult sau mai putin, pentru a gasi putina intelegere! Eu asa consider. si da am fost foarte indragostiti unul de altu f mult! cu primul meu prieten am stat un an de zile fara sex, dar atunci am fost domnisoara. si m-a asteptat! pupici

Postat pe 31 Iulie 2008 16:16
comentariul era pt vas25

Postat pe 31 Iulie 2008 16:18
De la: LASCIVA, la data 2008-07-05 17:52:46SEXUL LA PRIMA INTILNIRE ESTE RASPIMDIREA SIDA SI VIOLUL MULTIPLU DEOARECE CEL CARE PROFITA DE LA PRIMA INTILNIRE MAI CHIAMA SI PRIETENII SA PROFITE DE STOARFA


:)))) nu pot sa cred! ai mancat ciuperci otravite?
llewellyn
Postat pe 31 Iulie 2008 16:34
De la: gabriel, la data 2008-07-28 13:22:41Pusik, tu ce ce categorie faci parte? :-))

:)) din categoria frustratelor :-$
llewellyn
Postat pe 31 Iulie 2008 16:39
"buza umflata", "consecinte"?? vorbim cumva despre viol sau vatamare corporala? daca sexul e excelent, relatia continua, sau cel putin sigur nu-ti va "uita numele" ;)
llewellyn
Postat pe 31 Iulie 2008 16:44
De la: mic_negru_si_urat, la data 2008-07-31 08:40:42
De la: amme22, la data 2008-07-05 18:33:48Daca tot mi-am terminat treaba si am timp sa scriu, tin sa te intreb, sa ma pot lamuri si eu: sexul de la a 2-a sau a 10-a intalnire nu poate insemna tot sida, viol multiplu, etc? Sau intre timp, pana la cea de-a 10-a intalnire il trimiti sa-si faca analizele medicale inclusiv cele de la spitalul de nebuni????
Ori intre timp se vindeca, mai stii?

ma uimesti...cata intelepciune si pricepere... de unde oare?????

mda negrule... le-a uitat cineva pe aici. Eu doar le-am gasit.
amme22
Postat pe 31 Iulie 2008 19:43
De la: llewellyn, la data 2008-07-31 16:39:00
De la: gabriel, la data 2008-07-28 13:22:41Pusik, tu ce ce categorie faci parte? :-))

:)) din categoria frustratelor :-$
CUM POTI SPUNE ASEMENEA VBA?NUMAI ATITUDINE DE FRUSTRATA NU ARE.VORBESTI DE O FEMEIE CE NU POATE,NU ARE CUM ASA FIE FRUSTRATA VREODATA.STIM BINE CA GELOZIA SI INVIDIA UNOR FEEI POATE FI NEMARGINITA DAR CAUTA SA CITESTI DE 3 ORI INAINTE SA COMENTEZI SAU SA JIGNESTI.

Postat pe 31 Iulie 2008 21:57
De la: mic_negru_si_urat, la data 2008-07-31 21:57:00
De la: llewellyn, la data 2008-07-31 16:39:00
De la: gabriel, la data 2008-07-28 13:22:41Pusik, tu ce ce categorie faci parte? :-))

:)) din categoria frustratelor :-$
CUM POTI SPUNE ASEMENEA VBA?NUMAI ATITUDINE DE FRUSTRATA NU ARE.VORBESTI DE O FEMEIE CE NU POATE,NU ARE CUM ASA FIE FRUSTRATA VREODATA.STIM BINE CA GELOZIA SI INVIDIA UNOR FEEI POATE FI NEMARGINITA DAR CAUTA SA CITESTI DE 3 ORI INAINTE SA COMENTEZI SAU SA JIGNESTI.


pai daca ne gandim asa.. cum a zis domisoara - ca 90% din femei sunt curve... ea banuiesc ca se considera in cealalta parte -10%. de ce nu-si deschide un "club al femeilor care nu sunt curve, le plac barbatii fara niciun ban, fara masina si care fac sex abia dupa cativa ani dupa ce intalnesc un astfel de barbat"
:))) doamneee ce ma plictisesc
llewellyn
Postat pe 1 August 2008 11:52
Cand exista atractie e super a faci sex de la prima intalnire dar de cele mai multe ori aceasta atractie ramane doar un foc de paie care arde incomtinuu dar odata stins nu se mai aprinde.Sunt rare cazuri in care one-night-stand-urile au devenit relatii de durata.Noi femeile untem mai sensibile i ne indragostim mai repede dar de obicei barbatii merg pe premiza k easy come easy go!
s26
Postat pe 1 August 2008 13:16
Draga mea eu nu ma consider eu fac parte din acea categorie de 10% altefel nu mi-as mai fi batut gura degeaba! Si daca as gasi sufieciente femei care s corspunda as deschide un club din care u sigur n-ai face parte! Citeste mai bine si incearca s intelegi inainte de a comenta!

Postat pe 1 August 2008 16:32

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
insarcinata sau probleme cu stomacul? 32 De la: kudika_28965 13 Februarie 2013 23:32
cea mai stupida partida de sex :D, acum sa va vad :)))) 234 De la: felixcat 20 August 2009 18:19
Ce este mai presus de sex pe lumea asta? 27 De la: _oktober_ 29 Iulie 2009 13:11
topul celor mai penibile topicuri:))) 33 De la: Dor_a 12 Februarie 2009 14:52
Ce "romantic" , ce "frumos" . Ea vrea sex , el ...... ? 11 De la: Anabela7 22 Decembrie 2014 16:38