Setari Cookie-uri

videochat-ul

am si eu o sugestie:hai mai bine cand scriem ceva sa scriem in romana ca sa inteleaga si interlocutorul..nu vreti?ca e greu sa raspunzi unui mesaj din care nu intelegi nimic.fiecare are parerea lui despre videochat si despre persoanele care fac asta.nu te ca**(scuzati expresia)in conceptiile omului.nu uita ca intotdeauna vor exista chestii care tie ti se ar deplasate si altuia normale;)asta asa in general...
pucca22
Postat pe 25 Iulie 2008 17:06
aa si inca ceva:alinapisy esti proasta!da proasta rau!nu de alta dar vad ca in conceptia ta asta e limbaj frumos si civilizat!cum ziceam mai sus fiecare cu conceptiile si gandirea lui si..am zis sa-ti fac si eu un compliment;)
pucca22
Postat pe 25 Iulie 2008 17:11
auci !!! ce Dumnezeu faceti aici mai fetelor? eu am pus o intrebare simpla si voi va luati la paruiala. lydeea , si eeu am facut videochat si din toamna vreau sa ma apuc din nou....crezi ca sunt o depravata? poate ai citit toate post-urile mele...si baiatu care a commentat la inceput are dreptate, fiecare gaseste in asta ce vrea...poate fi luat ca pe un job banos, sau a pe o distractie....alegerea apartine. si va rog eu terminai-o cu jignirile pt ca nu isi au rostul si nu e frumos. sper sa nu ma iei si pe mine in ture lydeea,dar cum ar fi sa te judec desi nu te cunosc?

Postat pe 26 Iulie 2008 11:47
In ce consta mai exact??? Ca poate avem o parere proasta ..pentru ca nu stim despre ce e vorba... Daca tot ai "facut" ....ce anume ai facut?????
mia_mia
Postat pe 26 Iulie 2008 13:11
video-CHAT ....cautati voi pe net ce inseamna. sau mai bine incercati. nimeni nu va obliga sa va dezbracati si sincer nu e o crima sa faci asta. sunt de acord ca nu e deloc decent, insa este o lume virtuala...poti lua totul ca pe un joc. depinde de ceea ce simti pt asta. suntem diferiti, si avem viziuni diferite asupra acestui subiect. unora li se pare o prostie, unora ceva banos, altora un joc, sau chiar si ceva amuzant si distractiv. fiecare alege ce vrea sa creada despre asta si cat de aspru [poate judeca un om , care este foarte posibil sa fie de treaba,bun,bland,cu un suflet mare.

Postat pe 26 Iulie 2008 15:27
Mai nu stiu ...dar tot nu mi-ai spus ce faceai acolo ....despre ce vorbeai saumai stiu eu ce.... Nu vreau sa dau search pe google cand poti tu foarte usor sa-mi explici ...daca vrei bineinteles....
mia_mia
Postat pe 26 Iulie 2008 17:27
anaphielle tu singura ai spus ca fiecare e cu parerea lui..asta e parerea mea!mi se pare o prostie sa te dezbraci in fata unor straini pt bani!si daca judec o persoana o judec doar din acest punct de vedere.poate punand in balanta bunele si relelew ar iesi cu plus:)
pucca22
Postat pe 26 Iulie 2008 18:47
De la: anaphielle, la data 2008-07-26 11:47:52auci !!! ce Dumnezeu faceti aici mai fetelor? eu am pus o intrebare simpla si voi va luati la paruiala. lydeea , si eeu am facut videochat si din toamna vreau sa ma apuc din nou....crezi ca sunt o depravata? poate ai citit toate post-urile mele...si baiatu care a commentat la inceput are dreptate, fiecare gaseste in asta ce vrea...poate fi luat ca pe un job banos, sau a pe o distractie....alegerea apartine. si va rog eu terminai-o cu jignirile pt ca nu isi au rostul si nu e frumos. sper sa nu ma iei si pe mine in ture lydeea,dar cum ar fi sa te judec desi nu te cunosc?



faci cinste cu un private show!!? de juma de ora, nu mult!!!

Postat pe 26 Iulie 2008 20:49
inca ceva anaphiele:sunt convinsa ca atunci cand ai pus intrebarea cu care ai deschis topicul nu te asteptai doar la pareri care sa coincida cu a ta.altfel nu mai intrebai..logic,nu?poate citesti si tu alte postari de-ale mele sa vezi ca nu sunt inapoiata mintal sau incuiata cum ma considera altele(nu ca m-ar interesa parerea lor).imi place sa ma dezbrac dar numai in fata cui aleg eu.... in rest,eu nu am nimic cu nimeni de pe acest forum.nici macar cu cele care m-au jignit.nu ma cunosc,nu le cunosc,n-avem nici o treaba.intram aici cu totii ca sa mai invatam cate ceva si sa ne dam cu parerea.e democratie,nobody's gonna shoot us 4 that
pucca22
Postat pe 26 Iulie 2008 20:50
off uitasem sa te mai intreb:iubitul tau ce parere are despre asta?te intreb asa din curiozitate..
pucca22
Postat pe 26 Iulie 2008 20:52
in primul rand nu vreau rautate aici. am deschis topicul pt ca nu ma simteam bine facand asta si atat, era o perioada nasoala. acum nu stiu ,de fapt nicinu cred ca o sa mai fac, depinde de starile mele. geo daca ai de gand sa fii grosolan sa stii ca nu iti tin piept,n-ai decat daca tu crezi ca o sa te bage careva in seama. lydeea nu esti nici incuiata nici inapoiata mintal. parerea celor din jur nu ar trebui sa te intereseze,cel mai important este ca tu stii cum esti si ce siti. prietenul meu a fost de acord,si tot el spune sa ma apuc iar din toamna,insa mie nu-mi face placere pt ca sincer.....si mie mi se pare ceva banal si cum am mi spus:deloc decent....dar in fine..am vut nevoie de bani...si sa va spun ceva...pt ca nu mi-a facut placere nici nu am castigat frumos.










ps: nu vreau sa ne intrecem in jigniri,ironii si alte prostii copilaresti. eu chiar nu am deschis topicuri in ipsa de plictiseala si nici nu dau comment-uri aiurea. ---a nu se intelege ca v-am atacat, ca din cate vad mia_mia abia astepta sa revin pe forum ca sa se contrazica . mia_mia nimeni nu0ti da dreptul sa ma judeci pe mine sau pe altii. pentru ca nu tu mi-ai dat viata si nici tu nu m-ai creat.

Postat pe 27 Iulie 2008 20:06

Postat pe 27 Iulie 2008 20:07
Adevarat ca nu poti judeca oamenii dupa jobul pe care l presteaza dar cand faci sex fie el si cybersex pe bani ,cum se numeste?(si inca am respect pt fetele care fac videochat sau se prostitueaza...este alegerea fiecaruia sa faca ce vrea,exista femei care au o relatie doar pt ca el are bani,si sunt respectate de toti,ele cum se numesc?asa ca nu poti judeca o fata doar pt ca face videochat,nu stii ce anume o impinge sa faca asta, cu siguranta nu dorinta de a si expune corpul oricui...
elisema
Postat pe 28 Iulie 2008 09:36
De la: anaphielle, la data 2008-07-27 20:07:30


ano lugojano, ti se pare normal sa o faci pe bani , da' consideri badaranism atunci cand iti cere cineva sa o faci pe gratis!!!???

considera ca o faci in scop umanitar!

Postat pe 28 Iulie 2008 09:40
geo,daca nu ai capacitatea de a intelege mai bine laso balta. poti lua exemplu de la d-na elisema . ea intelege despre ce este vb.






TE-AM RUGAT SA NU FII GROSOLAN. EU NU TE ACCEPT IN DISCUTIA MEA SI COMENTARIIE NESIMTITE LE VOI LUA IN CONSIDERARE CA FIIND NULE.

Postat pe 28 Iulie 2008 10:13
PS: din cate vad ai niste comentarii de parca tu le stii pe toate si la varsta de 36 de ani esti cel mai intelept om de pe pamant. vai de tine.

Postat pe 28 Iulie 2008 10:15
aaa, deci sa inteleg ca acum esti in timpu' liber!!?

Postat pe 28 Iulie 2008 10:33
nu reusesti sa ma enervezi...nu te mai obosi. coboara din deal in vale ...cum spui tu....ti se potriveste

Postat pe 28 Iulie 2008 12:10
asta crezi tu ca fac , incerc sa te enervez!!!?
ca orice meserie, mai scapi din cand in cand si p-acasa din ceea ce faci. io zic pentru ca mai sunt sunat si in timpu' liber si nu ma deranjeaza sa raspund!
asa ca, daca ceea ce faci tu consideri o meseria ca oricare alta, de ce te-ar deranja daca ai face si acasa asa ceva , unui prieten, sa zicem!!?
deschizi messu, dai drumu' la camera, un prieten de buzz-uieste si te roaga sa-l ajuti. omu' e disperat , excitat si cu jucaria cat casa poporului. ce faci? de ce nu l-ai ajuta!!!!?

Postat pe 28 Iulie 2008 12:38
anaphielle eu nu am intentia sa te jignesc.e alegerea fiecaruia ce face cu viata lui.si nici nu ma intereseaza parerile celor din jur.stiu si eu sa injur,dar nu e frumos sa faci asa ceva pe un forum deschis discutiilor si opiniilor(oricat de contradictorii ar fi ele)
pucca22
Postat pe 28 Iulie 2008 17:28
AM INJUAT LYDEEA?


GEO...CITESTE CE AM SCRIS SI AI SA REALIZEZI CA NU-MI FACEA MARE PLACERE SA STAU PE VIDEOCHA...AM AVUT NEVOIE DE BANI. ACUM LUCREZ CA OSPATAR SI MA SIMT SUPER. INAINTE ERAM NERVOASA SI STRESATA .

Postat pe 28 Iulie 2008 20:17
aaaaa ce mai dai o cafeluta ca esti ospatar..si eu somer....

anaphielle am si eu o intrebare in legatura cu videochat-ul asta..cineva mi-a recomandat sa-l folosesc in loc de mess caci este mai rapid si mai clar...acum eu stiu ce fel de videochat foloseai tu dar mie mi s-a recomandat ...... oare am voie sa spun numele su fac reclama...???? tu ce zici este adevarat deoarece esti maiin tema ca mine?????

Postat pe 28 Iulie 2008 20:24
De la: anaphielle, la data 2008-07-28 20:17:10AM INJUAT LYDEEA?


GEO...CITESTE CE AM SCRIS SI AI SA REALIZEZI CA NU-MI FACEA MARE PLACERE SA STAU PE VIDEOCHA...AM AVUT NEVOIE DE BANI. ACUM LUCREZ CA OSPATAR SI MA SIMT SUPER. INAINTE ERAM NERVOASA SI STRESATA .


cum sa-ti explic sa ma intelegi!!? cred ca romaneste e cel mai bine.
ma cam doare-n cot la cispe-saispe metrii de ceea ce-ai facut si ce faci, ca m-a iluminat guru sa nu judec oamenii , nici macar dupa aparente, din partea mea puteai sa fi si prostituata, da' sa vii si sa ceri un anumit respect pentru ceea ce ai facut tu, mi se pare revoltator. chiar , ai mai vazut vreun topic deschis strict pe o anumita meserie, in care protagonisti se bat cu pumnu'-n sani!?
asa ca draga mea ana lugojana, de dragu' vremurilor trecute si in amintirea tristei tale meserii, te invit la un priveghi privat show, cu nuduri fierbinti si masa copioasa. te las pe tine sa servesti bauturile!

Postat pe 28 Iulie 2008 22:45
Mai chiar nu am inteles substratul tau la ideea "contrazicerilor" mele .... in sfarsit... pentru ca ne-ai intrebat ce parere avem ..eu una ti-am spus ca nu stiu ce parere am ...deoarece nu prea stiu cu ce se mananca...toata treaba asta.... E destul de simplu sa-mi dai cateva indicii ...dupa care ti-as spune raspicat si sincer parerea mea..Din moment ce spui ca ...totusi nu vrei sa te intorci la asha zisa meserie...nu pot decat sa pricep ca nu e ceva cu care sa te "falesti" ... daca este ceea ce cred eu ... chestii dastea cu dezbracatu' pe web si mai folosesti si cine stie ce ustensile "provocatoare" ...atunci cred ca ai toata recunoastinta mea daca vrei sa eviti a mai lucra in "domeniu" ... In sfarsit ...nu te judeca nimeni ..eu nici atat... e treaba ta ..si
cipciripu tau ...faci ce crezi de cuviinta...Eu personal as respecta (profesional) mai mult o ospatarita...decat...Oricum ...nu cred ca parerea mea conteaza intr-atat... asha ca-ti doresc ...sa-ti fie bine.. sa poti face ceea ce doresti sa faci ...Un gand doar...nu visa la bani facuti usor...fa bani.. castigati prin munca...cinste...si nu in ultimu rand onoare...
mia_mia
Postat pe 28 Iulie 2008 23:32
Si asta draga geo sa adaugi in dosarul inteligentei tale:sunt mii de fete ,femei cum vrei tu sa le zici care fac videochat.......eu nu vad rostul sa fii asa de grosolan......cu aceasta fata......asa ca...cum spuneam: schimba-ti cuibul.Si mai lasa grosolaniile deoparte ca fata asta nu te-a jignit cu nimic... si,muta-ti cuibul.Si daca ai ceva sa imi spui poate o sa imi fac timp sa intru mai des.....si daca nu se poate sa intru mai des,in primul rand ti-ai face un bine tie sa iti schimbi poza de la avatar..... asa cum te-ai luat de ea,asa m-am luat si eu de tine.....si....vezi sa nu intri in gura mea...ca mi-e nu mi-e frica de inteligenta ta fara lipsa de respect.....pe mine chiar nu ma intimidezi. asa ca.....bafta si la mai multe.

Postat pe 29 Iulie 2008 01:28
da' cu tine n-am nimic!! de ce sa ma cert cu tine!!!?

Postat pe 29 Iulie 2008 08:33
...cred ca daca ar fi sa ne judecam pe noi insine in anumite momente in viata toti am avea de ca sa aruncam cu pietre INSPRE noi,ceea ce ma uimeste este ca multi judeca o fata cand ea nu a cerut parerea despre ea ,ci depsre un anume job ,eu o admir pe anabelle ca avut curajul sa recunoasca un adevar,si nu sunt nici guru,nici nu stiu ce lider spiritual sunt o femeie normala)nu cred ca avea nevoie de mistourile unora, avea nevoie doar de niste sfaturi...
elisema
Postat pe 29 Iulie 2008 09:23
Asa e cum zice zoredia

CUnosc si eu 2 persoane care practica aceasta meserie , una din ele a sfarsit prin a se marita cu un olandez pervers care ii da mancare cu portia si o scoate cate o ora seara din casa la plimbare ca pe un caine :)))
si cealalta traieste mai mult noaptea decat ziua .. ziua doarme sa si faca somnul de frumusete , pt a putea presta cum trebe in fata auditorului ,,, mi e mila de fetele astea , sincer.. sunt atatea cai de a castiga un ban bun si mult... dar na ..fiecare cum isi alege asa doarme..
sqeezer
Postat pe 29 Iulie 2008 09:38
eu chiar nu va inteleg. geo dar cu mine ce ai ?iti zic a mia oara ca nu te-am jignit si nici tu nu ai dreptul asta. nu inteleg cu ce te-am suparat de vb asa, sau poate ti-ai ratacit cei 7 ani de-acasa.


intrebarea topicului: ce parere aveti despre videochat? nu -- ce parere aveti despre mine... ? nu cred ca vedeti bine sau nici macar nu stiti sa cititi. nu vad unde am spus ca OUAUUU !!! CE MISTO ERA LA VIDEOCHAT ! CE MARFA ! CE BESTIAL !!! din contra am zis ca NU IMI FACEA MARE PLACERE !!!. dar nu am ce sa le cer unor oameni care bineinteles ca citesc mecanic si judeca.


mersi rebell esti o dulce si la fel si elisema .ma bucur sa stiu ca cineva citeste cu atentie ce scriu. videochatul nu este facut pentru mine, nu ma simt in largul meu , nu-mi place si nu am sange pt asta. de aceea l-am lasat in urma.

zoredia...ce sa mai spun ..deficitul tau de inteligenta este foarte redus...dar nu te supara...bucura-te pt ca nu esti singura. :))))

mafia nr 1...sunt mai multe tipuri de videochat. si sa-l folosesi in loc de mess? pai ar fi ceva de genul sa-ti pui webcam-ul pe yahoo, numai ca nu se vede bine. dar pentru asta poti sa folosesti SKYPE , se vede si se aude super.problema e ca nu foarte multi romani il folosesc.





Postat pe 29 Iulie 2008 10:39
video chatu' e cool , e marfa , e betoooon e supeeeeer!
toata ziua stau pe mess si ma masturbez dand o nimica toataa, vorbind cu fetele de acolo, discutand despre efectu' razelor gamma asupra cainilor maidanezi, despre incalzirea globala si local inghinala , depre religie descompletata..............e fete super acolo pe video chat.
va recomand cu caldura sa le folositi si ca motvatie de descarcare a spermei aflate pe conducta si pentru aflarea de informatii privind indicele tz la bursa de babadag!
long live video chat!

Postat pe 29 Iulie 2008 10:54

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
CALATORIE IN TIMP 57 De la: ilovethisgame 15 Noiembrie 2009 19:40
Loc de dat cu capul............. 15 De la: cantafabule 13 Octombrie 2009 09:27
Am nevoie de un mic ajutor din partea voastra ! 1 De la: Geo15 2 Iulie 2011 16:22
idei pentru petrecerea week-end-lui 1 De la: luciamanta 6 Iulie 2010 11:49
BANCURI 95 De la: AlexandraV 26 Iulie 2009 00:06