Setari Cookie-uri

RUBRICA DE MATRIMONIALE

daca e sa punem problema asa, adevarul e ca mi-a lipsit pana acuma o "matroana", pana acuma eram promiscuu de unu singur (nu ma intelegeti gresit, nu ma refeream la mangaiat soparla :P) fara o consiliere si o impresariere de specialitate. deci aceasta era cheia succesului, trebuia sa focalizez mai mult pe partea de marketing. deci bine, fie, ma las pe mainile voastre doamnelor si domnisoarelor, profitati de inocenta mea puerila (rog seriozitate) :D
smecta
Postat pe 29 Aprilie 2008 17:27
frate,aici e vb de management , de finante..,sau nu te-ai prins:)))iar inocenta...,nu da bine aici.femeile astea vor barbati,:)))nu inocenta ta...,asa ca fii barbat si fulgii sa le sara pustoaicelor de aici:))

Postat pe 29 Aprilie 2008 17:52
hahaha, a revenit sarea si piperul...welcome back Smectutza :)) We missed u...never leave us again , ok? pupi
Kittynelle
Postat pe 29 Aprilie 2008 18:50
:)))))) stef mi-a spus mie cineva odata ca am sa ma casatoresc fara sa stiu insa nu credeam ca va fi chiar asa. Va pup pe toti
amme22
Postat pe 29 Aprilie 2008 20:16
sa inteleg ca-i treaba serioasa???eu te-am cerut..,mai cu perdea,cred ca te-ai prins.:))) si de-i asa sa-nceapa balul,iubita mea,nevasta..!!!.astept sa te exprimi..

Postat pe 29 Aprilie 2008 20:40
O mama!!!! Unde esti sa o vezi pe fata ta gata maritata??? Da, bine. Sa inceapa balul. Sa vad cum stii sa joci.
amme22
Postat pe 29 Aprilie 2008 20:47
imi cam trosnesc genunchii ,cu gleznele stau prost,:))dar o sa joc ...:!!!cutremur o sa fie,si mare bucurie!!!

Postat pe 29 Aprilie 2008 20:55
Promiti sa te ocupi tot tu de invitatii? Eu propun sa ii aducem pe toti de aici pt ca imi sunt dragi. De fapt, mergem cu toti la lyon. Bineinteles daca ne primeste france.
amme22
Postat pe 29 Aprilie 2008 21:08
stef ...cum indraznesti sa te insori????asa tam nesam si cu dumneamine cum ramane io a cui raman???ia pune mana si converteste-te sa iti iei mai multe neveste...auzisi???
dandanaua_reloaded
Postat pe 29 Aprilie 2008 21:17
Eu accept. Am vazut pe aici cateva femei super inteligente. Zic ca merita sa le am alaturi.
amme22
Postat pe 29 Aprilie 2008 21:19
ai fii surprins ce poate face putina inocentza, putina dibacie in cuvinte si in miscari mai multa :P ; nu extraordinar de multe finante, si o imagine buna in lume :P, cat legat de fulgi sa cada, dar cu acordul lor. de ce sa te napustesti asupra uneia, cand poti sa mergi usor si sa ai mai multe :D (daca nu-ti gasesti aleasa din prima). sa'nceapa nuntile, botezurile si cumetriile, de azi incepe sfarsitul hegemoniei fulgilor :d
smecta
Postat pe 29 Aprilie 2008 21:20
suflet drag!!!pt tine ce nu fac...,:))si mie draGE...:)))DAR...nasa noastra onnyta???pe unde fi acum????mi-e tare dor ...

Postat pe 29 Aprilie 2008 21:23
nasa noastra face pregatirile. Lasa smecta, nu fi suparat, te facem cavaler de onoare si gasim si pt tine o minune de fata care sa-ti suceasca mintile.
amme22
Postat pe 29 Aprilie 2008 21:27
multumesc iubire,esti intelegatoare!!!va trebui sa luam un pat destul de mare..smecta,m-ai convins..,esti primul invitat,octaia-i domnisoara...:)))sa fii barbat...

Postat pe 29 Aprilie 2008 21:32
I-mi pare rau, dar rolul de domnischioara de honoris ...mi-l dadu stef>Sau acum miresele aleg cavalerii si miri cavalerele. Smecta draga ,treb.sa te multumesti deocamdata c-o domnisoara mai coapta ..asta pana nu cad ..pe capu' unui frantuz! Vedem noi la fata locului:))) Distractie sa fie si va maritam si va insuram ,,,cat ai zice...maslina. Ce va ziceam eu dimineata? Se arata vreme faina pe muntele ..Gaina=)))))
OCTAIA
Postat pe 29 Aprilie 2008 21:41
amme ma intrebam pe un alt topic oare cum ar fii sa asculti cumintica la usa cum nevasta nr 1 isi face de cap cu sotul....si sa astept sa imi vina si mie randul....vai mie ce prostii vorbesc.la cat sunt de .... "zbuciumata" cred ca asi tine-o tot intr-o paruiala ...si pe stef probabil ca saracul ar umbla in carje pana la urma...a se intelege substratul....
dandanaua_reloaded
Postat pe 29 Aprilie 2008 21:48
:))) bine zis octaia. Eu va pup pe toti si plec sa visez frumos. Inca nu m-am adaptat cu munca dupa 2 zile de pauza. Sa fiti cuminti(dar nu prea mult)! O noapte frumoasa!
amme22
Postat pe 29 Aprilie 2008 21:49
uite cite am pierdut cit am fost la pitzerie si uite asa ramin fara comsion,noroc cu OCTAIA ca stie a de ce va casatoreste pe toti.doamne stef esti generos cu patul dar mai ales cu prietenul.vad ca se mareste familia cu voi si trebuie sa caut o casa mai mare.veniti mai fratilor daca e treaba de chef sa ne distram romaneste.

Postat pe 29 Aprilie 2008 21:52
ema iordanescu, avand in vedere ca fetele sunt f destepte cred ca ar fi f distractiv :))) Numai ca avand in vedere egalitatea intre sotii, ar trebui sa ne cumpere cate o vila cu piscina la fiecare, pantofi, rochii, broboade, aaaa si ce mai trebuie ca nu mai stiu?
amme22
Postat pe 29 Aprilie 2008 21:53
da france, trebuie o casa mare de tot sa incapa toti in ea. Daca nu, putem topai si pe afara; voie buna sa fie.
amme22
Postat pe 29 Aprilie 2008 21:56
hai mai ema ca trebuie sa ne deschidem mintile spre occident ca doar e normal sotul cu sotia nr,,,si nu esti obligata doar sa asculti poti sa si vezi ca nu se supara nimeni.bine ca nu m-am nascut musulmanca ca doctorul ciomu a fost mic copilpe linga mine

Postat pe 29 Aprilie 2008 21:57
somnic pufos..,si- un vis frumos!!!iubita mea nevasta..,in noaptea asta voi fi ingerul tau..

Postat pe 29 Aprilie 2008 21:59
hai mai veniti voi ca va gasesc eu culcus.mergem pe coasta si dormim pe malul marii.

Postat pe 29 Aprilie 2008 21:59
Sunt noua pe aici.Sa inteleg ca Stef se insoara si venim la nunta?
vera11
Postat pe 29 Aprilie 2008 22:02
bai fratilor deja vad ca e groasa treaba.au inceput chestiile cu ingerii,cu bla bla........ehe stiam eu de ce deschid postul asta.am facut o fapta buna!stef?baaaaaaaaaaaaannnnnnnniiiiiiiiiiiii!ca trebuie sa schimb bmw-ul.

Postat pe 29 Aprilie 2008 22:04
France, pe Stef l-ai ajutat, pe mine ma poti ajuta?
vera11
Postat pe 29 Aprilie 2008 22:06
hai mai vera ca ai nimerit taman bine.fugi repede sa faci pasaport ca evenimentul se petrece la lyon unde mai avem clienti pentru mariaj.eu oricum pentru tinerii casatoriti string banii !ca au nevoie de ajutor saracii.

Postat pe 29 Aprilie 2008 22:08
din darul de la nunta france...,eu ma achit de datorii!!!ce-ti spuneam smecta..,mai sus,observi acum???"baaaaaaaaaaaaannnnniiiiiiiiii"!!

Postat pe 29 Aprilie 2008 22:09
Wow, Lyon? E la doua ore de satul unde am fost anul trecut.Imi place sudul Frantei.Nimes si Camargue m-au impresionat.
vera11
Postat pe 29 Aprilie 2008 22:10
hai mai ca nu esti singura ne ai pe noi care deja avem experienta.scrie profilul candidatului si cautam.

Postat pe 29 Aprilie 2008 22:10

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Pedeapsa cu moartea,da sau nu ?! 58 De la: diana1981 28 Iulie 2009 16:41
CE PARERE AVETI DESPRE VW TIGUAN? 44 De la: CERALYNA 20 Iulie 2014 15:31
Trump presedinte 22 De la: kudika_991915 4 Martie 2016 13:22
m-a distrus complet.. 38 De la: geo150291 12 Septembrie 2009 23:30
PRIETENIIE 3 De la: Fulg-de-nea 20 Martie 2016 12:11