Setari Cookie-uri

Sexul la prima intalnire..

De la: mic_negru_si_urat, la data 2008-08-08 14:57:14
De la: mirela_busteni, la data 2008-08-08 09:14:12MICUTZULE cum poti sa afirmi INTELEPCIUNE , gandeste logic .....ca sa faci o astfel de afirmatie ar trebui sa cunosti cam tot ce misca pe acest pamant de sex feminin, lucru care mi se pare imposibil
draceeeee nu este nevoie sa stiu totul.stiu mult de tot ,iar din primmele posturi al lui pussyk(pape tata pe ea de bunaciune) reiese ca la anii ai are destule cunostinte despre cea ce a vbit.trebuie multa minte unei femei sa aibe curaj sa faca asemenea afirmatii.



pup si eu cel mai dulce baiat!

Postat pe 8 August 2008 17:12
DA ce parere aveti de sex oral de la prima intalnire ? Vi se pare ok ?



Oare tipu respectiv ne va vadea ca o c...v ? sau poate ca relatia va continua ?
laura_88
Postat pe 8 August 2008 18:24
pai daca-ti face el tie, nu-l consideri pe el un barbat..usor!!?

Postat pe 8 August 2008 18:27
Faci ce simti in momentul respectiv. Nimeni n-are dreptul sa te judece.
anarki91_myself
Postat pe 8 August 2008 19:39
expresia de "barbat usor" nu am mai auzit-o pana acum
amme22
Postat pe 8 August 2008 19:51
eazy man , eazy!!

Postat pe 8 August 2008 19:55
amme22
Postat pe 8 August 2008 19:58
nu laura _bella36 nu creshte, doar am povestit sigura mea experientza cu sexul de la prima intalnire, ....shi chiar ma bucur ca am aflat de la inceput, nu ash putea avea o relatzie cu cineva care nu are cu ce sa ma satisfaca , cred ca fiecare pricepe ce vrea eu am luat-o ca o experientza amuzanta
ELLAG
Postat pe 8 August 2008 23:40
De la: pusyk, la data 2008-08-08 17:12:56
De la: mic_negru_si_urat, la data 2008-08-08 14:57:14
De la: mirela_busteni, la data 2008-08-08 09:14:12MICUTZULE cum poti sa afirmi INTELEPCIUNE , gandeste logic .....ca sa faci o astfel de afirmatie ar trebui sa cunosti cam tot ce misca pe acest pamant de sex feminin, lucru care mi se pare imposibil
draceeeee nu este nevoie sa stiu totul.stiu mult de tot ,iar din primmele posturi al lui pussyk(pape tata pe ea de bunaciune) reiese ca la anii ai are destule cunostinte despre cea ce a vbit.trebuie multa minte unei femei sa aibe curaj sa faca asemenea afirmatii.



pup si eu cel mai dulce baiat!
am primit un pupiiiiic!!1am primit un pupiiiic!!!si sunt cel mai dulciiic SAC SAC SAC SA MOARA DUSMANII!!!!!PUP SI IO PE EA NA ...

Postat pe 9 August 2008 02:21
De la: iris_4_ever, la data 2008-07-22 22:37:52Sfatul meu este sa renunti ,daca dorea sa dea explicatii o facea deja.

Daca as fi in locul tau i-as trimite un e-mail in care sa-i spun cat de bine m-am simtit alaturi de ea, sa-i multumesc ca mi-a acordat placerea de a o cunoaste si sa-i aduc la cunostiinta subtil ca oricum nu ne-am fi potrivit dar ai considerat necesar sa-i propui sa va mai vedeti ca sa nu se simta folosita sau ceva de genul.....subtilitatea ar trebui sa fie cuvantul de baza oricum , nu sa o jignesti sau sa-i vorbesti urat.....asta e singurul mod in care iti va raspunde la mesaj !

Fara ,,de ce'', ,,eu doream o relatie'' ....




celia_c
Postat pe 9 August 2008 20:04
pt. laura_88
Daca-i vei face sex oral de la prima intalnire nu vei fi considerata c...., ci coooool!Ceea ce este cu totul "altceva"
ana_lili36
Postat pe 9 August 2008 22:14
De la: laura_88, la data 2008-08-08 18:24:03 DA ce parere aveti de sex oral de la prima intalnire ? Vi se pare ok ?



Oare tipu respectiv ne va vadea ca o c...v ? sau poate ca relatia va continua ?

Sexul oral la prima intalnire nu e ok, e super ok....si daca tot ai intrat in hora de ce sa nu te simnti bine pana la capat
acum daca relatia va continua nu ai de unde sa sti, dar nu sti niciodata de unde sare iepurasul
mirela_busteni
Postat pe 11 August 2008 09:47
...a propos d sexul oral l prima intalnire....imi trebuie ceva incredere in omu"respectiv..plus k nush p unde a mai umblat,c cine samd...tin sa spun k a trecut ceva dl prima experienta one night stand..si desi mi am propus sa fie doar o noapte si atat..lucrurile s.au complikt si au luat o intorsatura km urata..in sensul in care el mai este ko femeie(tin sa precizez k asta am aflat d curand..n ma implikm intr o relatie fie ea si doar o noapte dak stiam k omu are o rel stabila sau cel putin asa zice el)treaba este k s.a indragostit d mine si imi spune k n poate renunta l nici una dintre noi..akum mie nu.mi revine dekt sa renunt definitiv(tin sa va spun k ma cauta tot timpul si imi spune k sa l mai las un pik sa s gandeasca k n poate renunta asa dintr.o data...chestii dastea care dor..kiar dak nu i arat k imi pasa atat d mult),sa l las sa fie fericit alaturi d femeia q care este si sa sper sa trec peste....asta k sa vedeti c s poate intampla doar dl o experienta d genul one night stand...
mamaia
Postat pe 11 August 2008 11:21
O notificare ( pentru cei inteleg);
Cand spui ca cineva e destept ( sau nu) depinde foarte mult cu cine-l compari; Nu exista "total desptept" asa cum ( probabil in afara de unii politisti :-)) nu exitat total imbecil;
Sistemul de referinta e totul; am mai repetat si alta data ca nu ma erijez in atoate -cunoscator- dar- din experientele mele de pana acum ( si stiu sigur ca nu am stat in bilbiloteca)- atunci cand spui : am intalnit o tipa extraordinar de desteapta- ma astept sa-mi spui si "in comparatie cu mine - de exemplu- sau comparativ cu prietena/vecina/sotie/e/t/c/ mea;
Nu am prejudecati de tipul -femeie frumoasa=proasta; Din nefericire- cele proaste ies intotdeauna in evidenta cu ceva :-)); Au un talent anume;

In rest...sa auzim de bine! Pe acest subiect nu mai e nimic de discutat.
PS- multumesc Ionica pentru suport;
G_I_JOE
Postat pe 12 August 2008 13:29
Mi se intampla sa fac mai mereu sex la prima intalnire dar fara prezervativ nu accept niciodata. La cate boli sunt in ziua de azi...
Asa ca fetelor daca nu au ei, macar sa aveti voi!
mona_sweet_20
Postat pe 12 August 2008 14:10
Eu una m-am convins cum stau lucrurile..nu am avut rabdare sa citesc toate comentariile si e posibil sa ma repet dar eu cred ca, daca ati cazut amandoi de acord sa fie doar sex, sau daca tu stii sigur ca vrei doar sex in seara respectiva, si nu ai alte asteptari si nu-ti pasa ce va urma, poti sa faci sex, poti sa-ti faci de cap cum vrei...insa, daca simti ceva mai mult decat o atractie fizica sau dorinta, si vrei ca lucrurile sa continue si sa fie totul bine, va sfatuiesc sa aveti putina rabdare..orice ar zice ei, ca nu ne considera intr-un anume fel si ca apreciaza ca o facem din prima, va spun sigur ca nu e chiar asa. In gandul lor tot asa ne vor considera, poate si inconstient, si vom avea multe de pierdut...clar ca daca o faci cu el din prima, o poti face din prima si cu altii...nu e asa, dar multi asa considera. Eu am facut sex la prima intalnire si sincer, regret. Mi-a placut momentul acela, sau momentele, ma rog, dar as fi vrut mai mult si n-a mai fost sa fie..trebuie sa aiba pentru ce lupta, trebuie sa ii cuceresti si sa te cucereasca treptat, trebuie sa fie putin mister..si cand astepti, iti doresti ceva mult mai mult, iar cand obtii acel ceva, e totul mai dulce...:)) Eu una, chiar am avut un blog pe un site referitor la asta, si am intrebat si multi prieteni (barbati) ce parere au, si au zis ca desi nu ar refuza o tipa in prima seara, si desi le place ca fac sex si se simt bine, n-o pot privi cu prea mult respect dupa toate astea si nu-si doresc mai mult decat sex de la ea...asta in situatia in care ii atrage fizic si chiar si din alte puncte de vedere...so...
Onigutza
Postat pe 12 August 2008 15:57
la prima intalnire??????sincer,nu prea as avea incredere in persoana aia care la prima intalnire se asteapta sa ajungem in pat..........eh,se mai incearca cate o aventura de o noapte ,dar conteaza sa nu te trezesti cu cva surprize mai tarziu........dar daca ar fi vorba de o intalnire programata si el s-ar astepta la sex,nu as fi de acord........daca ar fi alte circumstante(de ex. sa vreau eu sa fac asta),e cu totul altcva........
georgy_ana
Postat pe 12 August 2008 16:42
De la: mona_sweet_20, la data 2008-08-12 14:10:31Mi se intampla sa fac mai mereu sex la prima intalnire dar fara prezervativ nu accept niciodata. La cate boli sunt in ziua de azi...
Asa ca fetelor daca nu au ei, macar sa aveti voi!



Deci ce ziceam...? micutzule oare n-am gresit ca am scazut procentul? sambata trecuta am fost cu 3 prietene intr-un club si cum era de asteptat am primit foarte multe propuneri indecente; cred ca pe putin 10 tipi m-au asaltat! recunosc ca multi dintre ei erau simpatici chiar draguti , 2 dintre ei m-au atras.. Insa de ce oare nu am putut s fac sex la prima intalnire? aveam ceva de pierdut? era o noapte si atat! mentionez ca 2 dintre prietenele mele au cedat si au urmat "alt drum" daca ma intelegeti... oare de vina sunt principiile mele? Ceva e sigur, m-am lamurit ca desi am avut nenumarate ocazii nu voi putea niciodata sa fac sex cu un tip la prima intalnire! nu ma caracterizeaza si atat! iar cele care fac bravo lor, inseamna ca isi "traiesc" viata!

Postat pe 12 August 2008 16:42
lasa procentul asa ca era sa fim linsati de lume .......

Postat pe 12 August 2008 19:04
De la: georgy_ana, la data 2008-08-12 16:42:12la prima intalnire??????sincer,nu prea as avea incredere in persoana aia care la prima intalnire se asteapta sa ajungem in pat..........eh,se mai incearca cate o aventura de o noapte ,dar conteaza sa nu te trezesti cu cva surprize mai tarziu........dar daca ar fi vorba de o intalnire programata si el s-ar astepta la sex,nu as fi de acord........daca ar fi alte circumstante(de ex. sa vreau eu sa fac asta),e cu totul altcva........
??????????????????????
daca vrea el nu ie bine???????? daca vrei tu ie bineeee???????????????? de ce se vbeste mereu de pacaleala??????????????cine pe cine crede ca pacaleste?cine se teme de pacaleala???????????de unde atatea reguli???????de ce reguli?????????ce rost au ? cel mai frumos cand 2 amarati care vor se nimeresc unul langa celalalt!!!!!!!!!!!!!!!!cel mai naspa cand unu vrea si celalalt nu!!!!!!!!!!si mai naspa cand unu vrea fu.....i si celalalt vrea familie sau malai.hai ca am inceput sa ma satur de internet

Postat pe 12 August 2008 20:22
TRAIASCA SEXUL LA ORICE INTALNIRE EL SE INTAMPLA!!!!!!!!TRAIASCA PRIMELE INTALNIRI SI CEI CE AU CURAJ !!!!!!!!TRAIASCA CEI CE SE GADILA USOR!!!!!!!!CE ATATA FILOZOFIE???????????VBIM DE SEXUL LA PRIMA INTALNIRE NU DE CEL LA APATRA,ACINCEA SU A SAPTEA.CINE VREA SA VBEASCA DE CEL LA ACINSPEA SA DESCHIDA ALT TOPIC

Postat pe 12 August 2008 20:29
Dar pentru Dumnezeu nu am spus nimanui c****! Doamne fereste! Femeile o fac de placere in ziua de azi nu vad care-i problema! as spune mai degraba "impreunare trupeasca", ,buleandrã, otreapa,petica,fleandura dar nu c****! ! N-am nimic cu nimeni, Doamene fereste ma i-a lumea de dusman pe aici. se uita la pozele si se intreaba daca nu cumva oi fi maica Tereza! nu sunt nici pe departe si nici nu port un bici la mine ca sa ma "purific" cu el prin autoflagelare! mai pacatuiesc si eu oameni buni nu ma luati in seama

Postat pe 13 August 2008 16:33
kte commuri la subiectul asta....bineinteles nu le-am citit pe toate ....nu am avut atata rabdare...si din kte am citit... da barbatzii pot sa ne priveasca apoi k pe niste c...e/ cert e k nu e o rusine...dar vorba aia mai intai trebuie sa cunosti pers... pt k nu potzi sa stii "kt de sanatos e"...sincer nu am avut parte de sex la prima intalnire....poate trebuie sa fie o atractie prea mare intre acele pers....dar nu zic ca nu as face...sau k e ceva total exclus....poate dura sau nu....depinde....si noi femeile ca si barbatzii ne dorim cate odata o "aventura"cu un sooper mascul....:)) pt k asa e....asa ca cine stie....:X:X....viata e scurta si merita traita...dar...nici sa te expui la prea multe pericole....pootina adrenalina nu strica....succes all...
cata18
Postat pe 13 August 2008 16:41
De la: mirela_busteni, la data 2008-08-07 10:01:06buna dimineata

nu urmaresc de foarte mult timp aceste discutii, dar sunt perfect de acord cu cei care spun ca sa deviat de la subiect (nu in cazul tuturor).
iar in ceea ce priveste imaginea afisata de pusyk , am cateva intrebari pentru cei care sau gandit sa gaseasca nod in papura.
cu ce va deranjeaza pe voi imaginea ei?
ati avut tangente cu ea k sa incepeti sa o judecati?
stiti ce sa castigat dupa revolutia din 1989?
de cand aveti voi dreptul sa "judecati" un om fara a-l cunoaste (personal), singurul lucru pe care voi il faceti este acela de a presupune - lucru deloc placut - daca tot faci o afirmatie cel mai bine ar fi sa te bazezi pe ceva, iar in cazul vostru singura baza sunt pozele si cateva fraze spuse la nervi sa la "misto" (o baza deloc solida), ce ar fi acum sa ne apucam sa judecam pe toata lumea care are poze in tinute provocatoare pe N site-uri.......hai sa fim seriosi, hai sa gandim la rece 5 minute inainte de a ne da cu parerea, cu ce va deranjeaza pe voi imaginea afisata de ea? ati pierdut ceva sau va influentat in vreun fel imagine ei de o tot criticati...? nu vreau sa ii iau apararea dar chiar nu vad rostul acestor discutii, fata e frumoasa si bravo ei, e treaba ei ce face, cum face, cu cine face....nu e obligat nimeni sa priveasca daca nu-i face placere pt ca oricat ai incerca nu poti impaca si capra si varza (hotarati voi din ce categorie faceti parte).





se vede ca nu esti in tema... daca nu stii, domnisoara a debutat cu un post in care spunea ca 90% din femei sunt curve... ea cu siguranta le-a "cunoscut personal" pe toate aceste femei si isi permite sa spuna ca sunt curve...
llewellyn
Postat pe 13 August 2008 19:22
De la: G_I_JOE, la data 2008-08-12 13:29:17O notificare ( pentru cei inteleg);
Cand spui ca cineva e destept ( sau nu) depinde foarte mult cu cine-l compari; Nu exista "total desptept" asa cum ( probabil in afara de unii politisti :-)) nu exitat total imbecil;
Sistemul de referinta e totul; am mai repetat si alta data ca nu ma erijez in atoate -cunoscator- dar- din experientele mele de pana acum ( si stiu sigur ca nu am stat in bilbiloteca)- atunci cand spui : am intalnit o tipa extraordinar de desteapta- ma astept sa-mi spui si "in comparatie cu mine - de exemplu- sau comparativ cu prietena/vecina/sotie/e/t/c/ mea;
Nu am prejudecati de tipul -femeie frumoasa=proasta; Din nefericire- cele proaste ies intotdeauna in evidenta cu ceva :-)); Au un talent anume;

In rest...sa auzim de bine! Pe acest subiect nu mai e nimic de discutat.
PS- multumesc Ionica pentru suport;


ma bucur ca ai renuntat... asta am facut si eu. mi-am dat seama ca nu mai avea rost...intelegi tu. :)
llewellyn
Postat pe 13 August 2008 19:28
De la: pusyk, la data 2008-08-12 16:42:56
De la: mona_sweet_20, la data 2008-08-12 14:10:31Mi se intampla sa fac mai mereu sex la prima intalnire dar fara prezervativ nu accept niciodata. La cate boli sunt in ziua de azi...
Asa ca fetelor daca nu au ei, macar sa aveti voi!



Deci ce ziceam...? micutzule oare n-am gresit ca am scazut procentul? sambata trecuta am fost cu 3 prietene intr-un club si cum era de asteptat am primit foarte multe propuneri indecente; cred ca pe putin 10 tipi m-au asaltat! recunosc ca multi dintre ei erau simpatici chiar draguti , 2 dintre ei m-au atras.. Insa de ce oare nu am putut s fac sex la prima intalnire? aveam ceva de pierdut? era o noapte si atat! mentionez ca 2 dintre prietenele mele au cedat si au urmat "alt drum" daca ma intelegeti... oare de vina sunt principiile mele? Ceva e sigur, m-am lamurit ca desi am avut nenumarate ocazii nu voi putea niciodata sa fac sex cu un tip la prima intalnire! nu ma caracterizeaza si atat! iar cele care fac bravo lor, inseamna ca isi "traiesc" viata!


dar tu ce faceai intr-un club doar cu prietenele tale? lasa-ma sa ghicesc, iti place sa dansezi...
llewellyn
Postat pe 13 August 2008 19:30
De la: llewellyn, la data 2008-08-13 19:30:10
De la: pusyk, la data 2008-08-12 16:42:56
De la: mona_sweet_20, la data 2008-08-12 14:10:31Mi se intampla sa fac mai mereu sex la prima intalnire dar fara prezervativ nu accept niciodata. La cate boli sunt in ziua de azi...
Asa ca fetelor daca nu au ei, macar sa aveti voi!



Deci ce ziceam...? micutzule oare n-am gresit ca am scazut procentul? sambata trecuta am fost cu 3 prietene intr-un club si cum era de asteptat am primit foarte multe propuneri indecente; cred ca pe putin 10 tipi m-au asaltat! recunosc ca multi dintre ei erau simpatici chiar draguti , 2 dintre ei m-au atras.. Insa de ce oare nu am putut s fac sex la prima intalnire? aveam ceva de pierdut? era o noapte si atat! mentionez ca 2 dintre prietenele mele au cedat si au urmat "alt drum" daca ma intelegeti... oare de vina sunt principiile mele? Ceva e sigur, m-am lamurit ca desi am avut nenumarate ocazii nu voi putea niciodata sa fac sex cu un tip la prima intalnire! nu ma caracterizeaza si atat! iar cele care fac bravo lor, inseamna ca isi "traiesc" viata!


dar tu ce faceai intr-un club doar cu prietenele tale? lasa-ma sa ghicesc, iti place sa dansezi...
DA TU CE DOAMNE IARTAMA FACI IN CLUB?????????????????????????????????????????????????????????

Postat pe 13 August 2008 20:11
rade ciob de oala sparta......

Postat pe 13 August 2008 20:19
mai trebuie si spontaneitate in viata,dar.............nu cu orice necunoscut care nu stii de unde l-ai cules..........putina responsabilitate,nu?ok,sunt de acord ca viata trece repede si ca mai trebuie sa traiesti clipa........dar nu fiecare clipa..........in fine,e numai parerea mea............
georgy_ana
Postat pe 14 August 2008 13:52
De la: georgy_ana, la data 2008-08-14 13:52:48mai trebuie si spontaneitate in viata,dar.............nu cu orice necunoscut care nu stii de unde l-ai cules..........putina responsabilitate,nu?ok,sunt de acord ca viata trece repede si ca mai trebuie sa traiesti clipa........dar nu fiecare clipa..........in fine,e numai parerea mea............

wwooowwww stai putin k nu a spus nimeni k la fiecare prima intanire tzop in pat...nuuuu........ ci sa intamplat sau se intampla sa ai o prima intalnire cu un tip/a si chimia sa fie atat de puternica incat sa nu poti rezista ...........
mirela_busteni
Postat pe 14 August 2008 17:22

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
cuplu caut barbat 1 De la: kudika_22665 3 Decembrie 2012 12:24
Mistica cifrei 2 8 De la: 2 Decembrie 2012 08:50
Problema Urgenta 55 De la: nicossia 30 Iunie 2010 18:20
vreau un sfat...poate sa fie o relatzie de amicie intre o fata si un baiat ..atata timp cat el o placea in urma cu 3 ..4...ani? 12 De la: Baiat_Rezervat 9 Martie 2009 13:03
ce se intampla?? 12 De la: arpydia 14 Septembrie 2010 10:38