Setari Cookie-uri

videochat-ul

ce liniste s-a facut brusc . da v-ati apucat de cuiozitate? da geo fermecator unde-i ...parca-i smt lipsa pe zi ce trece mai mult.

Postat pe 5 August 2008 21:40
ano lugojano , imi place pozitia defensiva pe care ai adoptato in avatar!

Postat pe 5 August 2008 21:53
Off...nici aici nu se mai discuta subiectul -la naiba!Cei/cele care lucreaza a video-chat fac tare multi bani pt ca sa fie tentatia celor care nu sunt in stare sa isi gaseasca o vemeie care sa ii priveasca in fata si sa le spuna ca ii vor...e ideal pt societatea americana si englezeasca,dar la noi ar da faliment ca vedei voi ... barbatii nostrii sunt sas,mai latini cu tupeu si aere de cuceritori.Pai daca nu pot sa le intrebe pe cele de pe chat "ce faci fetele?te plimbi?...nu are nici un farmec"...Tre sa stii unde sa lucrezi ca sa faci bani,asa ca daca vrei sa lucrezi in ransa asta tre sa fi putin mai evoluat ca tre sa le stii limba la americanii aia gretosi
sweetpink
Postat pe 5 August 2008 23:28
tya lydeea fu inspirata sa mentioneze mahalaua.ro

Postat pe 6 August 2008 02:19
Anna si Rebell sunteti superbe!!!
elisema
Postat pe 6 August 2008 11:07
Stim ce crede o anumita persoana, nu dupa ceea ce ne spune, ci dupa faptele ei.
Annaphielle
Postat pe 6 August 2008 11:47
Bunul simt va deschide usile pe care nici cea mai buna educatie nu le poate deschide
Annaphielle
Postat pe 6 August 2008 11:52
frumoase maxime si zicatori! da' ce vor sa insemne? e legat de video chat!?

Postat pe 6 August 2008 16:06


da' ce sa zic!!!!lydeea am uitat ca tu nu dai replici triviale(sa citez cateva?nu ca ma plictisesc)
am impresia ca nu suntem pe aceeasi lungime de unda(nu ca am fi fost vre-odata)
dar macar scoal' la realitate ca nu te vad bine.
replici?opinii?nu ti-am dat eu dreptul la ele? eu cred ca ai avut destule si fara acordul meu si al altora care au aceeasi parere ca si mine.
vorbesc urat?asta nu e nimic...
simplul fapt ca iti ia partea una ca aquarium care are conturi fantoma(ca ea se mai numeste de altfel si marinela89)imi da de inteles cu cine am de-aface.asa ca... du' de te impusca!!!!

geo!!!!!!!!!imi fuse dor de tine!!!!!!!!!ce mai faci scumpule?
tya103
Postat pe 6 August 2008 16:30
Da engleza stii?Sau cel putin o limba de circulatie ca uh si oh nu prea ajung...
sweetpink
Postat pe 6 August 2008 16:39
mai neim is geo. ai em a men . du iu oana meic lav!?

Postat pe 6 August 2008 16:44
Deci fonetic...minunat!Ai o sansa geo
sweetpink
Postat pe 6 August 2008 16:46
ies geo...ai uant meic lav uit iu bat ai kent(fumezi?) bicaz ai dont sii iu.
tya103
Postat pe 6 August 2008 16:50


mari de-menti suntem!!!!!!!!!
tya103
Postat pe 6 August 2008 16:51
auzi geo?....
da' tu de ce nu fusei in cortu' sultanului?
ca tare te-am mai asteptat...
tya103
Postat pe 6 August 2008 16:52
ai can shou iuo mai bodi, bat mai waif dont let mi. bad woman, bad!!

Postat pe 6 August 2008 16:52
mi-a dat sultanu un cadou...sa mi se falfaie de toti pudicosii...
vrei sa ni se falfaie impreuna...?
tya103
Postat pe 6 August 2008 16:57
spune da geo..,ca merg si eu cu voi la marea falfaiala.. in acel cadou exista multe energii cumulate ,ce provoaca falfaieli puternice..

Postat pe 6 August 2008 17:25
am sa-ti urmez sfatu' stef si am sa strig in gura mare:
vreau sa ni se falfaie impreunaaaaaaaa!!

Postat pe 6 August 2008 22:17
tya draga chiar nu am nevoie de acordul tau pt a face/scrie ceva!te crezi atat de importanta?mai gandeste-te...si nici nu am nevoie sa fiu sprijinita...nu suntem la tribunal..cat despre cat de urat poti vorbi tu...nici nu ma indoiesc ca 'asta e nimic'.aaaa si realitatea ta e videochat-ul??apoi sa ramana a ta!hai ca m-am plictisit de 'discutia asta infloritoare'va las sa va falfaiti in continuare
pucca22
Postat pe 6 August 2008 23:42
lidia, da' ia zi tu sincer, ai da bani sa ma vezi in camera? pe bune!!

Postat pe 6 August 2008 23:47
falfaindu-te.....

Postat pe 6 August 2008 23:49
geo sincer...daca m-ai interesa fff tare cred ca m-as risca sa-ti propun sa te vad live;)
pucca22
Postat pe 6 August 2008 23:56
uite cineva care ma face fericit in proportie de 50 % in seara asta.
sa stii ca mi-am achizitionat si o bara lucioasa, un costum de marinel , unu' de indianu' talpa iute si unu' de pompier cu furtunu' dat peste umar!
daca mai ai vreo fantezie, trimite-mi un mesaj privat si sunt al tau contra unei sume de 6 euro pe juma de ora de hataneala virtuala!

Postat pe 7 August 2008 00:02
De la: geo32, la data 2008-08-06 16:06:12frumoase maxime si zicatori! da' ce vor sa insemne? e legat de video chat!?



nu geo...nu e legat de videochazt,ci de felul in care s-a raspuns la acest topic de-a lungul lui. eu cred ca intrebarea topicului nu-si mai are sensul. pe forum toata umea intelege ce vrea si scrie ce vrea.


Annaphielle
Postat pe 7 August 2008 07:28
De la: lydeea, la data 2008-08-06 23:42:45tya draga chiar nu am nevoie de acordul tau pt a face/scrie ceva!te crezi atat de importanta?mai gandeste-te...si nici nu am nevoie sa fiu sprijinita...nu suntem la tribunal..cat despre cat de urat poti vorbi tu...nici nu ma indoiesc ca 'asta e nimic'.aaaa si realitatea ta e videochat-ul??apoi sa ramana a ta!hai ca m-am plictisit de 'discutia asta infloritoare'va las sa va falfaiti in continuare


gata am inteles!!!!!!!!
tu esti total paralela cu ce spunem noi si intelegi total invers....si ma mai intrebam de unde toata discutia asta fara rost.
papusa...tu esti problema...auzi:''chiar nu am nevoie de acordul tau pt a face/scrie''.asta am subliniat si eu in topicul anterior dar se pare ca esti mai mult decat paralela.in ce limba tre sa-ti vb ca sa intelegi?
tu chiar nu observi ca intelegi inversul a ceea ce vrem noi sa-ti spunem?
nu stiu de ce am impresia ca sunt imitata de un papagal...eu spun ca nu ai nevoie de acordul nostru pentru ca nici nu-mi aduc aminte cand am interzis cuiva sa se exprime liber....si tu imi spui exact acelasi lucru .ce as putea sa mai inteleg din sistemul tau de gandire?ca e varza?am spus-o si o repet :du-te la un control.
sincer?si eu m-am plictisit de discutie.deja a denaturat in altceva si nu-mi place.si cand ma vei vedea tu pe mine la videochat....atrage-mi atentia...
si acum dragii mei...:MARTEA FALFAIALA!!!!!!!!!!!
tya103
Postat pe 7 August 2008 08:36
am scris asta ca sa nu cumva sa crezi ca am avut vreodata impresia ca as avea nevoie de acordul tau in legatura cu ceva.dar nu mai conteaza...unii nu vad mai departe de ceea ce apare in fata ochilor..asta e...mai sunt si oameni cu orizonturi mai..inguste.
hai mey geo..nu intelegi ca nu as da bani pt asa ceva?ma simt capabila sa-mi gasesc un barbat care sa-mi satisfaca fanteziile in viata reala,nu on line;)
pucca22
Postat pe 7 August 2008 11:50
tya ..,eu am hotarat sa ma falfai in grup :tu,geo si Sultanu' lydeea ,te falfai si tu putin ??sau te tine orizonturile tale dezvoltate.. si nu-l rata pe geo,ca nici nu stii ce pierzi...

Postat pe 7 August 2008 12:02
sa traiti sultane!
oricum ma falfaiam si stiam ca o ssa va falfaiti si voi cu mine...ca nu ma lasati voi pe mine singurica....
orizonturi inguste? de unde mama dracu' le scoti? nu ti-am zis eu ca ai probleme de comprehension(cum zice francezu')?ca sa nu zic ca ai probleme cu psihopupu ca o jignesc pe aquarium...marinela...mama ei cum s-o numi.

impresii?impresii ai tu!ai impresia ca ti se interzice ceva...ca esti jignita...marginalizata...ca suntem niste prosti sau niste panarame daca ne ocupam cu videochatul...nu vezi?tu ai impresii.nu eu.

la falfaiala cu voi HAREM!
tya103
Postat pe 7 August 2008 12:48
ce va falfaiti voi pe aici.....
alone
Postat pe 7 August 2008 14:11

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Photo. 2 De la: KaTu 18 Martie 2011 19:24
Geneva 3 De la: diana1981 16 Noiembrie 2009 07:35
Rromii 10 De la: dianawWw 9 Noiembrie 2009 10:13
Carti care merita citite 48 De la: iacinta 26 August 2018 13:57
Superstitii 18 De la: yumy 15 August 2010 08:27