Setari Cookie-uri

RUBRICA DE MATRIMONIALE

credeati ca a-ti scapat de mine nu?am luat pauza de tigarusa sa vad ce faceti fara mine aici.la cozonaci si bunatati poftiti la LYON dragii mei ca aici locuim.va parasesc din nou paaaaaaa!

Postat pe 25 Aprilie 2008 13:30
Sarbatori fericite tuturor!
Kittynelle
Postat pe 25 Aprilie 2008 13:42
Sa aveti parte,dragilor, de multa iubire .Sa ne iubim chiar si dusmanii,asa suna porunca."Iubiti-va cum Eu v-am iubit".I-mi cer cu umilinta iertare ,celor ce le-am gresit,cu voia su fara voia mea.Sa nu uitam ca suntem ,supusi greselilor.Ca iubirea Domnului nostru este mult peste puterea noastra de-a intelege!
Va sarut,va invit la Sibiu,in Romania.Cu drag OCTAIA
:)(:
OCTAIA
Postat pe 25 Aprilie 2008 18:50
Frumos spus!!!Bravo Octaia,daca asa si simti,esti o persoana minunata.Eu sunt convins deja.INVIEREA DOMNULUI,SA NE FACA MAI BUNI pe toti si s-o primim cu multa bucurie in suflet.

Postat pe 25 Aprilie 2008 19:57
lyon, este un oras frumos,l-am vazut noaptea(in drum spre casa).ai dreptate france,cele mai triste sarbatori pemtru mine,au fost de craciun si de pasti si ma rugam la d-zeu sa treaca mai repede,durerea din suflete era enorma(pentru toti romanii care erau acolo,in special pentru cei ce nu aveau copii langa ei).nimic nu este ca acasa,absolut nimic....fetelor si eu va pup,sa aveti sanatate,intelegere,sa va bucurati de familiile voastre,de omul de langa voi,sa fiti fericite...va doresc un PASTE FERICIT alaturi de cei dragi...STEF este valabil si pentru tine si pentru toti baietii(acum sunteti "de-ai nostrii")sarbatori fericite si sa ne auzim cu bine...
ginetta
Postat pe 25 Aprilie 2008 20:04
AMIN,draga stef80 :)eu sunt doar un simplu om..nimic mai mult.Sarbatoare binecuvantata tuturor.
OCTAIA
Postat pe 25 Aprilie 2008 20:14
multumesc ginetta!multumesc octaia!vine PASTELE si eu, tot FLACAU raman.. Eu care credeam ca pana-n PASTI,ma-nsor...

Postat pe 25 Aprilie 2008 20:48
si eu credeam ca azi ajung la mama mea, insa maine lucrez asa ca nu am avut nici o sansa. Nu-i nimic, si maine e o timp; tot ma lipesc de 2 zile de pauza cu familia mea.
amme22
Postat pe 25 Aprilie 2008 20:54
dragii mei sinteti minunati si unici.pentru mine este o mare bucurie sa am prieteni ca voi si mai i-mi trece tristetea care uneori ma cuprinde.din pacate toti incercam in viata sa ne urmam drumul care credem ca este mai bun pentru noi iar eu nu regret ca asta este drumul meu si am gasit dragostea adevarata aici departe de voi dar aproape de sufletul meu drag.doresc la toata lumea sa traiasca ce traim noi ,un vis frumos care nu se va sfirsi niciodata ,ca fiecare sa va gasiti jumatatea voastra si sa va iubiti nebuneste pentru ca dragostea este ceva extraordinar atunci cind este implinita.am cerut lui Dumnezeu si mi-a dat mai mult decit am vrut si sint recunoscatoare ca am ce este mai bun pe lumea asta.cuvintele sint sarace sa exprim ce simt pentru voi si va urez PASTE FERICIT!alaturi de cei dragi.

Postat pe 25 Aprilie 2008 21:56
Vai stef,nu stiu ce sa mai cred ...sunt total in ceata...Pai ba esti insurat si doi copiii,ba ramai nensurat...vezi ca faci pacate mari...:)Hai ca iar incepem cu povesti de...adormit copiii=)))
OCTAIA
Postat pe 25 Aprilie 2008 22:04
:)))

Postat pe 25 Aprilie 2008 22:09
unul octaia,am scris intr-un post,vz mai sus..:)))si, ceata e asa densa?????;))))

Postat pe 25 Aprilie 2008 22:16
:))))pai de aia ramane flacau pt ca e nehotarat. Steeef ma inseli? De ciuda am mancat o cutie cu bomboane, na :D Paste fericit tuturor oriunde sunteti; fie ca lumina invierii sa va mangaie sufletele si sa va indrume pasii!
amme22
Postat pe 25 Aprilie 2008 22:20
...sory...))))) doar unu am vrut sa zic.Deci ai un copil si esti deja insurat . Pai nu-ti ajunge? Lasa flacaii astia care nu si-au gasit ..jumatatea=)))). Doamne nu pot sa ma abtin sa nu rad din toata inima cand aud expresia cu 1/2 ...sa nu mori si tu steeeeeeeeef80...tu ai mai ramas sa stingi...lumina:)))
OCTAIA
Postat pe 25 Aprilie 2008 22:34
amme22,nu te insel iubita,dar cu bomboanele ai grija mare....,Te vreau BETON!oCTAIA glumeste atunci cand spune ca eu sunt insurat,am spus mai sus ,ca sunt PUBERT,citeste postul..:))))OCTAIA:)))iar daca mor,voi cui ramaneti??????:)))

Postat pe 25 Aprilie 2008 22:52
Doamne feri...cun zice sasu:)))Nu steffff80 ,sa nu ne mori...ca noi ..ale cui ramanem:)))sa fi iubit...
OCTAIA
Postat pe 25 Aprilie 2008 23:16
Se pare ca ati deschis rubrica de matrimoniale degeaba..Am primit un mesaj,"dezgustator" e putin spus.Ce`o fi in capul barbatilor astia?:(.Sincer ma dezamagesc...desi nu`i bag pe toti in aceeasi "oala",chiar nu inteleg cum unii pot fii atat de dezaxati mintali!Imi pare rau Pentru baietii/barbatii cumsecade,cei fara creier va strica imaginea baieti!
Christine21
Postat pe 25 Aprilie 2008 23:56
dar...,si voi aveti uscaturile voastre care "va strica imaginea.".am folosit aceasta expresie, desi nu imi place,cum ar putea o nesimtita,sa va strice voua imaginea??????nu inteleg???asa si noi ii avem pe ai nostri nesimtiti..

Postat pe 26 Aprilie 2008 00:11
cristinica lasa-i in plata domnului ca si eu sint stan patitul.mai exista si frustati dezaxati de tot felul care o freaca pe aici in anonimat decit sa mearga pe un post special.eu nici nu le-am copiat pe ale mele din bun simt.o seara buna!

Postat pe 26 Aprilie 2008 00:12
pai stef ne`o strica,ca daca dai peste mai multe "uscaturi",deja iti pierzi rabdarea,si incepi sa le bagi pe toate femeile la mamele lor inapoi!Sincer eu am rabdat la exact 6 mesaje,acum cand l`am primit pe al 7lea,mi`am dat drumul la gura!
Christine21
Postat pe 26 Aprilie 2008 00:54
In fine,da`i in plata lor de idioti,obsedati sexual!Va doresc sa aveti parte de un Paste fericit alaturi de cei dragi!Sa aveti parte de multa lumina,in suflete si in case.Voi cei care sunteti alaturi de cei dragi,bucurati`va la maxim de fiecare clipa!Pupe
Christine21
Postat pe 26 Aprilie 2008 00:56
Christine ca sa nu mai fi deranjata de ciudati alege la mesaje, de la cine vrei sa primesti.
hopaaa! ce am vazut eu mai sus??? :))))))
baiatul stef vrea sa se insoare?
la naiba, stef! tot 'neinsurat' te prinsera sarbatorile!
:)))

Postat pe 26 Aprilie 2008 13:18
si voi sa fiti iubite toate!!!mult si bine...;))vai mama mea, onnyta!!!;))mi-am cam pierdut speranta....,ma simt ca un cocos intr-un barlog de vulpi...,dar totusi sper.

Postat pe 26 Aprilie 2008 14:22
sa vedem!! chiar nu se gaseste nici o gainusa care sa-i tina de cald la cocoselul stef??
:))

Postat pe 26 Aprilie 2008 14:26
imi plac cateva puicute de aici.,le pot da nume chiar..de ce nu:))doar sunt cocos.!!!;))onnyta,,amme22,ema iordanescu,dar fara sapca,clar,daca-ti convine, daca nu,NU....france draga,astept parerea ta..;)))

Postat pe 26 Aprilie 2008 14:54
incercam draga stef ,incercam si fara sapca...numa' sa gasesc o poza mai acatarii care sa ma reprezinte.... oricum Sarbatori fericite la toata lumea si multa fericire si mai presusu de toate multa sanatate. Paste Fericit !!!
dandanaua_reloaded
Postat pe 26 Aprilie 2008 15:34
hmmm!! mersi draga stef! ma emotionai de tot.... :)
am eu cocoselul meu, asa ca nu sint diponibila!
poate totusi gasim sa te insuram! :) nu de alta, dar am chef de mers la nunta! :)))

Postat pe 27 Aprilie 2008 14:30
Te grabisi ca fata mare...si tu.:))Nici nu stii ce ai pierdut.Am visat ca nunta mea,va fi in Franta,LA Lyon..,Dar cum acolo nu cunosc pe nimeni in afara de France,ar trebui sa ii cer sprijinul,il voi avea oare..????Frace draga,HRISTOS A INVIAT!!tu cand apari?????:))

Postat pe 27 Aprilie 2008 15:12
Si eu vin la nunta stef.Ma invitati?Hai mai, ca nunta ca la noi la romani, nu-i alt loc mai fain? Dar fie si la Lyon...vin si acolo:)))Eu va fac sarmalele...aduc varza de la noi..e mai buna.O aduc pe avion.Ce zice-ti ma lasa la aerotort?Sau cred astia ca am ceva ..bombe in bagaj:)))))
OCTAIA
Postat pe 27 Aprilie 2008 15:43
aveam nevoie de o domnisoara de onoare si SINCER alta mai frumoasa ca tine nu-i...Cu mare drag,va trebui sa prinzi buchetul,eu iti voi stringe pumnii..

Postat pe 27 Aprilie 2008 15:56

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Kudika iti ureaza Craciun fericit! 133 De la: kudika071322 4 Ianuarie 2010 19:05
donez rochie mireasa 19 De la: evricuta 12 Septembrie 2013 18:47
2 pisoi mici spre adoptie 4 De la: adriana_popescu 3 Februarie 2009 16:51
Sunteti degeaba ... :( serios.. chiar nu aveti pic de sens... 7 De la: laurathegirl 5 August 2008 15:44
Asigurare locuinta 1 De la: andreea_state 23 Martie 2010 09:23