Setari Cookie-uri

RUBRICA DE MATRIMONIALE

ESTE DESCHISA PENTRU BAIETII DE PE FORUM CARE NU AU TIMP SA CAUTE PE UN SIT CU SPECIFIC.mai baieti hai prindeti curaj si puneti aici anunturile nu va mai stresati pe privat.bon couraje!

Postat pe 23 Aprilie 2008 15:12
:))))
alone
Postat pe 23 Aprilie 2008 15:22
:) ha ha ha ha ha!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
asa fetelor! sa luam atitudine impotriva cateilor in calduri!
pe cat punem pariu ca nu o sa raspunda nici unul?
hai! CURAJ COCOS CA TE TAI!!!!
:)

Postat pe 23 Aprilie 2008 15:28
cred ca le-au cazut penele de emotie!

Postat pe 23 Aprilie 2008 15:35
de regula catelusele intra in calduri,onnyta,eu asa stiu.sennul e ca li se umfla gogoasa si devin agitate.unele trec la mici jigniri,dar sa trecem peste.vroiam sa-ti spun doar,. ca ai pierdut acest pariu...ha,ha!

Postat pe 23 Aprilie 2008 20:56
asta, ca sa vezi de ce nu prea intra barbatii pe forum.si daca o face, o face unul ca maciuca,care greseste atunci cand va "apreciaza"pe toate la fel,cum dealtfel si voi, considerand barbatii facuti dupa un singur tipar.

Postat pe 23 Aprilie 2008 21:12
da tu stefu , ce te suparasi asa tare, neica ?
sitotusi
Postat pe 23 Aprilie 2008 21:25
nu sunt suparat deloc,chiar ma distreaza putin...

Postat pe 23 Aprilie 2008 22:03
Ei...hai nu te supara ...frate!Ca nu te-a atacat... la persoana.Fata zice doar ca nu crede ca ar fi barbati de barbati.Chiar ?Sunt si barbati..pe aici...?Nu cred...vorbesc serios...doar umbra lor apusa..demul, pe alte taramuri mai de macio mann!:)))Sa nu va suparati cei ce va simntiti atacati ,noi doar va provocam..sa vedem iasa fum far foc.:)
OCTAIA
Postat pe 23 Aprilie 2008 22:17
eee, na!!
mai draga stef de ce o luasi personal!
te simti cumva cu musca pe caciula?
aici tu pierdusi pariul, nu eu! :)
ma refeream la barbatii casatoriti!!!

Postat pe 23 Aprilie 2008 22:45
onnyta,trebuie sa recunoastem ca este singurul care are curajul raspunderii....a sarit imediat...daca tot suntem in saptamana mare,face o fapta buna si isi salveaza confratii....sper ca nu s-a suparat,doar te distrezi "putin",nu stef?...noi doar...glumeam.....
ginetta
Postat pe 23 Aprilie 2008 22:51
multumesc,ginetta!desigur ma distrez.cred ca n-o sa stau prea mult pe aici,nu cred ca merita.iar onnyta,nu a fc nicaieri referire la un anume fel de barbati. si daca asa a gandit,e uite ca eu chiar sunt casatorit.cum ramane cu pariul?????onnyta...

Postat pe 23 Aprilie 2008 23:14
Adevarul este ca vrem , nu vrem...incerca si barbatii peste tot :))...incluziv pe site`uri ..Eu una nu ma plag acum...cand aveam poze primeam zilnic zeci de cereri de prietenie si mesaje...am fost ceruta si in casatorie aici pe kudika :))...dar acum ca nu mai am poze nu ma mai contacteaza nimeni! :)
Kittynelle
Postat pe 24 Aprilie 2008 02:32
am pus iar poza cu mine hahahah...ia sa vedem cine ma mai contacteaza fetelor dupa ce i`ati luat tare :)))))
Kittynelle
Postat pe 24 Aprilie 2008 02:38
Tulai mama, ce de fete draguteeee!!! una mai simpatica si mai gingasa ca alta...O lume plina de fete. Oare...sa fi nimerit in paradis?! :D

Postat pe 24 Aprilie 2008 12:33
ce bn..!!!!nu sunt singur!!.facem echipa.....,eram ca si mancat:)))))))))

Postat pe 24 Aprilie 2008 13:23
depinde... rai sau iad.. :)
acum nu o sa se mai simta singur stef!
:)
pai ce sa va facem noi mai baieti daca voi la capitolul solidaritate stati mai prost decat noi?

Postat pe 24 Aprilie 2008 13:31
Eh, ba stam bine, singura problema ii ca...aici, in "lumea" voastra in care femeile sunt...niste doamne si sunt prezente intr-un numar covarsitor, e normal sa fim "minoritari"ca sa zic asa. Aveti grija de minoritatile voastre :)))))

Postat pe 24 Aprilie 2008 14:11
Pai nu pentru noi era...anuntul. Ci pentru voi..baietii "minoritatea -minoritatilor". Si noi ,doar incalzeam admosfera:))... nu-i asa fetelor?Dar sa sti ,stef80 ca mai sus ai fost ...obraznic.Si sa sti ca... te punem la colt.Pai aceste forumuri,unde femeia troneaza,te porti dragut,cu manusi,nu intri cu bocancii! Suntem aici sa va ajutam...nu sa va punem bete-n roate!
OCTAIA
Postat pe 24 Aprilie 2008 15:09
"baiatdebaiat"!!!!!.frumoasa lectie. si ,,,ce frumos le-ai zis-o:"-aveti grija de minoritatile voastre".Ar cam trebui,sa tina cont de sfatul tau:))))

Postat pe 24 Aprilie 2008 15:10
mdaaa!!! vechea poveste.. barbati care intra in discutie cu femeile nu pentru a invata cate ceva despre acestea, ci ca sa arate cat sint ei de macho. si atat!
stef 80 nu mi-ai raspuns la intrebare '' de ce te-ai simtit jignit?''
ca vad ca te razboiesti pe aci degeaba!

Postat pe 24 Aprilie 2008 15:20
multumesc, octaia!eu stiu ca nu,dar fie ca tine....am vz aici numai intr-un post doua expresii obraznice,daca asa-ti place tie termenul."curaj cocos ca te tai"si "atitudine impotriva cateilor in calduri".Pe un alt post ,un barbat era numit "BOULE".Unde totusi ai vazut tu obraznicia mea???

Postat pe 24 Aprilie 2008 15:24
Sunteti minunate si niste simpatice! Fara voi, viata ar fi lipsita de culoare, poate fara sens pentru unii dintre noi. Cu totii ne bucuram de existenta voastra :)

Postat pe 24 Aprilie 2008 15:35
vai cata jignire!!!!!!!
domnule stef daca citeai cu atentie comentariile acelui subiect mai intelegeai si tu cate ceva. dar, din cate vad esti superficial...
si da!eu am facut acele comentarii si nu in necunostiinta de cauza!sant libera sa imi exprim opinia!
vezi ca am mai facut un comentariu!!!
sa vedem, la asta ce nu-ti convine DOMNULE ANALIST!
:)

Postat pe 24 Aprilie 2008 15:43
mai baieti voi chiar v-ati suparat?am vrut doar sa dam o mina de ajutor celor care sint in cautari ca cine stie poate jucam si la nunta!unele mesaje pe privat sint penibile si bineinteles ca nu m-am stresat sa raspund dar daca tot exista doritori incercam sa le fac viata mai usoara.acum ca fetele mai fac si ele o gluma este normal si admir vitejia cu,care va aparati rasa.pe curind!

Postat pe 24 Aprilie 2008 15:51
citat"familia ,este ptr.mine cel mai frumos dar,ce mi l-a dat divinitatea"multumesc france,sunt vb tale!!!!!nu am venit aici sa ma cert cu nimeni.doar ca nu mi-au placut anumite expresii mai dure..in rest:sa fiti iubite mult!!!!si, sincer toate meritati.

Postat pe 24 Aprilie 2008 16:13
doamne stef cu tine nu am mama draga nimic ca nu faci parte din rindul celor cu mesaje obscene s-au poate exprimarea mea in limba romana lasa de dorit pentru ca numai cu voi palavragesc in limba lui Eminescu.mi-e rusine sa dau citatele mesajelor primite asa sint de obraznice.....deci in concluzie cei care au scris lucruri murdare au lipsa sapte ani de acasa iar oamenilor cu bun simt le-am raspuns civilizat.

Postat pe 24 Aprilie 2008 16:23
iar topicul l-am descis raspunzind cu o gluma prostiilor scrise de ei.

Postat pe 24 Aprilie 2008 16:25
da! de ce sa nu recunosc; la faza asta ai fost un dragut stef. multumesc in numele meu. si tu sa fi iubit.
:)
si inca ceva. nu am nimic cu barbatii care intra pe acest site pentru a schimba idei si de ce nu, pentru a da sfaturi.
sint pentru.
sint impotriva barbatilor care intra pe acest site in speranta ca le pica ceva in plasa.

Postat pe 24 Aprilie 2008 16:32
stiu ,france.dar, nu am interpretat nimic gresit.chiar mi-a placut enorm gandirea ta.te-am "agatat" la avatar..imi pare rau ca am intrat in contradictii...multe flori ,zambete si bucurii pt toate!!onnyta,sper sa intelegi ca nu am chiar nimic cu tine si vreau sa fiu primul ce-ti ureaza "Paste fericit"!

Postat pe 24 Aprilie 2008 16:37

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
cum ati vrea sa fie viata voastra? 13 De la: diana1981 12 Septembrie 2010 21:35
compatibilitati 1 De la: kudika015356 23 Aprilie 2009 11:06
cum sa faci bani usor.......pe criza 8 De la: mariachi 4 Septembrie 2011 12:37
CE SA MA FAC? 12 De la: dragalaspui 10 Septembrie 2008 15:30
Paradoxul vremurilor noastre. 2 De la: 16 August 2015 16:06