Setari Cookie-uri

Sexul la prima intalnire..

sa va spun ce mi s'a intamplat mie... chimie maxima in club, mozoale, dans, etc, dar fara sex.
.relatie timp de o luna, in care incercam sa ne zapacim unul pe altul,, el ma privea intotdeauna cu o privire amuzata, ne incolteam reciproc pt ca unul din noi sa clasifice treaba: aventura, sau ceva serios? Avea un imens self-confidence, ar fi putut avea orice tipa, si o stia f bine, asa ca juca relaxat,elegant si subliminal. in scrt timp imi prinsesem urechile:ma indragostisem.am cautat un pretext si am incheiat povestea. Mult timp dupa asta ne'am tot cautat unul pe altul, dar nu era nimic de facut: el ma clasase deja, eram o "usurica". nu mi'a spus'o niciodata, dar o simteam mereu. si stiam ca e din pricina atitudinii mele "deschise".Acum sunt cu altcineva(pe care cred ca'l iubesc), dar cand imi amintesc de celalalt( el ma mai cauta inca) ma frige inima.
Si mereu imi spun ca putin control n'ar fi stricat.
naroic381
Postat pe 17 Iulie 2008 05:37
De la: ali_cia101, la data 2008-07-16 19:28:56Cu fostul meu prieten am facut dragoste la prima intalnire,pur si simplu s-a intamplat.Relatia noastra a durat 7 ani,nu cred ca exista vreo legatura intre asta si durata relatiei.Depinde de ceea ce simti,nu se poate generaliza,nu toate primele intalniri sunt la fel.
ai mare dreptate eu am facut sex la prima intalnire si avem o relatie super...cred k depinde foarte mult si de modul barbatului de a gandi.
julyyya
Postat pe 18 Iulie 2008 01:21
daca faci sex de la prima intanire si acel barbat crede vca esti c...,nu te-a meritat,iar cine a castigat ai fost ...tu.Ai fost mai de calitate ca el el.Sunt de acord cu aceea chimie.gandesti corect.
numai
Postat pe 22 Iulie 2008 07:47
pentru luciana_picea:da asa este
numai
Postat pe 22 Iulie 2008 07:48
pentru ali_cia 101.:bravo asa este.ai dreptate.felicitari.
numai
Postat pe 22 Iulie 2008 07:49
pentru viorella22:iubeste-l,daca el merita.
numai
Postat pe 22 Iulie 2008 07:57
pentru julyya:da depinde si de al femeii.daca totul a fost OK,bravo!
numai
Postat pe 22 Iulie 2008 08:01
pentru cristinarudi:interesanta opinia ta.Nu cred ca inteleg cum ai dori tu sa evolueze "mai repede" barbatii romani?Te rog sa-mi scrii.astept.pa
numai
Postat pe 22 Iulie 2008 08:07
pentru samara2604:Bravo.Asa este
numai
Postat pe 22 Iulie 2008 08:11
eu as zice ca parca ati fi ...egali,nu?
numai
Postat pe 22 Iulie 2008 08:13
pentru snowdrop2008:Sunt perfect de acord cu tine.Gandes la fel.astept un msg.pa!
numai
Postat pe 22 Iulie 2008 08:16
pentru emotione:da ase este.ai perfecta dreptate....
numai
Postat pe 22 Iulie 2008 08:19
sunt de parere ca fiecare este liber sa faca absolut tot ceea ce considera ca trebuie sa faca, si cine se crede crede in masura sa eticheteze, sa judece sau chiar sa isi dea cu parerea intr-un mod vulgar despre viata altuia este un om de nimic, un frustrat, care in loc sa isi vada de viata lui sta si cauta nod in papura la altii, nu am facut sex la prima intalnire, dar nu am nimic nici cu cei care fac nici cu cei care nu fac, si intr-adevar barbatii au conceptii mult mai proaste decat femeile, sau cel putin o mare parte din ei,,,, am intalnit barbati care spuneau despre diverse fete ca sunt curve doar pentru ca sarutau la prima intalnire si aveau o varsta cu mult peste 20 de ani, nu 14-15 cum ar fi fost de asteptat sa aibe cineva care gandeste astfel, si se mai mira respectivul ca nu se uita nimeni la el, pai cred si eu ca orice fata cu capul pe umeri fuge mancand pamant cand aude asa ceva de la un baiat cu care poate ar vrea ceva :)) urasc conceptiile de genul asta...

Postat pe 22 Iulie 2008 15:54
eu am avut sex de la a doua intalnire ...si a fost a draaaaaaacuuuu de placut
seiyra
Postat pe 22 Iulie 2008 16:09
sex de la prima intalnire...ce sa zic decat ca a fost mai mult decat super! exista o vorba "dumnezeu ti-a dat-o ca s-o dai nu sa te duci cu ea in rai" :)
lili_r
Postat pe 22 Iulie 2008 18:35
hmmm,..
cam dificil aici sa-ti poti spune opinia!!
tu stii cel mai bine,..daca totul a fost ok, si v-ati inteles de minune, iar finalul este dezastruos,...
ar fi 2 explicatii: 1. tipa este deja intr-o relatie stabila si a vrut doar o mica distractie
2. ai gresit tu undeva, ori ai pus prea mult suflet,...ori,...ea nu merita!!!
viorom
Postat pe 22 Iulie 2008 20:47
Poate a vrut pur si simplu o relatie fara complicatii.Adica ne vedem ne iubim si gata,fiecare pe drumul lui pana data viitoare. Nu se astepta ca tu sa vrei ceva mai mult si atunci PA PA
ali_cia101
Postat pe 22 Iulie 2008 21:29
de ce nu o intrebi? Incearca sa vorbesti cu ea si roag-o sa-ti spuna direct de ce nu vrea sa te mai vada.
amme22
Postat pe 22 Iulie 2008 21:42
cred ca am zis ca nu mai raspunde la nici o forma de comunicare
_fantoma_
Postat pe 22 Iulie 2008 21:45
o fi patit ceva. Trimite-i mesaj, mail; spune-i ca vrei sa intelegi de ce. De obicei la astfel de mesaje se raspunde chiar si cu putina rautate, dar se raspunde.
amme22
Postat pe 22 Iulie 2008 21:49
Desteapta fata! Stie ce vrea
seiyra
Postat pe 22 Iulie 2008 22:29
Sfatul meu este sa renunti ,daca dorea sa dea explicatii o facea deja.

Daca as fi in locul tau i-as trimite un e-mail in care sa-i spun cat de bine m-am simtit alaturi de ea, sa-i multumesc ca mi-a acordat placerea de a o cunoaste si sa-i aduc la cunostiinta subtil ca oricum nu ne-am fi potrivit dar ai considerat necesar sa-i propui sa va mai vedeti ca sa nu se simta folosita sau ceva de genul.....subtilitatea ar trebui sa fie cuvantul de baza oricum , nu sa o jignesti sau sa-i vorbesti urat.....asta e singurul mod in care iti va raspunde la mesaj !

Fara ,,de ce'', ,,eu doream o relatie'' ....
iris_4_ever
Postat pe 22 Iulie 2008 22:37
s-o fi speriat de cuvantul "relatie" pana la urma seamana a angajament si poate nu se simtea destul de pregatita pt asta. Ar fi bine sa o mai cauti; poate se razgandeste. Nu ai nimic de pierdut decat un pic de orgoliu sifonat :D
In cazul in care reiei legatura, nu mai aminti nimic de nici o relatie; las-o sa mearga de la sine.
amme22
Postat pe 22 Iulie 2008 22:46
intre timp am vb cu ea. s-a speriat de cuvantul relatie si nu a mai stiut cum sa reactioneze, si zice ea, deasta nu a mai raspuns. dar pe partea cealalta nici nu mai vrea sa ne vedem, deci clar nu vrea o relatie ( sau nu cu mine ). asta e, viata merge mai departe, norocul meu ca sunt destul de optimist si nu ma impotmolesc aici .
_fantoma_
Postat pe 24 Iulie 2008 13:25
intre timp am vb cu ea. s-a speriat de cuvantul relatie si nu a mai stiut cum sa reactioneze, si zice ea, deasta nu a mai raspuns. dar pe partea cealalta nici nu mai vrea sa ne vedem ( sau nu cu mine ). asta e, viata merge mai departe, norocul meu ca sunt destul de optimist si nu ma impotmolesc aici .
_fantoma_
Postat pe 24 Iulie 2008 13:27
intre timp am vb cu ea. s-a speriat de cuvantul relatie si nu a mai stiut cum sa reactioneze, si zice ea, deasta nu a mai raspuns. dar pe partea cealalta nici nu mai vrea sa ne vedem ( sau nu cu mine ). asta e, viata merge mai departe, norocul meu ca sunt destul de optimist si nu ma impotmolesc aici .
_fantoma_
Postat pe 24 Iulie 2008 13:28
intre timp am vb cu ea. s-a speriat de cuvantul relatie si nu a mai stiut cum sa reactioneze, si zice ea, deasta nu a mai raspuns. pe partea cealalta, cand am vb prima data cu ea, tocmai asta a zis, ca vrea o relatie stabila, bla bla...eu acum ce sa mai cred? nici nu mai vrea sa ne vedem, fara sa implice ceva ( sau nu cu mine ). asta e, viata merge mai departe, norocul meu ca sunt destul de optimist si nu ma impotmolesc aici .
_fantoma_
Postat pe 24 Iulie 2008 13:32
sincer nu mi se pare k ai fi o femeie ushoara mie o data mi s`a intamplat asta cu actualul meu iubit ....si pot sa spun k a fost super avem o relatzie d 1 an ...si ne iubim fff mult si ne`am apropiat din prima chiar dak ne cunosteam de 2 zile,pot sa zik k totul merge super intre noi ne vedem zilnik suntem tot timpu impreuna d la munk vine la mine orikt de obosit ar fi ...si`am invatzat sa iubim impreuna la inceput nici makr nu vorbisem despre o eventuala relatzie pur si simplu a venit totul de la sine au trecut lunile si tot impreuna suntem....deci fetelor dak crede`tzi k este baiatul potrivit pt voi lasatzi`va purtate de val si facetzi ce simtziti s`ar putea sa mearga!
andra_lov3
Postat pe 24 Iulie 2008 23:18
andra ai zis bine "s-ar putea sa mearga"..deoarece majoritatea raman cu buza umflata dupa ce fac sex la prima intalnire.. baietii nici nu isi mai aduc aminte de numele lor..oricum ficare o face p propria lui raspundere si apoi va supota consecintele..;)
aura88
Postat pe 25 Iulie 2008 16:36
mda, sex la prima intanlire, cu toate ca am doar 18 an, am facut, placut pot spune, dar daca relatia continua, nu vad un viitor. Adica ok , daca vrei doar o relatie pasagera, asa , sa fie, Dar trebuie sa te gandesti la aspectele negative, daca te indragostesti de persoana respecitva??? eh... iti dai seama ca parera are despre tine/?? adica am stat de vorba cu un barat.... si mi-a zis. Ce conta ca eram eu sau altul??? Tox sex era....

Postat pe 25 Iulie 2008 17:58

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
AJUTOR URGENT !!! E posibil sa fiu insarcinata? :(( 29 De la: felixcat 9 Iulie 2009 13:48
iubirea si sexul- rezista una fara alta ? 41 De la: bestiutza_relouded 2 Iunie 2009 23:57
HINT : Cu ce coafurã îl SEDUCI din prima, în funcþie de zodia lui !!!!! 21 De la: kudika_12473 6 Septembrie 2012 18:06
Dragostea nu tine o vesnicie?! 12 De la: greierash_is_back 2 Decembrie 2009 19:48
orgasm sau nu :)) 97 De la: lonely_soul 1 Iulie 2009 00:31