Setari Cookie-uri

videochat-ul

'zoredia...ce sa mai spun ..deficitul tau de inteligenta este foarte redus...dar nu te supara...bucura-te pt ca nu esti singura. :)))) '

i know i'm a blond,but i really don't get it
alone
Postat pe 29 Iulie 2008 11:07
ei lasa ancutza nu mai conteaza...

Postat pe 29 Iulie 2008 11:41
Din lipsa de ocupatie va contraziceti pe forum?? si in legatura cu video-chatul tot respectul pt fetele care pot sa faca asta. Fiecare face ce vrea cu viata lui si nimeni nu poate sa il judece.
madallina
Postat pe 29 Iulie 2008 12:56
acum mai vin si eu d-acasa...poi....draga goe...toti oamenii sunt curve...inclusiv tu.
ne prostituam in fiecare zi ...cand facem ce vor altii,la serviciu cand devenim pupincuristi...vezi tu?daca tot ce ai spus e adevarat...se aplica si la persoana ta.
nu mai jigni fara sa ai un spate asigurat...ca daca esti barbat asta nu inseamna ca esti scuzat.
fiecare facem ce vrem ...ca daca stau si ma gandesc bine ...nu a venit anaphielle sau oricine altcineva la zeama de varza la usa ta....
tya103
Postat pe 29 Iulie 2008 12:58
draga tya, cred ca am inceput sa am probleme cu vederea, asa ca fi draguta si sublinieaza pasaju' unde am jignit!

Postat pe 29 Iulie 2008 13:04
De la: geo32, la data 2008-07-29 13:04:33draga tya, cred ca am inceput sa am probleme cu vederea, asa ca fi draguta si sublinieaza pasaju' unde am jignit!


pardon...nu ai jignit...ai luat la mishto!
dar pentru mine e acelsi lucru...asa ca...
tya103
Postat pe 29 Iulie 2008 13:09
poate ca suntem intro alta dimensiune si nu mai stiu io ca ironia face parte din limbaju' zilnic, poate ca viata n-ar trebuii luata in ras, poate ca piperarea unui limbaj dauneaza grav imaginii, poate ca am uitat sa radem , poate ca suntem prea inchistati ancorati in problemele viatii si nu mai suntem in stare sa diferentiem o idee de alta, poate ca suntem ipocriti cand radem la glumele sefului da' nu radem la glumele colegului la adresa sefului, poate ca am uitat ca suntem romani si romanu' face haz de necaz!!??
prea multi de poate si prea putine zambete!

Postat pe 29 Iulie 2008 13:17
m-au ametit ''poate''astia ai tai.POATE ar trebui sa mai renunti la piperarea limbajului si lumea va percepe altfel ce vrei tu sa zici.
tya103
Postat pe 29 Iulie 2008 13:23
poate e dreptu' fiecaruia de a-si alege drumu'-n viata, nu crezi!?
priveste putin in urma si vezi ceea ce-ai facut!!!

Postat pe 29 Iulie 2008 13:26
anaphielle nu faceam referire la tine la faza cu injuratul.cred ca s-a prins toata lumea la cine...si apropo aici sunt'judecate'(cam mult spus totusi)fetele care ridica in slavi'meseria'asta!ma bucur pt tine ca ti-ai dat seama ca nu e ceva decent cu care sa te poti mandri;)
pucca22
Postat pe 29 Iulie 2008 16:14
care era intrebarea???Aham..da..ce parerea avem despre cei/cele care lucreaza...pey ce parere? Sa lucreze in continuare si sa lucreze ca niste adevaratzi profi,sa ne incante cu promotzii si discount-uri si sa nu ne povesteasca din experientza lor profesionala...;)
marianciko
Postat pe 29 Iulie 2008 17:27
De la: sqeezer, la data 2008-07-29 09:38:41Asa e cum zice zoredia

CUnosc si eu 2 persoane care practica aceasta meserie , una din ele a sfarsit prin a se marita cu un olandez pervers care ii da mancare cu portia si o scoate cate o ora seara din casa la plimbare ca pe un caine :)))
si cealalta traieste mai mult noaptea decat ziua .. ziua doarme sa si faca somnul de frumusete , pt a putea presta cum trebe in fata auditorului ,,, mi e mila de fetele astea , sincer.. sunt atatea cai de a castiga un ban bun si mult... dar na ..fiecare cum isi alege asa doarme..

Stii kre e faza?..e vina lor k nu gandesc cu capul ci cu curul-scuzati expresia.De vreme ce videochatul este considerat ca fiind un part time job,sau ceva de genul tu iti faci programul tau...daca vrei sa fie un full-time,sa te distrugi cu nopti nedormite,e problema ta,cam asta ar fi ideea.Cum iti asterni,asa dormi

Postat pe 29 Iulie 2008 17:51
P.S.:Nu-s nici pro nici contra...fiecare face ce vrea cu viata lui,dar e mai greu sa faca ceva si sa nu fie mancat de ...muschii fesieri.Si apropo de partea dorsala ..din partea mea lumea poa' sa manance c***t cat vrea...ca doar n-o fi 1 milion chilu' (pardon,100RON) si il platesc eo

Postat pe 29 Iulie 2008 17:59
si tu acu' ce faci, nu critici gandirea altuia!?
veeeeeei! veeeei veeeei!!!

Postat pe 29 Iulie 2008 18:07
Nu fi rau mah,intotdeauna se poate face cate o exceptie .In dragoste si in razboi totul e permis...ce mai conteaza daca e virtual? ..

Postat pe 29 Iulie 2008 18:21
lasa-i rebell...nu poti sa le schimbi parerea sau sa-i faci sa inteleaga ceva. probabil asa isi castiga ei paine...stand si criticand sau ironizand persoane pe care nu le cunosc. roata se poate intoarce oricand. si decat sa fiu ipocrita mai bine imi vad de treaba mea. ca intotdeauna.


Postat pe 29 Iulie 2008 20:05
ano lugojano , singura mea suparare e ca n-am reusit sa prind o reprezentatie de-a ta, daca zici ca n-o sa mai prestezi!
imi pare rau sincer. mi-ar fi placut sa ne vedem in camera, am fi discutat , am fi ras si cand lucrurile s-ar fi incins, mi-as fi dorit sa te vad cum iti gadilai micutza gaurica. i-ai fi facut gadi gadi gadi!!! pupa nenea pe ea de dulceata!!! of of of!

Postat pe 29 Iulie 2008 20:41
Gadi gadi.....ce te mai terminai tu la gadi gadi.....ce chiloti uzi mai aveai tu la gadi gadi.....lasa geo,ca nu te judec ca esti labagiu,dar ai grija sa nu ramai un labagiu. ce sa fac? mi-i sa pus pata pe tine.....asa cum ti-i se pune si tie pe fata asta incult penal.... Stiu si eu d''astia ca tine.....anaphile eu stiu de ce o tine asta langa asa .Cred ca ii place de tine....dar nu ai sanse. cred ca ar vrea sa te vada si el in camera dar el nu stie ca nu e loc pt.fatalai ca el Vai....da ce le zic....nu ma mai termin. tot un nesimtit ramai.

Postat pe 29 Iulie 2008 21:55
da' cine te baga in seama!!

Postat pe 29 Iulie 2008 22:25
Vezi tu cu dealul asta sa nu can cap.

Postat pe 30 Iulie 2008 00:28
Vroiam sa zic sa nu cazi in cap.

Postat pe 30 Iulie 2008 00:29
...as vrea sa le dau un sfat celor care judeca cu atata rautate niste lucruri pe care zic ei ,,nu le poti respecta'',oameni buni nu stiti cand viata o sa va rezerve surpriza de a fi si voi in postura asta de a sta in fata inchizitiei,adica de a fi aspru criticati de ceilalti,sper sa faceti fata cu moralul,nimeni nu zice ca e misto sa faci videochat,doar ca unii stau asa de bn cu a improsca cu noroi zici ca nici n au altceva de facut...
elisema
Postat pe 30 Iulie 2008 13:43
asa e eli!
ce oameni domne!!!

Postat pe 30 Iulie 2008 13:46
sper sa mai fim pe aici cand ti se va intampla geo...nu esti departe...mult succes...
elisema
Postat pe 30 Iulie 2008 13:52
daca vrei , tinem legatura mai strans, sa nu pierzi nimic din actiune!!
ai auzit de povestea cu capra vecinului!!?

Postat pe 30 Iulie 2008 13:56
nu ti inteleg sarcasmul, provine dintr un orgoliu ''too macho''?!sau te crezi prea sf pt secolul asta?
elisema
Postat pe 30 Iulie 2008 13:58
uh! asta-i o lovitura sub centura de castitate.
reao!

Postat pe 30 Iulie 2008 14:04
rebell vezi ca ti-ai cam bagat si tu boticu in castronul meu;)si apropo in afara de'proasta'alta jignire nu mai stii?hai mey,stiu ca poti si iti mai sugerez ceva:nu mai folosi cuvantul'cult',sau antonimul acestuia..sper sa iti dai seama de ce;)
pucca22
Postat pe 30 Iulie 2008 16:35
ok. hai sa ma bag si io!
ce parere aveti de barbati de la video chat!?
ma bate gandu' rau sa ma bag si io , sa ma fac un fel de gigolo virtual, da' vrei mai intai sa stiu parerea celor din jur sa nu ma trezesc maine poimaine ca ma injurati!!

Postat pe 30 Iulie 2008 19:14
tot respectul pt ultimele cuvinte....
De la: lydeea, la data 2008-07-20 17:08:55si inca ceva:referitor la exemplele tale..nu am de ce sa ma ascund pe un site unde nu ma cunoste nimeni.dupa cum observi nu am nici poza(desi inainte aveam)pt ca nu conteaza cine sunt ci conteaza doar ce gandesc.
laurie32
Postat pe 31 Iulie 2008 11:23

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
vote me pls! 2 De la: scorpyoW 21 Iunie 2009 00:41
fara ''da'' fara ''nu'' :)) 76 De la: Lillyanna 9 Decembrie 2008 21:44
pachetul anticriza 1 De la: catyandreescu 7 Februarie 2009 11:30
Bloguri 2 De la: pinguina 31 Ianuarie 2011 22:25
Pentru doamnele si domnisoarele din Timisoara 1 De la: carmen_joy 7 Ianuarie 2011 13:00