Setari Cookie-uri

videochat-ul

oooooofffffffffff!!!!!!!!!!Doamneeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!
sa mor daca va mai inteleg!!!!!!
unde va sunt creierele?in varful unghiilor pedichiurate si manechiurate?
hai sa nu fim primii care aruncam cu piatra...nu-i asa lydeea?
nu ai poza ...din motive numai de tine intelese...si nu-mi turna mie refrenul cu..''pt ca nu conteaza cine sunt ci conteaza doar ce gandesc''.vad foarte bine ce gandesti...si sincer si fara nici o suparare ai o gandire de incuiata.cum i-am spus si lui geo:nu a venit nimeni la poarta sau la usa nimanui la zeama de varza...
asa ca ...lasa soro lumea-n pace.
tya103
Postat pe 31 Iulie 2008 16:32
io ma uit ca curca-n calendar cautand ingrozita ziua recunostintei , la mesaju' tau!!

Postat pe 31 Iulie 2008 16:36

Postat pe 31 Iulie 2008 19:57
ce e tya esti asa interesata de aspectul meu fizic??iti dau id-ul de mess si iti arat poze daca vrei..nu mok bineinteles...ca doar esti pro videochat;)nu stiu care e problema ta!sincer!credeam (si cred in continuare)ca e un forum pe care are voie oricine sa-si dea cu parerea.treaba mea daca mi se pare indecenta(asta ca sa fiu draguta)o astfel de meserie.ce te intereseaza atat parerea mea?te platesc eu cumva??
pucca22
Postat pe 31 Iulie 2008 21:19
....lydeea ....te pui cu dracu'!!!!!!!!!ia sezi tu cumintica in banca ta si nu ma freca la creieri...
dragutza...nu sunt si nici nu am fost poe invers dar poate ca tu da...din moment ce-mi ceri sa te platesc pentru niste poze.,..
totusi ma bucur ca mai direct...mai indirect ai recunoscut ca faci si tu videochat.ca faci cu femei...e problema ta.dupa cum ai spus:fiecare are propria parere si parerea mea e ca fiecare dintre noi ne exprimam cum vrem...ca tu ai opinii gen maicutzele de la Suzana...iar e problema ta.
nu am nevoie de banii tai ca eu castig destul de bine de la firma unde lucrez...dar daca tot mi-ai zis ca nu lucrezi mok...eu zic sa facem o cheta si pentru tine.punem mana de la mana si te ajutam.o maslina...o atentie...nu?ca doar d-aia suntem oameni.
eu am propus :sa o ajutam pe lydeea
cine se mai baga?
geo...cu ce sari?
anaphielle asteptam donatia ta
rebella mea hai sa lasam rautatea si sa ajutam un suflet
tya103
Postat pe 1 August 2008 08:41
curioasa mica!
io sar cu capu'!

Postat pe 1 August 2008 10:08
De la: geo32, la data 2008-08-01 10:08:15curioasa mica!
io sar cu capu'!


specifica....care cap?
daca e ala care cred eu...nu-ti recomand...nu se merita sa-l uzezi pe...nimicuri.
tya103
Postat pe 1 August 2008 10:39
niste gloante !!!!

Postat pe 1 August 2008 14:04

de care gloante naphielle ca strigoii se omoara cu d-alea de argint!!!!
tya103
Postat pe 1 August 2008 16:12

Postat pe 1 August 2008 18:06
Cu pumni eu stiu eu stiu pumni,coate,genunchi.

Postat pe 1 August 2008 18:07
Tya.......acu''toate ca toate.....dar eu nu mai inteleg nimic. Geo asta e peste tot? la toate discutiile de pe forum? ma duc pana la toaleta sa vad daca e in w.c.

Postat pe 1 August 2008 18:09
vai fetelor da ce saritoare sunteti voi..ma impresionati....adevarul e ca gloantele de argint costa..ia mai faceti putin videochat..da mai cu talent sa castigati bine;)tya..hotaraste-=te:pana la urma esti om sau drac?ca tot nu m-ai lamurit....
pucca22
Postat pe 1 August 2008 18:36
ahh da..mi-am pus mahalaua de pe kudika in cap....nici o problema..ma mai amuz si eu putin de gradul de'cultura'al unor persoane...
pucca22
Postat pe 1 August 2008 18:44
De la: rebbell, la data 2008-08-01 18:09:50Tya.......acu''toate ca toate.....dar eu nu mai inteleg nimic. Geo asta e peste tot? la toate discutiile de pe forum? ma duc pana la toaleta sa vad daca e in w.c.



ah rebelica lu' tata, cand te exteriorizezi asa spurcat , ma trec toate apele. ioiiiiii! cum stii tu sa incingi un barbatel!

Postat pe 1 August 2008 19:22
ai tot timpul yuda... aparu si Sultanelul... ADUNAREA HAREM....

Postat pe 1 August 2008 19:23
cadana mica si rebela..,Sultanul iti ordona sa faci pace cu fratele meu geo..,yuda va pune la cearta..! salut geo !! yuda ..,vei suporta rigorile...kudicii..ale Haremului meu ,pentru greseala de mai jos.....

Postat pe 1 August 2008 19:29
De la: lydeea, la data 2008-08-01 18:44:36ahh da..mi-am pus mahalaua de pe kudika in cap....nici o problema..ma mai amuz si eu putin de gradul de'cultura'al unor persoane...
SAU.., POATE NU TE REFEREAI LA HAREM..???

Postat pe 1 August 2008 19:30
=))))))))))))))))))))) hahhaa
ankutzikaa
Postat pe 1 August 2008 19:32
De la: lydeea, la data 2008-08-01 18:44:36ahh da..mi-am pus mahalaua de pe kudika in cap....nici o problema..ma mai amuz si eu putin de gradul de'cultura'al unor persoane...



mai iydeea....do you have any ideea...?????? despre ce vorbesti??? care mahala???? corecteaza-te putinel la vorbe ca sa nu vezi si nu cred ca vrei sa vezi " mahalaua" de pe kudika....inainte de a scrie gandeste cu capul nu cu dosul...

bye...


Postat pe 1 August 2008 19:34
De la: lydeea, la data 2008-08-01 18:44:36ahh da..mi-am pus mahalaua de pe kudika in cap....nici o problema..ma mai amuz si eu putin de gradul de'cultura'al unor persoane...




SHOOT YOURSELF !!!

Postat pe 1 August 2008 22:57
1:e LYDEEA(poate scrieti si voi o data macar corect;) )
2:nu am ce sa corectez..am incercat sa vorbesc frumos..dar unele persoane nu inteleg decat de jigniri..asta e..ne conformam si mergem mai departe..
pucca22
Postat pe 2 August 2008 13:08
ufff ..stiti ce n-am inteles eu? de ce tot timpul trebuie sa apara cineva si sa corecteze.." n-ai scris corect gramatical, n-ai pus cratima etc " suntem pe un site si nu la limba romana...nu va mai credeti destepti unii....mai lasati orgoliul si ura la o parte....





Postat pe 2 August 2008 13:36
eu cred ca fiecare e liber sa faca ce-i pofteste inimioara, atata timp cat nu raneste pe nimeni in jur. Nu e dreptul nostru sa judecam.

Postat pe 2 August 2008 14:18
mafia hellooooooo este un nick..nu e vorba de lectii de gramatica;)
pucca22
Postat pe 2 August 2008 16:18
ok...ma bucur.....puteti continua discutia voastra de videochat....


sa mai auzim si noi pareri despre videochat...



Postat pe 2 August 2008 16:21
Buna!
va citesc demult, insa abia acum m-am inregistrat. nu pt ca ma manca limba, ci doar pt a raspunde initiatoarei acestui topic.
voi incerca sa fiu clara, coerenta si concisa.
anaphielle, ai cerut o parere despre persoanele care lucreaza pe video, precizand clar ca si tu ai facut asta. cred ca aici ai gresit expunanadu-ti slabiciunea. stii foarte bine cu ce se mananca videochat'ul, stii ca nu e suficient sa deschizi camera si sa tastezi "come prv, i'm horny". tu inca mai ai nevoie de confirmarile/blamarile celor din jur? uite, parerea mea: persoanele care fac video si reusesc la modul profesional sa castige mult mai mult decat de'un trai decent, merita tot respectul meu. in primul rand pt ca tre' sa stii minim doua limbi straine aproape perfect ca sa faci bani. apoi pt ca tre' sa ai o cultura generala vasta si capacitatea de a-ti simti interlocutorul si de a-l face sa comunice, nu e suficient sa incepi sa arunci hainele. apoi pt ca, in cazul in care optezi sa faci vch de acasa, tu tre' sa ai toate cunostiintele tehnice necesare acestei activitati. incepand de la deschiderea de conturi, pana la decor, camera, lumini, pc cu configuratie corespunzatoare, update'uri, un strop de photoshop, alegerea site'urilor care ti se potrivesc, etc. si nu-i chiar usor pt oricine sa invete toate astea. un zambet si un corp frumos fac bani pe video, dar cei mai multi bani se fac cu un IQ ridicat, o atitudine "je m'en fiche'ista" si muuulta, multa comunicare. nu vad de ce ti-ar pasa de parerile pro sau contra, stabileste clar ceea ce iti doresti tu. stii foarte bine ca mentalitatea ro este inca limitata pe acest domeniu. pe de alta parte stii la fel de bine ca fetele din topurile iml, ifr, ljas, xlv sunt in majoritate covarsitoare romance. ;)
orice drum ai alege in continuare, sa ai bafta.
Dawn
Postat pe 2 August 2008 21:33
o daaaaa sigur pt ca nu vrei tya.....uite ca nici eu nu inteleg femeile ca tine care nu sunt in stare sa dea o replica fara sa vorbeasca urat;)sau pe cele care nu accepta ca altii au si alte pareri fata de ale lor
pucca22
Postat pe 4 August 2008 12:13
bine lydeea
zoredia
Postat pe 4 August 2008 16:04

Postat pe 5 August 2008 11:50

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Ati participa la cursuri de gatit? 21 De la: kudika111173 4 August 2010 11:36
ajutor!!!!am nevoie de voturi pana la ora 12,returnez 1 De la: kudika087713 15 Decembrie 2011 23:18
REVISTE FEMEI ONLINE 2 De la: bestiuitza 13 Decembrie 2008 20:34
site 2 De la: iulia069834 15 Februarie 2010 18:25
vote me pls! 2 De la: scorpyoW 21 Iunie 2009 00:41