Setari Cookie-uri

RUBRICA DE MATRIMONIALE

credeati ca m-ati pierdut?care este treaba cu nuntile?voi vreti la Lyon ca eu am facut nunta la romanica si a fost de vis.oricum va primesc si fara nunta numai sa veniti .octaya sa nu uiti varza ca si eu o aduc tot pe avion......aoleu ce as bea o tuiculita la sarmale dar nui........am barul plin dar fara tuiculici.ups am iar musafiri ca am invitat toti vecinii ca au murit de miros,saracii sint amorezati sincer de calitatile mele culinare.va pup !

Postat pe 27 Aprilie 2008 16:06
mulumesc mult,gazda primitoare...acum beau o palinca galbena,pt tine,:)))fabricata de mine,serios .As vrea sprijin de la tine,de la voi de fapt,vreau sa hotaram ce nasa sa avem,e tare greu sa o fac singur...

Postat pe 27 Aprilie 2008 16:34
Ce zici onyta?Te pui nanasa? sa nu ramana saracu steff80 ne cununat.Pai , mare pacat de asa ..vanat?!
Gata unu-l rezolvam noi...altu la rand?Baiatdelatara?Ce facusi mama..te pieruram?sau te speriasi?
OCTAIA
Postat pe 27 Aprilie 2008 18:31
Din Spania primiti...la agentie? Eu vreau nanas daca onyta e nanasa:)
Paul_N
Postat pe 27 Aprilie 2008 18:37
hopa ,ne-au venit intariri din toata lumea.mai stef mama cam tirziu pentru tine treaba cu mariajul ca intrii la bigamie prietene dar te asteptam la nunta de argint.care vreti la lyon grabiti-va ca deja i-mi caut o casuta pe coasta de azur.

Postat pe 27 Aprilie 2008 19:04
stii FRANCE,niciodata nu-i de ajuns,important e sa poti duce...:))),dar promit ca prima vizita in Franta,TE CAUT..

Postat pe 27 Aprilie 2008 19:14
Eu vin in vara ,france.Am trecut asta vara si m-am opri doar o noapte>E super:)) I-ti fac rost de o casa in Canne..daca vrei:)))I-i iau pe toti cu mine?Le gasim noi casute la toti! Doar si eu am agentie imobiliara:)
OCTAIA
Postat pe 27 Aprilie 2008 19:22
Mai fetelor ,hai ca vin si eu la Lyonn,ce ziceti ma primiti ..la nunta?Stef80 stau de partea baricadei...Ca vad ca esti singurel in gura...vulpitelor:)Adevarul ca frumoase...mama,mama.Nu-i fata mai faina ca romanca..unde mergi,
Paul_N
Postat pe 27 Aprilie 2008 19:28
mai stef duci ,duci dar ce faci cind nu mai poti duce?asculta sfatul unei femei ca ce-i in mina nu-i minciuna!nu mai fugii dupa himere sa dai cioara pe vrabie.te astept octaya draga cind vrei tu iar despre CAN ce sa-ti spun ca e simpatic dar ador Mentonul ca e atita liniste si maretie in oraselul ala.soacra mea are acolo o casa de vacanta si e super sa te trezesti dimineata ascultind marea.despre agentie si eu am avut la PITESTI una si era in top 5 dar am renuntat la tot deoarece sotul meu nu sa putut reobisnui in Romania.oricum nu regret nimic pentru ca merita orice sacrificiu nu este indeajuns ca sa-i rasplatesc dragostea cu,care ma inconjoara.hai mai paul ca pe tine te insuram cu o frantuzoaica daca vrei ca sint destule.......despre romance asa zic si francezii ca sintem frumoase ,destepte si gospodine.i-i zic sotului meu prietenii ca la lovit norocul si toti intreaba daca mai am surori.dar i-l travestesc pe fratemiu la besoin.

Postat pe 27 Aprilie 2008 20:07
ms .Paul N,sa nu ma lasi frate singur,ca deja sunt mancat...;))a mai fost unul pe aici si a dat bir cu fugitii ,baiatdelatara..,cred ca l-au speriat vulpile...Si daca nu ma primeste Frace la LYON,fac nunta in Spania,.CE ZICI?????Ne mai trebuie o mireasa si o nanasa..si cum se zice AM PUS-O..:))))

Postat pe 27 Aprilie 2008 22:55
stef eu te primesc mai la LYON dar cu nevasta nu cu viitoarea din vis.apai nu-ti fie frica de vulpi ca tu ai la usa si stii cum e.S-au mireasa e pentru paul si il ajuti ca doar esti cavaler nu?Aoleu greu ma exprim dar intelegi tu ce zic.

Postat pe 28 Aprilie 2008 14:00
:))

Postat pe 28 Aprilie 2008 14:43
Si eu...speram sa prind buchetul...ca [poate cine stie.... urmam eu?)Mai visez la un barbat adevarat...cine stie?Ce zici farancezii vor "fete "..mai coapte?
OCTAIA
Postat pe 28 Aprilie 2008 16:13
ema ,draga mea,te atept sa vii..dar fara sapca.:))dupa cum vezi,eu lupt si vreau sa te castig...FELICITARILE,MASA SI DANSUL.Lyon.Sa fiu in locul tau,nu as rata..:))ce zici fata,lansam invitatiile..??

Postat pe 28 Aprilie 2008 16:34
Frantuzoaicele nu's ca romancele...Dar si spanioloaicele sunt frumoase..Ce sa zic eu? Venim la nunta lui stef ,si acolo mai vedem. Cine stie?
Paul_N
Postat pe 28 Aprilie 2008 17:06
no mai draga stef,sapca am dat-o jos,dar..am ceva obiectii....desi mi-am dorit sa merg in
Franta mi-ar place sa vad ...Parisul(nu in ochii tai ca in bancul ala de pe vremea lu ceasca)cat despre lyon ..am auzit lucruri frumoase poate cine stie in ce cincinal o sa reusesc sa il vad si pe ala.....apropo france cum este parisul????
dandanaua_reloaded
Postat pe 28 Aprilie 2008 17:09
ce faci mai stef ne iei la rind?poate poate;;;auzi poate esti musulman de mai vrei neveste .ar fi grav ca te maninca fetele de viu-mai bine taci.hai mai ocaya ca cine cauta gaseste oricum nu se compara educatia barbatilor francezi cu romanasii nostrii (nu generalizez cu unii romanasi)si pentru paul sa stii ca frantuzoaicele sint uritele si un picut rele dar cine stie imblinzesti scorpia.mai Ema bine ai revenit cu noi si ce sa-ti spun ca Parisul este visul oricarui muritor pina il vede iar Lyonul nostru exceleaza in curatenie si frumusete...dar te astept sa vi sa-ti spui singura parerea.

Postat pe 28 Aprilie 2008 18:59
aoleu dupa ce ca ma exprim gresit maninc si litere scuze octaya ,bine ca a trecut pastele sa nu-ti dau mielul

Postat pe 28 Aprilie 2008 19:25
Lasa ca nu-i bai, france draga ,nu se baga de seama>Si nici nu am observat,sincer!
Ce ne facem ca junele stef? Nu ne lasa pana nu-i gasim o fata faina >Fetelor ,dragelor hai sa punem mana de la mana sa-l facem trusou la junele asta.Ce mai il insuram pana de pastle...cailor:))))
OCTAIA
Postat pe 28 Aprilie 2008 20:10
pai daca il insoara..."tatele" (a nu se lua ad literam expresia) poate ca o fii vrun june mai scapatat.scuze stef dar.... chiar nu imi vine sa cred ca nu te poti sa iti gasesti singurel o fata faina ....sa te insori daca asta iti e dorinta....cat despre trusou..contribui si io octaia...numa' sa imi spui cu ce ..
dandanaua_reloaded
Postat pe 28 Aprilie 2008 20:39
ia te uita ce-i pe aici... lume noua, stef a scapat nemancat de vulpite, si toata lumea se pregateste de nunta... Urmeaza:"si au trait fericiti pana la adanci batraneti".
amme22
Postat pe 28 Aprilie 2008 21:27
HAI BAIETII!s-au cu atitea vulpite va este un picut frica sa nu va confunde cu gainile pardon cu,cocosii din cotet.amme a trait pina am aparut toate ca deja au capitulat.aoleu ema, stef e insurat draga deja dar cu atitea discutii despre islam cred ca sa convertit si mai cauta alta nevasta.

Postat pe 28 Aprilie 2008 22:10
citesc ca vrea si trusou.au prietene tu nu ai aflat ca nu trebuie sa duci trebuie sa ai un buzunar grand.

Postat pe 28 Aprilie 2008 22:13
:)) eu cred ca ei au adormit. Sa vez maine ce chef de vorba au...
amme22
Postat pe 28 Aprilie 2008 22:32
eu v-am zis ca :,"mai exista un singur cocos",intr-un barlog de vulpi.!!!bag seama,ca inca mai rezista!!!:)))vrea cineva parisul????? eu il ofer...,dar la Lyon n-o sa renunt..cu tatele n-o sa ma -nsor mai draga ema si nici n-o sa ma-nsoare ele.,:)))iar musulman nu sant si nici casatorit.iar tu amme22,ai tastat gresit,puteai sa scrii"si vom trai fericiti,pana la adanci batraneti",astept modificarile..si pana atunci,te poop numai pe tine.!!!

Postat pe 28 Aprilie 2008 23:00
Eu nu :))) Ma gandesc la...stef...pai, saracu cum o fi dormit el singurel:)))) Cred , ca daca are sotie ,la dat afara sa doarma cu...puicutele, sau ma rog cu vulpitele:)))) Ce i-ar mai surade lui de... "si-avea un picior ,foarte usor, si-o botina din ce-a mai fiina...si asa vanat....:))) Caragiale ,saracu..ce s-ar mai fi distrat cu noi...pe kudika:)))
Daca-i sa-l insuram pe stef se lasa cu chef? Si uite ca nimeri si yo o rima..batoa'r focu..de rima:))) =)))
OCTAIA
Postat pe 28 Aprilie 2008 23:13
sarutmainile tale ,SCUMPA ,"domnisoara" Octaia!!!poopici multi ,mai multi ca la mireasa!!!

Postat pe 28 Aprilie 2008 23:21
cu deosebita stima si respect, va salut! Acest subiect, mai mult sau mai putin delicat, trebuia abordat la baioneta si de catre soldatul "Yo". Dupa ce 4 pagini ca un erou bravul "Stef80" (mare om mare caracter, mare curaj!) a reusit sa tina piep cu brio valurile cotropitoare de estrogen, dupa o lunga dezeratre de pe fronturile kudicii ma intorc la lupta Sa ma las invins sau nu, dar nu fara o lupta dreapta pana la epuizare cu aceste splendori cu Suflet cald dar tosusi hain, Zambet dulce si implicit un picutz pervers si ganduri marete de subjugare si "cuibarire". Oare am spus destule?!!? ca sa atrag toata animozitatile asupra mea?!!? si avand in vedere ca dintre barbatii care s-au perindat pe aici, nu au avut curajul sa recunoasca nici unul, eu ma etalez si recunosc, ca desii am intrat pentru a degusta cate un pic din elixirul gandirii feminine, am sperat , un pic in sinea mea acolo, ca poate exista si o mica sansa, sa gasesc o printesa care sa-mi aline tineretile si sa-mi faca o coliva buna la nevoie. drept urmare stimatelor doamne si domnishoare m-am intors Twice as big and twice as ugly!- adica haide-ti sa haidem si sa ne macinam neuronii, tocim sinapsele si sa vedem de ce anume suntem in stare! Uarati-ma, iubiti-ma, contestati-ma, prigoniti-ma! :D
smecta
Postat pe 29 Aprilie 2008 13:22
HEIIIIIIIIIIII...bine ai venit in lumea neobosita si nelinistita Kudicistica...Sa vedeti acum lupta fetelor! Yo numai inteleg?I-i insuram pe toti sau ...ce facem noi aici? Stef dragule tacusi?Sau te dadusi la ..adancuri cua ape tulburi? Se anunta sezon bun la vanatoare...de ...puicute,vulpite...si alte oratani!:))))Eu deja mi-am luat arc...cu sageti:))) Plec la Lyon s-o vad pe france(Poate mi gasesc un frantuz mai copt ,ca de ,frica-mie sa nu-mi rup arcu...:))))),fac o oprire mica si Paul...Cine vine cu mine...mai sunt locuri in avion:)))Daca reusim sa-i insuram pe bietii de...cocosi de munte(Gaina?)..ne alegem si noi c-o jumuleala?..:)))) Stai linistit smecta(iar era sa-ti zic Smetana),ca-i timp ,sa-ti gasim si tie o...printesa(frumoasa,bogata si...devreme acasa)..noi sa fim...sanitari:))))=))))
OCTAIA
Postat pe 29 Aprilie 2008 14:11
ia uite ce se intimpla fara mine aici!au adus baietii artileria grea........OCTAIA ,draga mea prietena schimbam profilul de imobiliare in matrimoniale.deci in concluzie nu putem munci moca;daca vreti neveste,amante ,prietene,voi stiti ce vreti noi ne milostivim sa va ajutam dar contra cost.pentru ca va cunoastem negociem comisionul.

Postat pe 29 Aprilie 2008 14:51

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
amenda ratb 6 De la: ad__83 9 Iunie 2011 19:39
STIU CA VIATA E GREA DAR FERICIREA MEA UNDE E? 9 De la: diana1981 6 Mai 2009 16:22
nu stiu ce sa fac 29 De la: clau19 20 Februarie 2010 19:13
PENTRU MISS BANAT :D 5 De la: yrtdssdd 4 Iulie 2009 14:01
vreau sami fac prieteni noi 10 De la: Ame_ly 9 Martie 2011 19:39