Setari Cookie-uri

CLUBUL DE NOAPTE "CASANDRA"

nasa,nu stiu de fata sarbatorita unde e.....adica stiu,da sigur nu e la aspirinizare....e cu fratioru' ei.....sarbatoresc in familie.........asaaaa....acusica vine si tortuuuuu'.............asaaa....ia sa vedem ,ce mai lipsesteee???........aaa,daa.......niste confetiiii......si artificiiii.......................................

Postat pe 18 Iulie 2008 15:05
asaa......acu' ca totu-i aranjat,va asteptam cu urarile si cu cadourile !!!!............................

DISTRACTIE PLACUUUTAAAAAA !!!!!!.........................

Postat pe 18 Iulie 2008 15:22
etaaaaaaaaaaa!!!!! mai fetica unde sint coktailurile alea monstruoase?
hai sa bem in cinstea lu' emma noastra!

Postat pe 18 Iulie 2008 15:32
nasa,gata,am terminat pregatirile !!!!......acu' fiecare se serveste singurel......cautati si veti gasi !!!1....de toate....pentru toti.......

Postat pe 18 Iulie 2008 15:35
mai,onyta,te imbatasi?
alone
Postat pe 18 Iulie 2008 17:11
lumeeee....lumeeeeee....atentie la neatentie........voi dansa astazi pentru sarbatorita ANCUTA..........LA MULTI ANI.....


haideeeeeeeeeeeee..joaca fata din buriccccc...ahaaaaa...



asaaaaaaaaaaa...sultaneeeeee.....eheeeeee....iauzi maiiiii....bravooooo...sultaneeeeee.....


Postat pe 24 Iulie 2008 13:11
Mare nebuna esti Mary!
kristinaCT
Postat pe 24 Iulie 2008 13:19
alone
Postat pe 24 Iulie 2008 13:31

Postat pe 24 Iulie 2008 14:33
eu am spus ,de cand am cunoscut-o in prima zi ca nu e zdravana... si am botezat-o NEBUNA HAREMULUI de atunci.. multi au zis ca nu fac bine,dar acum demonstreaza..

Postat pe 24 Iulie 2008 15:17




doar dansam si eu pentru sarbatorita Ancuta....

Postat pe 24 Iulie 2008 15:35
.........DRAGII MEI PRIETENI,AM TERMINAT SURPRIZA PENTRU VOI SI E POSTATA LA BLOGUL MEU !!!!.....INARMATI-VA CU RABDARE SI CU TIMP SI VA INVIT SA O SAVURATI !!!!.....SI SPER SA VA PLACA,PENTRU CA ACOLO ESTE SUFLETUL MEU PENTRU VOI !!!!!........pup pe toti....

Postat pe 24 Iulie 2008 15:50
Lasa mai Maryam,soro,ca mi-e-mi placu dansul tau !!!...sa vezi tu ce te-oi dansa si eu cand ne-om intalni !!!!.....ce va luati ,mai pudicilor, de buricu' lu' sora mea ?????....eeeeee.......

Postat pe 24 Iulie 2008 15:52
mia placut ,mai vreauuuuuu,ca doar trebuie sa invat bine miscarile,pai cum,ma fac de ris in duet cu emma si sultanu vrea miscareeeeeee
mari58
Postat pe 24 Iulie 2008 15:59
sper ca nu am intarziat draga mea etta...dar iti urez un sincer LA MULTI ANI!Si as dansa si eu alaturi de tine si prietenii nostri.ca-i rost de balamuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuc,sorooooooooooooooooooooo!
tya103
Postat pe 24 Iulie 2008 17:40
bun venit !!baga unul din buric pentru sarbatorita ancuta si pentru Sultan..tya 103 acum sa te vad..

Postat pe 24 Iulie 2008 18:20
mai sultane, iar incepi cu perversiunile? acusi ii ceri un dans din buric , maine un pupic pe buric! nici nu venii fata bine ca o si inveti la prostii1

Postat pe 24 Iulie 2008 18:28
mersi Tya pentru LA MULTI ANI !!-ul intarziat......chiar daca a venit la 2 luni de la ziua mea !!!!......caci astazi o sarbatorim pe Ancuta !!!!....asta inseamna ca ai citit "introducerea"....caci acest club a fost ,intr-adevar, "inaugurat" de ziua mea.....si cu scopul de a ne distra alaturi de sarbatoritii de pe Kudika .......deci,dragii mei......DISTRACTIE PLACUTA IN CONTINUARE !!!.......MULTI ANI TRAIASCAAAAAA !!!!!!......

Postat pe 24 Iulie 2008 18:44
De la: tya103, la data 2008-07-24 17:40:46sper ca nu am intarziat draga mea etta...dar iti urez un sincer LA MULTI ANI!Si as dansa si eu alaturi de tine si prietenii nostri.ca-i rost de balamuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuc,sorooooooooooooooooooooo!




la jignirile si vorbele urate care le-ai adus lui maryamm stii tu unde, nu cred ca vrei sa dansezi alaturi de ea...deoarece ea face parte din prieteni..


Postat pe 24 Iulie 2008 20:46
heiii,cine..,cand,cum ,unde...????????? asa-i...??????? astept scuzele tale tya... pe dreaq ,sa te vad de ce esti in stare...si retine te rog...,Cadanele mele nu pot fi atinse decat cu flori si fara numar !!astept reactia ta..

Postat pe 25 Iulie 2008 00:39
ca urmare a reactiei robertinei...care imi pune niste semne de intrebare...nu am de ce sa-mi cer scuze.cand imi sunt calcate in picioare prietenele nu intarzii sa reactinez.si robertina draga.. nu ai ce discuta cu niste ''inculte,proaste,haimanale''ca doar am facut Sorbona impreuna...nu?
eu zic sa lasam topicul asta fara aere si fite pentru ca imi place prea mult etta(care e o femeie adevarata) si multe alte persoane ca sa il ''murdarim'' cu prostii.
trecand peste asta...multumesc mult de primire si abia astept sa bagam din buric cu totii.
si Sultane?pot sa fiu si eu cadana ta?robertina mi-a spus ca nu am fata si corp ca sa ies la inaintare(ca doar ea e perfectiunea intruchipata) dar las totul la latitudinea ta (pentru ca dupa cum ai spus intr-un topic anterior :orice femeie e frumoasa).
si eu zic sa incheiem subiectul asta,robertina,odata pentru totdeauna pentru ca nu are rost sa ne intindem mai mult decat ne permite plapuma...
tya103
Postat pe 25 Iulie 2008 08:40
am uitat sa-iu urez LA MULTI ANI!Ancutei...
ancuta...fie ca viata sa-ti fie un camp cu flori din al caror nectar sa-ti culegi fericirea...
tya103
Postat pe 25 Iulie 2008 08:44
tya 103,vreau sa intelegi ca acest Harem imi APARTINE chiar !! Eu l-am construit cu multa rabdare si am lucrat pentru el luni de zile si nopti intregi.Am reusit sa strang aici cele mai frumoase suflete si cei mai minunati oameni !! Pentru ca si tu ,sa faci parte din aceasta gasca de DESTRABALATI,ar trebui sa ne cunosti pe toti si sa ne intelegi asa cum suntem !! Te rog pentru inceput citeste blogul ettai si al meu...si vom vorbi !!

Postat pe 25 Iulie 2008 10:57
iti ia asa de mult timp, sa le citesti... Ce zici ????? te vei conforma regulilor impuse de Harem..?? vrei sa intri intre DESTRABALATI...???

Postat pe 25 Iulie 2008 15:19
aoleu! fine draga ne faci de ras! destrabalati? noi?
draga, sintem niste finuti si niste neseriosi cu scaun la cap! vai draga ce jignire!

Postat pe 25 Iulie 2008 16:16
alone
Postat pe 25 Iulie 2008 16:23
tu NESUFERITO,sa taci ...nasa pervesa si destrabalata ce-mi gasii eu...

Postat pe 25 Iulie 2008 16:27
ba tu sa taci! ca-ti dau doua in dorsal de nu te vezi!

Postat pe 25 Iulie 2008 17:37
poi ,tu n-ai observat ca nu ai in ce da... si sa stii ca nu glumesc,chiar esti cea mai nesuferita femeie de pe forumul asta...huooooooooo...,

Postat pe 25 Iulie 2008 18:05
sultaneeeee,n-o supara pe nasa,ca o invat io ce sa-ti faca......asa,datorita drepturilor de nasa pe care le are !!!!....si dac-o-nvat iooooo.......mi-e ca nu-ti convine !!!!.........nasa,daca te mai supara finu'asta.......ii coacem ceva impreuna....si vede el ce pateste curuletu'....ala mic pe care zice ca-l are....... ..... .....

Postat pe 25 Iulie 2008 18:27

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Unde sa imi fac ziua??? 12 De la: Cassey 13 Mai 2009 17:43
Cluburi de fitze din tara 9 De la: arthur 20 Noiembrie 2009 16:43
care doreste sa lucreza in night club 1 De la: amelishor 22 Octombrie 2009 17:54
DISCO CLUB SHOW GIRLS DIN ITALIA 3 De la: michellaqnice 10 Iunie 2010 19:17
UNA NOCHE DE TANGO, seara de tango argentinian la Iasi! 3 De la: TangoFeliz 7 Aprilie 2010 08:59